Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Madwe válasza Maggio7 (#14999) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sony eddig is engedte: menüben ps3 is támogatta, játékok HA a fejlesztő is akarta tudták támogatni. Uh. sony részéről mehet a dolog, az biztos... Ha kitalálnak egy nappaliban használható egeret jöhet, ellenkező esetben hagyom a csába az összes fps multit konzolon ha megvalósul...

(#15002) Maggio7 válasza whYz (#15000) üzenetére


Maggio7
tag

:F például?

(#15003) Maggio7 válasza Madwe (#15001) üzenetére


Maggio7
tag

...mert ez egy konzol, milliók használják évek óta a hozzá fejlesztett kontrollerrel. Nézd csak meg, bármelyik fórumban felhozzák ezt a témát, hányan háborodnak fel. A Microfos mért nem lépte meg mai napig az egér+bill irányítást? Gondolom olvastad mennyiért fejlesztette ki a vezérlőjét? Nem, játékot soha nem fogsz legálisan irányítani konzolon... (ez a saját véleményem!)

(#15004) haddent válasza Deck (#14995) üzenetére


haddent
addikt

Kár reménykedni, soha nem fogja támogatni játékok alatt, és ne is!
Ha PS4 -et veszel akkor játssz azzal amit kapsz hozzá, ne próbálj csalni, kikerülni, hackelni stb.. arra ott a pc ;)

(#15005) Madwe válasza Maggio7 (#15003) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, milliók használják kontrollerrel s azzal is akarják, ez nem kérdés. De attól még a tény az tény marad: már ps3 esetében is, és ps4nél is az egér bill támogatása menüben adott volt, a játékok fejlesztői pedig eldönthették, hogy akarják e támogatni, LEGÁLISAN! PS3ra pl a cs tuti ilyen volt, ps4re nem tudom hogy van e már olyan cím ami támogatja, talán az egyik free2play ami cross-servert használ s egy helyen vannak a pc-sek a ps-esekkel, bár lehet az is még ps3nál volt... Ettől függetlenül semmilyen akadálya nem volt eddig sem legálisan támogatni az egeret, Sony engedte.

(#15006) Def26


Def26
félisten

Azt árulja el valaki, hogy a fenébe lehet sniperekkel játszani? Más kasztokkal jól megy a lövölde, de a sniper puskával képtelen vagyok eltalálni akárkit is. Bezzeg engem pikk pakk leszednek a sniperek, csak úgy suhognak a golyók. Olyan kib@szott idegesítő, hogy nm igaz. :(((

Nézzétek meg. Ez xbox one de jó példa. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15007) Madwe válasza Def26 (#15006) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elméletben tudom, gyakorlatban nem :D El kell találni azt hogy hova célozz: mozgó célpont esetén picit elé kell célozni, meg ugye felé valamennyivel. De fegyvere válogatja mikor mennyivel... Nekem sose megy :D

(#15008) Deck


Deck
titán

Jönnek hivatalos játékok amik alapból támogatják már az egeret, billentyűzetet: [link]
A Sony is engedi: [link]
"You can now use the keyboard to navigate the PS4's system menus, input text, browse the web, and more."
Meg hát a Battlefield készítői is gondolkoztak/nak rajta tehát előbb utóbb ők is befogják vezetni valószínűleg.
Amúgy meg van másik nem hivatalos fejlesztés is: [link]

Megnéztem a videót ez nagyon üt :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#15009) whYz válasza Maggio7 (#15002) üzenetére


whYz
addikt

Pl.: War Thunder, de ott a google...

(#15010) haddent válasza Deck (#15008) üzenetére


haddent
addikt

A sony részéről amit idéztél az csak üres marketing duma, nem kell mindent megenni..
A war thunder pedig egy F2P szerencsétlen kis semmiség, nem sok vizet zavar, hogy most azon mi lesz mi nem lesz.
A Sony meg ha engedi ezt, akkor engedje az aimbotot meg a wallhacket is, mert ez pont ugyanolyan csalás. Sőt rosszabb, mert bizonyos értelemben a fejlesztők reverse-engineering-elik a kontrollert, de sebaj...

