Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#242001) sting2 válasza tboy93 (#241992) üzenetére


sting2
addikt

Pedig rövidtávon működik ha Sony konzolt veszel.
Illetve, most is az jön majd (már a PS4 is ezt az utat járta be.) , hogy amelyik gép
" jól helyezkedik" - árban, szoftverekkel, és egy kis plusz " medzsikkel" - pl : menő akcióval, lép a hódító útjára, az úgy befog indulni, hogy a kiskereskedői ára meg sem mozdul vagy 1 évig.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#242002) csab2


csab2
veterán

Elöljáróban annyit, hogy nem vagyok nagy gémer...
Régen nem vettem már játékot lemezen. Amióta PS4-em van, azt hiszem az előző - még fat - gépemmel alapból kaptam egy lemezes játékot, szettben vettem annó.
Azóta nem vettem lemezen játékot.
Pár hete - készülvén a vírus helyzetre - megvettem a Detroit: Become Humant lemezen. Mostanában úgy gondolom, jobb lemezes játékot venni, aminek a fő oka, hogy nálam itthon nagyon rossz net van (értsd: 2-3 Mbit/s)
Szóval beraktam a Detroitot, telepített párszáz mega frissítést.
Mivel 2x végigjátszottam a Detroitot, kiplatináztam életem első játékát (The Lost Legacy), és egy csomót játszottam újra az Uncharted 4-gyel is, a múlt héten bevásároltam egy kicsit az előttünk álló hetekre. A következő játékokat vettem meg lemezen: Horizon Zero Dawn, Tom Clancy's: The Division, God of War.
Az előbb beraktam a Divisiont, mondom le kell töltenie úgyis párszáz megát. Erre elkezd nekem letölteni 25 GB-ot. :Y :Y :Y
Ez normális? Úgy értem, mindennapos?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#242003) Wesder válasza csab2 (#242002) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lemezről futnak a jàtékok, az csak kulcs, amit indítàsnàl ellenőriz a gép hogy megvan e neked.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242004) saelin válasza belan (#241959) üzenetére


saelin
veterán

A Boys Club XV engem sem fogott meg, pedig vagy 4x kezdtem neki. Az 1-3, 5, 7, 9-12 kivételével kivételével minddel játszottam.

A 4 jó volt, de semmi extra, aztán a 6 Terra-val nálam nagyot ütött. Szívesen látnék abból egy ff7 szerű remake-et! 8-at imádtam és később a 13-ban a Lightning Light karaktere és story-ja fogott meg. A 14 egy mmo, amibe vagy 200 órát tettem eddig és ugyan most pihen az előfizetésem, de annak a története sem semmi... és ismétlem... Mmo! Melyik mmo-nak van jó story-ja egyáltalán? Mert én egyet sem tudnék mondani (story=/= lore!). A 15 az valami külön állatfaj... Nem tudom valaha meg fogom e szeretni. Remélem a 16-al ismét eltalálják a receptet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242005) KaitouP válasza Carlos Padre (#241993) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet ebben valami... :DDD :C

(#241991) wesder

Ez lesz valószínűleg a következő lépés. A legtöbbjük amúgy sem akar játszani, mert abban a tévhitben vannak hogy a konzolos aim assist = aimbot, csak gondolom az Activision be akart húzni még több PC-s játékost a nagyobb játékosbázis ígéretével a crossplay-nek köszönhetően... csak hát ugye ez valahogy nem úgy működik ahogy kéne.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242006) hombre[EU] válasza csab2 (#242002) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezek ilyenek :DDD a HZD-GoW párost patch nélkül is játszhatod, azokat készen árulták ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#242007) belan válasza saelin (#242004) üzenetére


belan
addikt

Beszerzem a FF7! :R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242008) ProEvoFan válasza csab2 (#242002) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Játék függő. Például az új COD megjelenés napján kb 100GB volt telepítés után. A sok frissítésnek és az ingyenes pályáknak köszönhetően már majdnem 200GBnál járunk.

