Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#235801) hombre[EU] válasza Tatyla (#235799) üzenetére


hombre[EU]
veterán

FF XV :)

Life, Uh, Finds A Way

(#235802) #10186752 válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Hozzátenném mindez SAJÁT VÉLEMÉNY"

Az meg mint tudjuk, olyan, mint a segglyuk: senkit nem érdekel a másiké. :DDD

(#235803) Ateszpapa válasza Tatyla (#235799) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Remélem olyan lesz amit eddig nem vettem meg. :)

(#235804) Imilenni válasza Wesder (#235777) üzenetére


Imilenni
addikt

Ahogy mondod, ez a legnagyobb baj.
A Sonynál biztosan elszálltak maguktól, de ideje lenne már virítani valamit..
A Smart Delivery pedig hatalmas előny, kíváncsi vagyok a Sony mit dob be ellene..

Egyébként szerintem totál oké itt valamilyen szinten említeni a RIVÁLIS konzolt, főleg miután a Sony lapít mint sz*r a fűben.. meg persze egyetlen eseményre se mennek el "há nincs kedvünk" indokkal kb.. (tudom Korona, de hagyjuk ezt...)

Esetleg nemtudnak mit kezdeni egyenlőre, vagy egyszerűen azt hiszik a fanok tényleg ennyire elvakultak?

Press "F" to pay respects.

(#235805) Bogyi007 válasza Wesder (#235793) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szóval belémállsz?
Ha ez a Rainbow Six lenne akkor durván TeamKill lenne ám... :DDD :))

(#235802) Ulthanito - ahhoz képest a délelőtt beszédtémája lett úgy hogy senki nem ugrott a másik torkának (képletesen persze)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235806) tboy93 válasza Tatyla (#235799) üzenetére


tboy93
nagyúr

Doom, Deus Ex vagy Far cry 4, mert ma vettem meg őket lemezesen, ergo valamelyik biztosan plusos lesz :D

(#235807) .LnB válasza Imilenni (#235804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az a véleményem, hogy ilyen Smart Delivery féle dologra ne nagyon számítsunk a Sony-tól. Kapunk visszafele kompatibilitást majd, és az legyen elég. És, hogy miért? Mert megtehetik, nincsenek rákényszerítve egy ilyen lépésre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235808) Bogyi007 válasza tboy93 (#235806) üzenetére


Bogyi007
veterán

Doom jöhetne, egyik platformra sincs meg és mostanság aprópénzért volt kapható mindenütt. És azért nem us rossz game.

Bár az én megérzésem az hogy The Last Guardian-t kapunk.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235809) Ateszpapa válasza Imilenni (#235804) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehet valami nem várt gebasz van náluk, és helyre kell hozni.

(#235810) sp8787 válasza #10186752 (#235798) üzenetére


sp8787
addikt

Legyen igazad de ahhoz meg kellene ugrani azt az akadalyt amit az elozo jatekukban nem sikerult ,hogy egyaltalan legyen. ;]

(#235811) Wesder válasza Imilenni (#235804) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hiszem hogy elszàlltak maguktól, mert egyszer màr emiatt szaladtak bele egy hatalmas pofonba, amit sikeresen kezeltek. Szerintem tényleg úgy vannak vele hogy szépen nyugiban előveszik amilyük van, ha itt az ideje. Lehet hogy egy gyengébb olcsóbb gép lesz, de amilyem marketinget felépítettek a PS köré kb 10 év alatt, úgyis vinni fogjàk. Sony az nagyon kiszàmítható lett, így kb boritékolható hogy mi az amit hoznak a gép mellé a 9. generàcióban. PS4 Sony ex+1-ek meg esetleg 1-2 új IP.
Viszont jàtékok terén a màsik oldal totàl homàly. Ja ott is lesznek MS ex+1-ek, de hogy a bejàratott neveken kívül mik lesznek az nagy kérdés a rengeteg bevàsàrolt stúdióval. (Szerintem semmitmondó GamePass fillerek, de càfoljanak meg.) Nyílvàn a Sony 1stparty csapatàval nehezen tudnak majd versenyre kellni, mert a futottak még csapatokból tudott vàsàrolni az MS + Sony-nàl olyan csapatok vannak, akik màr a PS1-2 óta oda fejlesztenek. Ezért sem értem néha hogy az ND-t mitől istenítik, mikor 20 éve csak és kizàrólag egy platformra fejlesztenek. A jàtékaik jók persze, na de jobban ismerik a PS-t, mint a sajàt tenyerüket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235812) Wesder válasza Bogyi007 (#235805) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy is àllok, engem màr megsoroztak így esélyem sincs TK-zni. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235813) Frod válasza Tatyla (#235799) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván bilibe lóg a kezem, és totál esélytelen, de ha már a Humble is kiszórta őket, akkor hátha mi is megkapjuk "ingyen":
Frostpunk / Shadow of the TR / Mutant YZ (na persze :D)
De persze nyilván valami olyat kell keresni ami full áras a Storeban most...

