Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#177001) 30z.Samu válasza ldave (#176999) üzenetére


30z.Samu
félisten

Irányítás miatt hagytam már félbe játékot, pedig én általában olyan vagyok hogy csak azért is végigviszem. De egy bizonyos játéknál (pontosabban a DLC-jénél) azt mondtam hogy inkább hagyom, mert drága a controller, a TV-ről ne is beszéljünk. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#177002) Mrdevil válasza John_Deere (#176996) üzenetére


Mrdevil
addikt

De belül egy rejtett PS5 szív dobog. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#177003) .LnB válasza ldave (#176994) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jujjj.
Jót röhögtem rajta. Gondolkodtam, hogy vajon Benny Hill zenével milyen lenne? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177004) Źşë'


Źşë'
addikt

"Uncharted: The Nathan Drake Collection" ez a csomag gondolom Remastered játékokat tartalmaz, láttam külön külön őket és a játékok dobozán ott fel is volt tüntetve, de itt nem látom - gondolom azok lehetnek mivel PS4es kiadás?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#177005) John_Deere válasza Mrdevil (#177002) üzenetére


John_Deere
tag

De, most gondoljatok bele:

Gyerek egész évben szánkázza anyunak, kell Neki egy Pléjsztésön 4 Pró karácsonyra!
Anyunak fingja nincs, mi van, egyszer nézi/látja emagon/Facebookon -> Gémsztésön 4 Pró, keci olcsón. Végülis, simán benyalja Ő, hogy a gyerek erre gondolt...

Anyu megveszi, gyerek karácsonykor kibontja majd sírógörcsöt kap, Anyu szintén, az emag illetve a gyártó meg röhög a markába. :U

(#177006) vg válasza oriic (#177000) üzenetére


vg
addikt

Miért? 1000 gyorsabb mint az Apollo űrhajóban lévő számítógép.

(#177007) 30z.Samu válasza Źşë' (#177004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, mindhárom Remastered.

Sic Parvis Magna

(#177008) penge111


penge111
addikt

A Destiny 2 ugye valamelyik hónapban ingyenes volt ps+-ban bohóckodtam is vele pár órát, de engem untatott a sztori. Kérdésem ha a Destiny 2 nem jött be, akkor érdemes adnom egy esélyt a Titanfall 2-nek? Csak a 5-6 órás kampány része érdekel, nekem nem asztalom az fps játék, de ha jó sztorija van akkor bevállalom.

Vagy maradjak az rpg vonalon és húzzam be a Child of Light-ot anno ps3-on kimaradt, és elég szép, és egyedi világa van, viszonylag jó kritikát is kapott anno. 890, meg nem pinz érte.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177009) .LnB válasza penge111 (#177008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenképp érdemes. A TF2 sztorija rövid, de van benne egy olyan játékmechanikai elem, ami kiemeli a tömegből. Egy nagyon jó ötlet. Bánom is, hogy nem 10-12 órás a kampány, mert el lehetett volna lenni vele akár addig is.

Child of Light is jó, azt is nyomtam régebben PC-n. Szép.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177010) #07041792 válasza Źşë' (#177004) üzenetére


#07041792
törölt tag

Az, az első három rész. Megéri nagyon, mert külön-külön is árulják őket, majdnem annyiért darabját, mint ez a collection.
Egy lemezen van a 3, egy "ikonja" van a főmenüben, indításnál megkérdezi, melyiket szeretnéd.

(#177011) ldave válasza penge111 (#177008) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Child of Light remek játék, minden pénzt megér.

A Slime draws near! Command?

(#177012) wierra válasza Źşë' (#177004) üzenetére


wierra
senior tag

Hol van az "itt"?
A store-ban is fel vagyon tüntetve, hogy mit tartalmaz a kolleksön.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#177013) John_Deere válasza penge111 (#177008) üzenetére


John_Deere
tag

Én még PlayIT-en vettem akciósan, valami pár ezer Ft-ért, a sztori része engem simán elszórakoztatott arra a kb. 7-8 órára a single player, sőt, nekem még tetszett is, hogy a robotunk AI-ja mire vetemedik a sztori vége felé, de egyébként ha felületesen nézzük egy hosszabb, részletesebb tutorial majdnem az egész, néhány extra érdekes feature-rel. Nekem adta, pláne, hogy szeretem a mecha-témájú játékokat, ez meg egy jó kis pörgős fps amúgyis.

