Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232001) Zoleee83 válasza oriic (#231998) üzenetére


Zoleee83
addikt

Lol, akkor ez is talált, mondtam én.
Akkor felkészül Doom és LoU2 is..
Aztán ősszel meg kapkodjuk a fejünket, hogy most épp melyiket kellene megvenni! :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232002) oriic válasza Zoleee83 (#232001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindkettőt halasztották már, szerinted meg mernének lépni még egy csúszást?

Live-Die-Respawn

(#232003) Zoleee83 válasza oriic (#232002) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem igen!
A LoU2 önmagában akkora cím, hogy simán bedobhatja Sony system sellernek. Lenne egy "kis" hőbörgés aztán annyi. Doom srácokat nem tudom nekik érdemesebb lenne időben kiadni, elég sűrű lett az ősz.
Hirtelen mindenki talált hegeszteni valót a release előtt. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232004) RangerFox válasza oriic (#232002) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább a Tsushimát lenne ésszerűbb halasztani kicsit, launch címnek egy ígéretes új IP klasszul hangzik, ráadásul nem is fél éves csúszás lenne, mint a TLoU2-nél.

(#232005) gamegod


gamegod
senior tag

[link] ez vót má? 7 másodperc

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232006) l.skywalker válasza Carlos Padre (#232000) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K :K :K

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232007) Wesder válasza Zoleee83 (#232003) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint melyik Sys sellernek? PS5? Akkor nem most tavasszal és nem PS4-re kellene kiadni. PS4 sys sellerkedés az utolsó évben meg màr hót felesleges.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232008) Zoleee83 válasza Wesder (#232007) üzenetére


Zoleee83
addikt

Haggyámán! :DD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232009) Wesder válasza Zoleee83 (#232008) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolod, ha a TLOU2-vel megtoljàk most a PS4-et, abból szerinted mennyi ember fog vàltani? Nem sok. Egy új konzolnàl meg a rajt az egyik kulcs tényező, ahoz hogy sikeres legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232010) Frod válasza Zoleee83 (#232001) üzenetére


Frod
addikt

Ez a Doom halasztás eléggé légbőlkapott és elég alaptalan is, pedig már nem először írod.
Egyszer már megkapta a maga több hónapos plusz fejlesztési idejét, elég durva arcvesztés lenne egy második csúszás.
Az előző rész is tavaszi premier volt, plusz már megvolt a sajtónak szánt kiutaztatás/bemutatás a múlt héten.

A TLoU2-nél pedig megint eljátsszák azt, hogy kijön, majd egy év múlva jön a PS5 verzió.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#232011) proly01


proly01
őstag

Olyan Kérdésem lenne,hogy találkozott e már valaki olyannal hogy adott egy DS4 ami járt a konzolhoz. Most vettem feleségemnek még 1 et csinaltam is neki profilt minden. Működött is a dolog. Egyszer az övével játszottam egyszer a sajátommal. Aztán lemerült az új mondom akkor játszom a másikkal. Erre benyomtam a PS gombot és csak villogott vilagos kéken. Semmi nem történt. Nem kapcsolt ba a PS. Aztán próbáltam kábellel is semmi csak a villogás. Mondom majd ma megpróbálom ha hazaértem. Le reseteltem a kontrollert,de most SEMMIT SEM CSINÁL :Y még csak nem is villog. Semmi. Ha töltőre teszem sem reagál se fény semmi. Mintha meghalt volna. Találkozott valaki ilyennel? Estleg van erre valami megoldás? Tegnap előtt még semmi baja sem volt.
:R

....Pr:)ly....

(#232013) S e t h


S e t h
nagyúr

Régóta nézegetek egy játékot, amikor éppen leárazzák és vakarom a fejemet, ami nem jó jel, mert ha impulzívan nem érzem, hogy nekem erre szükségem van, akkor valószínűleg nincs így.

Bad Pritt írt anno pár szót a Starlink: Battle for Atlas játékról, de azon kívül nem emlékszem különösebben, hogy élénk eszmecsere övezte volna itt.

Az a része engem különösebben nem is érdekelne, hogy kiegészítőket lehet borsos áron applikálni a kontrollerre, ami jóvoltából különböző előnyökhöz jutunk a játékban. Igen, ez inkább a gyermekkorú játékosokat célozza meg, engem viszont nem érint, a játék maga jobban foglalkoztat.

