Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#148001) sting2 válasza VincentVG (#147968) üzenetére


sting2
addikt

Nem "teljes" a szetting nálad szerintem.
A ( nem jól beállított) tévéd is ludas lehet az egész mizériában.
A Hdmi kábel is.
Azt tuti, hogy a Performance mód elsőre nagyon darabosnak hat a 1080P beállításról átkapcsolva.
Illetve, a GoW is egy különlegesebb példány abból a szempontból, hogy a kamera megjelenítés is teljesen újszerű , pl egy HZD után..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#148002) Deck válasza sting2 (#148001) üzenetére


Deck
titán

A performance mód darabosan hat? Én azzal játszok ami ugye változó fps de semmi problémám vele, folyamatos. Kíváncsiságbol átraktam a jobb minőség és fix 30fps-re és olyan mintha az egész darabosan menne.
Fhd és 60fps vagy változó fps nálam mindig előrébb lesz mint a minimálisan jobb grafika 4k és 30fps. De persze kinek mi:D

Beállítás, Tv, hdmi kábel gondja viszont simán lehet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#148003) VincentVG válasza sting2 (#148001) üzenetére


VincentVG
aktív tag

szia, 2 tevevel teszteltem, egy regebbi eleg jo philips, es egy uj sony, eleg jo mind2. gaming modban.
a hiba az en fejemben lesz, asszem kar tovabb probalkoznom, fel ora utan megfajdul a fejem. ( nem 1x fel orat probaltam :) ) vsync -es pc 60 fps el semmi problemam. (es persz 100+ os szimulatorokkal sem) itt a fix 30 borzaszto (ismetlem nekem) a performance neha oke (belso terek) erdoben engem nagyon zavar a frame drop...

ez van, tudom h a tobbseget nem zavarja, jo jatekot nektek, sajna en errol lemaradok.

(#148004) Deck válasza VincentVG (#148003) üzenetére


Deck
titán

A gaming mód nem mindig a legjobb tv-n. Otta pc mód a legjobb.
Monitoron is próbáltad?
Gow4-nél nálam semmi gond pedig.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#148005) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Felélesztettük a trófeázós topicot. Annyi változással, hogy egybeeresztettük az összes érintett platformot (5).
Itt lehet trófeákról diskurálni.
Egy dolgot kérnék..."a klub első szabálya" :DDD. Szigorúan tilos xbox vs ps vs pc téma. Minden tekintetben.
A trófeák / achik a három platformon nagyjából megegyeznek úgyhogy nincs helye ilyen veszekedésnek.

Achievementek / Trófeák (PC/XBOX/Playstation)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#148006) saelin válasza A`rpi (#147999) üzenetére


saelin
veterán

bandi0000 és A`rpi. :R

Akkor ez sokkalta bonyolultabb mint gondoltam. De a lényeg az hogy a Sony Gold fejese teljesen rendben van. Ha bárki wirelessben gondolkodik ennél jobbat, ebben az árban nem hiszem hogy talál.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#148007) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Witcher 3-al kapcsolatos kérdésem lenne. Most értem el oda karácsony óta, hogy Skellige-n nem maradt se küldetés, se kérdőjel, megyek vissza Velen-be (tudom, lassan haladok vele :D ).
Kérdésem az lenne, hogy innen még kb mennyi van a játékból?

Azért kérdezem, mert elgondolkodtam a következő cím beszerzésén. Viszont van egy ilyen fura szokásom, hogy amíg nem érek a végére (vagy a vége felé) egy olyan játéknak, ami nagyon érdekel, nem kezdek bele másikba. Ha lenne itthon másik game, túl nagy lenne a kísértés. :U

Amúgy az Uncharted sorozat lenne a következő a listámon, 1-től a Lost Legacy-val bezárólag, egyhuzamban. Ezért sem akarom, hogy a két játék keveredjen. Szeretek egyszerre csak 1 nagyobb szabású sztorira fókuszálni. :C

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#148008) Deck válasza marilllyo (#148005) üzenetére


