Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235101) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#235089) üzenetére


F-ECT$
titán

Hardveraprón szokott lenni 13-14e Ft-ért a 15e Ft-os feltöltőkártya.

Dive ever, work never.

(#235102) F-ECT$ válasza saelin (#235100) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is várok vele, egyrészt legyen a gépre is akció, másrészt a megjelenő játékok is gondolom a 20k kategóriába fognak esni, azokkal is várok, amíg benézek 10k alá. No meg van 20 éves elmaradásom konzol téren, van még mit bepótolnom :)

Dive ever, work never.

(#235103) Ronam válasza Peace (#235097) üzenetére


Ronam
addikt

Egy évvel ezelőtt volt 320 forint körül, hagyjuk már ezt a 400 forintot, szerintem túl sok ****** olvasol :DDD.

(#235104) GEIL válasza GEIL (#235074) üzenetére


GEIL
addikt

Sziasztok !
Jó hirek: Support készséges volt velük....Email+ jelszó csere volt nekik ....2Fa-t mobiltelóra belőtték.

Happy end...

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235105) Kendek válasza F-ECT$ (#235102) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából nem baj ha vártok vele, mert valószínűleg így sem jut majd elég az előrendelőknek. :)
Egyelőre még az sem biztos, hogy nem lesz-e többkörös, de ha igen, akkor itthon tutira később fog debütálni. Lehet nem akarnak majd halasztani, csak épp gyártani nem fognak tudni annyit.

<-ƘƘ->

(#235106) #20411392 válasza GEIL (#235104) üzenetére


#20411392
törölt tag

-"Ah nagyon haragszom magamra..."
-"Ma squadozunk"

hatalmas :C

(#235107) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#235102) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már én is afelé hajlok, hogy van mivel játszani.
Jövő karácsonyra is meglehet venni, sőt...

(#235108) saelin válasza Kendek (#235105) üzenetére


saelin
veterán

Ez is benne van a pakliban. Én úgyis csak jövő február-március tájékán terveztem váltani, aztán elkapott a hype... De már lenyugodtam.

Már csak a kíváncsiság van meg. Az viszont nagyon.


ProEvoFan
Csak gondolj bele, hogy mennyi játék lesz launch-kor. Ráadásul utólag sokkal gazdaságosabb bepótolni is. Én pl Ps4-be pár évvel a megjelenése után szálltam be. Ha jól emlékszem most van meg a gép 3+ éve és vannak napok, amikor így is inkább multi megy, mert nincs olyan játék ami épp tetszene.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235109) GEIL válasza #20411392 (#235106) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD Muszály nyomni a srácokat mert kijönnek a gyakorlatból... ;]

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235110) Kendek válasza ProEvoFan (#235107) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A - single player - játékok kapcsán nem zavar, mindig megvárom az akciót plusz a véleményeket, meg ezzel együtt a javításokat. Nekem fontosabb, hogy egy jó játékkal játsszak, mint az, hogy mindent a megjelenés pillanatában toljak. De a PS5 kapcsán már nem vagyok ennyire racionális, azt úgy sem fogom kibírni, hogy ne rendeljem elő. :)

<-ƘƘ->

(#235111) Sordoran


Sordoran
addikt

Én személy szerint 90% hogy veszek, ha nem is day one, de még idén egy PS5-t. Amennyiben minden ps4 játék kompatibilis lesz. Oka rém egyszerű: a ps4 pro-m fura zörgő hangot ad ki miközben megy, ami nem befolyásol (eddig) semmit, de zavaró. Így inkább egy új gépet veszek, ezt meg ha megveszi haverom, eladom neki nyomott áron. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#235112) Szilágyi84 válasza Xaels (#235081) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az összes kék lelket csak Dis- nél költöm vagyis combo van dögivel. Viszont a core-okat csak berakosgadtam lehet átkell variálni. Így állok most.

(#235113) EczkE válasza Dvix (#235063) üzenetére


EczkE
addikt

Le is toltottem, kivancsi vagyok meddig jutok, meddig birom. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#235114) Xaels válasza Szilágyi84 (#235112) üzenetére


Xaels
félisten

A Core-okat nagyon rosszul raktad be. Figyeld a szimbólumot és alul a két pöttyöt, ez utóbbi adja meg, hogy milyen szintű core-t érdemes bele tenni mert a 3-as szintű core egy 1-es helyen nem adja a maximális bónuszt. Ott ahol a szörny látszik a szimbólum helyett azok nincsenek jó helyen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235115) Szilágyi84 válasza Xaels (#235114) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen rájöttem köszi nem figyeltem csak bedobáltam.