(#242009) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok info kellene. Ma és tegnap este is szar volt a bf5. Már majdnem leszedtem a codot, de utolsó esély kent eszembe jutott a batlefront. Gyalogosként nagyon gyengén adta viszont a repülés nagyon ment és rohadtul tetszett. Egy kérdés a második részt játszák még sokan? Látom az első rész már halvány. Igazából én csak űrcsatázni szeretnék. Sok olyan szerver\pálya van benne?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#242010) tboy93 válasza aram01 (#242009) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jatszak sokan, igen.

(#242011) Peetey91 válasza jupp008 (#241995) üzenetére


Peetey91
senior tag

Parásnak nem mondanám, de jumpscare-ek vannak benne. A sztori jó, szerintem megéri.

(#242012) hjtz4t3wrseg válasza csab2 (#242002) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Nálam a Gran Turismo Sport 115 GB-nál tart !
Ez tartok tőle "mindennapos" ;)

(#242013) RangerFox válasza csab2 (#242002) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Frissítéseket nem érdemes kihagyni, ráadásul ezeket digitális játékok esetén is le kell tölteni. Nyilván csak egyszer kell letölteni egy adott frissítést.

(#242014) szallasi007 válasza Carlos Padre (#241985) üzenetére


szallasi007
őstag

Talán az aim assistot kéne kivenni, undorító hogy már pc-n is controllerer játszanak mert akkor be tudod kapcsolni az auto aim assistot. Sok maki egérrel sem tud lőni nem controllerrel. Fortnite is egy kalap vicc lett mióta hála a mindenem a konzol gyerekek beköltöztek a szerverekre.
Egyébként is a hitbox olyan ebbe a játékba hogy azt külön mutogatni kéne, hogy hogyan ne csinájlanak más játékba ilyet. Aztán erre még rájön a sok vérpisti a wh-val meg a "turboaimmal" amikor olyan szinten rád ránt a gyerek hogy besírsz.
Megy a röhögés mikor csitert látunk mert nem értjük mi a jó benne.

(#242015) Carlos Padre válasza szallasi007 (#242014) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugye tudod, hogy az aim assist nem egyenlő az aimbottal? Láthatólag nem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242016) sxxorp válasza KaitouP (#241900) üzenetére


sxxorp
őstag

Mostmár tényleg elég a sznob, alig rejtetten übermensch szövegből. Ez játék, számunkra nem szakma, nem tudomány, hogy kánonszerűen megállapított alapműveltségről hadováljunk. Csupán van egy szimpla, nagyra fújt véleményed, amivel nem értek egyet és kész. Nem, hogy az FF, de az egész JRPG-zsáner eléggé réteg kategória, főleg Ázsián kívül. Bár most már erős motivációt érzek, hogy egy ilyen intelligens, széles látókörű emberhez hasonlóvá válhassak, és az FF-szériát megismerjem... - ja nem.

Más. Végre volt időm a Knack2-vel foglalkozni: ahogyegy kolléga említette a folyamat nem túl nehéz, kivéve, hogy a német account valamiért csak sokadjára készült el, jött az 'error occured', utána még frissítenem kellett, majd nem volt tárhely :D

[ Szerkesztve ]

(#242017) Tdizsolt válasza hjtz4t3wrseg (#242012) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én ezért (is) vettem egy 2tB külső vinyót... Egy ideig nem izgat a tárhely gond... :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#242018) Kritya válasza tboy93 (#241961) üzenetére


Kritya
csendes tag

6 éves a kislányom.

