Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) glspeter1 válasza Dzsur (#141998) üzenetére


glspeter1
őstag

Itt is ez a probléma.
Addig hozzá sem nyúlok, amíg ki nem javítják..

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#142002) erahurka válasza Mr X (#142000) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt meg tudom erősíteni. Én pár hónappal több mint egy éve, és lassan lesznek olyan játékaim, amik majdnem ennyi ideje vannak meg, de egy percet sem futottak. :(

(#142003) EczkE válasza glspeter1 (#142001) üzenetére


EczkE
addikt

Jovo het folyaman jon a javitas hozza minden platformara. Konkretan holnap.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#142004) freakydave85 válasza dvd24 (#141984) üzenetére


freakydave85
újonc

Én kb. 1 hónapja pasztáztam újra az enyémet MX4-el. Észrevehetően halkabb lett, még Witcher 3 (in-game) és CoDMW Remastered-nél (menü) is, amik mellett korábban fel akart szállni... portalanítás szempontjából kb. felesleges szétkapni, a ventilátort leszámítva tiszta volt (mondjuk én hetente takarítok...), de nekem megérte újrapasztázni.

(#142005) TazLeacher válasza saelin (#141999) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Persze...csak jönnek az új címek, nézem, és jó lenne tolni...de úgyis itt van 20 játék, minek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#142006) marilllyo válasza TazLeacher (#142005) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a kezdetekkor nyálcsorgással vártam minden akciót... És el is vertem egy valag pénzt olyan játékokra amiket szinte ki sem próbáltam.

Aztán tavaly kattantam be és szépen sorba elővettem őket. Végigvittem...ami olyan azokat meg platizom. Annyira rákattantam a "lomtalanításra", hogy most bőség zavara van és azt se tudom mibe kezdjek bele..

1-2 új címet húztam csak be. Mondjuk úgy "spóroltam". Terveim szerint egy promós GOW-on kívül idén nagyon nem veszek új játékot.

Jó hát persze ehhez az is kellett, hogy számomra a Battlefront 2-n meg a Payback-en kívül semmi olyan cím nem jelent meg ami érdekelne...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#142007) birorichard válasza freakydave85 (#141951) üzenetére


birorichard
őstag

Elsőt (6LR7 NHNA TDM9) köszönöm! :R

(#142008) pulyka jocó válasza Dzsur (#141993) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Frissítés óta többször játszottam, eddig nekem nem jött elő, vagy csak nem vettem észre O.o
Mindjárt ránézek azért...

(#142009) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#142008) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nálam jó minden, nem laggol
(Bocsi, lejárt az idő)

(#142010) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Pár napja írtam, hogy a Sony leemelt 18000-et a számlámról mert elfelejtettem kikapcsolni az automatikus PS+ megújítást. Írtam a supportnak egy kulturált levelet, és egy héten belül visszautalták a pénzt.

Nem gondoltam volna, hogy valaha is viszont látom azt meg főleg nem, hogy ilyen gyorsan.
Le a kalappal a Sony előtt.

Csak gondoltam megosztom mint pozitív esetet.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#142011) sutyesz96 válasza saelin (#141999) üzenetére


sutyesz96
őstag

+1

Én speciel most vettem meg az Uncharted 4-ez, és egy cseppet sem érzem hogy le lennék maradva. Ráadásul 20€-ért sikerült egy fémdobozos verziót behúznom.

A GOW 3 kellene már régóta, de azt meg most úgyis megkapjuk ps plussal. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#142012) Jim-X válasza saelin (#141974) üzenetére


Jim-X
őstag

Paragon 300-nal vagyok jelenleg... El se kellett volna kezdenem... :O :DDD

A játék az nem játék!

(#142013) CsonkaImo válasza adamssss (#142010) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ja, amúgy most olvastam én is utána jobban a PS Plus-nak.14 munkanapon belül lemondhatod a megújítást is, csak nem teljes refound-ot kapsz, hanem időarányosan a felhasznált napokat levonják. Legalábbis Angliában így működik. Rendesek voltak, ha visszautaltak mindent.

