Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271001) oliwire válasza F-ECT$ (#270997) üzenetére


oliwire
őstag

Bevallom őszintén, én sem olvastam el az összeset. A filmtekercseket megnéztem, meg sok Wiki olvasás volt, és úgy állt össze nagyrészt a kép. :B

(#271002) Lackooo84 válasza Deck (#271000) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A PS collection játékok még mindig nem indulnak el PS4-en... :U

The Truth is out there...

(#271003) Deck válasza Lackooo84 (#271002) üzenetére


Deck
titán

Unokaöcséimnél gond nélkül mennek a mai napig.

PS5

(#271004) Lackooo84 válasza Deck (#271003) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor lehet, hogy ha van egy aktív "offline"-os PS5 az acchoz rendelve, akkor megy. Majd kipróbálom, még megvan a régi premieres PS4-em.

The Truth is out there...

(#271005) Deck válasza Lackooo84 (#271004) üzenetére


Deck
titán

Én is furcsáltam, hogy megy amúgy. De megy, ez a lényeg :D

PS5

(#271006) Mauzes válasza james001 (#270992) üzenetére


Mauzes
őstag

Nekem a legvégéig eléggé zagyvaság volt, egyszerűen nem volt kapacitásom arra, hogy elolvassam a tengernyi collectible cuccot. Úgyhogy csak a hangulat meg játékmenet vitt előre, de messze nem húzott be annyira, mint egy "érhető" sztorijú játék (lehet, hogy az én hiányosságom).

(#271007) vargalex válasza Lackooo84 (#271004) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem nincs az accomhoz PS5 rendelve, mennek a PS collection játékok a PS4-en...

Alex

(#271008) Deck válasza vargalex (#271007) üzenetére


Deck
titán

Unokaöcséimnek sincs hozzá rendelve PS5 fiók.

PS5

(#271009) fausto válasza Lackooo84 (#271002) üzenetére


fausto
addikt

Ez mikor változott? És mit jelent, hogy nem indulnak el? Le sem lehet tölteni vagy lejön, de nem indul?

(#271010) modflow


modflow
veterán

Van egy accom, amin nem tudok belépni.
Visszaállítottam a jelszót, de kéri a születésnapot, amire gőzöm nincs mit adtam meg. :D
Ilyenkor hogy lehet továbblépni?

(#271011) F-ECT$ válasza Mauzes (#271006) üzenetére


F-ECT$
titán

A fő sztori szerintem teljesen érthető, mindenféle olvasgatás nélkül, aki a részletekben akar elveszni, annak érdemes a gyűjthetőeket is figyelni.

Dive ever, work never.

(#271012) F-ECT$ válasza modflow (#271010) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát csak emlékszel, hogy mikor születtél :)

Komolyra fordítva, ha a support segítségét kéred, ők igazolványt fognak kérni, szóval azzal sem leszel beljebb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#271013) KD6-3.7 válasza modflow (#271010) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Pfu én egy accountom itt vesztettem el. Én hülye sok baromságot adtam meg aztán elfelejtettem a jelszót a többit meg főleg. Aztán ment az egész a levesbe. Most már odafigyelek mindenre.

(#271014) modflow válasza KD6-3.7 (#271013) üzenetére


modflow
veterán

Akkor ez szoppantyú. :D

(#271015) Beniii06 válasza KD6-3.7 (#271013) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha be vagy lépve a fiókba, akár gépen, akár weben, meg lehet nézni milyen születési dátum lett megadva? Már én sem emlékszem, hogy random vagy valós adatot adtam-e meg.

"Got any other secret weapons?"

(#271016) fausto válasza modflow (#271014) üzenetére


fausto
addikt

Hívd fel a supportot, egy csomó minden alapján be tudnak azonosítani (kártya adatok, vásárlás dátumok, ilyesmi)
Mond azt, hogy lehet elírtad a dátumot és nem fogadja el, találni fognak valami megoldást

(#271017) Kendek válasza Beniii06 (#271015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt az adatot nem lehet megnézni sehogy és sehol. Direkt van így, ez alapján tudnak beazonosítani...

<-ƘƘ->

(#271018) KD6-3.7 válasza Beniii06 (#271015) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Írd fel azt a jelszót valahova, hogy ne legyen macera! Ha még emlékszel rá! :DDD

(#271019) Beniii06 válasza KD6-3.7 (#271018) üzenetére


Beniii06
őstag

Persze, hogy megvan a jelszó, csak évekkel ezelőtt hoztam létre a fiókot, hogy behúzzak pár ingyenes játékot a store-ból és már nem emlékszem akkor mit adtam meg dátumnak.

"Got any other secret weapons?"

