Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#167001) Def26 válasza dunc (#167000) üzenetére


Def26
félisten

a 180k még rendben van, de a többit szerintem nem tudják majd eladni. :D

Jah, most nézem, az meg keres.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#167002) seniman válasza dunc (#167000) üzenetére


seniman
addikt

Húzzák a nemesebb szervükre. ;] Innentől,hogy csak ezen az oldalon van öt darab,számomra nem limitált.Tehát használt áron adok egy százast darabjáért. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167003) #20844032 válasza dunc (#167000) üzenetére


#20844032
törölt tag

Csak irigy vagy :DDD

(#167004) #80123904 válasza dunc (#167000) üzenetére


#80123904
törölt tag

Minél többet látok képet a gépről, annál jobban tetszik. Szerencsére már nem tudok belőle venni értelmes áron, illetve nem is illene a többi bútor és eszköz mellé, de áh. Tetszik.

(#167005) Wesder válasza dunc (#167000) üzenetére


Wesder
félisten

Valahogy nem tud érdekelni.
Gondolnà az ember hogy olyanok veszik meg, akiknek jelent is valamit, de ezek szerint mégsem.

Lemaradt, hogy a Sony.
Tehàt elsősorban rajongóknak.

Ja igen, német ebay-en van 1000€ felett is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167006) seniman válasza Wesder (#167005) üzenetére


seniman
addikt

Nekik jelent valamit,extra bevételt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167007) Apone33 válasza dunc (#167000) üzenetére


Apone33
őstag

Német ebay-en, már láttam párat 1500-2000 eurós árért. Vicc az egész.

Play Hard!!!

(#167008) dunc válasza Wesder (#167005) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen jól megfogalmaztad! Ez ami bántó!

[ Szerkesztve ]

(#167009) Gery9112 válasza #31683072 (#166998) üzenetére


Gery9112
őstag

Bármikor meg tudod nézni milyen trófeák vannak meg és melyik hiányzik. Én azokat a játékokat, amelyeket szeretek mindig 100%-ban megcsinálok. 1-2 kivételével egyikért se kellett nagyon megerőltetem magam. Amiért igen ahhoz innen a fórumról ültünk össze páran és jól szórakoztunk (uncharted 4 Coop mód).

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167010) WhiteWalker válasza dunc (#167000) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Legalább ebayen árulnák... Ott előbb elmenne többért is.... ;]

(#167011) #20844032 válasza Wesder (#167005) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Tehàt elsősorban rajongóknak.
Hát persze. Mert a rajongó megveszi második gépnek? Vagy a rajongó opciót kap olcsóbb/könnyebb vásárlásra?
A rajongó nem kap szart sem sonynál A rajongó, aki az évek, évtizedek alatt százereket tolt a sony zsebébe, nem kap soha semmit. A rajongó a sonynak egy utolsó senki. Egy birka, akikről csak a szőrt nyesi. Én, mint rajongó az egyetlen dolog, amit kaptam a sonytól a 10$-os gift, amit a pró miatt kaptam, azt is csak az usa accountra, mert egy itteni rajongó az egy darab szarral egyenértékű a sonynál. Ahogy az is, aki résztvesz a days of playben, vagy bármilyen más contestben, amikre a sony annyit nem küld soha, hogy nem nyertél te paraszt, de azé gyere máskor is.
Na ez jár a rajongónak a sonynál. Szóval nem rajongónak kell lenni, hanem szemfülesnek. Ők azok voltak. Vagy lehet lenni rajongónak is, csak akkor mert nem kell nyafogni, ha csak a lópélót lóbálja a rajongó előtt a sony. Mer ők meg ilyenek.

(#167012) #31683072 válasza Gery9112 (#167009) üzenetére


#31683072
törölt tag

Köszi,hazaérek rápillantok màr csak úgy kíváncsiságból is a trofikra.
Kíváncsi vagyok az én lájtos stílúsommal egyáltalán
milyen trofit kaptam egyes jáékokban.

