Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#38001) N.GÁBOR válasza Madwe (#38000) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a villámgyors választ. Ezt nem tudtam. :(

May the force be with you!

(#38002) stilo18


stilo18
addikt

Köszi srácok, akkor nem erőltetem :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38003) lala87


lala87
csendes tag

na meg akartam venni a Destinyt a store-ból, mert mondom az a 13500 ft nem olyan nagy pénz, biztos el leszek vele egy darabig, erre ilyen hibaüzenetet ad:

Commerce is currently not available in your country/region.

ez miért lehet, tud erről vki vmit?

(#38004) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Regisztráltam alaszkai címen a PSN-re. Vásárolnék PS+, vagy feltöltőkártyát az amazonon. Használhatom a már több éve meglévő amazonos fiókom?? (anno rendes magyar címmel regisztráltam)
Simán megvásárolnám, küldik emailben a kódot, amit majd beírok az újonnan létrehozott PSN fiókomba.
Rosszul gondolom??
(Kell hogy az amazon regisztrációm is alaszkai legyen??) :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#38005) Tatyla válasza dhcodoki (#38004) üzenetére


Tatyla
őstag

Ja az nem árt és pár perc atirni ugyan azt a címet

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38006) Madwe válasza dhcodoki (#38004) üzenetére


Madwe
nagyúr

vedd fel külön címnek az alaszkai rezidenciádat is, pikk pakk megvan :)

(#38007) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Alien: Isolation
Was €69.99/£54.99/AU$99.95, now €34.99/£24.99/AU$47.95

PS3:

Alien: Isolation
Was €49.99/£39.99/AU$69.95, now €24.99/£19.99/AU$29.95

PS4/PS3:

Alien: Isolation Season Pass
Was €24.99/£19.99/AU$37.95, now €16.99/£13.99/AU$25.95

PS Vita:

Hatsune Miku: Project DIVA f
Was €29.99/£24.99/AU$44.95, now€14.99/£11.99/AU$22.95
PS Plus members save an additional 10%

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38008) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Sziasztok!!
Most veszek majd nextgen konzolt és nem tudom melyiket!
Tudnátok segíteni benne?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#38009) Madwe válasza RiseOfEvil (#38008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Exklúzívok (nem csak a most elérhető, hanem a jövőben érkező is!!!), haverok merre húznak? kinektes ugra bugra érdekel? az hogy hány fps, milyen a felbontás, érdekel? vagy a 900p@30fps-el semmi bajod? kontrollereket fogtad már kézben? melyik jött be jobban? ezekre válaszolsz, s már tudod is mi kéne neked :D

Bónusz kérdés: van gamer pc-d? mert akkor az xbox exklúzívok 90%-a kiesett, uh. kb egyértelműen ps4 mellett dönts.

A wii u-t nem vettem számításba, elnézést ;]

[ Szerkesztve ]

(#38010) hudekira0


hudekira0
tag

Alien a platinumshopban 13k
Dragon age 576ban 15k

(#38011) dhcodoki válasza Madwe (#38006) üzenetére


dhcodoki
senior tag

OK! Új alaszkai ingatlannal rendelkezem! Azt hiszem első körben a kerítést fel kell újítanom :D

Érdemes prohardveren magánszemélytől vásárolni feltöltést, vagy inkább amazon?

(#38012) Madwe válasza dhcodoki (#38011) üzenetére


Madwe
nagyúr

magánszemély mindig tesz rá hasznot, így ha tudsz, amazont javasolnám.

(#38013) Madwe


Madwe
nagyúr

Valaki írta hogy a Dying Light csak 30fps lesz, ezért pc-n tolja inkább... Hát, sok sikert hozzá a fix 60 fps-sel :D FHDba gondolom az ajánlottnál combosabb kell a fix 60hoz bőven...

Dying Light gépigény minimum:
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
Processzor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
RAM: 8 GB RAM DDR3
HDD: 40 GB szabad hely
VGA: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
Hang: DirectX 10

Dying Light gépigény ajánlott:
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
Processzor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
RAM: 16 GB RAM DDR3
HDD: 40 GB szabad hely
VGA: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
Hang: DirectX 10

[ Szerkesztve ]

(#38014) gyuribácsi88 válasza Madwe (#38013) üzenetére

Elég durvák ezek a gépigények mostanában, és mi lesz itt még később, inkább akkor konzol kompromisszumokkal, mint sem hogy ennyit költsek pc-re, csak azért hogy legyen 60fps-em meg egy leheletnyivel szebben nézzen ki. Vicc hogy a két éve 300K-ért vett pc-m már szinte semmit nem ér. Az előző konzol gen meg elvolt 8 évig, és ez is el lesz sztem legalább addig. De ha 8 évig nem is, legyen 6, már az is bőven jó, milyen pc-t kéne vennie az embernek ami 6 évig fix? :DDD És már azt se lehet mondani hogy így drágábbak a játékok meg úgy drágábbak konzolra,, digitálisan felesbe vásárolva a pc-s játékárakat is a földbe döngöli.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38015) RunnyJuggler válasza Madwe (#38013) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

16gb ram, ahhhhhaaaa...

