Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#261001) ProEvoFan válasza saelin (#260996) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért várod ennyire a Genshin Impactet?
Milyen játék ez? Rpg? Action rpg? Néztem róla trailert, tetszik.

(#261002) RetroJack válasza ImACeltic (#260994) üzenetére


RetroJack
tag

Játszottam vele 2 órát ps4 fat-en eddig minden rendben volt.

(#261003) Lackooo84 válasza Scholes9 (#260995) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ahogy észrevettem a rendőrautók a kereszteződésekben elég sűrűn eltűnnek. :D Nagyon sok hiba van benne pedig sajnos, pedig jó kis játék lenne. De főleg ezt a clunky irányítást nemtom hogy gondolták, 2005-ben még elment, de azért nem kellett volna ennyire ragaszkodni az eredetihez ezen a téren. Az autóverseny legalább sikerült kb. 5. nekifutásra classicon. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#261004) Lefty válasza Lackooo84 (#260993) üzenetére


Lefty
addikt

Felenel jarok a jateknak, nekem tokre rendben van.

(#261005) saelin válasza ProEvoFan (#261001) üzenetére


saelin
veterán

Openworld action rpg. :K

Nagyon jól néz ki a játék és rengeteg mindent lehet majd benne csinálni, már magában ez csábító! Ezen felül van story ami érdekel és a megszerezhető karakterek is eddig kivétel nélkül tetszettek. Ez egy folyamatosan frissülő free to play singleplayer játék lesz, ami valószínűleg hosszú időre le is fog kötni eventekkel, bossokkal és mindenféle challenge-el. No, meg ugye én már nem tervezek Ps4-re venni semmit, így egy minőségi ingyenes játéknak csak örülni tudok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261006) erahurka válasza marilllyo (#260998) üzenetére


erahurka
félisten

Fűrészmalom könnyű, csak ki kell használni az alagutat amin ha elég gyorsan futsz át, hazamennek.

(#261007) moya#no1 válasza Kendek (#261000) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Elfelejtettem, NAT2-öt ír. A modemet nehezen elérem wifin, de ugye szerencsés az 5Ghz re csatlakozni, 1 es jelerősség van. Ugy indul megy, de nem igazán stabil.

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#261008) .LnB válasza Lackooo84 (#260990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bezárás, hogy a tesztek, ezekről megint nem tesznek említést. :(
Bár várható volt sajnos. De tegnal direkt ezért olvasgattam utána. És végül csak egy PC-s videóba futottam bele Youtube-on.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#261009) hombre[EU] válasza marilllyo (#260998) üzenetére


hombre[EU]
veterán

sawmill? csak tökösen, like a boss :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#261010) Bad Pritt válasza .LnB (#261008) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Játékos visszajelzések sem térnek ki ilyesmire, szóval érdekes.
Lehet ez is olyan anomália lesz, mint a Days Gone, valakinek minden gond nélkül lemegy a 30 óra, valaki meg végig bogarakkal motorozik. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#261011) icemad válasza moya#no1 (#261007) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

5ghz-en jóval kisebb a hatótáv, és a falak is jobban megfogják. Próbáld meg 2.4 GHz-en.
Nézd meg a csatornákat, lehet hogy valamelyik közeli wifi is bezavar.
Kábeles csatlakozás sehogy sem oldható meg?

[ Szerkesztve ]

(#261012) RudY válasza Bad Pritt (#261010) üzenetére


RudY
addikt

Ez a csóka nálam már egy éve levitál, hiába volt mindenféle patch, nem segít csórikámnak. :D

(#261013) Deck válasza RudY (#261012) üzenetére


Deck
titán

W3-ba is a mai napig vannak bugok és sokat össze is omlik a játék.. :DDD

PS5

(#261014) perge666 válasza RudY (#261012) üzenetére


perge666
veterán

:)):))

(#261015) saelin válasza RudY (#261012) üzenetére


saelin
veterán

Ez ijesztőbb mint bármely zombie.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261016) chris0000 válasza tboy93 (#260378) üzenetére


chris0000
őstag

thx a helpet. üdv.

(#261017) KoNZoLik@ válasza saelin (#260996) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Várom már én is nagyon, kíváncsi leszek erre a mókára...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#261018) saelin


saelin
veterán

Valaki rajtam kívül játszik még alkalom adtán a Minecraft-al? Ps menüből indítva a játék képes perceket tölteni és ez minden update után előjön, de néha magától is elkapja. Most is 4 percig töltött mire behozta a menüt! :Y

Ennyi idő alatt egy RDR2 többször betölt. Mégis mi a halált kínlódik ennyi ideig a játék? Borzasztó hanyag módon lehet megírva a játék kódja. Az ember kedve is elmegy attól hogy rábökkjön az ikonra.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261019) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Tegnap este játszottam a Detroit-ot, fülessel, hogy ne zavarjam a családot. Nem is vettem észre, hogy a nagyobbik fiaim bejött a szobába és nézte. Az a baj, hogy most már ő is kiakarja próbálni, de szerintem kicsi hozzá. 12 éves. Ti engednétek? Még csak a történet elején tartok (szerintem) , nem tudom mennyire durvul be később. (az autópályán kellett átszlalomozni Kara-val és a kislánnyal.)