(#167013) Wesder válasza #20844032 (#167011) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ezek szerint sokan szeretnek sorban àllni lóf@$zért. (80+M konzol)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167014) dunc válasza #20844032 (#167011) üzenetére


dunc
nagyúr

Ki bántott? :DDD De amúgy érdekes okfejtés! :C

Az utóbbi idők legélvezetesebb hozzászólása! :C

[ Szerkesztve ]

(#167015) #20844032 válasza Wesder (#167013) üzenetére


#20844032
törölt tag

A 80M+ konzolt rajongók vették meg mind? Csak pont azt az ötöt nem, amit linkeltetek? :DDD

(#167016) Imilenni válasza #20844032 (#167011) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem nagyon törődnek a rajongókkal ezek a cégek, mert minek tennék? Téged érdekelne a Sony feje ként? Kétlem. Kár ezért szidni őket.

Már várom kedves wesder hozzászólását xbox csoportban "fellázattak a sony ellen, mert csak a sony köcsög a rajongóival" :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#167017) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mindent annyiért lehet eladni, amennyiért megveszik. Period. Ebayen azért nem árulják, mert nincs píz jutalékra, na meg ott benyögik, hogy nem kapták meg, aztán megy a refund, se píz, se gíp. :D

The Truth is out there...

(#167018) #20844032 válasza Imilenni (#167016) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, nekem lenne igényem sokszor ettől legalábbis normálisabb kommunikációra. És nem, nem értek egyet sem azzal, hogy ez normális, sem azzal, hogy ennek is örülni kéne. Még akkor sem, he tényleg eléggé általános jelenség ez a multiknál.

(#167019) #80123904 válasza #20844032 (#167018) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mit kellett volna máshogy kommunikálniuk?
Komolyan kérdezem, mert nálam ennyi a PS4 éra: Játék jön? Jön. Mikor jelenik meg? Akkor. Fut? Fut.
Ezekről pedig teljesen okésan jönnek az információk. Persze jobb lenne, ha hamarabb megtudnám a megjelenési dátumokat, de nem jut eszembe olyan cím, amit ne tudtam volna meg fél évvel megjelenés előtt, hogy jön.

Tehát mindenféle szarkazmus és kötözködés nélkül érdekel, hogy te mire gondolsz.

(#167020) Imilenni válasza #20844032 (#167018) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis örültem volna neki ha megnyertem volna egyet a konzolok közül, mert nagy PS fan vagyok, minden konzoluk megfordult már a kezemben. De szinte lehetetlen, hogy éppen egy ilyen ember nyerjen, akár tudjon venni ilyen limitált és gyönyörű gépet :O

Press "F" to pay respects.

(#167021) Wesder válasza #20844032 (#167015) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mind, de szerintem 15-20M biztosan.

Imilenni
Jujj jó hogy szólsz, mindjàrt rohanok. Teljesen elfeledkeztem róla:R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167022) #20844032 válasza #80123904 (#167019) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kb lenne ezer módja. Az egyik lehetne akár ez a sokból, amit most még csak nem is én dobtam be: kapjanak a rajongók előrendelési jogot elsőkörben a rajongói gépekre. Pl. Ez egy szaros sql, semmi egyéb. Mégcsak nem is gesztus. Automatizmus.
Pl a konzolvilág simán megcsinálta a ps4 startnál (nem sokatokra emlékszem abból az időkből), hogy ugyebár tavasztól elő lehetett rendelni a ps4-et, és nyáron be lehetett ballagni hat vagy nyolcezer forinttal, ha biztosan kellett a gép. Ki a bánatos f.szt érdekli a nyár közepén egy év végén megjelenő konzol a rajongókon kívül? Én is bemásztam júliusban azért, hogy Dec 13-án legyen biztosan gépem. Lett is. Ők meg biztosan tudták hány gépet fognak eladni. Win-win.
Ha ez a sonyn múlik, ők kitesznek egy kupac gépet a tér közepére, és vigye aki gyorsabb, erősebb, erőszakosabb. Nekik hótmindegy kinek adnak el. Csak vigyék. Ha rajongó....baszódjon meg a rajongásával. Miért nem volt inkább gyorsabb? :DDD

(#167023) hitchins válasza #20844032 (#167018) üzenetére


hitchins
őstag

Egyetertek Veled de ez sajnos nem fog javulni. Sot.
Es valoban minden ceg ezt teszi nem csak a sony.