(#271020) XoZ


XoZ
aktív tag

Ezen az oldalon elvileg meg lehet nézni, sőt akár módosítani is lehet a születési dátumot, ha az emailcím és a jelszó megvan: https://account.sonymobile.com/en-HU/#/signin
Kb. 1 éve próbáltam, akkor működött. Itt találtam a linket: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/at3koe/psa_you_can_change_the_date_of_birth_of_your_psn/

(#271021) Lackooo84 válasza modflow (#271010) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem értem a születésnapnál miért nem lehet a valódit megadni... :U

The Truth is out there...

(#271022) modflow válasza XoZ (#271020) üzenetére


modflow
veterán

Próbáltam itt is, de azt írja hibás a jelszó, vagy felhasználónév.
Ami nyilván nem, mert jelszókezelő programot használok.

Lehet törölték az accot, hogy régen nem léptem be?
De jelszóemlékeztetöt akkor nem tudna küldeni......
Nem értem, pedig jó a jelszó.

(#271023) oliwire válasza Lackooo84 (#271021) üzenetére


oliwire
őstag

Sok macerától megszabadítja az embert ilyenkor..
Ha meg a 18 év alatti korlátozásokat akarja az ember megúszni, akkor meg legalább a hónap-nap egyezhetne, és pl 1990 vagy 2000-ret állít be az ember évnek, ami könnyen megjegyezhető.

(#271024) RangerFox válasza XoZ (#271020) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Örök hála, működik!! :R

(#271025) Beniii06 válasza XoZ (#271020) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi, megnéztem és az a dátum lett megadva amire emlékeztem.

"Got any other secret weapons?"

(#271026) james001 válasza oliwire (#270993) üzenetére


james001
veterán

Olvasgatom valamennyire őket de tényleg kezd kicsit sok lenni az infó :DDD
Majd lehet én is youtubera ugrok hogyha végigvittem és nem tiszta még mindig az egész :D
Durva hogy ez amúgy Sam Lake egy agyszüleménye (ő volt ugye az original Max Payne anno) :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#271027) oliwire válasza james001 (#271026) üzenetére


oliwire
őstag

Hát az eredeti Max Payne sem a történet könnyedségéről volt híres :))
Igaz én tizen x éves voltam, mikor azzal játszottam, az angolom sem volt annyira toppon, hogy annyira kövessem az eseményeket, inkább csak a bullet-time lassításokért játszottam vele, a Mátrix filmek akkoriban még nagyon népszerűek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#271028) james001 válasza oliwire (#271027) üzenetére


james001
veterán

Én imádtam a Max Payne-t régen,bár egyben utáltam is mert eléggé nehéz volt :D De azért a sztori abban nem volt ennyire agycsavarós mint a Control-ban :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#271029) erahurka válasza oliwire (#271027) üzenetére


erahurka
félisten

De Max Payne-ből készült film, ami megmagyarázza a játékot ;]

(#271030) oliwire válasza james001 (#271028) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem abból a 2 tetszett jobban, azt különféle modokkal is végigvittem, amiben hátraszaltós mozdulattal indítottad a bullet-time-ot :D

(#271031) oliwire válasza erahurka (#271029) üzenetére


oliwire
őstag

na ahhoz a filmhez kicsit nagy elvárásokkal ültem neki, de semmi komoly nem lett belőle, pedig azt hittem tele lesz ezekkel a lassított lövöldözős jelenetekkel :DDD

(#271032) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Adott egy VISA kártya, és nem tudok vele az áruházban vásárolni. Valaki leírná, hogy pontosan miket kell beírni?
Például gondolok itt a névnél, György, Gyorgy.
Az utca adatnál mondjuk kell-e az utca, vagy csak elég a Vörösmarty 2/A.
Akkor a megyénél elég a Pest, vagy esetleg kell a megyét is utánaírni?
A kártyával ma vásároltam, tehát működik, előre is köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#271033) Kendek válasza neo-geo (#271032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már párszor próbálkoztál vele sikertelenül, akkor letilt 24-48 órára. Addig hiába is adod meg helyesen az adatokat, újfent hibát fog dobni rá.
A bankkártya felvételéhez meg kell adnod annak számát, a kártyára írt nevet (pont úgy ahogyan fel van vésve rá), a lejárati dátumot és a CVV kódot.
Alternatív megoldásként a PayPal is használható, sőt, azt inkább javasolni tudom (nincs semmilyen extra költségvonzata).

<-ƘƘ->

(#271034) neo-geo válasza Kendek (#271033) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Tegnap próbáltam egyszer, ma pedig kétszer.
És az utcát, meg a megyét is ki kell írni? Ha ez ilyen nyűgös, akkor lehet marad a Paypal. Azért köszi a segítséget. :K :R

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#271035) RangerFox válasza neo-geo (#271034) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, de azokat nem veszi komolyan, max az irányítószámnak kell ugyanahhoz az országhoz tartoznia, mint ahová a kártya szól (nem kell pontos címet kiírni).

