Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#49001) Def26 válasza zzola (#48997) üzenetére


Def26
félisten

Kialudtad magad. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49002) RunnyJuggler válasza tylerddd (#48996) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem is recseg, ropog mindenhol. Sőt volt a belső részen olyan is, hogy elcsúszott a két műanyag rész, és szét kellett csavaroznom meg vissza, hogy helyrerakjam.

Őszintén csalódtam a kontrollerben, mert a 360-ét ha kidobtam az ablakon és utána átment rajta az úthenger, akkor sem recsegett, ropogott, de ez zsír újonnan sem áll össze rendesen. Pedig már egyszer cseréltem is garanciálisan egy vadi újra, az is ugyanolyan volt.

Én szerintem próbáld meg a hátán lévő csavarokat jobban meghúzni, hátha segít.

(#49003) varadigabor válasza tylerddd (#48996) üzenetére


varadigabor
senior tag

Fogadjunk Bloodborneoztál és rage quit közben falhoz vágtad :D

Amúgy enyém is ropog egy kicsit ha feszegetem, de játék közben engem nem zavar.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49004) tylerddd válasza Gebriel (#48999) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm! Ilyen jellegű hozzászólásokra számítottam. Hátha az enyém is összekopik majd :)

@ varadigabor Nem érte külső behatás a kontrollert :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49005) Jhonny06 válasza varadigabor (#49003) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem kell ahhoz még Bloodborne-ozni sem, én Destiny közben basztam oda a szélét a fotelhoz :DDD Első komolyabb rage quit-em.. :D

(#49006) mitneked


mitneked
csendes tag

Sziasztok szeretnek venni a joy ra ilyen gumi vedot a ket gombra hol lehet ilyet kapni? Ilettve milyen jatekokat ajanlanatok? Ez eletem elso konzolja eddig pc m volt . Amivel eddig jatszottam es hasonlo nagyobb nevek erdekelnenek min pl a facry, watchdogs. Koszonom a valaszokat elore is :)

(#49007) EnterR válasza eames (#49000) üzenetére


EnterR
veterán

Driveclub-ot rendeltem használtan onnan, időben megérkezett és a lemez is makulátlan.

PSN ID: marquuard

(#49008) tylerddd válasza mitneked (#49006) üzenetére


tylerddd
veterán

Például itt is. Azért ezt linkeltem, mert hozzám ez van legközelebb :) Persze gondolom ebay-ről, amazonról fillérekért lehet ilyet rendelni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49009) krx21 válasza tylerddd (#48996) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem a térdem ropog, de röntgen felvétel még nem készült róla. Játék közben csak akkor zavar, ha kimegyek a konyhába inni... ;]

(#49010) tylerddd válasza krx21 (#49009) üzenetére


tylerddd
veterán

Haaa, haaa, haaa

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49011) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Nektek is be szokott fagyni a gta online?
Pl most is varok mar vagy 5 perce, kuldetest inditok, en vagyok a host,3-an csatlakoztak, play,es csak nezhetem a "launching session"-t.
(Mire leirtam, bedobott a kuldetesbe, csak addigra a tobbiek kileptek :/

(#49012) krx21 válasza tylerddd (#49010) üzenetére


krx21
nagyúr

Jól van na, nem kell mellre szívni! :D

(#49013) tylerddd válasza krx21 (#49012) üzenetére


tylerddd
veterán

:)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49014) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Tapasztalt már valaki olyat,hogy szaggat a játék,de elég látványosan? Ma a Shadow of Mordorral igy jártam.80%nál járok már a játékban,de eddig nem volt ilyen a beletett 44 óra játék idő alatt. A háttérben nem megy letöltés.Mitől lehet ez?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#49015) Zanik


Zanik
addikt

Én azért még nem írnám le teljesen a Project Cars-t: https://youtu.be/lSbuVotiApQ :N

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#49016) eames válasza EnterR (#49007) üzenetére


eames
tag

Köszi! Én GTA-t és TLoU-t néztem ki. Valamivel drágább, mint amiket ilyen-olyan hirdetőoldalakon látok, de egy üzletben talán jobban meg lehet bízni. Nincs még tapasztalatom használt játékok vásárlásában.

Más: Van itt olyan, aki T-Home-tól vette a PS-t? Azt szeretném tudni, hogy ott is adnak-e 14 napos plus-t? Illetve mondták, hogy kihozzák és beüzemelik. Bedugják és bekapcsolják, vagy ez mit takar? :)

(#49017) d3tox1c válasza Zanik (#49015) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En pl. kifejezetten varom ;)

(#49018) b.daniel válasza eames (#49016) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nekem T-tol van, 2 nappal a megtendelés után már nálam volt, tehát gyorsnak gyorsak, viszont egy standard futár hozta, nem hiszem hogy beüzemelték volna akkor se ha otthonra kérem.