[ Szerkesztve ]

(#142014) ProEvoFan válasza sutyesz96 (#142011) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mondjuk most márciusban jöhetne. :))

(#142015) saelin válasza Jim-X (#142012) üzenetére


saelin
veterán

Az igen! :Y

Ha van kedved felvehetsz, írtam privit. Még ha nem is játszunk együtt, de legalább a ranglétrán tudunk versenyezni.

Szerk:
Mondjuk én most csak Season-t tolok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142016) WaterWave


WaterWave
veterán

egy kérdés... Ps4 pro mellé sima 2.0 hdmi kábelt adnak vagy 2.0a típust? hdr miatt kérdezem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142017) erahurka válasza sutyesz96 (#142011) üzenetére


erahurka
félisten

GOW 3? Nem úgy volt, hogy Monster Hunter World lesz márciusban? ;]

(#142018) FollowTheORI válasza WaterWave (#142016) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs verzióval ellátott HDMI kábel... High Speed van, és azt adnak.. az jó hozzá, 4K-ra is.

De ha nagyon tutira akarsz menni akkor vehetsz Premium vagy Ultra Premium High Speed kábelt, ha találsz valahol... külön. :)

(#142019) WaterWave

Kábelben nincs ilyen, mert ilyen rövid távokon (1-1,5m) általában nem számít annyira... szóval az 1.4-el behozott High Speed elég szokott lenni. Azért adják ezeket a konzolokhoz is.

Ettől független, ha tutira akarsz menni akkor ott a Premium és az Ultra. :K
De azt neked kell venni külön.

A legjobban ahhoz tudnám hasonlítani mint az Ethernet... ott is ugye az Cat 5 csak 100Mbit volt, mégis rövid kábellel hozza az 1G-t is. Inkább a végpontokon múlik mit tudnak. :)
Meg ugye átspecifikálták 5e-re, kis trükkel, hogy ne kelljen lecserélni a kábeleket és tudják az 1G-t.
Ettől független az igazi 1G kábel a Cat6.

Szóval hivatalosan a High Speed HDMI nem tudja, de gyakorlatban meg igen, ezért egyelőre nem foglalkoznak vele. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142019) WaterWave válasza FollowTheORI (#142018) üzenetére


WaterWave
veterán

nah de a high speed az lehet 2.0 ás is, de a sima 2.0 nem viszi át a hdr-t 6o hz-en... vagy rosszul tudom?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142020) toompa válasza WaterWave (#142019) üzenetére


toompa
őstag

Rosszul tudod. Kevered a hdmi kimeneteket a hdmi kábel tipusokkal. A high speed hdmi kábel tökéletesen elég a hdr-re és a 4K-ra.

(#142021) WaterWave válasza toompa (#142020) üzenetére


WaterWave
veterán

rendben köszi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142022) Rhino82


Rhino82
tag

Sziasztok!
Rendeltem a héten szerdán egy ps4 slimet az alzáról, ami meg is jött péntekre.
Azt vettem észre, hogy másfél óra játék után az alja már nagyon meleg. Ez másnál is így van, vagy hibás a készülék?

Illetve ha hibás, akkor ki cserélik vagy csak el küldik javíttatni?

(#142023) ProEvoFan válasza Rhino82 (#142022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd meg fél óra múlva.Már akkor is k@rvameleg.
Mikor anno először bekapcsoltam azt hittem nincs benne hűtés.Az alja és fent jobb oldalon hátul melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#142024) erahurka válasza Rhino82 (#142022) üzenetére


erahurka
félisten

Már a PS3 Slim is eléggé melegedett alul. Szerintem érdemes állítva használni a gépet ha van rá mód.