[ Szerkesztve ]

(#167024) #20844032 válasza hitchins (#167023) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek csak gesztusok. Nem értékek, nem nyerészkedés, nem a kapni, csak a gesztus. A ps rajongó attól az, hogy ezt gondolja magáról. A sony ugyanis nem kezel akként senkit, ebbőlkövetkezően abszolute nem is célja azzá tenni senkit.

(#167025) Imilenni válasza #20844032 (#167022) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyébként kitudja mi lesz a kövi generációban.
Hátha megszorongatja az Xbox a Sony-t. :DDD

Press "F" to pay respects.

(#167026) Wesder válasza Imilenni (#167025) üzenetére


Wesder
félisten

Illene, mert az csak nekünk jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167027) #31683072


#31683072
törölt tag

Van meggoldás,nem kell rajongani,mert minek?... :DDD
Én szeretem a gépem sűrűn takarítom is sőt a lemezes jáékaimaz is de,hogy rajongjak hmm.... az távol áljon tőlem.
Hogy előrendeljek pl. a ps5 re ?
Fenét majd megveszem ha kapható lesz annélkül,hogy stresszelnem meg tolakodnom meg foglalóznom keljen.
Persze mindenki más szóval ha valaki annyira rajongó hogy ps5 day 1 en síkítva kujjongatva sony pólóban /sapiban rohan be az üzletbe én azt is megértem,csak nem biztos,hogy ennyire kell remegni egy konzolért...

(#167028) Imilenni válasza Wesder (#167026) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem bánnám, úgy legalább a Sony is észbe kapna,hogy azért kell tenni is azért hogy megveszik a konzolt.
Oké így is tesznek, de azért valami EA Access szerű cuccot beszerezhetnének ide is :D

Press "F" to pay respects.

(#167029) #20844032 válasza #31683072 (#167027) üzenetére


#20844032
törölt tag

"én azt is megértem,csak nem biztos,hogy ennyire kell remegni egy konzolért..."
Egy mondaton belül cáfolod meg saját magad :D Figy aki nem rajongó, az ezt nem fogja megérteni. Engedd ezt el.

Imilenni: ők ezt tudják nagyon jól, és csinálják is! Sok jó játék kell. Csinálnak sok jó játékot. Ezen nem kell változtatni semmit. Ezzel adnak el sok-sok gépet.

[ Szerkesztve ]

(#167030) szallasi007 válasza dunc (#167000) üzenetére


szallasi007
őstag

Gamertech-nél volt kint ha jól emlékszem 130-140 között mikor a Tomb Raidert vettem két hete vagy mikor.
Gondoltam hogy elhozom de igazából nem tudtam magam meggyőzni. A sötétben meg úgysem látom - na ez volt az utolsó érv, meg a feleségem :D

(#167031) RudY válasza Wesder (#167005) üzenetére


RudY
addikt

Elsősorban a nepperek ugrottak rá - szokás szerint -, hogy a kevésbé szemfüles gyűjtők előtt felvásárolják. Egyébként ez a besorolás is érdekes téma, jórészt és nyilvánvalóan fogyasztókat akar a Sony (ahogy más is), aki konzolt és játékot vásáról... hogy ki mennyire lesz "fan", az már aligha érdekli őket. Aki nagy rajongó az most éppen csalódott, aki csak jól érzi magát és élvezi a játékaikat, az pedig csak legyint egyet erre:
Elmarad idén a PlayStation Experience
A Sony-nál tisztában vannak azzal, hogy csalódást okoznak a rajongóknak, de nem érzik elég erősnek a felhozatalt ahhoz, hogy összerántsanak egy ekkora rendezvényt.
[link] és/vagy [link]
Mit lehet ebből konteózni? Majd a fanok megoldják a Sony helyett. :DDD
Jó évet zártak, aligha lesz gyengébb a következő.

