Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#33001) Tatyla


Tatyla
őstag

Megnéztem PC-n az evil withint ,első chaptert megcsinaltam nekem olyan outlast+RE benyomást keltett, nem rossz se nem is jó egyelőre keveset láttam belőle

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#33002) gyuribácsi88 válasza SzlobiG (#33000) üzenetére

Megírták facebookon hogy keményen dolgoznak rajta, aztán megint kiírták hogy nagyon keményen dolgoznak rajta, aztán már azt írtak hogy olyan keményen dolgoznak hogy azt el se tudjuk képzelni. :DDD Egy hete nem tudnak mit kezdeni magukkal. Azért ez elég nagy fail, mert 2-3 nap még oké, na de egy egész hét is kevés :F Úgy érzem komoly gondok vannak ott. Én tudtam tegnap multizni 2-3 meccs erejéig, és meglepődtem hogy (ha) megy a multi és tudsz is éppen játszani, akkor jó móka az online része. Nincs lagg, nincs semmi anomália. Emlékszem régen egy másik autós játéknál (amit most nem nevezek meg mert csak) valaki egy adott lobby-ban mindig laggolt és ettől az autója le-fel ugrált (ami igen vicces volt) itt ilyennel nem találkoztam (egyenlőre).

Szóval ha karácsonyra kész lesznek a szerverekkel, akkor akár egész jókat is játszhatunk majd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33003) Yummy


Yummy
tag

DC-nel ez a ps+os 12k forintos dolog mukodik? Vagy csak a free nem elerheto? Nagyon erosen agyalok rajta, hogy megvegyem-e mert mar autos jatek hianyom van. Pc-n utoljara a 2005os Most Wanteddel nyomtam, ps3on meg aszthiszem a dirt 2vel. Videok alapjan nagyon bejon, de turelmetlen vagyok es nincs kedvem varni. Bar lehet erdemesebb lenne kivarni mig erkezik a ps+ verzio.

(#33004) SzlobiG válasza gyuribácsi88 (#33002) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezért kezdek kételkedni bennük egy hete már illett volna megcsinálni mi lenne velük ha pl egy wow szintű sereg ugrott volna rá azonnal(8-9 milla player)?

Na mind1 még singlézek szal annyira nem idegesít csak hogy játék közbe pirossal irkálgatja a hülyeségét.

Más: HDMI-n a DTS-t átviszi nektek 5.1-re?

(#33005) Tutu7030 válasza Yummy (#33003) üzenetére


Tutu7030
veterán

1 órája még működött, mert játszottam vele... :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#33006) Madwe válasza SzlobiG (#33004) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt írták valahol, hogy nem a terhelést nem bírja a szerver, hanem valami hibás kód áll a háttérben, ami gondolom jól leterheli a szervereket is ezáltal, infinite loop vagy hasonlóval :) amúgy tényleg gatyába rázhatnák már, de egyelőre bőven leköt a single szerencsére :)

(#33007) Nayrobi válasza Yummy (#33003) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csak az ingyenes verzió nem érhető el, az upgradet megveheted bármikor és tiéd a teljes játék.

(#33008) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Kiprobaltam az osszes demot store-rol.
Szerintem a Thief, es az NHL 15 vetel lesz ;)

(#33009) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A Diablo 3-hoz megjelent a 2.1-es patch.
Valaki próbálta már? :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#33010) mfranky


mfranky
őstag

Ez a DC mekkora egy mocsok egy játék :W :W ...hogy az impact büntetést csak rád szabják ki az egész verseny alatt ez a röhejek röheje, komolyan mondom még egy AI se kapott mellettem ilyet, csak én...akkor is ha belém jön, akkor is ha kilök, mindegy, mindenhogy én szívok vele...
Ja és level 20 felett már ajánlott a manual váltó, mert esélyed sem lesz ellenük...
Most 2 napja manualon vagyok és már egész jól megy... :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#33011) mlinus válasza mfranky (#33010) üzenetére


mlinus
őstag

Nekem 2 nap alatt lement a tour, végig automatán. :D a csillagok nagyrésze megvan, a driftelős challengeket kivéve, azok szerintem nem sikerültek olyan jól.

1x tudtam multizni 1 hét alatt, nem volt rossz, 3 verseny lement aztán kidobott hibával és ennyi. :DDD

(#33012) n000rbi válasza mfranky (#33010) üzenetére


n000rbi
senior tag

32-es vagyok, automata.

(#33013) mrterminator válasza mfranky (#33010) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nem tudom 33-as vagyok és megy:) Global raglistán top 20-szinte mindenhova beférek :B csak tegye fel az időmet, már amikor megy a szinkronizácó...