Ami menet közben még ki is derült számomra, hogy Ubisoft, hm, open world, repetitív, emlékszem vmi. ilyesmire korábbról, oké, de ez vmi űrshooter bolygókkal, repüléssel, szóval némileg újdonság, na de mennyire?

Erre itt van brutálisan leárazva, még a deluxe edition is, amiben adnak egy rakás plusz űrhajót, fegyvert, amit külön is meg tudnál venni borsos áron kiegészítőként a kontrollerre, na de itt lyukas gombért adják digitálisan.
Lehet élvezné itthon a gyerek is, talán én is, a kinézet nekem némileg hajaz a Ratchet & Clankre, még alszom rá, február elejéig van még idő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232014) #09990144 válasza S e t h (#232013) üzenetére


#09990144
törölt tag

Switchre ez az egyetlen vasarlasom, amit megbántam. Unalmas gameplay, unalmas történet. A switchen van egy plusz Star Foxos szál, amit több teszt is kiemelt, hogy milyen jó, de az se tesz hozzá semmit a játékhoz. És még eladni se tudom, mert nem akartam vacakolni a fegyverek cserélgetésével, és kivételesen digitálisan vettem meg.
Mondjuk ha van kisgyerek, ő lehet élvezné ezt a részét.

[ Szerkesztve ]

(#232015) Batyops válasza Zoleee83 (#232003) üzenetére


Batyops
aktív tag

Last of us 2-őt már tuti nem tolják el és a Doomot sem ez szerintem tuti 100.

(#232016) saelin válasza #09990144 (#232014) üzenetére


saelin
veterán

Egyik barátom is megvette és ugyan eleinte szórakoztatta, de nagyon hamar kiégett a játék nála. Szemeztem vele én is egy darabig... Végül semmi nem lett belőle, amit nem is bánok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232017) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Eddig 8,5 órát játszottam a Dragon Ball-al és azt kell, hogy mondjam, hogy minél többet játszom vele, annál jobban tetszik. Jól össze lett rakva, van benne tartalom. Egy negatívumot tudnék felhozni, hogy néhol a karakterek olyan recések a felbontás miatt, mintha egy PS3-on vagy X360-on futna a játék. De van, ahol meg tök szépen ki vannak dolgozva. Nekem ez fura, de összességében bitang jól néz ki a játék és élvezetes.

Sic Parvis Magna

(#232018) Tatyla válasza S e t h (#232013) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem olyan rossz ez a játék mint ahogy az előttem szólók mondták, mi is most vettük meg fekesben ennyit bőven megér a deluxe. Tipikus ubisoft játék gyűjtögetni valókkal, felfedezésekkel űr és bolygó felszíni harcal kicsit nő man sky beütéssel igaz itt egy naprendszer belül játszódik minden.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#232019) felixo válasza Batyops (#232015) üzenetére


felixo
őstag

Last of us 2-t tuti nem tolják el ... mert már eltolták. :D

Redmi Note 9

(#232020) BoneDragon válasza 30z.Samu (#232017) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem a harc bena. Grafika is mar magyon idejet mult. Ha ugy nezne ki mint a figther z, na akkor magamhoz nyulnek. Gyujtogetest elengedtem hamar, allandoan jottek ilyen pocs robotok. Ennek mi ertelme van? Ezzel huzzak ki a jatekidot? Baromira megakasztja a folyamatos jatek erzetet, foleg a sok hulye felugro ablakkal. Ez ilyen japo fetis.

(#232021) 30z.Samu válasza BoneDragon (#232020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sajnos nem Fighterz szintű a grafika, de az UE4 így is szépen muzsikál. Szerintem összességében jól néz ki a játék, de nem olyan, mint a Fighterz-nek, ez tény. Bár OW játék, szóval talán megbocsájtható ez a "bűn". A robotokat még nem unom, loot-nak fogom fel őket. Egyébként ha gyorsan repülsz A-ból B-be, akkor nem kell harcolni velük, nem tudnak utolérni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#232022) .LnB válasza oriic (#232002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi van a másztercsíf hátán? Mit cipel? Olyan mint ha menne permetezni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232023) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
concrete genie vélemény?