(#235116) Xaels válasza Szilágyi84 (#235115) üzenetére


Xaels
félisten

Vulgrim-től tudsz venni Core-okat meg fejlesztést is hozzájuk. Ha jól pakolod be simán 100-150 ponttal erősebbek lesznek a karaktereid. Arról nem is beszélve, hogy az sem mindegy miket használsz fel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235117) Xaels válasza Szilágyi84 (#235115) üzenetére


Xaels
félisten


Nekem ilyen a C8 előtt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235118) .bTr


.bTr
tag

Sziasztok!
Nemrég megvettem lemezen CoD:MW-t, használt, de karcmentes.
Rendszeresen* hibát produkál a PS4 Pro vele, bekapcsolom a gépet alvó módból, nincs megfagyva a rendszer, de elindítani vagy bezárni már nem tudom a játékot. Más sem indul el.
Ilyenkor egyszer csak újraindul vagy nekem kell főgombbal hosszan nyomva kikapcsolni.
Ezután elindul rendesen (meg is dorgál, hogy rosszul kapcsoltam ki), de ilyenkor újra letölti/patcheli az egész játékot... 1 hét alatt most akarta nekem harmaszorra leszedni a 70GB-ot...
*A rendszeresen azt jelenti, hogy 10 alkalomból, legalább 5x előfodult ez.
Mitől lehet ez?
Köszi

(#235119) saelin válasza .bTr (#235118) üzenetére


saelin
veterán

Van elég hely? Ha 70 Gb a patch, akkor legalább a duplájának a rendelkezésre kell állnia a rendszernek. Nekem múltkor elfogyott a tárhelyem, mert nem töröltem játékokat a 2 TB-os vinyóról, és ugyan le tudta szedni a patched a Final Fantasy XIV Online-hoz, de alig volt pár giga szabadon utána. Voltak anomáliák bőven.

Vagy a gépedben lévő merevlemez szarakodik. Az is produkál csudás dolgokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235120) Steve1207


Steve1207
veterán

Megnéztem a Grid demót, mivel most eléggé olcsó a PS+-os ára. Irányítás nem igazán jön be, egyszerűen nem érzékel, utána meg túl hamar kitör a fenébe, nagyon fura ez a rész. Az AI szintén katasztrófa, szépen beveszem a kanyart, de úgy belémrongyolnak meg tolnak ki a pályáról, hogy még én se szoktam ilyeneket, pedig nem vagyok az a hú de szabályos. Ez szerintem 3e-nél többet nem ér ebben a formában, főleg, hogy a Season csomik külön jönnek hozzá elég szép összegekért.

.

(#235121) Szilágyi84 válasza Xaels (#235117) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az igen én erre nem költöttem csak amiket kaptam. Most átrendeztem kb 50-el jobb lettem és még így is szenvedtem vele csessze meg Sekiro szintű volt megizzasztott rendesen. Aztán a 10 chapter is egy főellenség egyből.😂

(#235122) saelin


saelin
veterán

Senki nem vette meg innen a Hunt: Showdown-t?

Jó nagyot zakózott a Crytek a Crysis óta. Semmi extrát nem hallok felőlük egy jó hosszú ideje. Pedig anno mekkora nyálfolyás ment a Crysis grafikájára, animációira, rombolható környezeti elemeire, fizikájára és őszintén megmondom, hogy a gameplay is bejövős volt. Erre kiadnak egy ilyen Hunt Sóder-t, ami semmiben sem tűnik jónak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235123) consono válasza saelin (#235122) üzenetére


consono
nagyúr

Ha játszanék multi shootereket, én megvettem volna. Évek óta az első eredeti és érdekes koncepció, végre nem BR. De hát nem játszom multit :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#235124) _drk válasza saelin (#235122) üzenetére


_drk
őstag

Videón lehet szép volt, de senkinek nem volt olyan gépe amin jól ment volna. Még a mai napig lehet rajta tesztelni, mert annyira gépgyilkos.
De a 2.-3. rész is ugyan az volt és semmi rendkívüli nem volt vele. Szerintem nem volt sikeres és nem véletlen.