Deck
titán

Egyértelmű dolgokon minek vitatkozni.. Igaz.. ;]

PS5

(#148009) VincentVG válasza Deck (#148004) üzenetére


VincentVG
aktív tag

koszi a tippet, monitoron nem probaltam,de megmondom oszinten tv-n szeretek jatszani (TPS-t plane).
szerintem a digital foundry s fps youtube video a valasz az en problemamra, ott jol latszik, h 4k-n fix 30 fps, performance-ban pedig le-le esik 40-50 koze.
de mondom, 95% a a gamereknek szerintem nem erzekeny erre ennyire ez az en saram...
es persze ettol meg csodaszep a game, - ertem en h miert nem tud tartani fix 60at) es gondolom h nem veletlenul 10/10 mindenhol...
de nekem igy a vilag felfedezesehez fontos h fluid legyen a dolog. ez van..

(#148010) sting2 válasza Deck (#148002) üzenetére


sting2
addikt

A változó FPS mód, sosem lesz folyamatos - viszont fókuszáltabb a látvány, cserébe ahogy alább írták, drop is párosul rendesen.
A fix FPS mód, kevésbé hatásvadász a fényekkel, de egységesebb a kamera mozgás,a harc, meg úgy az egész összkép.
Tisztában kell lenni azzal, hogy azért még a Pro is komoly kompromisszumokkal tolja az "ál" 4K-t, és pár frissítésnek, itt is le kell jönnie a legjobb élményhez.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#148011) Deck válasza sting2 (#148010) üzenetére


Deck
titán

Itt is meg a Nioh-ba is elég folyamatos:D

PS5

(#148012) VincentVG válasza sting2 (#148010) üzenetére


VincentVG
aktív tag

igy van. es nincs itt nagy csoda, en pc-n most ertem el a kompromisszum mentes fullhd elmenyhez (ami nekem 60fps), de konyorgom csak a 1080ti majdnem 2x annyiba kerult mint a ps4pro-m. (es ez csak a video kartya).
hol vagyok en meg a 4k-tol...

azt sajnalom h pro-n nem arra mentek ra h oke van a 4k es supersampling az 30, viszont a performance verzio legyen 60. de feltetelezem h lekutattak az igenyeket, es inkabb itt is a maxosabb grafikara mentek ra.
kar. legalabbis nekem.

(#148013) Deck válasza VincentVG (#148012) üzenetére


Deck
titán

Igen, ez a 2 válaszra jó lenne.
Fullos grafika és felbontás de 30 fps vagy kicsit gyengébb grafika fhd de 60 fps.

Na majd a ps5-be talán:D

PS5

(#148014) A`rpi válasza marilllyo (#148005) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a kezdeményezést! :R

Megyek is gyorsan e péniszt villogtatni. ;]

(#148015) Kendek válasza VincentVG (#148012) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Próbálják kihozni a legjobbat a játékokból, de a TV-s megjelenítés esetén egyértelműen a látvány a hangsúlyosabb. Van olyan is, hogy Pro-n kicsit rosszabbul fut az adott cím mint az alapgépen, mert annyira túltolták a grafikát. Viszont ahol nagyon is számít, vagyis a VR-nél, ott a futási teljesítményre mennek rá.

<-ƘƘ->

(#148016) toompa


toompa
őstag

A menü méretének a növelése a felirat mérete a GOW-ban?
Felraktam fullra és nem lett nagyobb a felirat.
Mit csinálok rosszul?

(#148017) Bencus88 válasza Deck (#147979) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Végreeee, van hogy mire megfejtettem az első szót mivel nem láttam már el is tűnt a párbeszéd :DDD

(#148022) Xaels válasza Angel2014 (#148020) üzenetére


Xaels
félisten

A gép automatikusan telepíti a lemezről a játékot a háttérben, de lemezes játék esetén az eredeti lemeznek mindig a meghajtóban kell lennie ellenőrzés miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148025) Vitee válasza toompa (#148016) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nekem se növelt semmit. Amit itt linkeltek ott Text size increase van irva. Nekem úgyszint a menü mint neked, de nem csinal semmit...

