Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#263001) Kendek válasza Derek V. (#262996) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan kicserélheted, nem veszíted el a jótállást, de addig ne add el a vinyót amíg él a garancia. Mert ha az SSD-vel adod le, akkor nem fogják átcserélni neked és buktad.

<-ƘƘ->

(#263002) marilllyo


marilllyo
veterán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#263003) sting2 válasza james001 (#262973) üzenetére


sting2
addikt

Micsoda??
Az tényleg karakteridegen kapufa.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#263004) Steven King válasza sasa134 (#262991) üzenetére


Steven King
csendes tag

Én feltettem az új Cod Cold War béta kedvéért. Azt nem tudom, hogy a 8.0-ás frissítés miatt vagy a Cod béta mivolta miatt, de kétszer fagyott ki a PS4-em és mindkétszer a Cod alatt, de mindkétszer úgy hogy áramtalanítanom kellett. A Cod-ot leszedtem (ami egyébként nem is tetszett annyira!) és azóta sem produkált hibát a PS4-em.

(#263005) KaitouP válasza Steven King (#263004) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem nem crashelt a gép Cold War alatt sem, pedig jó ideje 8.-as, béta verziós teszter voltam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#263006) Wesder válasza marilllyo (#263002) üzenetére


Wesder
félisten

Ez annyira nem vészes, szerencsére nem Anthem. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263007) james001 válasza sting2 (#263003) üzenetére


james001
veterán

Bizony. És ráadásul az ikonikus bajusz sincs rajta :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263008) Wlac válasza james001 (#263007) üzenetére


Wlac
Ármester

Előre félek, hogy a filmben visszatérő elem lesz az, hogy bajuszt szeretne növeszteni.

“The wha-"

(#263009) sasa134 válasza ProEvoFan (#263000) üzenetére


sasa134
addikt

köszi Neked és mindenkinek -feldobom a hvg-n, úgysincs más lehetőség aztán meglátjuk...

Avanti Roma

(#263010) Ogre66


Ogre66
kezdő

Azon szerencsések közé tartozom akik időben megkapják a PlayStation ötöt. Na már most azt tervezem hogy használtanlemezen veszem meg majd a cyberounk-ot. Ilyen játékoknál amilyen PlayStation 4 és PlayStation 5 PlayStation ötös lemezt kell majd vennem vagy pedig majd neten, updateli magának?vagy ez hogy működik majd.

(#263011) Wesder válasza Ogre66 (#263010) üzenetére


Wesder
félisten

CP-ből nem lesz PS5 lemez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263012) marilllyo


marilllyo
veterán

Doom Eternal

Mindenki: marauder a legszemetebb ellenfél a játékban
Doom fejlesztői : Hold my beer

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#263013) Bogyi007 válasza Wesder (#263011) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem eleinte használt Ps4 lemez sem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#263014) cyberkind válasza marilllyo (#263012) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöhetne egy epic vagy impossible, esetleg Tom Cruise nehézségi fokozat a játékba, ami aztán szó szerint játszhatatlan lenne. :DD

Paranormal Cocktivity

(#263015) james001 válasza Wlac (#263008) üzenetére


james001
veterán

Igen és rájön hogy milyen jó is szivarozni ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263016) NyMRooD válasza Wlac (#263008) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jah, mint a Gotham-be, most fejeztem be és ott is az ucsó részben Gordonra felkerül az ikonikus bajusz, de megszólják érte :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#263017) Ogre66 válasza Wesder (#263011) üzenetére


Ogre66
kezdő

Értem, csak abból gondoltam, hogy megjelenik Ps4 és ps5-re is. Akkor kicsit át fogalmazom a kerdest mert ps im csak fel éve van így nem tudom hogy működik.
Egyáltalán lesz olyan játék amit kiadnak lemezen Ps4 és ps5-re is? Vagy egyfajta lemez lesz aztán a plusz dolgokat lehúzza frissitesben. Bocsi a hülye kérdésért.

(#263018) hombre[EU] válasza Ogre66 (#263017) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lesz olyan (késōb a cyberpunk is biztosan megjelenik ps5 lemezen), de amíg ingyen nextgen patch jár a ps4 lemezhez addig elég azt a verziót megvenned.
azért húztam alá,mert utána kell járnod külön minden egyes címnél

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#263019) Neoteric válasza Ogre66 (#263017) üzenetére


Neoteric
addikt

Valamelyik nap PS5 topikban írta valaki, hogy pl AC Valhallából lesz PS4-es és PS5-ös lemez is. De igazából azoknál a játékoknál amik ingyen upgradelik magukat, kb lényegtelen melyiket veszed.