AI-t keveset játszok, inkább Time triál és Drift. A Drift elképesztő jó! Végre ugyanaz a fizika alatta, mint normál játékba, ezt vártam évek óta! :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#33015) mrterminator válasza mlinus (#33014) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Amikor meg jó lesz vissza emelik a pontszámot? :W idióta banda

[ Szerkesztve ]

(#33016) Yummy


Yummy
tag

Megvettem en is a DC-t. Mentem egy par kort de a legtobb teruletnel es tournal azt irja hogy letoltes alatt. Valami 2,5 gbot toltott le, gondolom most szedi a tobbit, mert valami 15gb a teljes.Na de honnan tudjam eppen hol jar? Noti.nal nem mutatja, letolteseknel sem.
Az alapjan a par kor alapjan amit mentem(lvl4) nagyon bejon. Az iranyitas szerintem nagyon okes, a driftelest aztan szokni kell mert nem egyszeru ;) Graf is szep, bar nem tudom mikor tudjak majd vegre kinoni ezeket a receket a konzolok, neha rohadt idegesito. Foleg esti palyakon latni a lampak korul,de ez konzol sajatossag :)
Eddig bejon.

[ Szerkesztve ]

(#33017) SzlobiG


SzlobiG
félisten

UFC-be miért nincs vér? Csak a demóba nincs, vagy a teljesbe sincs?

(#33018) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Webes PSN store csak nekem nem megy?

Live-Die-Respawn

(#33019) gyuribácsi88 válasza oriic (#33018) üzenetére

Tudja hogy xbox-od van ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33020) oriic válasza gyuribácsi88 (#33019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából csak a heti akciókra lettem volna kíváncsi. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33021) gyuribácsi88 válasza oriic (#33020) üzenetére

Heti, Price crash

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33022) oriic válasza gyuribácsi88 (#33021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#33023) d3tox1c válasza SzlobiG (#33017) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Van benne. Epp most neztem rola tesztet youtubeon, a gyereknek eleg rendesen omlott a ver a torott orrabol :D

(#33024) adamssss válasza SzlobiG (#33017) üzenetére


adamssss
veterán

Demoban is van. Csak sokat kell utni az ellenfel burajat. ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33025) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sikerült közületek valakinek kipróbálnia a The Crew bétát PS4-en?
Kiváncsi vagyok a véleményére.

(#33026) Tatyla válasza LeventeV (#33025) üzenetére


Tatyla
őstag

Röviden egy fos

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#33027) nkAAA válasza Tatyla (#33026) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Hosszabban szar.

https://twitter.com/nkaaa

(#33028) mahoni válasza nkAAA (#33027) üzenetére


mahoni
tag

Valaki tolja az NHL 15-t?

42

(#33029) haddent válasza mlinus (#33014) üzenetére


haddent
addikt

Ja. Meg a Killzone is 5 -öt kapott, a Ghosts viszont 7 -et. A BF4 4 -et. A last of us 8 -at. Tehát a Ghosts és a TLoU közt 1 pont van, a bf4-nél viszont közel 2x olyan jó a ghosts. Lepénzelt szennybulvár

(#33030) d3tox1c válasza mahoni (#33028) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En csak fogom. Demo alapjan nagyon bejon.

(#33031) boksz válasza mrterminator (#33013) üzenetére


boksz
senior tag

Írhatnál egy kicsi technikai segítséget a drifthez :)
Nekem elég nehéz, mondjuk sosem tudtam jól csinálni !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#33032) tDr1v3r válasza haddent (#33029) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A BF4 eredetileg 7.5 volt, csak mit ad Isten ott is voltak problémák eleinte, azért lett levive a pontozása.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33033) nkAAA válasza mahoni (#33028) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Én is csak demot próbáltam, de az adta.

https://twitter.com/nkaaa

(#33034) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

hali!
a dc-t mikor és honnan lehet szedni?PS+... :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#33035) SzlobiG válasza adamssss (#33024) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja, akkor azért nem láttam. :D

(#33036) gabor0077 válasza tigomigocika (#33034) üzenetére


gabor0077
tag

"Soon"

(12 ezerért most is szedheted :D csak sajnos annyi pénzt nem ér szerintem.)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#33037) Madwe válasza boksz (#33031) üzenetére


Madwe
nagyúr

Driftbe nekem megvan mind 3 csillagra:) a lényeg hogy jól adagold a kort. Néha sok kell neki nagyon, néha sok kicsi egymás utan, gaz általában kell neki alatta, de mind kanyar függő... Viszont alt a titka a nagy kezdosebesseg es a sok kor:) ja meg folyamatos ellenkormanyzas

(#33038) biceps


biceps
tag

Sziasztok!

PS4 vásárlása előtt állok. És lenne pár kérdésem felétek kedves fórumtársak. :)
Sok helyen látok különböző áron PS4 alapgépeket. Kérdésem az lenne, hogy a konzolok rendelkeznek-e régiókóddal. Ha igen, más nem Magyarországra szánt régiókóddal rendelkező PS4 garanciális javítását a magyarországi hivatalos Sony szervíz vállalja? Ehhez kapcsolódva a másik kérdésem pedig az lenne, hogy azért olcsóbb egyes helyeken a PS4, mert esetleg az szürkeimportos?

PSN ID: BulldozerHUN

(#33039) mahoni válasza d3tox1c (#33030) üzenetére


mahoni
tag

Erdemes meg venni , nagyon sokan toljak a multit, ha megveszitek vegyetek fel es tolhatjuk!