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#148027) 30z.Samu válasza danielgalaxy (#148026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztán az ember rájön idővel, hogy illene a fejlesztőket támogatni, ha a későbbiekben is szeretne hasonlóan színvonalas játékot kapni tőlük. :))

Sic Parvis Magna

(#148028) pockhome válasza Lackooo84 (#147944) üzenetére


pockhome
senior tag

Az A10 mennyire jó hangzásban?

Szeretnék én is egy fejhallgatót, 20k alatt. a TB-ek az összefoglalóban/ajánlóban már nem kaphatóak mondjuk, a P12-t leszámítva :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#148029) pomk válasza saelin (#148006) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippeket mindenkinek!

(#148030) ProEvoFan válasza lazioforever (#148007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Időben kb húsz+ óra még az alapjáték. Bár nehéz megmondani, mert nem tudom hol járhatsz a fő ill mellékküldetetésekkel és Valenben megcsináltál minden kérdőjelet vagy sem..stb...

[ Szerkesztve ]

(#148031) Lackooo84 válasza pockhome (#148028) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugyan azok a driverek vannak benne, mint az A40-ben, csak sima sztereóban szól nincs virtual 7.1, nem mellesleg nagyon jó mikrofonja van. Szerintem nagyon jól szól, én meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#148032) #20844032 válasza Deck (#148002) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én pl. ezt akkor sem tolnám fullhd-ban, ha fix60-al tolná. Olyan éles 4K-ban az egész, hogy rasztereket karcol a retinámba. Átkapcsoltam fullhd-ba, és...és nagyon gyorsan vissza :D

(#148033) lazioforever válasza ProEvoFan (#148030) üzenetére


lazioforever
tag

Velenben, Novigrad-ban és Skellige-n is megcsináltam minden fő és mellékküldetést, a kérdőjelekből csak azok maradt meg, amiket egy még túl erős szörny véd (26-os szinten vagyok).
Sztori szempontjából: Skellige-n kiderítettem, hogy Ciri már nincs itt, és most kell visszamenni Velenbe azért a fura lényért, ami a Vörös bárónál volt. Azt hiszem Uma a neve

Ó, és persze még ott vannak a DLC-k. GOTY kiadásom van, de valószínű a fő játék után tartok kis pihenőt, játszom mással, és azokat megtartom az unalmas őszi estékre. :)
Legalább lesz több időm PES-ezni is... :DD

[ Szerkesztve ]

(#148034) TazLeacher válasza lazioforever (#148033) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Van még bőven...mondhatnék órát, de fölösleges. Ha csak a sztori, akkor kevesebb, mint 10 óra. Ha más is, akkor lehet benne még akár 80 óra is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#148035) ProEvoFan válasza lazioforever (#148033) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb 20 óra van vissza.
Én az első kiegnél tartok.Ku@va jó az is.Az ucso kieg sokaknak 50 óra volt.Van még vissza nekem is pár óra játék :C A new game pluszról nem is beszélve :Y
Egyszer jó lenne elmenni kb három hónap fizetett szabadságra (ami nincs), akkor talán lenne időm utolérni magamat.

[ Szerkesztve ]

(#148036) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van itt bárki akinek, lenne kedve Far Cry 5 co-op -ban játszani?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#148037) Kendek válasza Ra's al Ghul (#148036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, van.

<-ƘƘ->

(#148038) 30z.Samu válasza Kendek (#148037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kérdezd meg Őt. :)

Lassú voltam. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#148039) pomk válasza pomk (#148029) üzenetére


pomk
őstag

Az új Sony fejhallgató megjelenéséről tudtok valamit?

(#148040) #87082240 válasza pomk (#148039) üzenetére


#87082240
törölt tag

Twitterre írta ki Sony, hogy már elérhető. Game.co.uk-ról már rendelhető is, 70 fontos árcímkével.