Do you see the white shadow?

(#235814) Deck válasza Frod (#235813) üzenetére


Deck
titán

Black Flag lesz az egyik.. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#235815) ProEvoFan válasza Imilenni (#235804) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Smart Delivery pedig hatalmas előny, "
Hahó, ez csak egy lehetőség.A kiadótól függ, nem az MStől.MS játékok ilyenek lesznek.De a többi?Ha sokan beállnak a dolog mögé, akkor felejtős lesz egy-két remek játék.Pl Resident Evil 2 remastered.

(#235816) Imilenni válasza ProEvoFan (#235815) üzenetére


Imilenni
addikt

Kérdés mennyi ex lesz a gépre. A szájberpánk pl elég kemény kezdésnek szerintem :D
Nem sajnálja az MS a pénzt erre..

Press "F" to pay respects.

(#235817) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#235815) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te a remake-re gondolsz ami nem remastered. Az remake egy új játék (enginetōl kezdve), az utóbbi meg ugyanaz a játék felultrázva (élsimítás,textúra felbontás stb.)

Life, Uh, Finds A Way

(#235818) Carlos Padre válasza NyMRooD (#235744) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erről is megvolt a markáns véleményem a reggeli kávé előtt :D
Az, hogy eladják a cross buy-t Smart Delivery néven mint hatalmas újítást hát....
De az igazán döbbenetes a sok pozitív reakció erre a bullshitre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235819) saelin


saelin
veterán

Nagyon szenvedősen megy az Uncharted első része. Ezek a lövöldözős részek kikészítenek annyira érdektelenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235820) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minecraft: Dungeons

Ez nem is néz ki rosszul. Eddig nem is hallottam róla, gondolom a Minecraft név miatt fel se figyeltem rá. De pofás, hangulatosnak tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235821) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#235818) üzenetére


Bogyi007
veterán

És még mindig nem Cross Buy, csak hogy értsd. Cross Buy volt részlegesen a Battlefield 4 esetében anno vagy pl a Journey a Ps3 és a Ps4 esetében.

Itt nagyon nem arról van szó. A Cyberpunk 2077 simán megjelenhetett volna úgy mint a Gta5 is.
Ott kiadták X360-ra és Ps3-ra az előző genben és utána kijött a mostani gépekre.
Gondolj bele abba hogy ott milyen bevételek voltak és abba hogy még pár napja is milyen elvárások voltak a CP2077 kapcsán. Nos ezen bevételek egy jelentős részéről mondott le a CD Red ezzel a döntéssel. És ezek után nehezen hinném hogy a Playstation esetében is nem ez fog történni.

És nem reagáltatok rá, de nekem ezek tükrében továbbra is gyanús a Naughty Dog döntése a The Last of Us Part II kapcsán. Szerintem lehetséges hogy azért a késés hogy a játék fel legyen készítve a Ps5 kompatibilitásra is a Ps4 mellett...

Ergo a Sony is meglépi ezt a dolgot csak elkéstek a bejelentéssel az Mshez képest.