[ Szerkesztve ]

(#167032) Imilenni válasza RudY (#167031) üzenetére


Imilenni
addikt

Akkor hiába reménykedtem hogy lesznek friss hírek a Death Stranding/Ghost of Tsushima-ról :((

Press "F" to pay respects.

(#167033) RangerFox válasza RudY (#167031) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pedig titkon reménykedtem, hogy az idei PSX-en kapunk egy 2019 április végi TLoU2 megjelenési dátumot. :(

(#167034) #20844032 válasza RudY (#167031) üzenetére


#20844032
törölt tag

"Egyébként ez a besorolás is érdekes téma, jórészt és nyilvánvalóan fogyasztókat akar a Sony (ahogy más is), aki konzolt és játékot vásáról... hogy ki mennyire lesz "fan", az már aligha érdekli őket."
Igen, ezt írtam le témaindítonak, és ez azóta elhangzott lassan egy tucatszor :) Én meg leírhatom sokadszor, hogy ez így nem jó, de a lemez már nagyon beakadt ezen a ponton, szal szerintem dobjuk.

[ Szerkesztve ]

(#167035) Carlos Padre válasza RudY (#167031) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ennyit arról, hogy jövőre jön a PS5 ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167036) Wesder válasza Carlos Padre (#167035) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtommal 20-21. Ki mondta hogy jövőre?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167037) #20844032 válasza Carlos Padre (#167035) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pedig szerintem emiatt nincs psx. Ami még ps4-re jön, azt láttuk, amit nem láttunk még azt meg nem lehet bemutatni, mert ps5 nyitócím lesz. Ha jövére jön is, karácsonyra jön gondolom, de a reveal jövőre kéne legyen.

(#167038) #31683072


#31683072
törölt tag

Sory,kis off

R.d.er F..en. ?

Ha valaki talán magára ismert kérem dobjom már rám egy privit :K

THX

Off End!

[ Szerkesztve ]

(#167039) Toguro San


Toguro San
tag

Sziasztok! Az utóbbi napokban egyre másra bekapcsol magától a ps4-em, meg kiadja a benne lévő lemezt Valaki tapasztalt már hasonlót és tudta orvosolni ?
A válaszokat előre is köszönöm

(#167040) bandi0000 válasza Toguro San (#167039) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha garis akkor szerviz, ha nem garis akkor valami törlő kendővel töröld át az érintő gombokat, aztán reménykedj :D

Xbox One: bandymnc

(#167041) Toguro San válasza bandi0000 (#167040) üzenetére


Toguro San
tag

Utána olvasgattam, meg néztem videókat hasonló hibáról... Azt írták áramtalanítani kell 4-5 percig és jó lesz... Kipróbáltam reménykedtem, a legfrissebb szoftver van update-elve..
Erre hajnalban megint erre ébredek, hogy adja ki a lemezt a gép... mondom a f@szom, megint áramtalanítom, de most a ps4-ből is kihúztam mindent... hagytam vagy 30 percet állni, és ahogy be - ki kapcsoltam ismét kidobta a lemezt ezt mondom nem hiszem el...

Majd egy videóban láttam azt ami kb a szememet kellett volna hogy kiszúrja.

Én fekve tárolom a ps4-et (nem ebben az álló verzióban) És a két " első lába alá " 1-1 cd tok van betolva, így egy minimális szögben áll.... Na már most a bal oldali cd tok, vagy maga a ps4 elmozdult annyira, hogy belógott a CD- kiadó LED alá.... ami nekem fel sem tűnt... gondolom többször visszaverte spontán a fényt vagy a fene se tudja... amióta kihúztam alóla azóta minden a régi :D

(#167042) Helmoras válasza Toguro San (#167041) üzenetére


Helmoras
őstag

Minek van cd tok betolva? :W Ennyire nincs hely mellette szellozni? Ez nagyon sufni tuning :C

(#167043) b.