Mondjuk a processzor és a videókártya kb annyiba kerül, mint egy ps4, úgyhogy inkább megbarátkoznék a 30 fps gondolatával :D

(#38016) BabMester válasza gyuribácsi88 (#38014) üzenetére


BabMester
senior tag

Pár hete csak csendben figyelem a fórumot, elkepeszto mennyire lusták és döntés képtelen az emberek.. már lassan azt is más kell h megmondja az átlag embernek, hogy törölje ki.. a google-t vagy a józan eszét már senki nem tudja használni?!

Bocsi nem válaszba akartam

[ Szerkesztve ]

(#38017) mfranky válasza BabMester (#38016) üzenetére


mfranky
őstag

Egyik héten pont ezt fejtegettem, de aki a Media Markt-ba vásárol, az szerinted utánanéz bárminek is, hogy mennyi az ára? A sok birka csak bolyong, minden szart megvesz 1,5-szeres áron...google-t vagy a józan eszét a lakosság 15-20%-a használja szerintem...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#38018) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#38014) üzenetére


Dexar007
veterán

Sure..
aztan nezz meg egy ps3-at ciklusa vegen. Tobbnyire 720p vagy az alatti felbontasban jott ki minden AA nelkul,es egyaltalan nem volt meg a fix 30 sot.. Killzone 3 ami egy exkluziv cim lenne,konkretan jatszhatatlan volt jo nehany jelenetnel,de akar mondhattam volna a GTA4-et 5-öt is,vagy akar az Uncharted sorozatbol is kiemelhetnenk par nagyobb csatat ahol inkabb a 15 fps kornyeke volt meg.
Az elso par evben egyebkent meg elfogadhato teljesitmenyt nyujtott,emlekszem fel evente lehetett vga-kat cserelgetni,aztan az utolso 4 evben mar egy fos gepen is legalabb olyan szintet tudtal hozni mint a péEs 3.

Give me your cum,bull!

(#38019) RunnyJuggler válasza mfranky (#38017) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A MediaMarkt nem is a hozzáértő emberekből él meg. Én oda csak kipróbálni járok dolgokat, aztán megveszem ott, ahol nem kerül 2x annyiba :)

(#38020) optikal válasza BabMester (#38016) üzenetére


optikal
tag

Jogos,mindenki döntse el maga hogy milyen játékokat szeret és hogy fontos-e a kinect.

PSN:Optikal89

(#38021) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#38018) üzenetére

Ahhoz képest amilyen gyenge volt a ps3 (már a generáció végére) elég szépen elfutott (elfut) rajta a pl a gta5. Mennyi ram is van benne? És hány magosa proci? És mégis ...

Tudom neked az az életed hogy elversz pc-re százezreket, nincs ezzel baj, valakikből meg kell élnie a pc-s alkatrészgyártóknak is ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38022) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#38021) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha neked az eleg szepen azt jelenti,hogy 720p kozel elsimitas nelkul, medium-low grafikan ugy,hogy nagyobb keresztezodesnel fix 15 fps,akkor grat. ;] Persze egy 8 eves konzolhoz kepest valoban szepen futott.Kar,hogy a ps3-at mar 2010-ben le kellett volna cserelni,es akkor jovore mar johetne is a ps5. :))

Give me your cum,bull!

(#38023) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#38022) üzenetére

Hát de figyelj, ez a szép a mai világban hogy mindenki azt vehet amit akar. Rakj össze egy 1 millás gépet, kösd rá egy projektorra ami egy 300"-os vászonra vetít, és játsszál ultra mega giga high beállításon. A fos gyenge konzolos játékot meg hagyd meg nekünk proliknak :DDD ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38024) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#38023) üzenetére


Dexar007
veterán

Senki sem mondta,hogy fos,gyenge.Csak arrol van szo,hogy nem kell szepiteni a dolgokat.