Mert most tegyétek a szívetekre a kezeteket. Ha tegnap a Sony dobta volna be ezt a témát s nem az MS most itt kb mindenki minimum pezsgőben úszna....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235822) Carlos Padre válasza Mike (#235761) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon nem az :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235823) Xaels válasza Bogyi007 (#235821) üzenetére


Xaels
félisten

Azt elfelejted, hogy a jelenlegi generáció a kezdetekkor nem volt visszafelé kompatibilis egyik oldalon sem, a nextgen viszont az lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235824) Carlos Padre válasza #10186752 (#235802) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engem azért van akié érdekel, ha érted mire gondolok ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235825) Wesder válasza Xaels (#235823) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, de ha az lett volna, attól még a PS4/One verziós GTAV vagy Black Flag-et ugyanúgy meg kellett volna venned.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235826) Carlos Padre válasza .LnB (#235807) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A cross buy egy évek óta létező dolog playstationon (is), csak opcionális és nincs kötelezővé téve.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235827) jupp008 válasza Tatyla (#235799) üzenetére


jupp008
senior tag

pl. valamelyik Tomb Raider rész

(#235828) tboy93 válasza Bogyi007 (#235808) üzenetére


tboy93
nagyúr

Annak orulnek, az nincs meg.

(#235829) sp8787 válasza Bogyi007 (#235821) üzenetére


sp8787
addikt

Ugyanmar!
Ez a sok jatek amit elhalasztottak igy tavaszrol ennek tokegyertelmu oka van.

Megijedtek!!!

(#235830) hombre[EU] válasza sp8787 (#235829) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolod,hogy a béta után összeültek a stúdiók és megkérdezték egymástól: hol van ehhez képest a mi gameplayünk? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#235831) Wesder válasza sp8787 (#235829) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, a semmitől.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235832) Neoteric válasza sp8787 (#235829) üzenetére


Neoteric
addikt

Amikor meg félkészen van kiadva valami, akkor meg mindenki sír, hogy miért nem dolgoztak még rajta. Van annyi jó játék (főleg így generáció végére), hogy ne porosodjon a gép, az újakat meg csiszolgassák csak addig, amíg jó nem lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#235833) F-ECT$ válasza saelin (#235819) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig az adja a fő gameplayt. Van persze néhány ugrálós, meg fejtörős rész, de a lényeg a lövés (meg az átvezető mozik).

Dive ever, work never.

(#235834) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#235821) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez egy Ps3 éra óta működő dolog playstationon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235835) sp8787 válasza hombre[EU] (#235830) üzenetére


sp8787
addikt

Itt a sok "tajekozott" emberke kozott egyedul te vetted le. ;)

Amugy volt eloszor egy alpha mar akkor besz*rtak! :DDD

(#235836) Wesder válasza Carlos Padre (#235834) üzenetére


Wesder
félisten

Hmm. és a Sony újra eladta a PS3 jàtékokat? Az igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235837) ldave válasza Wesder (#235836) üzenetére


ldave
félisten

Nem csak hogy árulta, meg is vették a zemberek!

A Slime draws near! Command?

(#235838) Kendek válasza Wesder (#235836) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4-re kiadott remaster-elt játékokért fizetni kell. A PS5 kapcsán kicsit más lesz a helyzet, mert a már meglévő jelen generációs játékainkat elvileg futtatni fogja. Persze lehet, hogy csak a PS4 szintjén, de a lényeg, hogy sokkal kisebb lesz a potenciális újravásárlóbázis.

(#235837) ldave: Én is sokat vásároltam ilyeneket, de főleg azért, mert nincs és nem is volt PS3-am. Szóval semmiért sem fizettem kétszer, és szerintem sokan vannak még így vele. Vagyis csak pótoltuk ami kimaradt.

<-ƘƘ->

(#235839) saelin válasza F-ECT$ (#235833) üzenetére


saelin
veterán

Tomb Raider-ek is ennyire rambósak?