b.
félisten

Hát ilyen nem mostanában volt egy játékkal, de 4 x játszottam végig a Heavy Rain-t :D
PC-n COD ban már alig tudok összehozni egy rohadt killing spreet, F@ck Sony :DDD
Srácok, ha valaki úgy gondolja, vegyen fel PS nél, mert szeretnék farkat méregetni, kinek hogy ment a játék.( megnézi egy két statot)(vagy egy egy játék) és .LnB-t mindig legyőzöm, uncsi :D ( remélem olvassa :DDD )
Wijberto a magyar accountom nickje, vagy ha esetleg valakit bejelölök ezen a nicken nem Orsi a közeli megyéből aki ismerkedni szeretne veled, hanem én.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167044) b. válasza ProEvoFan (#166796) üzenetére


b.
félisten

Order után elkezdem, bár a Naruto-k is nagyon csábítanak. 2 órát rászántam már, de így hirtelen nem kapott el annyira, bár látszik rajt, hogy jó játék. Nem szeretem ezt a szabadon kószálok a városban stílust, de hát itt ugye ez elengedhetetlen a hálóhinta miatt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167045) kispistax


kispistax
tag

Segítséget szeretnék kérni játékmegosztás témában. A bátyám vett egy használt PS4-et, vele szeretném megosztani a játékaimat. Sajnos a bátyámnál előfordulhat, hogy egyik napról a másikra eladja a konzolját, ha anyagi problémája adódik (ő ilyen, akkor is a bátyám). Kellemetlenségek elkerülése végett szeretnék bevezetni egy óvintézkedést. Az ő konzolján lesz ugyebár az én profilom elsődleges az enyémen pedig másodlagos. Az ő konzolján szeretnék az én profilomhoz jelszót beállítani, hogy ne tudjon bejelentkezni. Előtte letöltenénk a játékaimat. Tudna ettől függetlenül játszani a saját profiljával, jelenthet valami hátrányt a jelszó számára? A Plus előfizetésem maradna a gépemen, illetve továbbra is tudnék játékokat vásárolni attól, hogy az másodlagos lenne? Ha a bátyám eladná a konzolt, akkor vissza tudnám probléma mentesen állítani a saját gépemen a profilt elsődlegesre a PlayStation honlapon attól függetlenül, hogy az eladott géphez már nem tudnék fizikailag hozzáférni? Az eladott konzolon kellene deaktiválást is végeznem előbb?

(#167046) Peace válasza b. (#167043) üzenetére


Peace
nagyúr

Huhh, tegnap este kezdtem bele, de eddig nagyon nem adja. Már az elején fogtam a fejemet, hogy mennyire rossz, amit leműveltek. Még egy 6 éves gyerek sem ennyire gyökér, hogy elbóklásszon, nem hogy egy 10 éves!!! Majdnem sírtam kínomban ezen a lufis jeleneten meg hogy kimegy a plázából, hogy utána kocsi elé szaladhasson. Komolyan??!!!!! Azután egy 20 perccel ki is léptem egyelőre....

Jah meg vicces, hogy megérkezett a kis szivacsgyűrűm a jobb joy alá, amit régebben mutattam. Precízebb célzáshoz csúcs, mert ad némi ellenállást. Viszont Heavy Rain-t nem lehet játszani vele. :C Mikor 10. alkalommal sem sikerült felkelni a játék legelején az ágyból, akkor vettem le a szivacsot és így már kikelt az ágyból. Játék nem tudta értelmezni, hogy nem megy koppanásig a joy. :(

(#167047) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Sajnos úgy néz ki, idén elmarad a PlayStation Experience show :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167048) ProEvoFan válasza gyuromoj (#167047) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem baj, jövőre durrantanak!Talán ps5 bejelentés 2020 év végére (bár 2021re ígérték) meg hasonlók.

(#167049) Peace válasza ProEvoFan (#167048) üzenetére


Peace
nagyúr

Legyen csak 2021. Tolják még a PS4-es címeket jó sokáig! :D ;)

(#167050) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Ez a Nier:Automata..bazzz...milyen hangulata van már. És azok a zenèk... Nagyon megfogott.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.