(#242019) Sordoran válasza Tdizsolt (#242017) üzenetére


Sordoran
addikt

A mai játékokkal 1 TB borzalmasan szűkös. Jó áron elcsíptem egy 4 TB-os külső HDD-t fél éve, így ezzel elvagyok, de az új konzoloknál megint 1 TB (se) lesz, és az SSD miatt ott nem ugyanaz a bővítés. Ez viszont elég gáz, még ha az SSD miatt érthető hogy nem lett több tárhely. Kíváncsi leszek gyakorlatban milyen lesz SSD vs. HDD, lesz-e játék ami nem engedi magát HDD-ra telepíteni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#242020) Wesder válasza Sordoran (#242019) üzenetére


Wesder
félisten

A PS5 jàtékok nem fognak HDD-ről futni, mert kell nekik az SSD sebessége. Arra leszek kivàncsi hogy mennyit vesz majd le a rendszer a 820GB-os SSD-ből.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242021) sxxorp válasza hjtz4t3wrseg (#242012) üzenetére


sxxorp
őstag

Nálam 'csak' 102GB, de jobban meglepett, hogy a Knack2 is 40GB feletti! mondjuk az F12019 55GB-jához képest nem kevés a GT-s 102 sem.

[ Szerkesztve ]

(#242022) Kritya válasza ProEvoFan (#241978) üzenetére


Kritya
csendes tag

Köszönöm :)

(#242023) Sordoran válasza Wesder (#242020) üzenetére


Sordoran
addikt

Elvileg lehet bővíteni HDD-vel, de akkor az csak médialejátszás? Annak sok értelme van... Viszont teljesen logikus. Bár én engedném a PS4 játékokat oda telepíteni, azok úgyse használják ki az SSD-t. De ez már ps5 topikba illik, várjuk ki mi lesz. :K

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#242024) Kritya


Kritya
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

(#242025) Neoteric válasza Wesder (#242020) üzenetére


Neoteric
addikt

80-100GB-ot tuti levesz a system, plusz ugye ott van az is, hogy az SSD-n illik szabadon hagyni 10-15%-ot a hosszutavu egeszsege erdekeben. Szoval sztem a netto tarhely kb 650GB lesz, ami merettol fuggoen 4-6 jatekot jelent.

PSN: ne0teric_sAN

(#242026) Szabi® válasza sxxorp (#242016) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez a fétise,rá kell hagyni.Egyébként azt tényleg nem értem miért ír úgy róla mintha nem lehetne enélkül élni se....Biztos nagyon jó az FF (aki szereti) de semmi olyat nem tett le,amit már ne tett volna le más.Sok JPRG rajongó amúgy sem az FF-hez köti a JRPG-t mint etalon,hanem a Zeldához.Az meg viszont meg is látszik a Nintendo sikerességén.

[ Szerkesztve ]

(#242027) erahurka válasza Sordoran (#242023) üzenetére


erahurka
félisten

M.2-es NVMe SSD-vel lehet majd bővíteni.

(#242028) Wesder válasza Sordoran (#242023) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelmű hogy PS4 jàték mehet majd a HDD-re. Azt mondtam hogy a PS5 jàtékoknak kell az SSD.
Boltival lehet majd bővíteni, majd amire a Sony azt mondja hogy bele rakhatod, (ami méretben befér a slotba és minimum olyan gyors, mint a belső SSD) meg szerintem nekik is lesz sajàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242029) KaitouP válasza sxxorp (#242016) üzenetére


KaitouP
veterán

Világéletemben arra neveltek - és tartom magam a mai napig ahhoz - hogy tiszteljem a másikat és tisztelettel forduljak ahhoz az emberhez is, akivel masszív véleménykülönbségünk van. Amellett a borderline személyeskedő hangnem mellett viszont nehezen tudok elmenni, amelyben itt sokadszor tolod nekem a rizsát. Sajnálom, hogy a vitakultúrában is súlyos hiányt szenvedsz.