Nem értem miért kell ennyit szenvedni. Egér és billentyű kell akkor ott a PC, vagy a SteamBox. Exkluzív vagy konzol kell (bármilyen okból) akkor megszokod és kész.
Louis +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#15011) Louis válasza Deck (#15008) üzenetére


Louis
tag

Ne haragudj, de nem kampányolnál máshol ezekkel a dolgokkal? Nekünk nem hiányzik konzolra, ha neked igen, akkor vegyél pc -t. Kicsit unalmas ezt olvasgatni, hogy nyavajogtok az egérért... :U

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#15012) Maggio7 válasza Madwe (#15005) üzenetére


Maggio7
tag

Valve's Steam Machine-hez miért fejlesztenek kontrollert? Én is jobban szerettem egérrel fps-el játszani, de már a múlt. Lehet vitatkozni pl a monitor - Tv kérdésen. 50" tv élvezhetőbb játszani, de a monitoron előbb meglátod a célpontot...

(#15013) Deck válasza Louis (#15011) üzenetére


Deck
titán

Akkor meg ott a PS Move. Az nem csalás? [link]
Amúgy meg mindegy használja mindenki azt hozzá amit akar.

PS5

(#15014) Tegla80 válasza whYz (#15000) üzenetére


Tegla80
addikt

Sajnos.
Én tuti kizárnám a komplett bill-egér dolgot a Sony helyében és kiadnák egy közleményt,h
"Vérpistimentes övezet !!Ha nem tetszik,húzzá vissza az agyontuningolt PC-d re" hackelni!
A többit meg nem részletezem,mert nem akarok büntit innen,még pár órát sem. :D

Amúgy meg ebből a szempontból utálom a PS4 et,h pc alapú már e téren. :(((
Bár remélem rendet tudnak majd tartani a játékokban a sok próbálkozóval szemben. ;]

(Picit erre utal nekem ,h a Sony belehúzott és sokkal jobban szűri már a PS3 as "cfw"-s gépeket is,mert havernak a napokban ütötték ki a gépét,accját mindenét a "régebbi okosságai miatt",úgy,h már jó ideje "ofw" vel tólta. Valami maradt neki a háttérben a régmúltból amit láttak és "only offline" lett. :U
Ezt látva nagyon remélem,h minden csalót,idővel kizárnak végleg és marad a PS-hez méltó , megszokott rend. :K
Haver is megtért már rég,de a múltja utolérte. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#15015) Louis válasza Deck (#15013) üzenetére


Louis
tag

I N P U T L A G!

Egy egér soha nem lesz olyan konzolon mint pc -n. Más elveken mozog/működik. Kontrollerben van egy gyorsítás a tengelyek mentén. Amilyen gyorsan/lassan mozgatod az analóg kart ahhoz mérten gyorsul/lassúl a mozgás.

A rákötött egér csak másolja a kontroller mozgását, pontotlan lesz bármit csinálnak. Ez csak akkor változna, hogy a játkba építenék be az egér 1:1 arányú mozgását, mert a kontrolleren ugye ez mindig változik a gyorsítás miatt.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#15016) Maggio7 válasza Tegla80 (#15014) üzenetére


Maggio7
tag

:R És pont.

(#15017) Deck válasza Louis (#15015) üzenetére


Deck
titán

Move-on is látszik az inputlag. Pedig milyen fasza kis dolog lenne.

PS5

(#15018) Maggio7 válasza Deck (#15017) üzenetére


Maggio7
tag

Én már nagyon várok valami 2.0-ás verziót belőle... aztán szétkaszabolni egy komplett várost! :DD :DD :DD (vagy a csillárt a nappaliba)

(#15019) Sami22 válasza Def26 (#15006) üzenetére


Sami22
aktív tag

Gyakorolj sokat. :) Én nagyon szeretem, most már kezdek belejönni, a mozgó célpontok még problémát jelentenek, mert sajnos marha lassú a lövedék.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#15020) Deck válasza Maggio7 (#15018) üzenetére


Deck
titán

Reméljük lesz :D [link] Így lenne az igazi játszani :D Bár lehet így is beszerzek majd egyet.

PS5

(#15021) Maggio7 válasza Deck (#15020) üzenetére


Maggio7
tag

...emlékszem régen, mielőtt elkezdtem játszani a WII-vel, bemelegítettem. Az asszony feküdt a röhögéstől és azt mondta, hogy nem vagyok normális :DDD

(#15022) Matthew14


Matthew14
csendes tag

sziasztok!

hát srácok én tegnap megcsináltam a magyar profilt full ugyanazokat az adatokat adtam meg ami a kártyámon van és még sem működik a vásárlás.most ezt a hibakódot írja: E-82000171

(#15023) kovsol válasza Louis (#15011) üzenetére


kovsol
titán

Ez olyan tipikusan a homokba dugod a fejed hozzáállás. Attól, hogy te nem akarsz erről olvasni attól még valami létezik/het. Ugord át azt a hsz-t aztán kész.