(#261020) KoNZoLik@ válasza saelin (#261018) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát akkor ne bökj rá :DDD
icemad-a mostani 12 évesek már sokkal komolyabb dolgokkal is játszanak, szerintem simán engedheted...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#261021) Deck válasza icemad (#261019) üzenetére


Deck
titán

Minden gond nélkül. :))

PS5

(#261022) Lackooo84 válasza .LnB (#261008) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A tegnapi streamemből lehetne mazsolázgatni bőven. :D

The Truth is out there...

(#261023) belan válasza saelin (#260922) üzenetére


belan
addikt

Nekem.még meg van a prom de szerintem nem sokáig másfél 2 hónapot hogy fogok kibirni :O.

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#261024) SZKEBE75 válasza icemad (#261019) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Amennyiben jelen vagy,és irányt mutatsz neki.Szerintem sok kialakuló morális és erkölcsi képességét lehetne fejleszteni vele.
De alapjában véve nem tiniknek készült,bár erősen tolódnak el határok,hogy mikor mit szabad és lehet.Az én lányom 11,azt látom hogy semmilyen szakirodalmat nem érdemes követni.
Rengeteget kell foglalkozni és figyelni rájuk,és persze megóvni őket.Mindattól amikhez rendkívűl könnyedén hozzá juthatnak az internet segítségével.

pc/N100DC-JCAT-Daphile--ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---neumann - ndh 20 -- viablue

(#261025) F-ECT$ válasza icemad (#261019) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően 18+ a játék: erőszak, gyilkosság, szex, drogok. Ha amúgy már találkozott ezekkel, akkor engedheted, de ha még "gyerek", akkor inkább ne. Vagy legalább együtt toljátok.

Dive ever, work never.

(#261026) moya#no1 válasza icemad (#261011) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Igen tisztában vagyok vele a 2.4 nagyobb távot érhetnék el, de jol jönne a gyorsaság. Mindenképp kábelen szeretném, de az Apple TC nek is kellene internet, illetve innen szorodik elérhető b helyre a wifi. A régi Telekomos modemmel nem volt gond, de amióta ki cserélték 1000Mbs es tudásúra, azóta szarakodik
( ez az egy kàbel jön oda a házrészre, modemben több szabad slot nincs )

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#261027) icemad válasza F-ECT$ (#261025) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R
Hollandiában élünk, itt a suliban is téma a szex és a drogok, meg a békés egymás mellett élés, fajtól, nemi identitástól függetlenül, szóval lehet, hogy már most többet tud a világról, mint én. Ettől függetlenül valószínűleg megengedem neki, kíváncsi vagyok, hogy egyes helyzetekben milyen döntést hoz. Próbál empatikus és segítőkész lenni, amilyenre neveltük, vagy teljesen más döntéseket hoz majd? Persze csak akkor játszhat, ha én is ott vagyok.

(#261028) KoNZoLik@ válasza icemad (#261027) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem bántásból,de szerintem egy 12 éves mellett már nem kellene ott ülni...nekem már felnőtt ugyan a gyerek, de én már 10 éves korában sem "ültem" mellette! Minél előbb önállóságra neveled annál jobb👍 De ez már nagyon OFF!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#261029) F-ECT$ válasza KoNZoLik@ (#261028) üzenetére


F-ECT$
titán

Gyerektől függ. A szomszéd kislány 11-12 évesen még Barbie-zott, és teljesen gyerekként viselkedett. Aztán 13-14 éves korában hirtelen jött a felnövés, elkezdett fiúzni, bulizni, stb.

Dive ever, work never.

(#261030) Mike válasza icemad (#261019) üzenetére


Mike
veterán

Simán játszhat vele, megérti
Nem durva, nem véres, nincs benne szex

(#261031) Mr Bond 007 válasza F-ECT$ (#261029) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Végül is, akkor ugyanúgy barbizott tovább, csak már nagyban :D

(#261032) hombre[EU] válasza icemad (#261019) üzenetére


hombre[EU]
veterán

detroit 12éves gyereknek? nem...akkor már inkább gta. túl élethū játéknak, a téma pedig nem alapiskolás gyereknek való

Life, Uh, Finds A Way

(#261033) KoNZoLik@ válasza F-ECT$ (#261029) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaj hát persze,hogy számít! A gyerekek sem egyformák, úgy ahogy a nevelési módszerek sem 😁 Nem is rosszból írtam amit👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#261034) Lackooo84 válasza Lefty (#261004) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na örülök neki, hogy nálad nem 2 méterre nő ki a növényzet... :DDD

The Truth is out there...