(#242026) Szabi89

Neked ugyan ezt szeretném mondani, azzal a kis kiegészítéssel hogy azt, hogy a JRPG rajongók a Zeldát tartják a műfaj etalonjának, ne nagyon hangoztasd, főleg azok előtt, akikről ezt a nettó hülyeséget írtad - elárulnám ugyanis, hogy a Zelda sose volt se RPG, se JRPG. Ezek magyarul szerepjátékok, a Zelda pedig action-adventure, avagy kalandjáték, itt-ott maximum némi RPG elemmel. Műfajában valóban etalon, de köze sincs ahhoz, amit te írtál.
Ezt a figyelmetekbe ajánlom, a korábban bedobott listával ellentétben ez közel pontos és reális: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242030) penge111 válasza Szabi® (#242026) üzenetére


penge111
addikt

Nem bántásból, de a Zelda nem jrpg. Ha etalont keresel az FF sorozattal szemben az nem a Zelda lesz, hanem a Dragon Quest sorozat. Ès igenis 1997-ben olyat tett le az FF VII az asztalra, ami előtte nem volt egy Jrpgben sem, az akkor döbbenetesnek számító grafikát, lélegzetelállító átvezetővideókat, egy akkora világot, ami pc-n 4, psx-en csak 3 lemezre sikerült rápréselni. Mai szemmel a régi FF7 talán ósdinak tűnhet, de hidd el akkor valóban hatalmas durranásnak számított, ott voltam 17-évesen, tudom miről beszélek. Mindezek mellett minden idők egyik legjobb történetével, és az egyik legmarkánsabb főgonoszával rendelkezik. De ez szubjektív kinek mi, de a fenti technika dolgok vitathatatlanok. Peace :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#242031) szallasi007 válasza Carlos Padre (#242015) üzenetére


szallasi007
őstag

Tudom persze, de maga a crossplay aim assist rontja el a játékot, ezért fos az egész. Lépj be PC-n és nézd meg a sok fogalmatlan kontrolleres majmot aki felül valahova és semmit nem csinál csak aim assistot használ. Azt se tudja merre áll az arca, félig rádhuzza és a lenyomja a gombot. Az aim assist meg szépen a mellkason tartja a gombot. Óriási tudás kell hozzá. Gratulálok 😂
Pc-sek meg csalnak. Annyira sok a csaló hogy battle royal szerintem totál fölösleges benne. Plunder élvezhető mert ott csak elmész máshova és a csaló letudva.
De mielőtt még, néhány órám van benne és a YouTube is tele van ezekkel a varázslatos csalokkal.

Már csak az a kérdés te mennyit játszottál a játékkal?

[ Szerkesztve ]

(#242032) Jigoku válasza penge111 (#242030) üzenetére


Jigoku
tag

Ámen. Sok játékkal játszottam már (főleg jrpg vonalon), és azt hittem, hogy tudom, mi a "jó", de amikor pár éve elindítottam Vitán az FFVII-et... játék nem szívott még így magába! Igen, mai szemmel talán bénácskának tűnhet a grafika, de olyan karakterek, történeti és érzelmi mélységek vannak ebben a játékban, hogy nem túlzok, ha azt mondom, hogy minden alkalommal könnyek szöknek a szemembe és megremeg a lábam, már csak attól, ha valaki szóba hozza.
És amikor felnőtt férfiakból is hasonló reakciót vált ki akár hosszú évtizedek után is, szerintem nagyon is joggal emlegetik a műfaj királyaként.
Nyilván nem erőszak a disznótor, nem mindenkinek műfaja a jrpg. De aki kíváncsi rá, miért "jó" ez a műfaj, az az FFVII-tel játszva hamar kiderítheti magának. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#242033) Bogyi007 válasza KaitouP (#242029) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem vagyok az a nagy RPG és JRPG fan de a listán van egy cím amit én is nagyon szerettem. Parasite Eve. Imádtam azt a játékot, főleg az első részt. :K
Na abból egy HD Remaster vagy Remake ha jönne, gondolkodás nélkül venném is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242034) RangerFox válasza Bogyi007 (#242033) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Remake jöhetne belőle...

