Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) sting2 válasza keIdor (#80958) üzenetére


sting2
addikt

Nem is mondhatjuk elbaltázott ötletnek.
Mondjuk én már jó 10 éve azt az elvet vallom, hogy "a kevesebb több" (jelenleg két gépre van összesen 9 játékom).
Inkább cserélek gépet 3 évente és veszek összesen rá 6 - 8 kimagasló címet a ciklusa alatt mintsem "végigszenvedjek" 7 - 8 évet mire ismét újszerű, friss, és hűha élményt kapjak.
Nagyjából az U4 lesz az ami "kimaxolja" ezt a generációt, minden értelemben ami az audio vizualitást jelenti a konzoloknál.
Szívesen tovább lépek ha nincs más megoldás az újdonságra...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#81002) Zanik


Zanik
addikt

Megvan a 4. platinám. Nem röhög: Day of the Tentacle! :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#81003) gabee369 válasza Tegla80 (#80997) üzenetére


gabee369
csendes tag

újra raktam és semmi. ugyanaz a hibakód. :W

(#81004) A`rpi válasza gabee369 (#81003) üzenetére


A`rpi
addikt

Vidd át ismerőshöz, még az is lehet a géppel van valami gond...
Vagy ha kellően felbosszantott garanciába, és kérj új gépet.

(#80990) Dicker
Guideban megadott időből kivonni a saját játékidődet nem túl nagy művészet, és talán még némi támpontot is kapsz mennyit kell játszani a trófeáért. :K

[ Szerkesztve ]

(#81005) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Érdemes hitelre venni valahol ps4-et jelenleg? Még 2 hét a fizetésig, és addig pont szabadságot vettem ki, így nem akarom hogy konzol nélkül teljen el ez az idő. :DDD
Jó lenne, ha egy összegben vissza tudnám fizetni mondjuk egy hónapon belül. Vagy legalábbis ha lenne ilyen hitel opció örülnék neki.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81006) oriic válasza sutyesz96 (#81005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Telekom talán? Vagy MediaMarkt, de mindenhol van átfutási idő.

Live-Die-Respawn

(#81007) Def26 válasza sutyesz96 (#81005) üzenetére


Def26
félisten

Telekom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#81008) bandi0000 válasza sutyesz96 (#81005) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sok helyen van 0% de ha jót akarsz olyantol vegyél aki nem akar adni hitelkártyát pl otp

Xbox One: bandymnc

(#81009) echterion válasza sutyesz96 (#81005) üzenetére


echterion
nagyúr

Most 0% thm van az auchan-ban, ott is tehetsz egy próbát. Azt nem tudom, most mennyibe fáj ott a gép, meg kell nézni.

**********

(#81011) MrPeekaboo válasza Pöttön (#80999) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

g2play.net kb. 400 Ft egy kulcs hozzá.

(#81012) MrPeekaboo válasza gabee369 (#81003) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Utolsó szalmaszálak: 1. router-ben ha lehet klónozd a MAC címet és írd át valamelyik számát. 2. mobillal csinálj egy hotspot-ot. Ehhez kapcsolódj egy géppel/tablettel és arról lépj be a PSN account-odra. Maradj belépve, majd ezután a konzolon is próbálj belépni. Sajnos tapasztalatom nincs, ezeket az ötleteket a netről vadásztam.

(#81013) Pöttön válasza MrPeekaboo (#81011) üzenetére


Pöttön
őstag

[moderálva] oldal ez a g2play.net
Mire a kifzetésig eljutottam 980 ft volt az a 400 ft, a kód amit kaptam az meg használt. :((
De nem baj, legalább tudom hogy innen se kell vásárolnom többet. :)
Azért köszi a helpet. :R

[ Módosította: Intruder2k5 ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81014) vico84 válasza Pöttön (#81013) üzenetére


vico84
csendes tag

Soha nem volt még gondom velük.

(#81015) Pöttön válasza vico84 (#81014) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát nekem így első próbálkozásra lett... :(

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81016) MrPeekaboo válasza Pöttön (#81013) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az nem lehet, hogy csak a magyar régióban nem váltja be és us, ca, uk-ben meg igen? Próbáld meg azokban. Sajnos azt nem írtam, hogy onnan is vettem és mennyire megbízható, viszont úgy néz ki, hogy a protection-t is rászámolta, ha ilyen drága volt. Ez esetben nyugodtan írj nekik, hogy rossz a kód és kérsz egy másikat vagy vissza a pénzed!