Give me your cum,bull!

(#38025) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Valaki az új Lara Craftot (Lara Croft and the Temple of Osiris)ajánlja ?:)

(#38026) mlinus válasza gyuribácsi88 (#38014) üzenetére


mlinus
őstag

Te milyen pc-t vettél 2 éve 300k-ból hogy már szar?

Nekem a gépem nagyrésze 2011-ben lett véve, és nem nyúltam hozzá, csak bedobtam még 2 ssd-t. Közben elromlott a VGA, és ráfizetéssel hd 6970-ről gtx 780-ra újítottam (ez is már kb más fél éve volt). Tökéletesen megy, minden, maxon, vagy ahhoz nagyon közeli beállításokon.(i7 2600k, 16gb ram, 3 ssd) Munkára is tökéletes (photoshop).

arról nem is beszélve hogy valamiért sokan azt gondolják hogy a ps4-en a multiplatform játékok grafikája megegyezik a pc-n a legmagasabb beállításokkal, fenét. Medium-high általában, és ha úgy lövi be az ember akkor egy jóval olcsóbb gépen is bőven kitol annyi fps-t mint ps4-en(bár, őszintén, pc-n ki elégszik meg 30 fps-el?)

megvan a konzoloknak is a helye, nekem is super nintendo óta van legalább 1 mindig, de egyáltalán nem olyan marha drága a pc-n való játék mint azt páran itt hiszik. A játékok eleve jóval olcsóbbak pl.

A Dying Light-hoz annyit hogy azóta javították, ajánlottba elég a 8gb ram. És manapság divat túlpörgetni a gépigényt, de mindegy. Hiszem ha látom.

[ Szerkesztve ]

(#38027) heim válasza SAABPEPE (#38025) üzenetére


heim
tag

Pontosan olyan mint az első rész csak szebb grafikával.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#38028) Sirandrish válasza mlinus (#38026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Imádom amikor az emberek elkezdik magyarázni hogy a PC mennyire olcsó aztán elmondja hogy az egyébként alkatrészenként 1 egész PS4nyi PC-n minden megy max közeli grafikán.
Hát gratulálok :C

Mellesleg bele se merek gondolni hogy 2011ben mennyibe kerülhetett az a gép mert már a mostani árától is lefejeltem az asztalt, de az tuti hogy egy átlag magyar fél éves fizetése benne van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38029) Madwe válasza mlinus (#38026) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem a 16gb ram az, ami észveszejtő annál szerintem, az csak bónusz :D

(#38030) mlinus válasza Sirandrish (#38028) üzenetére


mlinus
őstag

Én meg azt imádom amikor olyan dolgokat sikerül kiolvasni amiket nem írtam le :D
Hol írtam azt hogy az ÉN pc-m olcsóbb mint a konzol????

Azt írtam, hogy gyuribácsi 300-ks gépe hogy lehet szar 2 éve után, miközben az enyém kb ennyi volt 3 éve, és még mindig nagyon jó...

viszont gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#38031) RunnyJuggler válasza mlinus (#38030) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát nekem már minden játék szép ps4-en és azért vannak igényeim. Régen én is pc-s voltam, de mint diák nem tudtam finanszírozni egy pc fenntartását, azon kívül csak a baj volt vele. (Leégett a vadonatúj videókártyám, ami akkor került 40k forintba)

Most 300k forintból simán lehet venni egy ps4-et, egy FHD tv-t vagy monitort és még marad pénz előrendelni pár játékot...

(#38032) mlinus válasza RunnyJuggler (#38031) üzenetére


mlinus
őstag

Garancia...? :DDD
Nekem 3 xbox 360-am romlott el 2005-6-ban, most erre mit mondjak? :D

(#38033) sting2


sting2
addikt

Melyik régióban nagyobb a Demo választék?
Hová érdemes regisztrálni?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#38034) Sirandrish válasza sting2 (#38033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenhova regizz 1-1 accot :K

mlinus A géped ma alig jön ki 300K-ból :)

Ott az én gépem..kb 2 éve lett véve 100K-ért..monitor, gépház és egyéb sallang nem kellett. A ma megjelenő játékok nem hogy nem mennek high vagy med beállításokon hanem egész egyszerűen el sem indulnak :N
De a komplett gép kijött a VGA-d árából és még maradt egy PS3ra :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38035) SAABPEPE válasza heim (#38027) üzenetére


SAABPEPE
tag

Más változás semmi ?

