Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236551) AxBattler válasza penge111 (#236512) üzenetére


AxBattler
félisten

B+, ez durva. És ott a tartó a csipsznek, meg az üccsinek... bex@rok! ;]
Csak legyen olyan anyukád, mint Cartman-nek, aki utántölti a készleteket, és üríti az ágytálat.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#236552) ldave válasza ProEvoFan (#236550) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez a beégés dolog szerintem túl van gondolva. Nekem plazma tévém van: Zelda 100+ óra és igen, a végére a szívek halványan látszódtak még pár napig a tévé képernyőjén más tartalom esetében, de aztán szépen elmúlt a dolog. Destiny 2 szintén 100++ óra viszonylag rövid időn belül és az UI utána halványan átsejlett. De ez mindig elmúlt pár nap múlva amikor már más játékkal játszottam.

A Slime draws near! Command?

(#236553) F-ECT$ válasza Dvix (#236396) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem megérkezett az első adag, feldobta az értesítést konzolon, majd egy kóddal kitöltött oldalra dobott, confirm és kész is.

Dive ever, work never.

(#236554) raggg válasza sxxorp (#236547) üzenetére


raggg
senior tag

Páromnak a "kacsás játék" jött be még, ami egyébként libás :) Untitled Goose Game.

ragklaatPS

(#236555) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kár volt letöltenem a FF7R demót. Még csak az intro ment le,de már fáj a szívem... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236556) Kendek válasza ldave (#236552) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ebből a szempontból más a plazma és az OLED. Itt a szerves anyag használódik el, és a megjelenített tartalom miatt nem egyenletesen. Ez a fajta beégés nem tűnik el magától, és nem is lehet eltüntetni.

<-ƘƘ->

(#236557) ProEvoFan válasza ldave (#236552) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Más technológia, nem ugyan az a kettő, így össze sem lehet hasonlítani.

(#236558) bandi0000 válasza Kendek (#236556) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Fogadjunk, hogy ecetes kalapàccsal ki tudom szedni :D

Xbox One: bandymnc

(#236559) Frod


Frod
addikt

Ahogy látom rajtam kívül senki sem jelezte, de a kétlépcsős azonosítás nálam második napja kuka. Holnap írok a supportnak.

Do you see the white shadow?

(#236560) KaitouP válasza Deck (#236546) üzenetére


KaitouP
veterán

Öö... Mire is alapozod ezt a kijelentést? :U Attól még hogy azt vártad tőle hogy egyből űberpro leszel tőle, és nem igényel szokást, nem lesz gagyi. Helyetted nem fog játszani az eszköz. Az ergonómia megint egy másik dolog, az nem lehet mindenkinél jó. Egy SCUF kontrollert szerintem kézbe se vegyél, ha ez neked gagyi. :N

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236561) KaitouP válasza saelin (#236548) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott a Logout blogomon a tapasztalatom a cuccal, nem fizetett Sony hirdetés, nyugodtan less rá. Bátran veheted, ha teheted, előtte próbáld ki valakinél. A kontit annyival drágábban adod majd el ha jön PS5.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236562) saelin válasza KaitouP (#236561) üzenetére


saelin
veterán

Olvastam az írásod, de nem tudom az én pici kezemmel mennyire lenne kompatibilis.

Szerk:
Teszek még egy próbát a Rainbow Six Siege-el és videóra veszem a meccseket. Totál noob vagyok, szóval nem az lesz a célom hogy megmutassam milyen jól játszom, hanem hogy egy newbie mit tapasztal mikor elkezdi játszani a játékot.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236563) Xaels válasza sxxorp (#236547) üzenetére


Xaels
félisten

A Rime és a Gris is megmozgatja az ember szívét.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236564) Neoteric válasza ldave (#236552) üzenetére


Neoteric
addikt

Plazmánál elég ha változatosan jeleníted meg a tartalmakat, OLED-nél viszont kumulálódk minden pixel használat, úgyhogy ennek a párhuzamnak nincs sok értelme. Ettől függetlenül szerintem is nagyobb a füstje mint a lángja, a 2019-es modelleknél már nem olyan vészes a szitu mint pár éve.

PSN: ne0teric_sAN

(#236565) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#236555) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lefutott a demo,kb 1óra normális tempóban. Talán a menekülés közbe több harcot rakhattak volna,mindegy. Az eredeti játékban ez az elsō 15-20perc (úgy,hogy turn-based).