(#242035) KaitouP válasza Bogyi007 (#242033) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne is mond kolléga, a fél kezemet odaadnám hogy olyan minőségű, igényes remake-ért legalább az első játékból, mint amilyen az FF VII Remake lett! :D :R Ha bejelentenék, örömömben tuti kicsordulna pár könnycsepp. :DDD Az egyik legjobb és legegyedibb horror játék abból az aranykorszakból. Körökre osztott egyedi harcrendszer, zseniális sztori... Lehet emulátoron újra nekiállok, addig meg örülnék ha komolyan elgondolkozna az SE a remake-en, mert ez a méltatlanul elfeldett széria bizony megérdemelné. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242036) KaitouP válasza Jigoku (#242032) üzenetére


KaitouP
veterán

Remekül összefoglaltad! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242037) Bogyi007 válasza KaitouP (#242035) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én meg lehet hogy ezen a szetten ugrok neki...
Retro kuckó..

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242038) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#242033) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A PS1 egy nagyon jó dolog volt a játékosok szempontjából, azóta sem jöttek olyan meghatározó játékok, mint azokban az években, egyszerűen inspirált mindenkit. Nagyon remélem a PS5 újra elhozza ezt a érzést a fejlesztőknek és így nekünk, játékosoknak is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242039) _drk válasza Carlos Padre (#242038) üzenetére


_drk
őstag

Ma már azért jóval bonyolultabb a játékipar mint akkor!

-Jóval nagyobbak a projektek. A pár fő és pár ezer dollár már több száz fő és több millió dollár. Jóval nagyobb a bukó is!

-Alap elvárások is nagyot nőttek. Ma már azért ki is kell néznie valahogy egy játéknak ha tényleg azt akarják, hogy sikeres legyen.
Akkor a játék hossz, sztori stb..
Akkor még nem igazán volt mérce, most meg minden játék-stílusban van.

-Akkor még bármit megtudtál valósítani a játékban az új volt! Ügye olyan korlátok voltak amit nem is tudták, hogy lehetne áttörni. Aztán ha valahol sikerült korszakalkotó lett!

Nagyon tudom ajánlani a Diablo 1-es Retroland cikket [link]
Pár havonta változott a játék, ez ma már elképzelhető?

Ma már minden adott, csak az idő nem!

[ Szerkesztve ]

(#242040) Tatyla válasza Jigoku (#242032) üzenetére


Tatyla
őstag

Így 46 éves fejjel hogy megint átélem 23 év után újra minden idők legjobb játékát arra igazán nem lehet elég méltató szavakat találni. A remake fogalma itt kezdődik és más játékok remakejének is ilyennek kéne lennie.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#242041) robcsekwow


robcsekwow
tag

Sziasztok. Magyarországon beszerezhető vajon a régi ps4-hez hdd faceplate? Ugye costom, dark souls 3 mintás vagy hassonló? Fehér a konzol, igy fehér alapos lenne jó :))

(#242042) VTom válasza KaitouP (#241900) üzenetére


VTom
veterán

Aztak@rva, ez nálam az év hozzászólása a sötétség kategóriában. :C
Én vállalom, hogy bunkó vagyok, mert fingom sincs miről szól a final fantasy, életemben összesen 2 órát játszottam a 15-tel, meg 10 percet a 7 remake-kel, mielőtt letöröltem.
De ezek szerint illendőségből végig kellett volna játszanom minden részt 2000 óra alatt, akkor is, ha utálom, mert igazából én azért játszom, mert egy szubkultúra része vagyok, és Illik minden játékról tudnom, hogy mi fán terem.
Eddig azt hittem, azért hobbi, mert érdekel..

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#242043) S e t h válasza KaitouP (#242029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Világéletemben arra neveltek - és tartom magam a mai napig ahhoz - hogy tiszteljem a másikat és tisztelettel forduljak ahhoz az emberhez is, akivel masszív véleménykülönbségünk van.