PSN: ne0teric_sAN

(#263020) Frod válasza Wlac (#263008) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem a végén lesz bajusz.
Tipikus mai álomgyári, sorozatgyártott cucc, már milliószor láttuk ezeket a paneleket.
Lásd pl a legutóbbi Tomb Raider legutolsó jelenetét, ahol megkapja az ikonikus dupla pisztolyt. Na itt is ez lesz majd, a post-credit jelenetben bajusz, aztán majd várhatod a folytatást.

Do you see the white shadow?

(#263021) Frod


Frod
addikt

Ingyenes Mortal Shell update érkezik: új küldetéssor, új páncélszínek, boss music pakkok, fotómód.

Do you see the white shadow?

(#263022) sting2 válasza Frod (#263020) üzenetére


sting2
addikt

Ez jó. :D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#263023) Scholes9 válasza marilllyo (#263012) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fasza az első DLC? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#263024) glspeter1


glspeter1
őstag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap az a furcsa jelenség lépett fel, hogy a ps nem akarta felismerni egyik lemezes játékomat sem. Első lépésként Safe módban frissítettem a ps szoftverét, de így sem lett jó. Ezután nyomtam neki egy Rebuild database-t és lám jó is lett... egészen ma reggelig. Most ugyan úgy nem ismeri fel a lemezt. Kérdés: megpurcant a blu-ray olvasó ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#263025) Mrdevil válasza glspeter1 (#263024) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is rosszalkodik már régóta, hol beolvassa, hol nem. Mondjuk én nagyon keveset használom/használtam. Sajna így is fogom majd eladni fillérekért.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#263026) glspeter1 válasza Mrdevil (#263025) üzenetére


glspeter1
őstag

Közben még bújtam kicsit a netet és találtam egy utolsó megoldást.
Meg kell kocogtatni a ps tetejét a lemez behelyezése után és olvassa. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#263027) Wlac válasza glspeter1 (#263026) üzenetére


Wlac
Ármester

És működik így?

“The wha-"

(#263028) Mrdevil válasza glspeter1 (#263026) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az jó, majd ráverek kettőt a hólapáttal. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#263029) glspeter1 válasza Wlac (#263027) üzenetére


glspeter1
őstag

Eddig hibátlanul. :)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#263030) 30z.Samu válasza Mrdevil (#263028) üzenetére


30z.Samu
félisten

Orosz módszer japán gépen. :D

Sic Parvis Magna

(#263031) saelin


saelin
veterán

Gyerekek ez a Risk of Rain 2 nagyon addiktív cucc. Úgy oda szöggeli az embert 1-2 órára mint a pinty! Bírom amikor jókora késéssel találok rá egy remek játékra. :K

Mellé beszereztem a Torchlight 3-at is. Noha nem tetszettek az előzmények azért nézett ki annyira jól, hogy megérje beleugrani. Azt már most tudom hogy az endgame nagyon sovány lesz, de az még messze van... A korábbi részekben a harcok nem nagyon tetszettek, mert semmi súlya nem volt, amit szerencsére a harmadik részre sikerült felhozni egy elfogadható szintre. Sajna a képességekből nem sok van, így a kasztonkénti build lehetőségek nagyon limitáltak. Ezt próbálták feldobni a relic rendszerrel.
Ez öt a játék elején kiválasztott skillfa egyikét jelenti, ami megváltoztathatatlan, mondhatni közös képességeket ad minden kasztnak és így lehet vegyíteni egy adott kaszt saját két skillfáját + egy relic fát. Elsőre furán hangzik, sőt, számomra még lustának is tűntek emiatt a fejlesztők, mert így nem kelett minden karakternek új animációkat és effekteket gyártani. De az igazat megmondva: működik. Van fix 4 kaszt a saját kis képességeikkel és ezeket fel lehet dobni még egy új skill szettel, így máris 4*5 lett a variációk száma. Persze ettől még bazi kevés az aktív képességek száma, de legalább feldobták valamivel.

A zenék jók. Sokszor szinte a diablo stílusát másolják. Ellenben a térképek bazi unalmasak. Szerintem eddig ha 2-3 különböző layouttal találkoztam már sokat mondok, és ugyan ez igaz az ellenfelekre is. Lvl 1-en goblinokat ölsz és lvl 60-on is ugyan azokat ölöd... Ez mi? Eskü megszámolom hány féle enemy van, de csoda lenne ha 10-20-nál többet tudnék összeszedni. Azért egy ARPG-ben legyenek már változatos ellenfelek.

