Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#228001) erahurka válasza sxxorp (#227995) üzenetére


erahurka
félisten

Doggy Style 😏

(#228002) Wesder válasza erahurka (#227992) üzenetére


Wesder
félisten

Dark Stranding

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228003) Eclips21


Eclips21
őstag

Sziasztok! Van egy Hyperx Cloud Alpha fejhallgatom mar egy eve es most vettem ujjonan egy PS4 pro-t + kontrollert es meg se nyikkanik a fejes kontrollerekbe dugva. A beallitasok jok, megneztem mar vagy 100x. Van valakinek otlete?

(#228004) erahurka válasza Wesder (#228002) üzenetére


erahurka
félisten

Dlife of the black Stiger 🤔

(#228005) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

GRID Ultimate Editionhiz jött már valami plusz tartalom?
Ilyeneket ír:
99 extra Career events (33 per season), 12 new cars (4 per season) & Seasonal rewards
Valaki megvette ezt a csomagot?

Mag olvasom fórumokon, egy trófea bugos lehet.Tegyél meg 40000 kilométert trófea bugos még?

[ Szerkesztve ]

(#228006) sting2 válasza erahurka (#227992) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem inkább egy önismereti training könyv, hogy ne legyenek ilyen dilemmáid a jövőben.. ;]
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#228007) hombre[EU] válasza Eclips21 (#228003) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha belemész az audio beállításokba és akkor nyomod be a jacket akkor megváltozik a 2 felsō (input és output device) headset connected to controllerre?

Life, Uh, Finds A Way

(#228008) sxxorp válasza RangerFox (#227999) üzenetére


sxxorp
őstag

Korán van még a humorhoz? :U :D (képzeld a Nintendo DS-t, DS kontrollert be sem írtam - mert nem játékok! ;])

(#228009) tboy93


tboy93
nagyúr

Ez a Guns Gore and Cannoli 2 mekkora allatsag :D Tegnap megvettem, hogy haverokkal legyen mit nyomkodni este egy kis sorozes mellett es nagyon racuppantunk a jatekra. Kellemes agyatlan lovoldozes, gyakorlatilag egy uveg bor araert.

(#228010) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megint nem tudok vásárolni Store-ból, Paypal-al vásárolnék, de ezt írja ki: c.error.credit.card.expired.use.other.psn{}

A probléma nem egyedi, a fórumon többen panaszkodnak rá, tegnapelőtt is ezzel szenvedtem és a Paypal tuti jó, mert máshol működött.

Update: Simán bankkártyával sem tudok fizetni, akkor meg azt írja hogy nem tudta feldolgozni a rendelést. Gratulálok Sony...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228011) penge111


penge111
addikt

Én is egy régi címet vettem elő a listámról. A Lords of Fallent, még barátkozunk egymással. Grafikailag szerintem bármelyik Dark Soulst felülmúlja, de azért mint souls játék hagy némi kivánnivalót. De szerintem jól el leszek vele, mondjuk szokatlan volt, hogy csak a 3. Bossnál ért csak az első halál. Illetve én annyira lassúnak tartom a karaktert, hogy néha tök csupaszon páncélok nélkül tolom... De ezért nem haragszom a fejlesztőkre, reálisra vették, hogy 200 kg-os vértezetben, és egy batár nagy fegyverrel az ember nem fog ninjaként mozogni, de ennek ellenére irgalmatlan lassú a gurulás, kitérés...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#228012) Eclips21 válasza hombre[EU] (#228007) üzenetére


Eclips21
őstag

Igen, megvaltozik. Ki is irja a ps hogy bedugtam.

