Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236001) hombre[EU] válasza Madoc (#236000) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja ja ja :)

Life, Uh, Finds A Way

(#236002) @rglaaf válasza Lacko66 (#235993) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az előző nickedet tartalmazza az uj igy nem fogja engedi

PSN ID:BiZzare_0

(#236003) .LnB válasza Madoc (#236000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem, bár meg nem esküdnék rá, amikor én változtattam meg, akkor volt olyan, hogy random nem engedte. Próbálgattam párat, mert nem akartam xXxSexyrexy_LnBxXx lenni. És ami végül lett, azt egyszer elfogadta. Aztán próbálgattam párat, majd mikor végül elődöntöttem, hogy akkor az lesz, akkor meg nem akarta. De egy böngésző restart elég volt. Utána ment megint. Csak alátámasztva, hogy van amikor szarakszik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236004) saelin


saelin
veterán

Elérhető Overwatch-ban az experimental mód. Itt 3 dps, 1 tank, 2 supp van. Picit borul a meta, de a que time-ok dps oldalon így kb 2 percre redukálódtak.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236005) Bazsi1987 válasza saelin (#236004) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tegnap meg ma is nyomtam, szerintem kevés az egy tank, meg a 2 support nem tud rohangálni 3 dps után, szóval kíváncsian várom mi lesz ebből..

[ Szerkesztve ]

(#236006) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Project G.G. Teaser Trailer (PlatinumGames, Hideki Kamiya)

Life, Uh, Finds A Way

(#236008) oriic válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megerősítve akkor. :)

Live-Die-Respawn

(#236009) eisento válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


eisento
addikt

Hat bocsi csak nem volt kamu :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236010) saelin válasza hombre[EU] (#236006) üzenetére


saelin
veterán

Úúú, bakker! Csak nem egy Kaiju vadászós valami lesz mint a Pacific Rim? :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236011) saelin válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


saelin
veterán

Az a Sonic játék nem néz ki valami jónak. A Colossus viszont állat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236012) tboy93 válasza saelin (#236011) üzenetére


tboy93
nagyúr

A colossusnak en is orulok, fent volt a kivansaglistamon :))

(#236013) hombre[EU] válasza saelin (#236010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Finally :) jó kezekbe került a téma

Life, Uh, Finds A Way

(#236014) Zsolty20 válasza saelin (#236010) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Elképzelhető, hogy inkább egy Ultraman szerű játék lesz.

(#236015) hombre[EU] válasza Zsolty20 (#236014) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A lényeg ugyanaz, két rohadt nagy entitás harcol a városban,óceánban... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236016) Bogyi007 válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát a Last Guardianos tippel azért nem voltam olyan nagyon messze, a fejlesztőcsapatot azért eltaláltam. :)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#236017) .LnB válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez a pletyka lett igaz... :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236018) Zsolty20 válasza hombre[EU] (#236015) üzenetére


Zsolty20
senior tag

De nagyon dulván.... :D
Várós lesz ám, az egyszer tuti

(#236019) Lackooo84 válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fos mind2.

The Truth is out there...

(#236020) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Insurgency Sandstorm - Augusztus 25. Közel 2 évvel a PC-s premier után.

Live-Die-Respawn

(#236021) .LnB válasza hombre[EU] (#236006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem teljesen a Platinum Gamest. Nagy elánnal bejelentették, hogy idén akkora bejelentésekkel készülnek, hogy az agyunkat eldobjuk. Oké, hogy még sok van az évből, de eddig sikerült egy crowdfunding-os kis projectet belengetniük, meg ezt. Amin jelenleg 15 fejlesztő dolgozik. Az meg is látszik ezen a teaser-en, mert baromi gagyi. Még ha a téma jó is, és a rendező személye is biztató. De mikorra lesz ebből játék? Egy Nier bejelentés elférne nagyon már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236022) hombre[EU] válasza .LnB (#236021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most készül a Bayonetta3 és a BabylonsFall

Life, Uh, Finds A Way

(#236023) sp8787 válasza Madoc (#235994) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem mar nem veszik annyira komolyan ezt a tragarsag dolgot mint regebben csak a kimondottan egyertelmu esetekben.

Ezt onnan tudom ,hogy oriasi sz*met :DDD voltam es volt akit feljelentettem a nickje miatt es nem trotent semmi.

(#236024) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#236022) üzenetére


Bogyi007
veterán

Sokra megyünk a Bayonetta 3-al ha továbbra is Switch ex.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#236025) .LnB válasza hombre[EU] (#236022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok nem idei bejelentések.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236026) hombre[EU] válasza .LnB (#236025) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arról volt szó,hogy 4 új bejelentés lesz? Nem ismerem a storyt, azt hittem annyit jelent,hogy 4 projekt van készülōben náluk

Life, Uh, Finds A Way

(#236027) saelin


saelin
veterán

Star Wars battlefront 2-ben elvileg vannak új reinforcement, de capital supremacy alatt nem találkoztam még velük. Mégis melyik módba kerültek be? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236028) RangerFox válasza saelin (#236027) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az ewok meg az a birodalmi elit osztagos nem játszható a republic érában.