42

(#33040) Madwe válasza gabor0077 (#33036) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kinek mi, én a season passt is megveszem köv hónapban :)

(#33041) d3tox1c válasza mahoni (#33039) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nem igazan szoktam multizni, szezont tolok gep ellen.
(az az igazsag, hogy nhl-el meg sose multiztam)

(#33042) tigomigocika válasza gabor0077 (#33036) üzenetére


tigomigocika
senior tag

és a gta5 kinn van vagy magyaron fenn van?nem találom..
valakivel felesbe megvenném digitálisan , persze aki megbízható...

XBOX LIVE: rolandinho007

(#33043) mrterminator válasza boksz (#33031) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Madwe jól leírta a lényeget a Drifthez.
Személyesen ami nekem sokat segített: Az, hogy sima Time Triálban egyedül sokat köröztem egy erősebb (pl) mercivel. Mivel ugyanaz a fizika, ezért ott gyakoroltam, folyamatosan megszakítás nélkül lehet próbálkozni, nincs fusztrálció, hogy pár kanyar lehetőségem van csak és gyorsulási zóna se kavar be. (Eleinte nem is szerttem a driftet) Mikor már 15-20kört mentem egyhuzamba, elkezdtem rámenni a driftelésre, hogy kicsit feldobjam a körözgetésemet és a kanyarokat úgy bevenni. ;) Ezt eljátszottam jó párszor aztán csak vettem észre, hogy megy és azok után a driftes tour küldik is lementek hamar/könnyebben.

Rem másnak is segítettem ;)

szerk: még annyi, hogy kanyar előtte megfelelő sebességre lelassítasz, ne csapódj keresztbe a falnak, az optimális sebesség fontos. (ha nem a legfontosabb itt) Azután a kanyar előtt kevés kanyarodás közbe egy pici kézi és elengedni utána kanyarodást (kormányt/gombát) ekkor szépen bedobja fenekét, azután padló gáz és ellenkormány. A autó kanyar előtti "behintáztatásával" is lehet próbálkozni, de idáig a kanyarok kis %-nál tudtam sikert elérni vele, ez lehet a kontroller miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#33044) Madwe válasza mrterminator (#33043) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eleinte nekem az 1 csillag is alig akart összejönni :) De kitartó ismerkedés után ráérez az ember, s akkor már elérhető a 3 is, nyilván nem feltétlen elsőre, de lehet kúszni a cél felé :)

(#33045) Madwe válasza tigomigocika (#33042) üzenetére


Madwe
nagyúr

november 18-án jön, egyelőre csak preorder van gtaVre

(#33046) nismoka válasza Madwe (#33040) üzenetére


nismoka
addikt

Én is, nagyon jó játék lett, mondhat bárki amit akar! ;)

(#33047) SzlobiG válasza Madwe (#33044) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem a 2 csillag sikerül csak, egyik játékba se volt gondom soha a driftel ez az első. :D

(#33048) LeventeV válasza nkAAA (#33027) üzenetére


LeventeV
senior tag

Pont ettől féltem. :(

(#33049) bokormt


bokormt
csendes tag

Most "csúnya szó" mérges vagyok. :(( Tegnap eladtam az Xbox360-omat. A vevő személyesen jött el és vette át. Adnom kellett neki egy HDMI kábelt, amit nem terveztem, de azt mondta, hogy neki nincs olyanja és oké elismertem, hogy manapság elég alap felszereltség ilyen gépeknél. Eddig no problem. Volt három kábelünk, 2 fehér színű, aranyozott végű és 1 fekete színű, az is aranyozott végű. A PS4-be ment a fekete ami még színben is passzolt hozzá. Külső hatásra a feketét kellett, hogy adjam, mert apa azt hitte, hogy a 2 fehér a jobb. "Csúnya szó" nem. Ma bekapcsoltam a PS4-et, most már a fehér kábellel használva és az tűnt fel, hogy a PS4 dashboardján és a beállításoknál és úgy mindenhol a fehér betűk és fehér ikonok éle recés, eddig gyönyörű szépek voltak közelről nézve is a TV-t. Az inFamous Second Son-t direkt kipróbáltam és annál is mintha egy kicsit a grafika megváltozott volna. Például nem annyira kontrasztos a kép, de nemcsak ez, mintha nem lenne olyan szép a játék mint a fekete HDMI kébellel. Pár perce kipróbáltam a PS4-hez adott HDMI kábelt, de az ugye nem is aranyozott végű. De ezzel is ugyan az a helyzet. HDMI kábelek között elképzelhető ekkora különbség? És ha veszek egy új kábelt és az is ilyen szar lesz mint a mostani fehér? Valaki tapasztalt hasonló jelenséget? A vicc az, hogy a két fehéret tudjuk, hogy boltban lett véve, viszont a feketéről nem tudjuk, hogy honnan van.

(#33050) MasterMark válasza bokormt (#33049) üzenetére


MasterMark
titán

Élességet le kell venni a TV-n mert így túl van élesítve, és azért recés.

Ugyanarra a bemenetre dugtad? Beállítások ugyanazok? Milyen hosszúak voltak azok a kábelek?

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.