Life, Uh, Finds A Way

(#236566) failed


failed
tag

sziasztok!

egy kérdéssel fordulnék hozzátok:

vettem nemrég egy wd10ezex merevlemezt, és szeretném bővíteni vele a konzol tárhelyét. ehhez kellene még vegyek egy dokkolóegységet, van esetleg ötlet/tipp, hogy mit vegyek? első sorban nem szeretnék rá sokat költeni, mert hurcibálni nem fogom. lássa el a feladatát, és megfelelően. ha a sebességet befolyásolja, akkor természetesen minimálisan rugalmas vagyok az árat illetően, ha megéri a plusz ráfordítást.

köszönöm :R

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#236567) S e t h válasza Neoteric (#236564) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért kíváncsi lennék, hogy csatorna logo vagy játék hud mennyi idő alatt égne be.
Filmhez tuti a legjobb, de csatornákhoz, játékokhoz, én még nem vagyok meggyőzve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236568) saelin


saelin
veterán

Ti örülnének neki ha Ps5-ből is lenne fat és pro verzió? Személy szerint én egyetlen egy gépnek örülnék, amit később slimesítenek. Ebben a generációban is hiába volt Pro meg X, ha a gyengébb gépekre terveztek alapból. Egy gép legyen és kész! Nem kell túl variálni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236569) Carlos Padre válasza saelin (#236568) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kezdetben jöjjön ki az elérhető legerősebb gép, aztán ha úgy van akkor jöhet a pro.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236570) bandi0000 válasza S e t h (#236567) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tesztek alapján kb 2000h statikus tartalommal

Én 5 év garival vettem, ha beég cserélik a panelt, de már lassan 2 éve hajtom, de még nem égett be, pedig nem kímélem

Xbox One: bandymnc

(#236571) belan


belan
addikt

Kb 50 óránál járhatok a dead strandingbe ,hat nem is tudom többször úgy voltam vele a elején hogy abbahagyom a játékot . De valamiért mégse tudtam abba hagyni a postás hegymászó szimulátor ! Sok idegesítő dolog van benne amit a kojima túl gondolt szerintem vagy csak szereti a jónépet szop@tni ;] , úgy voltam vele meg kell szerezni ezt a jatekot is mert mgs 1,2,3,4 imádtam ! Sztori itt is zseniális és ahogy haladok egyre jobb lesz a játék , igazi fegyverek kapok , pusztítóm a pv-ket is meg a embereket is rendesen 😁 szóval akcio is van benne és egyre jobb cuccokat is kapok így a játék egyre könyebb lesz . Platinát még át gondolom mert ahhoz nagy türelem kell ! Összeségében szerintem egy remek játék lett hiába olykor túl van gondolva vagy kicsit túl nyújtották mint egy rétestésztát.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236572) .LnB válasza ProEvoFan (#236426) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt egy órám, így kicsit nyomtam vele. Ott kezdődik a dolog, hogy van egy lvl9-es karim. Csak azt nem tudom, hogy honnan. Arra emlékszem, hogy játszottam a játékkal már. De arra nem, hogy a kari, hogy lett 9-es..
Aztán valami nagy sztori küldetésem volt. Meg kellett torolni egy vegyi támadást. Mondta a másik ügynök csaj, hogy kill them all. Oké, csak olyan baromi hosszú volt a küldetés, hogy el kellett mennem itthonról. És nem tudtam befejezni. De elkapott a "régi feeling". Az, hogy állandóan feküdtünk, "kerestük a 20-ast". Ha nem lenne 200+ órám az első részben, azt mondanám, hogy nehéz játék. És az is ha az ember nem figyel oda. :) De valahogy nem hiányzik ez nekem most..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236573) Deck válasza KaitouP (#236560) üzenetére


Deck
titán

Arra, hogy szar.. :DDD Nem tudok L3-al sprintelni úgy, hogy be ne nyomnám a hátsó gombot, kényelmetlen, nagy, rossz használni. Kör alakú nagy hülyeség kellett bele.. Látszik utólag tervezték..
Ne írj már ilyen sablonokat, hogy azt vártam pro leszek tőle, meg hogy nem játszik helyettem mikor játszani se tudok vele.
Bár mutass vele egy durva saját gameplayt..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#236574) belan válasza Neoteric (#236564) üzenetére


belan
addikt

Én csak azt tudom mondani 4,5 éve oled tv használok játék, film , YouTube , HBOgo , amit kell képernyő zoomolás el intézek a logó-kat. Lg b7 volt meg majdnem 2 évig semmi beégés semmi baja nem volt,
most legújabb lg c9 használom és eszméletlen képe van már csak a cél a 65 col . Volt már Qled is meg Sony csúcs is de egyik se jöhet a oled tv -hez!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236575) belan válasza saelin (#236568) üzenetére


belan
addikt

Én nem örülnek legyen egy brutális gép és kész ! Nem kell felesleges pénzkidobás pro meg max :DDD ! Inkább legyenek jó limitált gépek meg a slim verzió legyen jobb ! És egy jó hűtési rendszer legyen benne meg jó minőségi anyagokból legyen össze rakva ! Meg a kontroller legyen strapabíróbb !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236576) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Leszedtem Nowról a Controlt,mert érdekelt a fizika szimulációja...és negyed órája csak egy folyosón lövöldözök :D great job Remedy