(#236029) saelin válasza RangerFox (#236028) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ez lehet a baj. Reflexből az any-re szoktam nyomni és eddig csak a régi éra mappjai voltak. Meglesem az újban. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236030) F-ECT$ válasza Nayrobi (#236007) üzenetére


F-ECT$
titán

Még 1 klasszikus, amit nem kell külön megvennem :C

A Sonic meg olyan meh.

Dive ever, work never.

(#236031) Carlos Padre válasza belan (#235902) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van, csak nem így hívják.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236032) Carlos Padre válasza .LnB (#235941) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig de :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236033) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mar megint egy f*s sonic jatek? Edes istenem...

(#236034) F-ECT$ válasza BoneDragon (#236033) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább 1 jó és 1 fos, mint 2 középszar.

Dive ever, work never.

(#236035) pulffy válasza F-ECT$ (#236034) üzenetére


pulffy
őstag

Jó volt a maga idejében (15 évvel ezelőtt), ps2-őn meg volt, szép is volt jó is volt, de most komolyan megint csak ennyire tellet? :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236036) Deck


Deck
titán

Ki hitte volna, hogy lesz olyan akinek nem tetszenek a ps+ játékok. Pedig ilyen nem szokott lenni.. :U

PS5

(#236037) Wesder válasza Deck (#236036) üzenetére


Wesder
félisten

Mindig megy valamiért a nyígàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236038) belan válasza Wesder (#236037) üzenetére


belan
addikt

Pontosan ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236039) james001


james001
veterán

Shadow of the Colossus az egyik legjobb játék a világon,szerintem. Én nagyon örülök neki :)
Ez a Sonic meg azért jobb mint a Sonic Boom volt pl. ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#236040) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

R6 off:
Jubileum: 200. meccs. 100 win / 100 L
[kép]
Most hozom be a kezdeti bukott meccseket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236041) erahurka válasza Wesder (#236037) üzenetére


erahurka
félisten

Emlékszem mikor jött a srác, hogy minden PS Plus játék szar mert szerinte csak az FPS-ek számítanak jónak :C

(#236042) .LnB válasza Carlos Padre (#236032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont most kellett nekem is ezt beírnom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236043) Wesder válasza .LnB (#236040) üzenetére


Wesder
félisten

Kicentizted. Komoly egyébként. Ha làtnék is valamit, akkor biztos én is jàtszanék ilyenekkel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236044) saelin válasza Zsolty20 (#236014) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap csak beletekergettem és azt láttam, hogy egy bazi nagy robot harcol egy Kaiju-val. Ma újra megnéztem és most láttam, hogy egy ember "átváltozik" azzá a robottá. Ez tényleg inkább Ultraman szerű lesz. Annyi a hasonlóság, hogy meg sem lepne ha tényleg az is lenne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236045) syler123


syler123
veterán

De jó hogy nem vettem meg a Shadow of the colossus-t :D Pedig közel jártam hozzá. Oké, akkor mostanában nem kell játékot vennem, utol kell érnem magam.

(#236046) .LnB válasza Wesder (#236043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem annyi a hátrányom, hogy kicsit színtévesztő vagyok. Tegnap volt is egy szitu, hogy nem láttam az ellent a fenyőfa tövébe gugolva. Mire megláttam már lőtt, lőttem én is de késő volt.

De tényleg ki volt centizve, mert tegnap az utolsó győzelem, a 100. Az hosszabbításban lett meg, és a mindent eldöntő körben támadóban 2v3-ban maradtunk a társammal, de megoldottuk.

Az utolsó 10 meccsemből 9 győzelem, 1 vereség jött össze. Abszolút örülök ennek. És egyre jobban "beleszeretek" ebbe a játékba. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236047) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Korábban írtam a Shadow of the Colossus-ról miután végigjátszottam, esetleg ha érdekel valakit itt olvashatja: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236048) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mától, március 2-ig ingyen kipróbálható a The Division 2: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236049) Deck válasza .LnB (#236046) üzenetére


Deck
titán

Nincs benne Colorblind beállítás? MW-be van. Vagy ez nem erre a problémára van?

PS5

(#236050) .LnB válasza Deck (#236049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az sose segít rajtam. Ráadásul az csak a HUD-ot módosítja. A skineket nem. És ha a zöld/barna árnyalatokat keverem akkor mindegy is. Sok játékban van, de nekem egyik se jó. Nem az indikátorok színe a baj a HUD-on. De annyira nem vészes a dolog, nem szoktam ezen kattogni. Siege-ben meg nem is emlékszem más ilyen szitura. Egy Battlefield játék már más azért, az annyira színes...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.