Plague tale-t most vittem végig nagyon tetszett. :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#232024) Mrdevil válasza Nescafé (#232023) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem egy plague tale, gyenge játék, inkább talán gyerekeknek lehet jobb. Magyar felirat segít nekik benne.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#232025) Nescafé válasza Mrdevil (#232024) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#232026) oriic válasza .LnB (#232022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pancel hatso resze oldalrol. [link]

Nem tetszik? ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#232027) #10186752 válasza BoneDragon (#231991) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem a zsömle kicsi...:-D

(#232028) #10186752


#10186752
törölt tag

Szerintetek mi lehet az oka a sok halasztásnak? A nagy számok törvénye alapján szinte biztos, hogy itt nem egyedi okok összességéről van szó, hanem valami globális, szinte minden stúdiót érintő ok lehet a háttérben, amiről egyelőre fogalmunk sincs, hogy mi.

Mi lehet ez?

(#232029) .LnB válasza oriic (#232026) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Furán néz ki. És nem piszkálódásként mondom. Nélküle jobb kiállású sztem:

Jó, most csak painben húztam le róla. De szted nem?
(Házigazdi ne tedd offba a képet, mert szürke lesz és úgy nem látszik. Lécci, Köszi.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232030) penge111 válasza sxxorp (#231957) üzenetére


penge111
addikt

Ugyan írtad, hogy nyugati cím hamarabb kerül elő mint egy jrpg, de hátha... Szóval írtad, hogy Xcom 2 tetszik. Nos, a jrpg-nek van egy alfaja, ezt taktikai, vagy stratégia jrpg-nek hívják. Játékmenete ekte az, mint egy xcomnak, csak természetesen japán karikkal, történettel. Ps4-re amit javaslok, ami szerintem a legjobb, a Disgaea sorozat, Ps4-re az 1, 4 és az 5 elérhető, hamarosan jön a 3. is. Ezek az 5 kivételével korábbi generációkra (ps2, ps3) léteztek, minden dlc-t és pici grafikai tuningot kaptak. Első körben inkább az 5. részt javasolom, egyrészt szerintem, mert jelenleg minden szempontból ez a legjobb, illetve ez már Ps4-re jelent meg így a grafika is rendben van, ha valakit az zavar. Rengeteg humor van a játékban, komoly taktikai gondolkodást igényel, irgalmatlan mennyiségű tartalom, a max szint lvl 9999 :Y

Teljesség igénye nélkül taktikai rpg játékok ps4-re, amik nem voltak még említve:

Shadow Tactics (ez a régi pcs commandos játékra hajaz)
Banner Saga trilogy
Natural Doctrine
Disgaea sorozat
God Wars
Valkyria Chronicles Remastered
Valkyria Chronicles 4
Resonance Of Fate Remastered

De szerintem ebben a kategóriának a jelenlegi királya switchen létezik: Fire Emblem: Three Houses

No, jó mazsolázást, hátha találsz valami kedvedrevalót! :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232031) saelin válasza 30z.Samu (#232017) üzenetére


saelin
veterán

Mert néhány átvezető videó pre-render. Ingame meg gondolom dinamikus a felbontás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232032) Bad Pritt válasza penge111 (#232030) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért nem írtam én se mást, mert az XCOM-nak van egy nem kevésbé fontos stratégiai fele is, a geoscape, kutatás fejlesztés, erőforrás-mendzsment, kiképzés, ami irgalmatlan sok időt felemészt és egy Banner Sagában vagy Shadow Tactics-ban nincs meg.
De igaz, ha valakit csak a harc érdekel, akkor jóval több játékot nezegethet helyette. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232033) RetroJack válasza 30z.Samu (#232021) üzenetére


RetroJack
tag

Én 25 Óra körül járok( cell saga ) és tényleg ez a legigényesebb DB játék történet szinten. Elég részletes és a cinematicok gyönyörűek. A gameplay nem a legszebb. (viszont pc-n az is rendben van...) A gyűjtögetés és mellék küldetések elég laposak, de kihagyható, jól lehet fejlődni a sztoriszálat követve. A harc mechanika sajnos megmaradt a naruto játékokból, végtelen egyszerű egy gombos harc rendszer, én ebben csalódtam egyedül...

[ Szerkesztve ]

(#232034) Nayrobi válasza Mrdevil (#232024) üzenetére


Nayrobi
őstag

A concrete genie gyerekeknek való? Majd biztos felfogják 6 évesen, hogy mi az a bullying és miről szól a játék.