(#81017) DM-Fan válasza Pöttön (#81013) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ingyen kaptam ma a kódot e-mail-ben, csak mert előrendeltem a collector's edition-t (amit az adott bolt nagy eséllyel nem is tud majd szállítani, mert addigra már elfogyott nekik előrendelésben, mire rendeltem). A kódot ettől függetlenül elküldték, egy fillérembe sem került.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81018) #00110336 válasza Pöttön (#80999) üzenetére


#00110336
törölt tag

AN3Q-B8N5-4HHF

use it

:)

(#81019) danih válasza MrPeekaboo (#81016) üzenetére


danih
addikt

Ez lesz a megoldás, valszeg más régióba szól, de ezt írni szokták a kulcs oldalán. Illetve ilyen kis tételnél a buyer protection-t ki kell kapcsolni.

(#81020) MrPeekaboo válasza danih (#81019) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Ezeket az infókat nem írtam bele, mert azt gondoltam, hogy ezzel tisztában van, aki ott vásárol. Remélem, hogy végül csak megoldódik a probléma.

(#81021) fader_ válasza MrPeekaboo (#81020) üzenetére


fader_
csendes tag

Regional limitations: World Wide

Megnéztem US, UK, HUN accal és mindenhol azt írja, hogy használt a vett kód, akár weben, akár PS-en. :(

Így járás, ne vegyetek ott béta kódot.

(#81022) vrob71


vrob71
tag

Destiny jatszhato PS Plus nelkul?

(#81023) danih válasza vrob71 (#81022) üzenetére


danih
addikt

Részben. Story mission-ök, bounty-k, patrolling menni fog és itt fogsz látni más játékosokat is.
De minden aminek egyébként értelme is van és matchmaking-et tartalmaz, úgy mint strike, pvp, raid, ilyesmik nem lesznek elérhetők.
Szóval ha nincsen PS Plus-od ne vedd meg a Destiny-t (amúgy fokozva a dolgot csak Taken King-gel együtt érdemes manapság tolni).

[ Szerkesztve ]

(#81024) Adam_Shepard válasza danih (#81023) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ami update kupac jon most az TTKs vajon vagy a vanillaval is lehet hasznalni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81025) Adam_Shepard válasza Zanik (#81002) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lattam kisse racuppantal, gratula!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81026) vrob71 válasza danih (#81023) üzenetére


vrob71
tag

Koszi. Destiny ttk megvan, viszont par nap mulva lejar a ps plus elofizetes.

(#81027) bolha23 válasza marilllyo (#80982) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ja volt, évekig tartott mire lefordították és letölthetted.

(#81028) Robi86


Robi86
senior tag

Tettem egy próbát az Unravellel, letöltöttem a demóját. Hát ez valami gyönyörű. És nemcsak a látványvilágra gondolok, hanem az egész játékra. Teljesen kikapcsolt, lenyugtatott arra a kis időre amíg átjutottam azon az egy pályán. A Journey volt nálam a legutóbbi ilyen "meditációs" jellegű játék :)
Utána olvastam, és sok tesztben írják, hogy van néhány pálya ami jól tönkre is teszi ezt az érzést a nehézségével. Ez mennyire igaz? A Rayman Legends közben egyszer sem állítottam a tv-be a kontrollert, szóval bírom én a feszültséget :D de szerintem ebbe a játékba nagyon nem való...

(#81029) Bencus88 válasza Robi86 (#81028) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ne higgy ezeknek. Tök egyszerű játék, az már más kérdés, hogy ha platinázni akarod halál nélkül a pályák. De bátran ajánlom csoda ez a játék.

(#81030) Robi86 válasza Bencus88 (#81029) üzenetére


Robi86
senior tag

Köszönöm. Ezért is kérdeztem rá itt, mert a tesztek nem mindig tükrözik a valóságot.
Most 6k a storeban, gondolom ha megveszem, hamarosan az ingyenes plus játékok között lesz.
Ezért nem vettem meg még a Black Flaget sem :DDD

(#81031) pockhome válasza perge666 (#80838) üzenetére


pockhome
senior tag

Nem nagyon láttam, bár nekem nincs is meg :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#81032) #45378816 válasza Robi86 (#81030) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem van olyan nagyszerű ez a játék, hogy nem mostanában fog free+ game lenni. :)

(#81033) Wlac válasza marilllyo (#80982) üzenetére


Wlac
Ármester

Csak az első két részt adták ki magyarítva, a 3 már angol volt.