Ehhez képest műveletlennek nevezel mást, plusz a mentális állapotára teszel sértő megjegyzést, ergo személyeskedsz.
Tényleg muszáj ezt itt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242044) Shadow44


Shadow44
újonc

Sziasztok! Létrehoztam egy külföldi profilt a PS Now szolgáltatás miatt. Olyan problémám van hogy a PS4 nem használja ki az internetet. Sebesség teszt alapján a letöltés: 279mbit/s a feltöltés: 30mbit/s. A play station viszont csak letöltés: 146Mbit/s feltöltés: 5,6Mbit/s...
Kábel csatlakoztatva van, nem silány minőség. Probáltam játszani a DNS szolgáltatóval olvasottak alapján a google szolgáltatót probáltam 1mbit/s javìtott de az édes kevés. Valakinek esetleg lenne valami tanácsa a leírtak alapján.? Köszi a válszt. :)

(#242045) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Wreckfest.
Játszik vele valaki? Ha igen, legyen szíves segítsen nekem az online trófeában.Előre is köszi! :R
PSN nevem: ProEvoFan_hun

(#242046) sting2 válasza Sordoran (#242019) üzenetére


sting2
addikt

A sok " megélhetési Gamer" ezután SSD re fog gyűjteni, nem pedig a diszkont címeket - ez lesz...

Sxxorp
Azzal "baszta" el az elején, hogy leallt erről vitázni.
Annyit kellett volna írnia pl :
" Ne zavard a köreimet nem egy ligában játszunk"..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#242047) consono válasza Shadow44 (#242044) üzenetére


consono
nagyúr

Ez ilyen. Tölts le rest módban, az gyorsabb.

"In God we trust. All others must bring data"

(#242048) markknight


markknight
veterán

Még mindig Petya a téma? Uncsi. Én se ismerem nagyon a Final Fantasyt, nem is vagyok gémer esztéta. Tetszik valami, végigtolom, azt hali. Nem kell mindig mindent ismerni az adott témában. Van az embernek élete is, az kapjon nagyobb figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#242049) sxxorp válasza KaitouP (#242029) üzenetére


sxxorp
őstag

Elég rossz munkát végeztek. Az alaphozzáállásod egy ilyen egész marginális témában valaki műveletlenségén fintorogni maga a tiszteletlenség.
Az, hogy illatos papírba csomagolod a szart inkább csak képmutatóvá tesz.
A tükröt kellene elővenned a gyorsan elsülő diagnózisaid helyett: neked milyen a személyiséged hiszen neked is bőven járt a szád - sőt tőled is indult - erről, mint az enyém? Ráadásul az egyik fórumtárssal próbáltunk valamennyire objektiv módon eladási adatokat vizsgálni, de természetesen totál részrehajló, teljesen szubjektív vitakultúrádba ez nem fért bele. Jött a mesterfokon vitázó "bármit is mondasz" korrekt visszavágása :D Nekem a legértékesebbek gyakran a sokszor kisebb léptékű, de megfoghatatlan pluszt hordozó gyöngyszemek (Journey, Rez, Shenmue, Flower, Monument Valley, Prune, Entwined, Unravel, stb., stb.) nem a tömegtermékek, mint az FF - de nem várom el, hogy ezeket valaki ismerje, csak örülök, ha találkozunk. Szállj le a magas lóról, tiszteld valóban a másikat azzal, hogy maximum meginvitálod, hogy ismerje meg a kedvencedet, de nem kvázi megalázod akármilyen burkoltan is. De legalább poén lett volna.

A Zelda valóban nem JRPG, és sajnálom is, hogy kimaradt, nagyon értékesnek tűnik az én szempontomból, de összességében mindig volt számomra jobb ajánlat a Nintendonál. Valahogy nehezen válok meg ezektől (csak az Xbox Classic-ot adtam oda, a Dreamcast is megvan még, sőt otthon a Commodore+4 is :DDD), inkább nem halmozok.

[ Szerkesztve ]

(#242050) Scholes9 válasza markknight (#242048) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg csak mindig hallottam róla, de sosem érdekelt, ez van :B :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.