(#228013) hombre[EU] válasza Eclips21 (#228012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha felismeri és a quick menuben (ps gomb hosszan) fel van tolva a hangerō akkor...fogalmam sincs :)

Life, Uh, Finds A Way

(#228014) Wesder válasza 30z.Samu (#228010) üzenetére


Wesder
félisten

Ez is #4theplayers.
Megóv a felesleges túlköltekezéstől :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228015) nitro16


nitro16
senior tag

Hülye kérdés, lemezes jaték eladásánál nincs semmi teendőm ugye, mivel maga a lemez az inditó kulcs/hitelesítő? Illetve a Death stranding az hozzá járt a ps4 pro-hoz, és rajta van a játék borítóján, hogy not to be sold separately. Gondolom ezzel se kell foglalkozni és el adhatom nyugodtan? Előre is köszönöm a segítséget.

(#228016) erahurka


erahurka
félisten

Monster Energy Supercrosst hogy kéne játszani? A legkönnyebb ait se tudom legyőzni, össze vissza verődök a pályán, a kanyarodás teljesen random, egyszerűen nem értem hogy kéne ezt a szart játszani.

(#228017) 30z.Samu válasza Wesder (#228014) üzenetére


30z.Samu
félisten

Látom nagyon tetszik Neked ez a szlogen, használod ha kell, ha nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228018) Wesder válasza 30z.Samu (#228017) üzenetére


Wesder
félisten

Persze mert mindenre is rahúzható, ha pozitív, ha nevatív.;]
Remélhetőleg PS5 jobb szlogent kap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228019) 30z.Samu válasza Wesder (#228018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ott 4wesder lesz a szlogen. :DDD

Sic Parvis Magna

(#228020) Wesder válasza 30z.Samu (#228019) üzenetére


Wesder
félisten

Annak egy SunsetOD2 a feltétele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228021) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#228017) üzenetére


hombre[EU]
veterán

butthurt,mert kiderült,hogy a hellblade csak egy nerfed pc port lesz lesz boxon ;] #gamesplaybestonxbox

Life, Uh, Finds A Way

(#228022) Wesder válasza hombre[EU] (#228021) üzenetére


Wesder
félisten

Mi derült ki? Eddig is tudni lehetett hogy MS ex lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228023) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na, kínkeservesen, de sikerült pénzt költeni Store-on, nehéz szülés volt. :U

Sic Parvis Magna

(#228024) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Azért fura hogy mindenki sokan fújolnak az Xbox platformra, meg fölöslegesnek tartják, de közben meg ujjonganak ugyanazon játékok PC változatának.

Hát én nem tudom, de biztosan nem költenék PC platformra csak azért hogy ott tudjak játszani.
Most jelenleg grafikailag elég a One S is erre a célra, s később is elég lesz ehhez a Nextgen Xbox. A PC-m meg kiszolgál a netezés + film stream célra 4K-ban.

Ami backlogom meg elérhető Ps4-re azzal meg a Pro-val is elleszek a következő 2-3 évre. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228025) Wesder válasza Bogyi007 (#228024) üzenetére


Wesder
félisten

A Mesterszakàcs kollekció úgy lett Steamen topseller mikor megjelent, hogy 1 jàték van kész az 5-ből. Én nem gondoltam volna hogy ekkora tàbora van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228026) Eclips21 válasza hombre[EU] (#228013) üzenetére


Eclips21
őstag

A fene, ez nem jo hir. Amugy mikor megvettem mindenfele syster errort irogatott a gep de egy ideje jo minden. Kiprobalom akkor valakinel majd hatha a fejhallgatoval van valami, de tv/monitor/szgepbe dugva teljesen jo.

(#228027) Nayrobi válasza ProEvoFan (#228005) üzenetére


Nayrobi
őstag

Elvileg nem bugos, csak rohadt nagy grind az egész, ha a ~20 órás karriert befejezted, akkor tartasz úgy 3000 kmnél. Én is abbahagytam utána, kb 2 trófea hiányzik a plathoz, abból az egyik ez a 40k kmes cucc, totál agybaj.

(#228028) counter4


counter4
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy a Gran Turismo Sportban a garázsban nem tölti be az autók előnézeti/index képét. Próbáltam törölni a gyorsítótárat a beállításokon belül, nem használt, 107 kocsi közül kb 20-at tölt be. Köszönöm előre is a tippeket.