May the Force be with you!

(#15024) KingKress79 válasza Def26 (#15006) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nekem a sensitivity 20% van, így jobban célzol, de ugye lassabban fordulsz.
Meg ne oda lőj ahol van az ellen, hanem oda ahol lesz. Persze vannak kivételek. Meg mindig fejre célőz és tartsd vissza a levegőt. :D

PS4: KingKress

(#15025) DanielK válasza Matthew14 (#15022) üzenetére


DanielK
addikt

Milyen kártyád van és melyik banknál?

(#15026) Matthew14 válasza DanielK (#15025) üzenetére


Matthew14
csendes tag

otp-nél van mastercard(junior) de egy bankkártyával sem működik :/

(#15027) Gijon válasza Matthew14 (#15026) üzenetére


Gijon
senior tag

Lehet, hogy egyes magyar ékezeteket nem szeret. (már ha van) .

(#15028) Madwe válasza Matthew14 (#15026) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha egy bankkártyával sem működik akkor te csinálsz valamit rosszul. HW hiba nem lehet, sw hiba se valószínű, mert miért pont csak a te esetedben jönne elő. Sokan kaptak ilyen hibát fórumokon olvasgatva, s eddig 100%ban a hibásan kitöltött billing info volt a ludas... Szerintem ott valamit nem állítasz be jól, de látatlanban nehéz segíteni...

OTP Junior is lehet hogy probléma, de ha mással se megy akkor nem az a gond...

szerk: Igen, ékezetekkel s nélküle is próbálkozz, hátha az megoldja

[ Szerkesztve ]

(#15029) Matthew14 válasza Madwe (#15028) üzenetére


Matthew14
csendes tag

hát már énis eg balfasznak tartom magam....de az h egyik haverom se tud rá mondani semmit az vicc....kajak kihívom a sonyt h jöjjenek mert nagyon szerencsétlen vagyok vagy én nem tudom.olvastam h másnak is volt ilyen és egy hét után jó lett....mást nem tudok csinálni csak várni meg olvasgatni.... :W

(#15030) Matthew14 válasza Gijon (#15027) üzenetére


Matthew14
csendes tag

hát ezaz h ékezettel és nélküle is probálkoztam

(#15031) Tegla80 válasza Matthew14 (#15026) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Én anno bele sem kezdtem ebbe a bankkártya stb dologba.
Legyen UK az accod és iceakos-tól intézz feltöltőt,ami árban a közép út és szimpla otp-n belüli utalással intézed irányába.Majd megkapod a kódot feltöltöd vele simán az accot és ennyi.
Idegbaj,szenvedés letudva és max 1 óra múlva már végeztél is és játszol.

Sony® & PlayStation®

(#15032) Madwe válasza Tegla80 (#15031) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy vegyen amazonon feltöltőt, az is megy magyar kártyával, cserébe 35 font 34 fontba kerül, iceakosnál pedig sokkal drágább mert hasznot tesz rá...

(#15033) Matthew14


Matthew14
csendes tag

leírom pontról pontra h h csinálom

1.megadom a nevem
2.statehez beírom az utcát
3.provincihez beírom h magyarország
4.next.
5.aktiválja a ps +-t
6.belépek a ps+-ba elkezdek vásárolni
7.kéri a kértya adatokat
8.kéri a nevem beírom
kéri a kártya számot beírom
kéri a lejáratot beírom
kéri a hátoldalán lévő utolsó 3 számot beírom
9.kéri az adatokat
state:beirom az utcát és a házszámot
province beírom h magyaország
postcode beírom az irányitoszámot
10.elfogadja kártyát
11.rámegyek h vásárlás
12.godlkodik
13.E-82000171
14.sírva fakadok

nagyon idegesít
pedig már úgy kipróbálnám a bf 4-et.sokan mondják h szar de nekem a multi tetszik.vagy killzonezni is szoktam (amíg volt az a két hetes ingyense cucc) az is tök jó

áá mind1

(#15034) Matthew14 válasza Tegla80 (#15031) üzenetére


Matthew14
csendes tag

hát valószínűleg az lesz.csak tudod azért idegesít h nem működik vagy h nem tudom megcsinálni...inkább

(#15035) Madwe válasza Matthew14 (#15033) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyar regnél state és province van? az a gond! state az az állam, province pedig a tartomány, de ezeket usa accnál szokta kérni! statehez utcát írsz az pl tuti nem jó!