Life, Uh, Finds A Way

(#236577) markknight válasza saelin (#236568) üzenetére


markknight
veterán

Csak legyen kussba a gép, ennyi az elvárásom. Tõlem lehet fat, slim, super slim, mega slim, slim slim.

(#236578) consono


consono
nagyúr

Mótvá, hogy lehet tölteni a PS+ játékokat?

"In God we trust. All others must bring data"

(#236579) Xaels


Xaels
félisten

Jön a Curse Of The Dead Gods [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236580) Bazsi1987 válasza Xaels (#236579) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hmmm switchre is? Lehet erről valamit tudni?

(#236581) GabN73 válasza saelin (#236568) üzenetére


GabN73
addikt

Egyszerre nem hiszem hogy lesz, idővel tuti.

(#236582) ProEvoFan válasza bandi0000 (#236570) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a kétezer óra ugyan az a statikus tartalom?Mert nem mindegy.
Itthon hármunknak megvan a 2000 óra konzolozás, szóval egy év múlva kuka a 400Ks TV?
Félek megvenni.Egyszerűen nem fér bele a kézi értelemező szótáramba az, hogy vigyázni kell a tévére, de úgy, hogy nem mindegy mettől meddig mit nézek rajta.Ez számomra lol.
Mióta az oled topikot olvasom, annyira nem vagyok benne biztos, hogy cserélik neked beégés esetén.Főleg két év gyári garancia lejárta után.
A képe világbajnok.Még a legolcsóbb B9 is odabasz.
(#236572) .)
Pont ott tartok.

[ Szerkesztve ]

(#236583) eisento


eisento
addikt

Uj gordeszkas jatek... Kivancsi leszek

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236584) tretyak válasza ProEvoFan (#236582) üzenetére


tretyak
aktív tag

Teszt: [link]

(#236585) Carlos Padre válasza markknight (#236577) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell bekapcsolni ez a titok ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236586) KaitouP válasza Deck (#236573) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor az vagy user error, vagy mágiát használok ezek szerint, hogy nem nyomom be véletlen egyik hátsó gombot sem. :DDD Pedig én finnyás vagyok az ergonómiára, de egy normál kézmérethez, normál ujjvastagsággal ezt sikerült jól belőni. Csak szokni kellett, 1 hét után tartottam ott hogy magabiztosan használom, izommemóriámban benne van a dolog, addig ment a mellényúlás, rossz gomb nyomás. Gyorsan alkalmazkodok azért. :D

Ezért a durva saját gameplay mutogatás... nem óvodában vagyunk. Lehet az eszköz enélkül is ügyesnek lenni, meg lehet azzal is ügyetlennek - a lényege az egésznek, ha megbírja szokni az user, akkor megkönnyíti a játékban a mozgást, és nem éppen utolsó szempont az hogy úgy tudj lőni hogy közben el tudj ugrani is. De hogy kívánságodnak eleget tegyek, nem a legjobbak tőlem, de egyelőre ezek vannak feltöltve: [link] [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236587) KaitouP válasza saelin (#236562) üzenetére


KaitouP
veterán

Newbie-ként bukdácsolni fogsz vele, 1 hét alatt viszont megszokhatod. 1-2 hetet érdemes használgatni, aztán ha végképp nem megy, akkor ez sajnos nem a kezedre való. Ha pici a kezed... hm, necces, én a normál kezeimmel pont ideálisnak találom.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236588) saelin


saelin
veterán

Huh, ez az R6S eléggé nehéz játék. Csoda ha egy embert le tudok lőni. Az előbb úgy haltam meg, hogy épp barikádoztam egy ablakot és animáció közben egy másik ablakon benézve lőttek le. Alig látszottam ki és kiszúrt! :Y

Kíváncsi vagyok meddig lesz ilyen szopóroller a játék.