(#235125) saelin válasza consono (#235123) üzenetére


saelin
veterán

Pc-n ott a GTFO. Pár hete próbáltam és az valami hihetetlenül jó cucc! Nézz rá! Sajna itthon nincs játékos Pc-m... úgyhogy max reménykedem egy konzol verzióban és akkor már csak találni kell hozzá embereket.


_drk
Én csak az elsővel és a warhead-el játszottam. Élveztem minden percét! A gépigénye viszont tényleg durva - volt, de még ha nem full-on is játszottad mocsok jól nézett ki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235126) Xaels válasza saelin (#235122) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az valahogy úgy maradt meg, hogy F2P cucc lesz, úgy ránéztem volna de ennyit most nem adnék érte. A PS-es launch trailer sem tetszett igazán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235127) malystryx


malystryx
senior tag

Végre valahára volt 3 órám zsinórban délelőtt és be tudtam fejezni a Concrete Genie-t. Tartom magam ahhoz a kis beszámolóhoz amit még tavaly írtam. Így a végére érve, hihetetlenül aranyos, helyenként elég komoly hangvételű kis játék, remek ötletekkel a végjátékra. Amit az elejéről tudtam, hogy mik a lehetőségek és hogy kell játszani, azt valami egészen nagyszerű módon megfejelték és kiegészítették, a végére iszonyat hangulatos bossfight-ok is maradtak, egy kicsit souls feelingje volt, persze csak egy picit, de nekünk nagyon tetszett a fiammal, egyet én, egyet ő vitt. :) Tanulságos kis története van, Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom továbbra is, az én lelkemnek nagyon jót tett a játék. Még több hasonló kellene. :C

(#235128) consono válasza saelin (#235125) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs játszós PC-m :) De tényleg nem multizom, nem jók már a reflexeim hozzá...

"In God we trust. All others must bring data"

(#235129) saelin válasza consono (#235128) üzenetére


saelin
veterán

Na, azért a pve játékokat ne dobd el. Én is tiszta krumpli voltam sw battlefront 2-ben, most meg top 4-től 10-ig mindig ott vagyok benne. Egy szuper pörgős cod-ban pedig megesznek a gyerekek még így is. Ez van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235130) sp8787 válasza penge111 (#235084) üzenetére


sp8787
addikt

(#235131) .bTr válasza saelin (#235119) üzenetére


.bTr
tag

Hely van elég neki, illetve 1TB SSD-re váltottam pár hónapja. Nem hiszem ezzel lenne a baj.
Nekem úgy tűnik, hogy valami bug keletkezik, amitől behal a rendszer, majd újraindul.
És emiatt reseteli a telepített játekot a rendszer és újra letölti. Egyszer a lemezt sem volt hajlandó kiadni, csak pörgette és nem reagált semmire.
Miután leszedte a játék frissítéseit, utána játszható... majd 2-3 nap múlva ismét ugyanez...

(#235132) saelin válasza .bTr (#235131) üzenetére


saelin
veterán

Rebuild database talán segíthet a gépen. [link]

SSD-n mondjuk nem tudom van e értelme lefuttatni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235133) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

PlashSpeed 4 Pro :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235134) GEIL válasza hombre[EU] (#235133) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD ;] Szép volna ha az asszony sipolna azért mert viszek haza egy PS-t.... :((( :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235135) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ti tudtok regisztrálni erre a PS Celebration eseményre?

(#235136) erahurka válasza -secret- (#235135) üzenetére


erahurka
félisten

Tényleg azt várod a Sony-tól hogy tudsz majd regisztrálni a nyereményjátékra?

(#235137) pulffy válasza hombre[EU] (#235133) üzenetére


pulffy
őstag

Ez hatalmas! :C :DD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235138) nemorino válasza -secret- (#235135) üzenetére


nemorino
tag

Nekem gond nélkül sikerült, pedig a 2019. wrap up nem ment pár hete.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#235139) pomk válasza pomk (#234959) üzenetére


pomk
őstag

Hmm...pár nappal előbb is jöhetett volna... :(((

(#235140) -secret- válasza erahurka (#235136) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem volt még velük tapasztalatom.