(#177014) penge111 válasza John_Deere (#177013) üzenetére


penge111
addikt

Köszi mindenkinek a segítséget, akkor még éjfél előtt behúzom :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177015) consono válasza ldave (#176994) üzenetére


consono
nagyúr

Ebben nem látszik, hogy baj lenne az irányítással, de nem látom persze, hogy mit nyomkodsz közben :) Ellenben a Tomb Raiderben mikor nem lehet a kamerát úgy fordítani, hogy lásd hova ugrasz mondjuk egy falról, na az priceless...

"In God we trust. All others must bring data"

(#177016) saelin válasza BoneDragon (#176984) üzenetére


saelin
veterán

Hat in Time... :DDD

penge111
Child of Light az első olyan játékom amit 100%-ra meg csináltam, mert annyira élveztem mindenét. Azt is hozzá kell tenni hogy mivel könnyű ezt kivitelezni, így nem is jár a játékért platina!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177017) Atomgeszi válasza penge111 (#177008) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem a Destiny 2 olyan messze áll stílusilag a TF2-től, hogy össze sem hasonlítható és egyik a másikból nem is következtethető.

Próbáld ki, másfél mátyást megér bőven.

(#177018) oriic válasza Atomgeszi (#177017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Annyi h mindketto FPS. Tf2 meg a teljes arat is megerte anno.

Live-Die-Respawn

(#177019) Mike válasza John_Deere (#176996) üzenetére


Mike
veterán

adtam rá 1 csillagos értékelést kíváncsi vagyok kiteszik e
tuti nem mert azt írtam, átverés

(#177020) Carlos Padre válasza oriic (#177018) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kár, hogy szinte senki nem hallott róla megjelenésekor. Iskolapéldája hogy kell kicsinálni egy játékot és a fejlesztőjét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177021) Atomgeszi válasza oriic (#177018) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így van, azt én is day1 vettem még homeolva 10/fő. :D De most Ps4Pro-ra is megvettem múltkor akcióban.. megunhatatlan.

(#177022) Atomgeszi válasza Carlos Padre (#177020) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem egy BF1-el kellett volna elindítani, hanem amikor lecsengett a BF láz..

(#177023) Mike válasza ldave (#176994) üzenetére


Mike
veterán

mégis a last guardiannal tudtam játszani, míg a GoW-val nem.

(#177024) Mike válasza saelin (#177016) üzenetére


Mike
veterán

az olyan platform ugri-bugri, nem?

(#177025) Janusz001 válasza ldave (#176994) üzenetére


Janusz001
őstag

Ezt simán nézve is felvágom az ereim. Az ilyen kihozza belőlem a választékos magyar káromkodást.

(#177026) WaterWave


WaterWave
veterán

Black Ops 4 patch 1.08 14,7GB :DD

kiégtem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#177027) gyuromoj válasza WaterWave (#177026) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mennyit foglal már a játék basszus?! :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177028) Carlos Padre válasza ldave (#176994) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Régóta nézegetem ezt a játékot, de most kedvet kaptam hozzá :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177029) Carvus


Carvus
senior tag

(#177030) WhiteWalker válasza Carvus (#177029) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez miért jó? :U

(#177031) Revolit válasza Carvus (#177029) üzenetére


Revolit
senior tag

Ezek az újságok még léteznek? :P

(#177032) sp8787 válasza penge111 (#177014) üzenetére


sp8787
addikt

Aligha.

(#177033) Rage47 válasza WhiteWalker (#177030) üzenetére


Rage47
veterán

Aki GS előfizető amúgyis, annak megéri.
Én is akkor vettem még ilyen újságokat, mikor nem volt netem. Azóta minek?

[ Szerkesztve ]

(#177035) vg válasza WhiteWalker (#177030) üzenetére


vg
addikt

Adnak hozzá minden hónapban egy pc-s játékot is. szerk: azt eladod havi 800-1000 forintért, és gyk ingyen van az évi ps+

[ Szerkesztve ]

(#177036) sp8787 válasza Cobra652 (#177034) üzenetére


sp8787
addikt

Ez az Anthem ilyen Destiny plusz MH hybridnek tunik, sokkal nagyobb MH szeru beutessel mint sztem ezt sokan gondolnak. Marpedig az ilyen jellegu jatekoknak igen komoly bazisuk van/lehet.