(#261035) Mike válasza F-ECT$ (#261029) üzenetére


Mike
veterán

Vicces mert én 15 évesen is képes voltam matchboxozni az 1 évvel idősebb uncsitesómmal, de 10 évesen egyedül jártam úszni a Rudasba dél budáról, úgy hogy a buszon nem értem fel a jelzőt az ajtó felett

(#261036) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Valami infó az Outbreak Day-ről? Vagy idő eltolódás miatt majd este?

(#261037) Lefty válasza Lackooo84 (#261034) üzenetére


Lefty
addikt

Azt nem mondom, hogy egyszer-ketszer nem termett elem egy auto. De ez nem megy az elmeny rovasara. GTA5-ben is siman vannak ilyenek, aztan az kicsit nagyobb budget-bol keszult.

(#261038) Mike válasza saelin (#261005) üzenetére


Mike
veterán

Lesz benne co-op multi is, akár tolhatjuk is együtt

(#261039) cyberkind válasza Lackooo84 (#261034) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam max csak egy két kocsi pottyan be előttem, de ez se gyakori, meg ez is messze van, csak én látom, de nálam ssd van.

Paranormal Cocktivity

(#261040) KoNZoLik@ válasza Mike (#261035) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák! Engem 15 évesen elvittek a bratyómék a körúton lévő Mosoly presszóba és "bedobtak" a kurvák közé, hogy művelődjek egy kicsit :DDD
Ennek már 37 éve, de durván eltelt az idő😔

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#261041) saelin válasza Mike (#261038) üzenetére


saelin
veterán

Max ha valamit gyakni kell, mert coopban csak az egyik player progress-el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261042) Mike válasza saelin (#261041) üzenetére


Mike
veterán

Engem nem zavar

(#261043) tboy93 válasza icemad (#261027) üzenetére


tboy93
nagyúr

12 evesen en mar tul voltam az osszes letezo gta-n, azokhoz kepest egy detroit semmi. 12 evesen szerintem nyugodtan jatszhat vele, en a sajat gyerekemnek hagynam. (Bar soka lesz még 12 :D)

(#261044) cocobanana válasza icemad (#261019) üzenetére


cocobanana
tag

Szia!

Semmiképpen sem engedném, hogy játsszon a Detroittal egy 12 éves kisgyerek. Nem azért, mert véres, vagy erőszakos lenne a játék, hanem mert a társadalmi kritikáját és mondani valóját, döntések súlyosságát egyszerűen nem értené meg. Ahhoz még túl keveset látott a világból, túl kicsi, hogy megértse ezeket a dolgokat. Nagyon sok felnőtt ember sem értette meg a Detroitot, csak ámultak és bámultak, hogy milyen epic zene van, meg látványosság, karakterek ahogy kinéznek...stb holott ennél sokkal mélyebb a játék mondanivalója. Nem sokan tudnak a story mélyére igazán benézni, mert csak azt látják vagy egy Kara, aki takarítónő majd egy kislányra vigyázz, majd menekülnek. Ott van Hank meg Connor szokásos rendőrpáros akik nyomoznak és juj milyen izgalmasak azok a részek, meg ott van Marcus a lázadó robot aztán kész, sok felnőtt ember ennyit lát ebből a történetből, holott ez nem igaz, mert ennél jóval mélyebb dolgokat mesél el a játék. Egy 12 éves nem fogja tudni ezeket értelmezni. Ez olyan amikor kicsiként megnézed a Mátrixot és jó film meg minden, de kell hozzá 10-20 év, hogy amikor újra megnézzed, akkor érted meg a Mátrix nem egy akció film vagy egy szuperhős film. De ott a Westworld azt is sokan nem értik, és nem csak az idő eltolódások miatt. Szóval én biztos nem engedném az én gyerekemnek, mert nem értékelné ezt a játékot, mint sokan mások sem.

(#261045) FunPro válasza tboy93 (#261043) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem amikor ezeket hallottam, szerintem 12 sem voltam:

"Aláírná a petíciómat?"
"Láttam már nagyobbat is!"

Remélem a játék címét nem kell leírnom. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#261046) belan


belan
addikt

Ha teljesen törlöm a ps prot hosszabb törlés választom. Akkor a accuntomrol is letörli a gépet? Mert eddig így csináltam és le törölte onnan is. Azóta változótt ez a dolog valamit?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#261047) RangerFox válasza belan (#261046) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Letörli.

(#261048) F-ECT$ válasza cocobanana (#261044) üzenetére


F-ECT$
titán

A maga szintjén megérti, az hogy nem látja a teljes mélységét, az szerintem nem gond. Ha nem tudja jól feldolgozni az már inkább.

FunPro: nekem leírhatnád :)

Dive ever, work never.

(#261049) FunPro válasza F-ECT$ (#261048) üzenetére


FunPro
senior tag

Postal 2 a zseniális magyar szinkronnal. :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#261050) belan válasza RangerFox (#261047) üzenetére


belan
addikt

:R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.