(#232035) hyggelig válasza proly01 (#232011) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha jól értem a másik kontrollerrel akartad bekapcsolni a PS-t, ugye?
Mert nem tudod az összes kontrollerrel bekapcsolni a gépet. Ha a lemerülttel játszottál mint Player1 utoljára, akkor csak azt tudod használni. Ha kontrollert váltasz, akkor kezd azzal, hogy először magán a gépen kapcsolod be a konzolt és utána tudod társítani a játékoshoz a kontrollert is a PS gomb megnyomásával.

(#232036) Frod válasza Nayrobi (#232034) üzenetére


Frod
addikt

A dobozán 12 éves korhatár jelölés van.
(Magánvéleményem szerint amúgy sem gondolom, hogy egy hat éves gyereknek konzolozni kellene, vagy ha igen, akkor is mondjuk pl Lego cucokkal)

Do you see the white shadow?

(#232037) 30z.Samu válasza saelin (#232031) üzenetére


30z.Samu
félisten

De csak a karaktereken fedezhető fel ez a jelenség, a játék többi objektumára egy rossz szavam nincs.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#232038) tboy93 válasza Frod (#232036) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én nagyjából 3 éves korom óta játszom, a kulcs a mértékletességben van. Anno apámék ezt elég komolyan vették, napi fix X óra volt amit hagytak képernyő előtt ülni.

(#232039) Mrdevil válasza Nayrobi (#232034) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért nem 6 évesekre gondoltam, jó hogy nem 2 évest írsz. :N
Egy bugyuta kifestő kézikönyv az egész játék.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#232040) Nayrobi válasza Mrdevil (#232039) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha te mondod :R

(#232041) oriic válasza .LnB (#232029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo ez igy, hatso pancel nelkul csupasz lenne ;]

Live-Die-Respawn

(#232042) .LnB válasza oriic (#232041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valaki hiányolná, mondanád neki, hogy ez reggeli állapot, épp most kelt ki az ágyból a chief, és még nem vette a hátára a permetezőt. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232043) malystryx válasza Mrdevil (#232039) üzenetére


malystryx
senior tag

Tényleg van mondanivalója ezzel, és van igazságalapja is, csakúgy mint a Hellblade-nek. :K
Az meg más téren jelez mondanivalót, de mindenki döntse el maga. ;)

Hogyan lehet egy játékkal többet megtudni az iskolai zaklatásról?
[link]
A zaklatásról igenis beszélni kell, a Concrete Genie pedig ennek remek apropót ad
[link]
A bullying nem csak egy játékban lehet probléma, beszéljünk róla!
[link]

(#232044) Wesder


Wesder
félisten

Éjfélkor befejeztem a DBZ Kakarot-ot. 38.5h volt. Minden percét imàdtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232045) Carlos Padre válasza Nayrobi (#232034) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát évesen már teljesen jól tudják mi az a bullyingnak nevezett jelenség, csak a nevét nem ismerik még. Ők még azt mondják, hogy Benőke megint felrugdosta a homokvárakat és elvette a csokit.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232046) Mrdevil válasza malystryx (#232043) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen van mondani valója ez tény és való, de pl a Hellblade egy sokkal darkosabb, elvontabb elmebetegség. Azt nem adnám oda egy gyereknek.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#232047) Carlos Padre válasza .LnB (#232042) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem még a karácsonyi látszik szerencsére.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232048) Wesder válasza Carlos Padre (#232047) üzenetére


Wesder
félisten

SantaChief MasterClaus nekem is jobban tetszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232049) malystryx válasza Mrdevil (#232046) üzenetére


malystryx
senior tag

A Hellblade-et semmiképp sem. :) A Concrete Genie-t is inkább egy tizenéves fogja fel, azt is csak akkor ha épp sajnálatos módon vele is megtörténik, mert addig egyik sem tudja mi az, kívülről heccelésnem tűnik, de korántsem az.

(#232050) sxxorp válasza penge111 (#232030) üzenetére


sxxorp
őstag

Nagyon köszönöm, ezeket elteszem magamnak, fizikai képtelenség, hogy ezekkel a közeljövőben játsszak. A Banner Saga radaron van, annak tetszett a koncepciója.
De ha van erőforrás-menedzsment aspektus is (konzolon? hm), csak még jobban megerősít: ha valaha oda kerül a sor, akkor először XCOM :) Csak harc van bőven.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.