(#228029) erahurka


erahurka
félisten

Megint MX GP: csináltam a karrierhez ugye egy profilt. Ezt ma tettem meg. Na de a profil adatainál olyanokat ír, hogy 100+ óra játék van benne. Ez mi? :Y

(#228030) Shamat válasza counter4 (#228028) üzenetére


Shamat
aktív tag

Szia.
Ez ilyen sajnos, betölti őket, csak rohadt lassan. :U Menj be a garázsodba és hagyd ott vagy egy fél órára. De közben nézheted is, ahogy egyesével húzza be a kis képeket. Ha végzett, utána már mindig azonnal meg fognak jelenni. Mármint egy darabig legalább is... :DDD
Gondolom azért van, mert a matricák folyamatosan frissülgetnek/törlődnek és néha újra le kell töltenie a thumbnail-t.

DEAD LIKE ME

(#228031) saelin válasza erahurka (#227992) üzenetére


saelin
veterán

Én ebből a két mondatból kitaláltam, hogy ez biztos nem a dark souls... :DDD

"Szerintem tök jó volt kezdésnek, mert hamar rá tudtam érezni a kontrollerre is. A játék meg szerintem rohadt jó, a sztori is hatalmas."

Ha Dark Souls-ról lenne szó, akkor valami ilyesmi lenne:

"Mi ez a szar? Képtelenség irányítani a karaktert, mert úgy mozog mint egy zsák szén, így sosem tanulok meg kontrollerrel játszani. A történet meg nincs is ebben a játékban vagy mivaaa'?" :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#228032) Pfiucska válasza nitro16 (#228015) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Semmi teendő. Az új tulaj berakja feltelepíti es jatszik vele.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, eladó Honda Accord CL7 2.0 comfort

(#228033) tboy93 válasza nitro16 (#228015) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elmeletileg, ha bundleben vetted a jatekot, akkor garanciaztatasnal a teljes csomagot kerhetik a jatekkal egyutt. Ezert van rairva, hogy "not to be sold separately". A gyakorlatban ez nem jellemzo, de facebook csoportban volt mar aki igy jart, magyar ceggel.

[ Szerkesztve ]

(#228034) ProEvoFan válasza erahurka (#228016) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem már platina. :B
Nem otthon vagyok, fejből írom.
Külön van az első (R2) és a hátsó (X) keréknek a fék. Lassításnál az Xel fékez, kanyarodás előtt meg az első féket használd.Mikor egyenesben van a motor csak akkor adjál neki gázt. Ugratás után nem mindegy hogyan érkezel le a földre.A levegőben a jobb analóggal tudod dönteni, egyensúlyozni a motort.Érezni kell.
Easyn 20+ másodpercet vertem a másodikra. :)

[ Szerkesztve ]

(#228035) hr2


hr2
őstag

Üdv.
A Days Gone-ba van célzás rásegítés?
mint pl. a RDR2-ben?

(#228036) nitro16 válasza Pfiucska (#228032) üzenetére


nitro16
senior tag

köszi

+tboy93

Ja hogy ezért, értem már akkor, köszi. Alza-s vásárlás volt amúgy, de akkor lehet meghagyom igazából most mindegy, hogy lemezesen vagy online lenne meg a death stranding mert amúgy is maradna valamelyik formába. És így ha esetleg lenne valami garanciális ügy akkor ez sem lesz gond.

Más: Elkezdtem a horizont de 2,5 óra után abba hagytam valahogy nem adja a game. Utána viszont felraktam a gow-t abba már bele ment vagy 5-6 óra. ;]

(#228037) erahurka válasza ProEvoFan (#228034) üzenetére


erahurka
félisten

Nagy nehezen bajnok lettem 250-ben. Kezdek ráérezni. Az előre-hátra dőlést igazán rátehették volna a bal analógra, rohadtul nem vagyok hozzászokva hogy a jobbot is babrálni kéne. Meg ez a két féle fék wtf nekem. Minden segítség be van kapcsolva és megy a rewind ezerrel :DDD

Agyalok a platkón mert könnyűnek tűnik amúgy. Mennyit kell grindolni a kreditet meg ilyesmik?