(#142025) b. válasza erahurka (#142024) üzenetére


b.
félisten

Jobb úgy a hűtés?Ehhez mit szóltok ?[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142026) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Múltkor linkelt valaki egy olyan oldalat, ahol mindem TV specikfikácója fenn volt...elkérhetném a linket?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#142027) szzoo válasza b. (#142025) üzenetére


szzoo
tag

Én nem látom értelmét az ilyen megoldásoknak. Alapvetően hangosabb működés mellett alig szokott mérhető javulás lenni. Ebben a megoldásban rossznak látom, hogy:
- mintha még kevesebb hely lenne a beáramló szabad levegőnek.
- miért nem a hátsó USB portot használja?
- miért balról vannak a kontrollerek és jobbról a konzol, esetleg "balkezes"?

(#142026) TazLeacher
Lehet erre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#142028) freakydave85 válasza TazLeacher (#142026) üzenetére


freakydave85
újonc

Ez volt szerintem: https://www.rtings.com

(#142029) b. válasza szzoo (#142027) üzenetére


b.
félisten

Szia! Egy USB kábel van benne amit arra a porta dugsz amelyik szimpi.
AZ nem zavar, hogy baloldalt van, jobb helye lenne mint a most ahova esik az asztalon úgy puffanik.:D
A hűtés viszont valóban fogó kérdés, nem tudom .Osztályzatot néztem róla, 8.5 pontot kapott itt illetve a hangereje.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142030) erahurka válasza b. (#142025) üzenetére


erahurka
félisten

Hát az alja jobban szellőzik állítva, az biztos. Meg kéne nézni a vertical standet, hogy mennyire tud hatékony maradni az alulra kerülő oldal légbeömlő nyílása.

Nekem a PS3 Slim hűtése amúgy szimpatikusabb volt. Nem egy keskeny résben szívott alul-felül, ahol simán megül a por ha nem használja az ember, hanem lentről szívott fel. Bekapcs előtt letörölte az ember azt a részét a polcnak és sokkal kevesebb port evett a gép.

(#142031) 30z.Samu válasza marilllyo (#142006) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Én a kezdetekkor nyálcsorgással vártam minden akciót... És el is vertem egy valag pénzt olyan játékokra amiket szinte ki sem próbáltam."

Nálam is ez volt januárban, jött a nagy akció, eltapsoltam 35k-t játékokra (ami amúgy 50k lett volna). :D Viszont olyanokat vásároltam, amikről biztosan tudom hogy előbb-utóbb előkapom, ha lesz rá időm. Mert most abból van elég kevés. :D Tavasztól javul a helyzet és szépen lassan megnézegetem miket is vásároltam. Kapásból tudok írni 3 játékot, amit egyáltalán meg se néztem, ebből egy lemezes és még bontatlanul hever a többi között. :D De pl voltak most az EA játékok akciósak, azokból pl nem vásároltam egyet sem, mert nem keltette fel egyik sem az érdeklődésem. Talán a BF 1 lett volna, de az PS vásárlásakor megvettem, viszont az áprilist várom a GOW miatt. Tavasztól lesz mit pótolni, addig szerintem játékra nem is igen fogok költeni, max akkor fogok körbenézni, ha januárihoz hasonló akció lesz. Addig a mostani játékokkal el vagyok.

A Dragon Ball-ban van valami szankció, ha az ellenfél kilép a meccsből? Erről valaki tud valamit? Tegnap este minden harmadik ember kilépett amikor úgy érezte hogy ez a meccs már elment neki. :U

Sic Parvis Magna

(#142032) erahurka


erahurka
félisten

A Knackhez van valami tippetek? Egyelőre tetszik, de már látom hogy komoly rage-ek lesznek. A legalapabb ellenség is majdnem kinyír egy ütéssel, és ha jól látom nincs mentés pálya közben...

(#142033) Mr X válasza erahurka (#142032) üzenetére


Mr X
veterán

Ugorj fel, aztán az ütéssel bombázd meg. Utána fuss oda és pofozd.

(#142034) erahurka válasza Mr X (#142033) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt próbálom de sokszor mellé esek a levegőből. Aztán ő üt meg és marad három pixelnyi életem... Tippre ez csak rosszabb lesz. Legalább rövid a játék?