(#15036) Matthew14 válasza Madwe (#15035) üzenetére


Matthew14
csendes tag

hát de akkor miket írjak oda?
mert kitölteni meg muszáj
anélkül nem enged tovább

(#15037) DanielK válasza Matthew14 (#15033) üzenetére


DanielK
addikt

Itt add meg, neten keresztül: [link]

(#15038) káen válasza Matthew14 (#15033) üzenetére


káen
tag

State: Maygarország
Province: megye

(#15039) Madwe válasza Matthew14 (#15036) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem ezeket kérdezi Magyar regnél Account detailsnél:
Residential Address Utcanév házszám jön ide

City Budapest

County Pest

Postcode 1117

Country/Region Hungary

Billing infonál pedig:
Address Line 1,2,3
City
County
Postcode
Country/Region Hungary

Biztos hogy Hungaryra teszed?

Valamint nem lehet hogy az a gond hogy a UK accod akarod átírni magyarra? Régiót nem lehet váltani psn-en, ha uk profilt hoztál létre, azt nem tudod áttenni magyarra, újat kell neki csinálni!

(#15040) Matthew14 válasza Madwe (#15035) üzenetére


Matthew14
csendes tag

hétvégén megprobálom azt amit tegnap javasoltál. átmegyek haverhoz aztán nála bejelentkezek a profilommal és ha nála se működik akkor legalább tutira vehetem h nem a géppel van a gond.de ha nála működik akkor meg csak szoftverhiba akkor felhívom a sonyt h mi van?

(#15041) Madwe válasza káen (#15038) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez pedig nem jó, a Country a Magyarország, state az a tagállam, pl Alaska, New York stb... Oda nem mehet országnév... Ez valami külföldi regelésnél jön fel, Magyarnál state-et semmi se kérdez, mert nincs is...

(#15042) Madwe válasza Matthew14 (#15040) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem csak annyi a gond hogy nem HU accot hoztál létre, ezért nem fogadja el a HU adataid (amit hibátlanul be sem tudsz írni) s ezért nem megy egy kártyával sem (mert csak magyarral próbálkozol, de külföldi storeban)

Én amúgy hagynám az egészet a fenébe, létrehoznék egy usa accot ami kb fele annyi mint a hu vagy uk, amazonon vennék feltöltőt s örülnék a fejemnek a helyedben :D

[ Szerkesztve ]

(#15043) Matthew14 válasza Madwe (#15039) üzenetére


Matthew14
csendes tag

fhu köszi h leírtad ha hazaérek meglesem. nem nem az angolt akarom átenni.teljesen új profilt csináltam tegnap.

(#15044) F.B.I. válasza Def26 (#15006) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én utáltam sniperezni...minden játékban de itt, valami hibátlan, csak HC-ben, levegő visszatartással, Domination a legjobb, de ne húzd a zászlót, mert akkor nem lesz sikerélményed (meg hát a 25 pont kevés, amellett ha lőhetsz egy jó fejest is 250-ért) :DDD .

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15045) káen válasza Madwe (#15041) üzenetére


káen
tag

Igaz, most nézem én is. Tévedtem.

(#15046) Def26 válasza F.B.I. (#15044) üzenetére


Def26
félisten

camperek... ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15047) Matthew14 válasza Madwe (#15042) üzenetére


Matthew14
csendes tag

eszembe jutott valami
az nem lehet h azért nem enged mert több profilom van a ps-n és mindegyik profilnál a kártyám van regelve, és nem lehet az h ez mmiatt "össze zavarodik a gép" ?

(#15048) Madwe válasza Matthew14 (#15047) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ezeket külön le tudja kezelni. Ami még gond lehet, hogy te a UK profil subaccountjaként akartál regelni magyart, nem pedig teljesértékű acc-ként, legalábbis valami subaccról beszéltél, az gond lehet!

(Sub account azért létezik, hogy a szülök rendes accját a 18 évnél fiatalabbak is tudják használni. Pl kártyát lehet nem is lehet hozzárendelni. Uh ha tényleg subaccot csináltál, az tuti rossz!)

[ Szerkesztve ]

(#15049) Matthew14 válasza Madwe (#15048) üzenetére


Matthew14
csendes tag

bocsi nagyon kezdő vagyok mit takar az h sub account?

(#15050) F.B.I. válasza Def26 (#15046) üzenetére


F.B.I.
veterán

Másképp nem megy apu. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.