És itt kezdődik a félelmem. Ugye a Torchlight nem egy nagy név, nem is ment jól az eladás, noha potenciál van a játékban. Simán el tudom képzelni, hogy ennyi lesz a játék. Nem kap több patchet, dlc-t vagy esetleg egy diablo szerű season rendszert. Ne legyen igazam, mert én is annak örülnék hogy ha több minőségi ARPG lenne konzolra...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263032) tboy93


tboy93
nagyúr

Na, a vegere ertem az NFS Payback sztorijanak. A végére azert mar fel tudta nyomni a vernyomasom nemelyik verseny. Lehetsz barmilyen ugyes, ha nincs eleg jo autos-tuning kartyad az adott vason, akkor csak vert-izzadva tudsz nyerni. Platina nem hiszem hogy lesz, legalábbis most biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#263033) semetka válasza tboy93 (#263032) üzenetére


semetka
őstag

Én is csinálgatom, néha rendesen felbasz. :D Tegnap nagyon szenvedtem az offroad versenyeken. Chapter4ben vagyok

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#263034) tboy93 válasza semetka (#263033) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ahh, azok az offroad versenyek :W Onnantol ment könnyebben, hogy rakerestem neten mivel erdemes indulni rajta es megvettem a Porsche 911 Carrera RSR 2.8-t. Erre kicsit farmoltam, felhuztam ilyen 350-re, onanntol minden offroad verseny meglett elsore. Elotte X6M volt, rohadtul szenvedtem vele.

Drag versenyek is kiegettek, foleg amikor sprint-et kellett nyomni a kanyonban a dragra epitett autoval :U Sehogy nem lehetett vele normalisan kanyarodni, kezifekkel probalgattam, de faltol-falig autoztam azon a versenyen. Vegul bemakoltam valahogy, de a hajam kihullott a vegere.

Igazabol a normalis versenyek meg a drift amit fokepp elveztem.

[ Szerkesztve ]

(#263035) perge666


perge666
veterán

NFS-be van OffRoad?? :Y
Eszem f**zom megáll. :))

Nagyon le vagyok maradva ezzel a játékkal.

(#263036) tboy93 válasza perge666 (#263035) üzenetére


tboy93
nagyúr

Drag, offroad, drift, minden van itt kérem szépen :) Meg autós kártyák, mikrotranzakcio és csaló MI :D

(#263037) 30z.Samu válasza perge666 (#263035) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden van, csak normális játék nincs. :D

Sic Parvis Magna

(#263038) semetka válasza tboy93 (#263034) üzenetére


semetka
őstag

Akkor majd én is megveszem azokat, ha könnyen ment vele. Sajnálom hogy ennyire nincs realisztikusság benne, olyat ugrattam offroadon hogy kb felrobbant volna a valóságban az autó. :D

@perge: De még milyen. 250-el veszem driftelve a kanyart :C

szek: Csalás az állandó. :W

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#263039) perge666


perge666
veterán

:DD :DDD

Inkább maradok a Mudrunnernél,bennem nincs meg a versenyszellem.

[ Szerkesztve ]

(#263040) icemad válasza perge666 (#263035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nemcsak te. :) Én kb 10-12 éve játszottam utoljára valamelyik résszel. Lehet, hogy kipróbálom valamelyik újabb részt. Egy underground 2 remake/remastered verziót viszont tuti megvennék. Anno rongyosra játszottam PC-n.

(#263041) perge666 válasza icemad (#263040) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a régi Most Wanted volt ilyen.
Na meg nagyon régen a 2-3.

(#263042) 30z.Samu válasza perge666 (#263041) üzenetére


30z.Samu
félisten

Abból jöhetne egy remaster.

Sic Parvis Magna

(#263043) syler123 válasza semetka (#263038) üzenetére


syler123
veterán

Nem tudom mit vártál. Nem az a baj játékkal, hogy nem realisztikus. Egy NFS-nek szerintem nem is kell annak lennie. Ennek minden más baja van :D
Szomorú, hogy ideig jutott az nfs széria. Nem kellett volna ennyi rész, inkább dolgoztak volna tovább a játékokon. A régi NFS Most Wanted-et imádtam, de az Underground 1-2 is jó volt a maga idejében. Utána még az NFS Run is tetszett, de ott valami 2,5 óra volt a sztori, az édeskevés...