Más: Battlefield 1-et játsszák még? Mert töltöm lefelé. Plusz a BFV mennyivel jobb? Jobb egyáltalán?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235840) @rglaaf válasza saelin (#235839) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én tolom bf1-et van még jatékos bázis bőven, bf5-t felejtsd el hulladek game

PSN:BiZzare_0 ️

(#235841) markknight válasza saelin (#235839) üzenetére


markknight
veterán

Bf1-et? Senki. Hogy az 5 jobb-e? Ugyanolyan agyatlan lövölde mindkettõ.

[ Szerkesztve ]

(#235842) hombre[EU] válasza sp8787 (#235835) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem bánnám,ha több játék rendelkezne (ha nem is ennyire,de) komplexebb/személyreszabható harcrendszerrel ahelyett,hogy csilliónégyzetméteres mapokra pazarolják az erōforrásokat. Azt tudom,hogy az új God of War combat designere nagy Nioh fan...lehet,hogy ott valami elkezdōdik. Csírát már véltem felfedezni a 2018asban, valamivel nagyobb eszköztárad volt ill. egykét ötlet,mint egy átlagos akciójátékban. Csak az a probléma,hogy a gémer kap egy blokkot meg parryt és már bajban van :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#235843) raggg válasza markknight (#235841) üzenetére


raggg
senior tag

:DDD LOL

#235839:
A BFV-t én megvettem anno, nekem nem jött be sajnos (3-4 volt a nagy kedvencem), azt hiszem most éppen egy nagy update miatt csalódottak jópáran, mert elég nagy lett a TTK. De amúgy szép a játék (sajnos itt kb. vége részemről az előnyeinek :( ... gyengék a pályák és nekem nem jött be a gunplay). Amúgy gondolom játsszák még a BF1-et is, mert BF4-ben is elég népes játékosbázis van még PS4-en.

ragklaatPS

(#235844) koncsik válasza .LnB (#235753) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pedig beszélgettünk is veled... :K ( "Nehéz a Nintendo-sokat megszólítani")
(legtöbbünknek Nintendo + valamilyen más konzolja is van, mondjuk lehet, hogy Nintendoból 5-6 :B )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#235845) markknight válasza raggg (#235843) üzenetére


markknight
veterán

Az 1 annyiból jobb valóban, hogy meg tudok dögleni és megy a respawn. De bf v-be azt se lehet, ott sikítok vagy fegyorsítom a halált ami plusz idõkiesés. A gunplay amit említesz nekem se tetszik, mondjuk TF2 meg Apexen kívül nekem egyik sem hozza a szintet.

(#235846) belan


belan
addikt

Tényleg ez a ps5 dolog szánalmas már , annyi zöldségeket beszél némelyik ember hogy vicc most komolyan irigylem a itteni embereket akiknek ez a egyik legnagyobb problémája !! Engem csak az izgat maximum jó lenne ha karácsony lenne és kezembe lenne ! biztos jobb lesz jóval mint a Ps4 mit kell ezt túl ragozni !! Senki nem tudja pontosan mi lesz akkor minek okoskodni jobb elfoglaltság gondolom nincs vagy sok a szabad idő .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235847) Wesder válasza Kendek (#235838) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jó, csak mondhatja most azt a Sony, hogy akkor majd a TLoU2 PS5 verzióért is fizess. Független ez attól, hogy most sokkal könnyebb megoldani a BC-t, mert ugye a kettő nem ugyan az.
A TLoU Remasterre is mondhatta volna azt a Sony, ha megvetted PS3-ra, megkapod a Remastit PS4-re, ha màr akkor is élt ez a crossbuy opció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235848) Xaels


Xaels
félisten

Samurai Jack: Battle Through Time

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235849) NyMRooD válasza Carlos Padre (#235818) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mind1, hogy hogy nevezik, ez egy jó dolog, nem egetrengető vagy sysmtem seller, de megint egy pozitívum, én örülnék ha a Sony-nál lenne ilyen (persze ha nem lesz túlélem), de megértem, hogy neked mint részvényesnek nem érdeked és ezért te akkor örülsz, hogy ha nem lesz :DD

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#235850) NyMRooD válasza sp8787 (#235789) üzenetére


NyMRooD
őstag

Örülök, hogy átjött a lényeg. :C

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.