(#142035) sting2 válasza TazLeacher (#142026) üzenetére


sting2
addikt

[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#142036) prokxy válasza erahurka (#142034) üzenetére


prokxy
veterán

10-11 óra, asszem 11 fejezet.
7-3-nál tartok. Levezetésnek kezdtem el játszani, de eddig ez az egy játék cseszte fel az agyam PS-en...normal fokozaton. Lehet, h én vagyok a béna, de olyan idegesítő tud lenni, hogy én most több napra biztosan letettem. Tegnap remegett a kezem a törlésen és az elrejtésen is.
Van 2 kisemberünk, velük próbáltam ezt játszani, mert szeretik az ilyen fajta játékokat, de ez nem erre való. :U :(((

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142037) Bencus88 válasza erahurka (#142034) üzenetére


Bencus88
nagyúr

korábban próbálkoztam vele, de abba hagytam most viszont angyon hamar kipörgettem, igaz csak easyn végig szaladtam. ismerd ki az ellenfeleket és miután ellőtték a képességeiket rohanj rá és csapd szét. Easyn nem kéne, hogy gondot okozzon :R

(#142038) Shamat


Shamat
aktív tag

Megvettem pár napja a Skyrim-ot digitálisan. Nem kellett volna. :( Pro-n tolom, de botrányosan szaggat egy csomó helyen. :O
Legszívesebben refoundolnám mert ez egy igazán trehány munka a fejlesztők részéről...

DEAD LIKE ME

(#142039) erahurka válasza Bencus88 (#142037) üzenetére


erahurka
félisten

Normálon nyomom :DDD

Lehet menet közben könnyűre váltani?

(#142040) danielgalaxy válasza rezy89 (#141996) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Elég jó áron van most, lehet betárazom. A Bioshock Collectiont tolom, a második résznél járok, utána esélyes lesz.

James001, neked is kösz. Egy jó kis hentelde mindig kell a háznál.

(#142041) Kendek válasza Shamat (#142038) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fura, én nem emlékszem semilyen szaggatásra. Pedig félig kitoltam a Special Edition-t, és most meg már a VR változatában tovább is jutottam. Ez utóbbi is teljesen hibátlanul fut.

<-ƘƘ->

(#142042) prokxy válasza erahurka (#142039) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem találtam meg, ha Neked sikerül, írd meg kérlek! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142043) Shamat válasza Kendek (#142041) üzenetére


Shamat
aktív tag

[link], [link], és még estig linkelhetnék... :O :(

DEAD LIKE ME

(#142044) Kendek válasza Shamat (#142043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tényleg nem értem, pedig Pro-n toltam én is. De most kíváncsi vagyok, majd délután ránézek. Már régen játszottam vele (hónapokkal ezelőtt), azóta lehet, hogy valami frissítéssel változott meg a helyzet. De VR-ban tényleg vajsima, azt már egy ideje mad' minden nap elindítom.

<-ƘƘ->

(#142045) TazLeacher válasza szzoo (#142027) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, igen. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#142046) Bencus88 válasza erahurka (#142039) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én már letöröltem, de úgy emlékszek, hogy igen

(#142047) csemiubi


csemiubi
tag

Sziasztok!

7 és 9 évesek a fiaim. Most tervezzük a PS4 vásárlást. Milyen játékokat javasoltok ennek a korosztálynak?

[ Szerkesztve ]

Pap leszek az kurvaisten!

(#142048) prokxy válasza Bencus88 (#142046) üzenetére


prokxy
veterán

Van load game, ott írja a szintet, menet közben az options-sal megnézve nincs change difficulty vagy bármi. :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142049) erahurka válasza prokxy (#142048) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ha már ilyen nehézre csinálják legalább lehessen lejjebb venni :( Nyomnám tovább normálon hogy megnézzem mennyire durvul be, aztán levenném ha már tényleg kizsigerel, de azt biztos nem fogom megjátszani hogy megyek tovább aztán ha túl nehéz újrakezdem könnyűn... Szerintem még ma elölről kezdem akkor, úgyis csak a tutorial van kész a csodás mentési rendszer miatt.

:R

(#142050) WaterWave válasza csemiubi (#142047) üzenetére


WaterWave
veterán

cod ww2 :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.