(#49019) tepenzed válasza Zanik (#49015) üzenetére


tepenzed
őstag

nem rossz nem rossz, de nincs pénzem 124 ezres kormányra, amivel valódi élményt nyújthatna :)

(#49020) Madwe válasza Zanik (#49015) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kerékvető csak textúrának tűnik, mintha nem lenne ott, nem dobja meg a kocsit. De amúgy továbbra is minden más csak annak tűnik, legszebb példa amikor 10:16nál az f1es kocsival a füvön leelőz mindenkit lol. HA a kerékfizika rendben van s az adott elemekre kell csak pár változót berakni akkor akár még időben rendben is lehetnek, de inkább hajlok afelé h az egész kerékfizika nincs rendesen kidolgozva, de ne legyen igazam...

(#49021) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha US accon beaktiválom a 7 napos ingyenes PS Now-ot, akkor előtte ki kell választani hogy ha lejár milyen hosszabbítás kell nekem. 1 hónapos vagy 3. Ha 1 hónaposra megyek, akkor azt vissza tudom mondani mielőtt lejár a 7 nap? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#49022) Zanik válasza Madwe (#49020) üzenetére


Zanik
addikt

Én a grafikára gondoltam elsősorban, páran azt írtak hogy nem lesz mégse olyan szép. De szép ez szerintem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#49023) vonSux válasza mitneked (#49006) üzenetére


vonSux
őstag

Nagyban függ attól, hogy milyen játékokkal szeretsz játszani, de én pl most csak a The Last os Us-t tudom igazán jó szívvel ajánlani, ezt a játékot ne hagyd ki. A többi játék ami jelenleg a piacon van és amivel játszottam (bf4, cod aw, fc4, ac4, dying light, gta5, wolfenstein) időtöltésnek elmegy, de semmi extra. Hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem.

Szerk.: ill. ha szereted a coop-fps játékmenetet a Borderlands-re csapj le (ezt még pc-n toltam ki. egyedül is végig vihető, de coop-ba ajánlom).

[ Szerkesztve ]

(#49024) gyuribácsi88 válasza Madwe (#49020) üzenetére

Ezeknek a videóknak köze nincs a játékhoz, nem is értem igazából. 2-3 hete játszok a játékkal igaz egy régebbi build-et (831) próbálgatok pc-n, de ha lemegyek a fűre úgy megcsúszok mint a huzat, a kerékvető úgy megdobott a múltkor hogy majdnem felborultam, szóval nem értem ezeket a videókat, nem javítottak a játékon hanem rontottak volna rajta?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49025) Gijon válasza Madwe (#49020) üzenetére


Gijon
senior tag

Szerintem ezeknél a videókon be van kapcsolva az összes segítség az autókon (Driving Aids). Itt azért látni is valamit a videó második felében, de ez is fél éves. Ne igyál előre a medve bőrére. :)

(#49026) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#49024) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ezen a videón is februári build van, de jövőhéten kapnak egy frissebbet és tesztelik majd. Szoktam nézni ezt a channelt, mondja is mindig, hogy mennyit fejlődött a játék tavaly év vége óta PS4-en.

Elmúlt 3 hónapban szinte naponta dobtak ki új buildet pc-n, egyre jobban összeáll a játék.
Amivel te játszol pl. tavaly októberi build, rengeteget fejlődött azóta, mondjuk régen kontrollerrel szinte lehetetlen volt végigmenni a pályán egy erősebb kocsival, azon finomitottak sokat.

(#49027) Madwe válasza Gijon (#49025) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért így már más a leányzó fekvése, elvinném egy körre, aztán lehet meg is tartanám ha jól főz :) Mindenesetre az furcsa h van olyan driving aid amivel a füvön hasonló sebességgel mész kipörgések minden nélkül mint az aszfalton...

(#49028) EnterR válasza eames (#49016) üzenetére


EnterR
veterán

Gondolom a beüzemelés pontosan ennyit takar, nem sok beüzemelnivaló van a konzolon. :DDD

PSN ID: marquuard

(#49029) eames válasza b.daniel (#49018) üzenetére


eames
tag

Nekem így is megfelel, sőt erre számítottam. Volt 14 napos ps plus? :) Mert ha jól tudom, az minden új géphez jár, de szeretnék biztosra menni.

(#49030) BlackDesert


BlackDesert
tag

Sokallom a legolcsóbb ps4 kormány a t80(?)mert a tudásához képest drága. Nagyon gáz a Project Cars kontrollerrel?

(#49031) gyuribácsi88 válasza BlackDesert (#49030) üzenetére

Akkor már inkább T100, abban legalább van FFB. Amúgy egyáltalán nem gáz kontrollerrel a játék ;)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#49032) BlackDesert válasza gyuribácsi88 (#49031) üzenetére


BlackDesert
tag

Arra gondoltam köszi :) Még meggondolom, mert a gran turismo megjelenésekor ps 3-nál is jött egy gt kormány, ami nagyon jó ár -érték volt és talán (ez csak spekuláció), de lehet a ps4-nél is jön.