(#148041) lazioforever válasza ProEvoFan (#148035) üzenetére


lazioforever
tag

Ne is mondd. Nekem az előző generáció kimaradt az életemből, így még mindenképp pótolni akarom az Uncharted, Last of Us, Heavy Rain, Beyond sort, érdekelne a Batman Arkham Knight, a Metal Gear Solid V, az Order 1886, csak hogy a listámon kiemelteket írjam. Az egyik Assassins Creed-et is ki kellene már próbálni.

Aztán jönni fog majd a Red Dead Redemption 2, ami nálam a legjobban várt játék a Gun óta. Western mániás vagyok, az első része kimaradt, Ps2-n a Gun és a Red Dead Revolver volt rommá játszva anno.

Néha nem is értem, hogy tudnak sokan ennyi játékkal megbirkózni, és sorra végigjátszani a legújabb címeket is. PS2-n tavaly év végén jött csak el a pillanat, hogy végigértem mindenen, amivel mindenképp szerettem volna játszani. Karácsonykor jött tehát a PS4-em, de még csak a Witcher-t nyúzom, pedig már április közepe van.
Lehet, hogy csak én vagyok béna. :Y

(#148042) CsonkaImo válasza lazioforever (#148041) üzenetére


CsonkaImo
addikt

RDR-t vétek lenne kihagyni. A 2-ben biztos lesznek utalások az első részre, másrészt remekmű, ami a mai napig megállja a helyét látványban és játékmenetben is.

(#148043) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Zseniális ez az új God of War, de borzalmas az optimalizálása. PS4 PRO gépen performance módban vannak olyan helyek, ahol úgy szaggat, hogy bőgni tudnék. Nem hiszem el, hogy nem tudnak egy tisztességes optimalizációt összehozni. :W

A felirat nagysága meg az új patch óta sem változik, hiába állítható már. :C

[ Szerkesztve ]

(#148044) vg válasza ForRedGlory (#148043) üzenetére


vg
addikt

Azt írják, ha ráteszed egy tesla kocsira a ps4 gépet, akkor gyorsabb lesz a gow is, és sírógörcsöd sem lesz egy játéktól.

(#148045) Darksiders84 válasza ForRedGlory (#148043) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Na jól van már nem kell túlozni én kb 6-8 óra alatt nem tapasztaltam!

(#148046) TazLeacher válasza ForRedGlory (#148043) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bár még viszonylag az elején vagyok, olyan 6 órám van benne, de egy röccenés sem volt egyszer sem... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#148047) 30z.Samu válasza TazLeacher (#148046) üzenetére


30z.Samu
félisten

6 órával az elején vagy? Akkor én kb a tutorial-nál lehetek a 2-2,5 órámmal.. :B :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#148048) WaterWave válasza TazLeacher (#148046) üzenetére


WaterWave
veterán

szintén zenész... még nem láttam, hogy megakadt volna

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#148050) ForRedGlory válasza Darksiders84 (#148045) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehh, mindjárt gondoltam, hogy itt senki nem látja... Bár gondolom már hozzászoktatok a 30 fps-hez vagy a még kevesebbhez, de akkor egy kis ajánlott olvasmány: Polygon: God of War’s 4K resolution mode isn’t the best way to play

"Less impressive, however, is the game’s 4K rendering mode on the PlayStation 4 Pro. It doesn’t seem able to maintain a solid 30 frames per second, and in an action game like this, that just doesn’t get the job done."

(Még a performance mód sem képes a stabil 60 fps-re, ami a dropoknál durván látszódik. Aki nem látja, az nem tudom mit néz, vagy gondolom beltérben van, nem kültérben.) Harc közben és gyors forgolódásnál (nem az egy gombosnál) sokszor durván leesik a framerate.

Kár erőltetni a 4K-t, ha ennyire futja. Akkor egy tisztességes 1080p, aztán jó napot. Annak sok értelme, ha olyan a PS4 PRO hangja, mint egy felszálló repülőé, aztán az effektekkel teli kép meg szaggat.

Lehet nézegetni az fps számlálót. Remélem ennek hisztek:[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.