Támogatom az eredeti Most Wanted remaster ötletet :D

[ Szerkesztve ]

(#263044) semetka válasza syler123 (#263043) üzenetére


semetka
őstag

Egy ideig el tudom nézni egy játéknak hogy nem realisztikus, de ez sok. Lenyomom a sztorit és delete.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#263045) tboy93 válasza semetka (#263038) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az egy dolog, nem is varok tole realizmust. Ami engem jobban zavart, hogy ketfele versenyben volt reszem a jatek soran. Ha az autom pontja volt legalább annyi vagy tobb mint amit a verseny elvart, akkor a rajt utan lehagytam mindenkit a pics.be es nem volt verseny, mert nem talalkoztam senkivel a palya vegeig. Ha viszont az autom pontszama alacsonyabb volt mint az eloirt, akkor rajtnal otthagytak mint a sz.rt es ha be is ertem oket, akkor is olyat nitroztak hogy veletlen se tudjam megelozni őket :C

A tuning resze egesz jo, de nekem pl csak a jatek vegere gyult ossze annyi collectible hogy felnit tudjak cserelni az autoimon :U

Amúgy kivancsi vagyok a Heatre, szerintem hasznaltan 3e korul majd beszerzem.

Igazabol en a Carbon ota nem is nyomtam semelyik NFS-t, az meg nem ma vot. Ja de, bocsi, a 2015-os reszt EA Accessbe kiprobaltam, nagyjabol 1 orat nyomtam is, de brutal szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#263046) nargon9595


nargon9595
újonc

Sziasztok ! Ps 4 pro javításhoz szeretnék egy kis segítséget kérni ! Egy ADP 300CR tápegység alaplapon van egy kis hiba , mégpedig hogy egy DDA001AG-PAE036 Ic egyik lába (12-es talán ) kiégett. Akatrész cserével orvosolni fogom a dolgot , csak éppen megégett egy kicsit a lap is , és nem tudom pontosan hova kell majd ezt a lábat forrasztani . Szertnék valakitől egy nagy felbontású 4k képet kétni a lap ezen részéről , melléklek is egy képet nagyjából hol van a dolog. Tartalék ic-t tudok szerezni , igaz csak a DDA001AG típús egyezik a többi rész nem. ,dfe úgy tudom ez nem számít. A segítséget előre is köszönöm ! Egyébként nem találtam érdemleges képet a neten , mind pixeles (2 napnyi kutakodás..)

(#263047) semetka válasza tboy93 (#263045) üzenetére


semetka
őstag

Én az egyik race-s bossnál 60-nal volt alacsonyabb a pontom de megvertem, néztem is hogy hogy :D 2015ös nfs-t végignyomtam, nem volt rossz.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#263048) pit stop válasza tboy93 (#263034) üzenetére


pit stop
addikt

Van még ilyen autós tipped mit érdemes venni? :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#263049) tboy93 válasza pit stop (#263048) üzenetére


tboy93
nagyúr

Race-t en az alap Nissannal nyomtam vegig, az szerintem tokeletes a celra. Panamera fasza a menekülős (kék) eventekre, driftet rx7-el aztan valamelyik porscheval nyomtam vegig, az nem volt nehez. Draggal nyuglodtem, az elejen amig konkretan csak váltogatni kell es egyenesen menni addig fasza volt oda is a skyline, amit aztan gtr-re csereltem, de utobbival a drag-os sprint versenyek halal szarul mentek. Oszinten nem tudom melyik drag autóval lehet jol kanyarogni azokon a szerpentines palyakon, eleve elbaszott otlet drag versenynek hivni az ilyet :U Csak a sz.patas volt vele a cel, az tuti.

Offroadra ha nem jon be a porsche rsr amit mondtam, akkor meg a lancer ix-et szoktak javasolni, attol fuggoen hogy rwd/awd parti vagy.

Illetve egy jo tanacs, ne vegyel folyton uj autokat. Az alap nissan, panamera, porsche rsr komboval vegig lehet nyomni a jatekot, ha megfeleloen tuningolod oket. Ha uj autot veszel az alapbol mindig gyenge lesz es grindelned kell hogy fel tudd huzni a verseny szintjere.

[ Szerkesztve ]

(#263050) tboy93 válasza semetka (#263047) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem a drag volt ilyen, 50 ponttal volt gyengebb a végén az utso event elott a gtr, de kis okossaggal meg lehet nyerni. Rajtnal kamikazet kell nyomni es ki kell lokni a francba az ellenfelet, igy aztan lehet barmilyen eros, amire osszeszedi magat mar a celba vagy kb.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.