(#228038) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megnyertem a három bajnokságot (250 west/east + 450 + hivatalos bajnokság azzal menő fickóval) meg a 30 verseny felhasználók által készített pályákon.Kb ennyiből meg is volt a 3millio kredit (ehhez mentem még pár versenyt szólóban), meg az 50 győzelem és bőven a megfelelő presztízs rang is.Aszem' a 450 hivatalos bajnokságban hosszabb versenyeket mentem.

[ Szerkesztve ]

(#228039) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.
Újra itt :D
Jobb oldali kártya az micsoda?
Fifa20-hoz kaptam..
Thx :))

(#228040) hombre[EU] válasza Cobrusz (#228039) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A store-ban beírod a kódot és kiderül :) dlc

Life, Uh, Finds A Way

(#228041) tboy93 válasza nitro16 (#228036) üzenetére


tboy93
nagyúr

A HZD-t ne add fel, juss vegig az elejen, hogy kinyiljon a vilag, jo lesz, hidd el.

(#228042) RangerFox válasza Cobrusz (#228039) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

FUT-hoz ad bónusz csomagokat.

(#228043) KKaresz45 válasza nitro16 (#228015) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Egyáltalán nem hülye kérdés. Limitált széria esetén (mivel jó eséllyel a garancia érvenyesitésénél már nem lehet kapni azt a változatot) a garanciához minden alkatrészt le kell majd adni. Kontrollert, kábeleket, mindent. Ha mindent leadsz akkor kapsz egy kupont amivel a vásárlás helyére kell visszamenni. De ha nincs ott minden (a játékot is beleértve) akkor nem fogják bevenni.

Saját tapasztalat. Spider man limitált PS4 Pro 11 hónap után adta meg magát.

(#228044) Cobrusz válasza RangerFox (#228042) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Köszönöm.... csak még nem ismertem ki magam a dolgokba :D
Jövök még párszor :R :C

(#228045) wierra válasza saelin (#228031) üzenetére


wierra
senior tag

1.
2.

:DDD :P

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#228046) erahurka válasza ProEvoFan (#228038) üzenetére


erahurka
félisten

Abban segíts már még, hogy hogyan kéne rajtolni. :F Mindig csont utolsóként jövök el :(

(#228047) Carlos Padre válasza Xaels (#227990) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228048) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tolatás gomb (L2?) nyomvatart rögtön ahogy bejön a kép, majd amikor elkezd hátramenni a motor, akkor kezd nyomvatartani a gázt (R2?) és számolj el ötig és hatodikra enged el a féket (L2) és te leszel az első.Igy meglesz a hootshoot trófea is ha te veszed az első kanyart.

(#228049) erahurka válasza ProEvoFan (#228048) üzenetére


erahurka
félisten

Nem a kaput kell figyelni?

(#228050) Steve1207 válasza nitro16 (#228036) üzenetére


Steve1207
veterán

Horizon nekem is nyögvenyelősen indult, vártam, hogy hú, aztán nem hozott lázba. Elkezdeni vagy 3 alkalomba telt, nagyon kis lépésekben haladtam és meguntam mindig. A nyílt világban mászkálás után 2 órával éreztem rá az egészre, de onnantól le nem tudtam tenni, volt, hogy napi szinten 8-10 órát beletoltam, de előszeretettel gyűjtögettem meg mentem mindenre, ami mozog :D

(#228048) ProEvoFan: nekem egy agyrém volt, igaz csak pár kört mentem, de majd idővel ránézek megint. A motoros dolgok nem is jönnek be, egyedül a Ride 3 tetszik, de az se annyira, hogy behúzzuk.

[ Szerkesztve ]

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.