(#271036) neo-geo válasza RangerFox (#271035) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Rendben, köszönöm Én is így gondoltam.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#271037) Kendek válasza neo-geo (#271034) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezzel kezdtem anno én is a pályafutásomat, és több mint egy napra rá sikerült csak vásárolnom a kártyámmal.
A kártya adatai stimmeljenek, a többi pedig értelemszerűen legyen kitöltve. Szerintem a címednek nem kell betűre pontosan egyeznie bármivel is. Már ha egyáltalán össze tudják azt vetni a banki adatokkal (ez azért kétséges).
A PayPal nálam már nagyon régóta problémamentesen működik. Ugyanakkor ha párszor nem fogadja el valamiért, akkor nem érdemes tovább próbálkozni, csak egy nap múltán.
Egyébként sokan panaszkodtak az évek során, hogy nem megy a vásárlás, vagy csak közvetlen a konzolról (szóval érdemes lehet esetleg ott is próbálkozni). Nálam a webes Store, vagyis a böngészős vásárlás rendszerint hiba nélkül menni szokott.

<-ƘƘ->

(#271038) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Vettem egy Ps4-et,amihez kaptam egy Nacon Revolution Pro kontrollert. Viszont a tok és a súlyok nem voltak hozzá.. Hol tudnék venni ilyet? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#271039) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment a Bioshock Infinite (és a dlck is). A maguk idejében végigjátszottam őket x360on, de a mai napig megállják a helyüket, főleg a hangulatuk, a művészeti stílus és a történet miatt.

Néha elgondolkozom, hogy helyén van-e, hogy az ilyen játékok nem kapnak érdemi folytatást (tudom, hogy az Infinite bukta volt)...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#271040) tboy93 válasza Rigormortiis (#271039) üzenetére


tboy93
nagyúr

Baromi jó játék volt :K Nekem a kedvenc részem, de szorosan követi az első rész, az is bitang jó volt.

(#271041) RangerFox válasza tboy93 (#271040) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jahj, nem is tudom hányszor ugrottam neki az első résznek, de sose jutottam tovább a felénél. Egyszerűen taszít a vízalatti világa, nem tudom megmagyarázni miért. De az Infinite nagyszerű élmény volt, az egyik legjobb fps, amivel valaha játszottam.

(#271042) tboy93 válasza RangerFox (#271041) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nagyon tetszett a lore, meg a design is az első résznél. Elfogadom, hogy nem mindenkinek jöhet be, sőt elsőre 2007 körül amikor találkoztam vele, akkor nekem sem tetszett, 1 órát ha játszottam vele. Tavaly viszont megvett kilóra, imádtam és a zene is nagyon el van találva :C

Azt hittem amúgy, hogy nem fogja tudni túlszárnyalni egyik folytatás sem, amiben a 2. rész nem is cáfolt meg, de a 3. túltett rajta :K

[ Szerkesztve ]

(#271043) Zsinder válasza tboy93 (#271042) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ha választani kell az 1 és az Infinite között akkor én az 1-re szavazok. Nagyon szeretem az Ifinitet is de talán egy kicsit már túl lett tolva :)

[ Szerkesztve ]

(#271044) Rigormortiis válasza Zsinder (#271043) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért ne menjünk el a mellett sem, hogy milyen szépen összekapcsolták az infinite sztoriját a b1-el a burial at sea dlckkel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#271045) tboy93 válasza Rigormortiis (#271044) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hú, az is nagyon ütős volt. Az ilyen játékoknál sajnálom azt, hogy nem tudom teljesen elfelejteni a sztorit és újra úgy átélni mint elsőre :D

(#271046) Zsinder válasza Rigormortiis (#271044) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Persze, nagyon jók lettek a DLC-k mindkét részt imádom, ügyesen kitalálták a dolgokat.
Talán azért tetszik jobban az első rész, mert olyan egyszerű és nagyszerű az amivel meg van az egész csavarva.

(#271047) Bad Pritt válasza tboy93 (#271045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én azt várnám, hogy Ken Levine mutasson végre valamit az új játékából, de kezdem azt hinni, hogy nem is létezik. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#271048) Frod válasza Rigormortiis (#271039) üzenetére


Frod
addikt

Nem is kérdés, mestermű az 1 és az Infinite.
(a 2 pedig egy nagyon csúnya rókabőr a szériában)

Do you see the white shadow?

(#271049) FunPro válasza RangerFox (#271041) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem valamiért a lövés volt benne az, ami miatt nem jutottam tovább soha.

Mintha nem lenne erejük a fegyvereknek. Igazából nem tudom megmagyarázni, de valamiért engem sem tudott berántani az a játék.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271050) crue válasza Rigormortiis (#271039) üzenetére


crue
őstag

Még annak idején PS3-on Sharpshooter puskával játszottam végig, mekkora volt :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.