(#235141) Mike válasza -secret- (#235135) üzenetére


Mike
veterán

persze

(#235142) Mike válasza malystryx (#235127) üzenetére


Mike
veterán

szerintem a harc baromira nem kellett volna bele, vagy nem így
teljesen elütött a játék egészétől

(#235143) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A koronavírus miatt nem megy a PlayStation a PAX Eastre

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#235144) VTom válasza S e t h (#234914) üzenetére


VTom
veterán

Most látom, hogy a Shadow of War-ból van ingyenes demó, szuper, akkor ki is próbálom majd. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#235145) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#235133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez zseniális. :D Hivatalos reklámnak kéne lennie.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235146) #09990144


#09990144
törölt tag

Elkezdtem a Dragon Age Inquisitiont. ( Anno az alapjátékot már végigjátszottam, de dlc-k nélkül)
A menüben, az EA login nem működik, csak kínai irásjeleket ír, akármilyen jelszót írok be. Rákerestem, és nem ismeretlen probléma, a megoldás: át kell állítani a rendszer nyelvét angolra, bejelentkezni a játékban, aztán vissza lehet rakni magyarra a nyelvet. Ezt a profi megoldást... :W

(#235147) S e t h válasza VTom (#235144) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Watch Dogs után nem hittem volna, hogy találkozom olyan játékkal aminek a trial verziója nem a kedvet hozza meg a játékhoz, hanem inkább elriaszt tőle.
Nekem nagyon hiányzott belőle a tutorial rész, de mivel kapásból 20-as szinten indult a demo, így azt sem tudtam ki kivel van, melyik skill mire való, sikerélmény nem volt, előzetes ismeret hiányában csak feküdt a karakterem, ezért gyorsan le is töröltem.
Lehet türelmesebbnek kellett volna lennem, de egy demohoz nem olvastam utána a játéknak, pedig ennél a játéknál ez nem ártott volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#235148) ldave válasza #09990144 (#235146) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Amikor a játék megjelent még nem volt magyar nyelv PS4 menüre. Azóta pedig nem patchelték a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#235149) vg válasza #09990144 (#235146) üzenetére


vg
addikt

Amikor kijött lehet nem volt még magyar nyelvű rendszer a gépen. Kb 6 éves játék.

(#235150) .LnB válasza RangerFox (#232325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régi komment tudom, de tegnap eszembe jutottál. Rányomtam a következő meccs keresésésre, közbe meg állítgattam az operátorokat. Egyszer csak nézem a timer-t, hogy már +4 perce keresi a meccset. Oké, matchmaking leállít, újra próba. Megint +4 perc után semmi. Oké, játék bezárása, játék újraindítása. Erre kiírja, hogy ha elhagyom a meccset, akkor büntetést fogok kapni. Oké pajtikám, de előbb ehhez nem ártana meccset találni. -gondoltam. (Sose léptem még ki meccsből mondjuk amúgy se.)
De utána se lett meccs. 3 perc után kikapcsoltam a PS-t. Nem volt gáz mert már későn volt, néztem egy sorozatot inkább. Érdekes módon eddig nem volt sose ilyen. Most lvl58-on, 60-hoz közel elkezdődik ez nálam is? Nem kéne. :)

A másik: Nem tudom, hogy itt írta e valaki, vagy valamelyik ismerősöm mesélte e. De a kis hülyegyerek, aki TK-zik mert azt az operátort pickelem amit ő akart... Na tegnap találkoztam az egyik ilyen mintapéldánnyal.
Map Kafe. Oda alap, hogy soft breacher-t pickelek. Első körben Sledge-et akartam, de elvitték előlem. No problem, Buck maradt. Második körben pickelem Sledge-et gyorsan. Az iq bajnok kezdőn fejbelő. Utolsó támadó körben csak azért is Sledge-et pickeltem megint. RFF miatt már nem tudott TK-zni. Lőttem vele egy körben 4-et. Az iq bajnok, meg az egész meccsen 1 kill-t tudott produkálni. Vagyis kettőt, de abból egy ugye én voltam. :D

De amúgy imádom ezt a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.