(#38036) mlinus válasza Sirandrish (#38034) üzenetére


mlinus
őstag

Így van,100k-ból biztos nem jön ki egy jó pc, bár egy ps4 sem. :DDD

Minimum 175-200 körűl kell szánni egy jó gépre, ami kb 50%-al több mint egy PS4 3-4 évre simán jó, kompromisszumokat kell kötni egy idő után, persze, de simán vállalható. Játékok árán valamennyire visszajön, hiszem egyrészt alapból olcsóbb, másrészt vannak cd kulcs store-ok pl kinguin vagy g2a. Aztán ugye nem kell a multiplayerért se fizetni, ami újabb extra pénz amit megspórol az ember.

De részemről lezártam, nem írok többet. Mindenki eldönti magának mi a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#38037) k.arnold


k.arnold
tag

---

Még az a megoldás is érdekelne, hogy fizetek vmennyit havonta, úgy játékok is letölthetőek live-ról?

[ Szerkesztve ]

(#38038) Sirandrish válasza k.arnold (#38037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rossz forumon vagy :K

De ne mond hogy szőrös szívű vagyok...már van rá törés és házilag is megoldható..és olcsó is.
Pontosan így kell

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38039) Madwe válasza k.arnold (#38037) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van, utalj a pm- be küldött számlámra 1.000.000 forintot s meg van oldva ;] szerintem gyorsan töröld a hszt, mert tiltott téma. nem mellesleg kb karóba húznánk mindenkit, aki lopni akar. Ha nincs pénzed benzinre, ne vegyél hummert, ennyire egyszerű... viszlát!

(#38040) k.arnold válasza Madwe (#38039) üzenetére


k.arnold
tag

Még az a megoldás is érdekelne, hogy fizetek vmennyit havonta, úgy játékok is letölthetőek live-ról?

(#38041) Sirandrish válasza k.arnold (#38040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt Ps Plusnak hívják és előfizethetsz rá természetesen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38042) heim válasza SAABPEPE (#38035) üzenetére


heim
tag

Még nem sokat játszottam vele, de elsőre nincs változás...sokkal szebb az biztos

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#38043) SAABPEPE válasza heim (#38042) üzenetére


SAABPEPE
tag

Értem és ajánlod vagy nem annyira?:)

(#38044) k.arnold válasza Sirandrish (#38041) üzenetére


k.arnold
tag

Én előfizetnék, ha megéri! Mennyi játékot lehet letölteni havonta, vagy évente? Demókat viszont sokat? Nem értek ehhez, ha segítesz azt megköszönném :)

Tudom láma kérdés, de eddig mindig xbox-om volt.

(#38045) >Deego..


>Deego..
senior tag

A DriveClub Ps Plusz verzió egy teljes játék?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#38046) gyuribácsi88 válasza k.arnold (#38044) üzenetére

Nem értem, ha előtte boxod volt, akkor mi a kérdés? Illetve mit nem értesz?

Ps+ tagság kell a multiplayerhez, emellett kapunk havonta 2 ingyen játékot, eddig a havi 2 ingyen játék ilyen indie szar volt, most decemberben viszont már megkaptuk az Injustice játékot, januárban meg megkapjuk az Infamous first light játékot, a továbbiakról egyenlőre nincs infó. Demók vannak, de azt megtudod nézni ps4 nélkül is hogy mik vannak fent a store-on.

>Deego..; nem, nem teljes játék, 10 pálya meg nem tudom mennyi autó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38047) heim válasza SAABPEPE (#38043) üzenetére


heim
tag

Ha az eslő rész tetszett akkor mindenképp ajánlom. Én az asszonnyal nyomom akinek az első rész nagyon bejött és amikor mutattam hogy kijön a folytatás Ps4 re már mehettem is megvásárolni az új konzolt.... :)

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#38048) haddent válasza Dexar007 (#38024) üzenetére


haddent
addikt

Élvezhetően és játszhatóan ment a GTA V a ps3 -on. Nekem egyedül a pixelesség baxta ki aszemem néha a távolban, de simán jó volt és imádtam, ez a lényeg nem a grafika háború. PS4 -en meg nálam GOTY túlzás nélkül. (újra)

[ Szerkesztve ]

(#38049) k.arnold válasza gyuribácsi88 (#38046) üzenetére


k.arnold
tag

Köszi a válaszod, havi 2 full játék azért nem rossz tagság mellett!
Simán megéri, innentől kezdve... :)

(#38050) SAABPEPE válasza heim (#38047) üzenetére


SAABPEPE
tag

Az igen :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.