“The wha-"

(#81034) Zanik válasza Adam_Shepard (#81025) üzenetére


Zanik
addikt

A 90-es években még volt piaca a point&click adventure game-eknek, jó pár címet végigvittem közülük (Monkey Island, Discworld, Goblins). Meg amúgy is imádom Tim Schafer humorát, szóval bármi jöhet amihez neki köze van. :DDD

Más: Unravel
Nem a nehézséggel van gond, hanem hogy egész egyszerűen bugos a játék! És ez alatt azt értem, hogy pontatlan az irányítás és nem egyértelmű hogy bizonyos pályaelemeknek hol van a "széle". Emiatt gyakran előfordul hogy leesel onnan ahonnan nem kéne, meg beleakadsz a levegőbe valami mellett. És ez néha baromi idegesitő tud lenni! Toltam már végig pár platformert amik nehezek voltak, az Unravel inkább bosszantó! Amúgy szép meg hangulatos, de bosszantó...

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#81035) Bencus88 válasza Robi86 (#81030) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Talán jövőre vagy év végén adják oda pluszba bátran vedd meg nem fogsz csalódni ;)

(#81039) perge666 válasza pockhome (#81031) üzenetére


perge666
veterán

Mikkel játszol?

(#81041) Wlac


Wlac
Ármester

PR0HAVER néven kreáltam egy Driveclub klubot. Abszolút csak a kocsik feloldására szánom, szimplán csak azért, mert most többen is megvették a játékot, és keresnek helyet. Ha valaki nem találja, írjon egy privátot a PSN ID-jével és meghívom.

“The wha-"

(#81043) marilllyo


marilllyo
veterán

Doom - Fight like Hell trailer.
Aztánpersze lehet, hogy oric már berakta csak nem figyeltem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81045) james001


james001
veterán

Örömmel látom hogy bár már a DC lemeze nincs meg,de attól még a DLC-s kocsikkal és eventekkel játszhatok még,mivel ugye a Bikes le van töltve. Egyszer lehet neki ugrok az összes csillagnak,de ahhoz nagyon unatkoznom kell majd :DDD

Dirt Rally-ról meg majd írhatna valaki egy-két szót,úgy néz ki most még kihagyom mert elmegy másra a pénz,de később viszont biztos beszerzem majd. :K Főleg úgy írja majd meg hogy kormány nélkül megéri-e.

(#81043) marilllyo: Vót má. :)
Béta amúgy milyen lett evribádi?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81046) Pöttön válasza james001 (#81045) üzenetére


Pöttön
őstag

Videók alapján egész jó lesz.
Inkább UT clone lesz, mint Quake szerintem. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81047) gyuribácsi88

Már megint törölted a kommenteket? Kezded kicsit túltolni a házmesterkedést.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#81048) kovsol válasza gyuribácsi88 (#81047) üzenetére


kovsol
titán

Árpád királyunk törölni fogja, hiába írsz :D Igen, és amit most írok ezt is fogja. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#81049) Sirandrish válasza kovsol (#81048) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos kis betűvel kezdték a mondatot....ejnye ;]

(#81050) bandi0000 Minden létező forumon és topikban születnek off hsz-ek. Sehol sem harapnak érte annyira mint Árpi. És főleg nem törölgetik őket. Az a forum velejárója. Nem lehet egy topik 100%ban szakmai, mert akkor túl nyers lenne az egész.

(#81051) Def26 Szerintem a szakmai hozzáértését senki sem becsmérelte. Nem is lehet hisz tényleg profi a témában, és az első hsz is büntet. Ez tény!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81050) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ne piszkáljátok már szerencsétlent, nem tudom miket törölt, de hogy ha nem ide tartozott akkor jól tette, am meg annyira nem szigorú szerintem...

(#81051) Def26: +1, elég sok munkája van/volt/lesz ebbe a fórumba

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.