(#177037) headhunter86 válasza ldave (#176994) üzenetére


headhunter86
senior tag

Uhhh, itt én is szoptam, de még nem is ez volt a csúcs. Hanem a vége fele mikor az épület körbe kellett ugrálni. Ott vagy 4x melléugrottam és tök messze volt a checkpoint. Na ott kezdett eldurranni az agyam.
De mégis a legidegesítőbb számomra Trico parancsolgatása volt. Ahogy néz bambán és vársz, és vársz, azon agyalsz, hogy most vajon csak gondolkodik, hogy merre kéne ugrania, vagy balfaszul adtad ki a parancsot, és kiadod mégegyszer, majd megint vársz és egyszercsak valami csoda folytán megindul..... az ELLENTÉTES irányba. Akkor kívántam a halálba azt a dögöt, akármennyire is aranyos.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#177038) .LnB válasza sp8787 (#177036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Segíts már. Nem esik le, hogy mi az az MH?!

szerk.: Monster Hunter?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177039) S@c@ válasza Kendek (#176960) üzenetére


S@c@
őstag

Szóval kb mindegy, mert közel azonos típus.Nincs ott akkora eltérés, mint a ventilátoroknál.

(#177040) sp8787 válasza .LnB (#177038) üzenetére


sp8787
addikt

Yep Monster Hunter, Monster Hunter World

(#177041) ProEvoFan válasza penge111 (#177014) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha magyar storeban akartad megvenni, akkor buktad sajnos.Ma éjjel egykor járt le az akció.

(#177042) .LnB válasza sp8787 (#177040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelentkeztem az Anthem tesztre. De semmi késztetést nem érzek jelenleg a vásárlásra. Semmi figyelemfelkeltő nincs számomra eddig ebben a játékban a videók alapján.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177043) sp8787 válasza .LnB (#177042) üzenetére


sp8787
addikt

Kb. igy voltam a MHW-nel amikor jatszottam a betaval.Nem ertettem ebben mi a jo meg egyaltalan mi ez a rakas f*s.

Akar betaval jatszani vagy csak videot nezni full nem egyenlo belemelyedni egy ilyen jellegu jatekba.Amugy valojaban nem tudni mi is lesz valojaban. En egy komoly looter shooter-re tipppelek.

(#177044) penge111 válasza sp8787 (#177032) üzenetére


penge111
addikt

A kutyafülét, lemaradtam róla, na majd legközelebb... Nehogy a januári ps+ egyik címe legyen ezért ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177045) .LnB válasza sp8787 (#177043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A MHW-öt meg akarom venni. 7490-ért majdnem megvettem novemberben, de valamiért még sem tettem.
Kicsit félek tőle már, hogy multi és kihal, meg nagy a lemaradás már most elkezdeni. Nem tudom, hogy így van e?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177046) ldave válasza .LnB (#177045) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy kihalna egyhamar, jópár évig lesz aktív közösség, aki tolja majd.

A Slime draws near! Command?

(#177047) .LnB válasza ldave (#177046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó hír. Szeretnék minden megvett játékomon most túl lenni. Aztán pedig a DQXI-t végre megvenni. Februárig úgy néztem nem jön semmi említésre méltó játék. Addig el tudnék lenni ezekkel. De nem tudom, hogy ebből a tervből majd mi lesz végül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177048) sp8787 válasza .LnB (#177045) üzenetére


sp8787
addikt

Kizart! Vannak peldaul olyanok a chatgroupunkban akik meg most is rendszeresen nyomjak, van aki azota is minden nap. A Friendlist-emet isha megnezem ,hogy meg mindig sokan toljak.Mondjuk van parszaz koreai "baratom". :D

(#177049) _drk válasza .LnB (#177042) üzenetére


_drk
őstag

De eddig nem is nagyon mutattak semmit.
Maximum az hogy szép lesz. Co-opban lehet sok kis szörnyet, majd nagyokat gyilkolni.
Mutattak eddig 2 pályát talán, de ilyen koncepcióhoz kellene vagy 20 első körben. Tippre kiadni 5-6 pályát majd a többit szépen lassan DLC-ben.
A játszható karakterek akikből 4 van, alig van különbség. Egyik se fogott meg első ránézésre, szerintem a világhoz képest elég semmilyenül is vannak megcsinálva, de persze majd lehet rájuk venni sapkákat, úgy biztos jobb lesz.

Én alapból nem bízok ezekben a kis fős multis címekben. Ha az embernek van kivel játszani, az biztos jó élmény. De akinek nincs kivel, vagy csak hébe-hóba van alkalom annak már lőttek.
Ezek a SP és MP egybe mosás, meg nem tudom, működött-e már valahol jól.

(#177050) Frod válasza .LnB (#177042) üzenetére


Frod
addikt

Haverokkal sem ajánlod?
Mi kinéztük következő játéknak (persze jelentős leárazás után), mert legalább együtt tudjuk tolni és kampány alapú(?)
Wildlands is milyen halál szar már, de csak elvoltunk vele pár hónapig.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.