Btw: toxic playerrel nem találkoztam még a newcomer mapokkon.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236589) Carlos Padre válasza saelin (#236588) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kíváncsi vagyok meddig lesz ilyen szopóroller a játék

Végig :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236590) saelin válasza Carlos Padre (#236589) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon nehéz. Ennyire negatív score-al még egy fps-ben sem voltam. Annyira jó itt az emberek reakcióideje, hogy mire meghúznám a ravaszt már halott is vagyok. A botokat meg egész könnyen ölöm, de azok meg bambák.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236591) zozika84 válasza saelin (#236562) üzenetére


zozika84
őstag

A videónak nagyon örülnék :R Régen sokat toltam a game-t, de leszoktam róla. Most meg már-olvasva a toxic közösségről-nem merek visszanézni, pedig PH csapattal lehetne adni a népnek :DDD
Ja és a reakcióidőn sokat segít, ha felcseréled a hátsó ravaszokat az L1;R1 gombokra :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#236592) saelin válasza zozika84 (#236591) üzenetére


saelin
veterán

Az már rég megvolt. Nálam ott a baj, hogy nehezen szúrom ki az ellent. Vak vagyok vagy nem tudom. :DDD

Meg ez a lassú taktikus játszma sem az én stílusom. Szokni kell.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236593) pulffy válasza Deck (#236573) üzenetére


pulffy
őstag

Hát akkor tedd rá a bal hátsó gombra a sprintet és a probléma megoldva :DDD
De komolyra fordítva a szót én is megvettem ezt a Back Button Attachment kiegészítőt. Elsőre nehéz volt megszokni, de belejöttem az irányításba, csak a CoD-ban próbáltam. Viszont számora a használata nagyon kényelmetlen volt. Nem azzal volt a gond hogy nem tudtam használni, hanem az alap tartás a kontrollernek megváltozott és ez nagyon zavaró volt számomra. Egy hétig játszottam ezzel de aztán feladtam, odaadtam a fiamnak. Neki tetszik és jól el van vele.
Szerintem nem lehet ezt egy pro kontrollerel összehasonlítani, mert azért azt úgy tervezték a fogását hogy ott bizony hátul még lesz 3 vagy 2 újj, és szép kis kerek gobocskák vannak.
Szóval ez van, mindenki majd a saját bőrén tapasztalja hogy neki bejön e vagy sem.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236594) Steve1207 válasza eisento (#236583) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem túl profin akarják megoldani már vagy 15 éve az a baj, a THPS 2 és 3 volt a másik széria legjobbja anno és ott se a hűdenagy realizmus vitte a játékot, hanem az ökörségek, zene és megvolt az összhangulat.
Más oldalról viszont olyan bénaságokat kaptunk azóta, hogy már az is előny, ha a fizika jó és semmi egyebet nem nyújt :D

.

(#236595) saelin


saelin
veterán

Ezt az R6S-t védőként lehet másképp játszani mint egy sarokba begubbasztva várjuk az ellent? Mert ez a taktika nagyon jól működik. Azt meg még mindig nem vágom, hogy hogy halok ilyen sokszor benne, pedig fejre célzok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236597) Nescafé válasza Nayrobi (#236596) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#236598) .LnB válasza saelin (#236595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén linkeltem egy meccsemet, most időzítettem neked védő oldalra: [link]
(Persze megnézheted az egész meccset ha van kedved)
Természetesen lehet, ezt nevezik roamolásnak. Amikor a pálya más szintjein játszol, és próbálod levadászni a belépő játékosokat. Igazából egy bizonyos szint felett ez megy csak. Profi meccsekről nem is beszélve, szinte sose védenek planton, max egy ember. Legtöbbször retake-re játszanak, szóval beengedik az ellent, és vissza "foglalják" a plantot.

(#236592) saelin Elsőként memorizálni kell a pályákat. Nagyon. Én ezt tartom a legfontosabbnak. Támadóban pedig drónozni kell. Nem kell a pre phase-ben rögtön lelövetni a drónt. Amikor elindul a kör, akkor kell drózni. És akkor amikor be akarsz lépni egy szobába. Persze nem egész végig csak drónnal kell játszani, rá kell erre is érezni, hogy mikor kell.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236599) .LnB válasza Nayrobi (#236596) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Divinity: Original Sin 2 - 7196ft (Ennyiért már muszáj elnéznem a gyíkembereket neki)
Injustice 2 Standard - 5994ft Street Fighter V mellé elfér majd (nekem)
God Of War - 3594ft

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236600) sp8787 válasza .LnB (#236599) üzenetére


sp8787
addikt

Meg meggondolhatod magad! ;]
Van meg 9 napod.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.