(#49033) marilllyo válasza Jhonny06 (#49005) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó game? Megéri beszerezni a Destinyt?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49034) mrhitoshi válasza marilllyo (#49033) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Megéri max 7-8e Ft-ig. ;)

PS4

(#49035) b.daniel válasza eames (#49029) üzenetére


b.daniel
senior tag

Igen, volt.

(#49036) A`rpi válasza tylerddd (#48996) üzenetére


A`rpi
addikt

Józan paraszti ésszel azt gondolnám, ha esetleg a csavarokat meghúznád picit helyre jönne, de ezt nem feltétlen javasolom, ha nem vagy vállalkozó szellemű.

Garanciában cseréltesd egy másikra, sok fórumtársnak kopó gumírozás miatt is szó nélkül újat adtak.

(#49037) eames válasza b.daniel (#49035) üzenetére


eames
tag

Köszi!

(#49038) varadigabor válasza marilllyo (#49033) üzenetére


varadigabor
senior tag

Jó játék, nekem van egy ha érdekel, keres meg privátban

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49039) Yummy válasza BlackDesert (#49032) üzenetére


Yummy
tag

Ez ps4en mar nem csak a T. kormanyokat tamogatja. Amiket tamogat van 1-2 olcsobb mint a T300. De Logitech meg mindig nincs :S

(#49040) BlackDesert válasza Yummy (#49039) üzenetére


BlackDesert
tag

Jól értem a leírást a T100-as már támogatott teljesen a ps4-en? Néztem Amazon-on ps4 kormányt de az rosszabb volt mint a t80-as.. igaz kicsivel olcsóbb.

(#49041) Gijon válasza BlackDesert (#49040) üzenetére


Gijon
senior tag

Támogatja, de csak játékon belül. Itt korrekt ára van.

(#49042) BlackDesert válasza Gijon (#49041) üzenetére


BlackDesert
tag

Ez tényleg nagyon jó ár, köszi! Ha csak a project car támogatja akkor inkább várnék még vele. Úgy szeretnék olcsó kormányt venni, hogy az majd a többi autós játékkal is kompatibilis legyen.

(#49043) Yummy válasza BlackDesert (#49040) üzenetére


Yummy
tag

A PC a Thrustmaster kormanyokon kivul meg ezeket tamogatja. A T100as pl hivatalosan a Driveclub tamogatott kormany listajan sem szerepel megis teljes mertekben mukodik vele.
A nemreg rendezett tuning shown probaltam Driveclubot T kormannyal, szerintem a 100as volt, mert gyengecske ff volt benne, szerintem levolt veve minimumra. Hat szerintem rettento fos volt az a kormany, nekem egyaltalan nem jott be, vagy csak finomhangolgatni kellett volna, mert alig birtam iranyitani.
Vagy ami eleg eselyes, hogy en voltam balfsz ;)

Fanatec Porsche 911 Turbo S
Fanatec Porsche 911 GT2
Fanatec Porsche 911 GT3 v2
Fanatec CSR (+ Pedals)
Fanatec CSR Elite (+ Pedals)
Fanatec ClubSport Wheel Base
Fanatec ClubSport Wheel Base v2

[ Szerkesztve ]

(#49044) BlackDesert válasza Yummy (#49043) üzenetére


BlackDesert
tag

Köszönöm! Végül lemondtam a kormányról egyenlőre.. Ezek a Fanatec kormányok sem kazuál gémereknek van mint amilyen én is vagyok :)

Megrendeltem jövő hónapra a project cars-t és a wicher 3-at :)

[ Szerkesztve ]

(#49045) Djuree


Djuree
félisten

bitcher 3-at (witcher3) hol a legolcsóbb előrendelni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49046) varadigabor válasza marilllyo (#49033) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ja amúgy van egy korrekt DemojaXD

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#49047) biceps válasza Jackie_Chan (#49014) üzenetére


biceps
tag

Én vasárnap próbáltam ki és nekem is beszaggatot látványosan, de főként átvezető videóknál. Én is egyből néztem, hogy tölt-e valamit a ps, de nem ment semmi. Aztán gép kikapcs később, estefele megpróbáltam újból és nem volt több szaggatás.

PSN ID: BulldozerHUN

(#49048) Jackie_Chan válasza biceps (#49047) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Nálam is ugyanez volt a jelenség. Köszi a választ.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#49049) Dicker válasza Djuree (#49045) üzenetére


Dicker
őstag

17.500 ingyen szállítás, poszter gamers.hu
Van 16.900-ért is, de nincs ingyen kiszállítás.
19 körül meg fémtokkal adják.

(#49050) BlackDesert válasza Dicker (#49049) üzenetére


BlackDesert
tag

Nem biztos, hogy a gamers.hu -nál magyar nyelvü a witcher. Meg kell tőlük kérdezni..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.