Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235301) eisento válasza S e t h (#235298) üzenetére


eisento
addikt

Es nem is allnak messze a valosagtol... Sot szerintem nem tudjak hol vannak es hozzaferni sem tudnak a sajat szervereikhez. Ekes pelda: the crew elso resz sok ember koztuk en is kertuk a profilunk reseteleset vagy a szerver oldali mentest mert mivel ubisoft jatek bugos mint a szar. Nem tudjak resetelni.... :U :F :W

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#235302) saelin válasza .LnB (#235282) üzenetére


saelin
veterán

99%-ban telóról írok. Most is és kijavította erre. Fogalmam sincs van e jelentése! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235303) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz az Uncharted, mert nem egy mai darab, de végül 3-4 idegesítőbb részt (néhány hosszú ugrálás, harc meg a folyón feljutás) leszámítva elég jó volt. Neki is vágok a 2-ik és 3-ik résznek. Jól emlékszek, hogy forog itt közkézen a 4-es, be lehet rá jelentkezni?

Dive ever, work never.

(#235304) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

GRID 2019
Aki platinázni szeretné annak egy kis új infó.
Talán valamit kezdenek a "Around the Globe" trófeával. [link]
Srác kiszámolta, mi mennyi merre hány méter.Szintén a trófeához hasznos lehet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#235305) saelin válasza F-ECT$ (#235303) üzenetére


saelin
veterán

Most hétvégén én is befejezem az első részt. Engem az lepett meg a legjobban, hogy nem mai játék és mégis egész jól néz ki. A harcok viszont nagyon szarok, de szó szerint. Belépsz egy arénába és ömlenek rád az ellenfelek, amiknek az Ai-ja olyan mint 3 krumpli. Gondolom később jobb lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235306) laci1117 válasza F-ECT$ (#235303) üzenetére


laci1117
tag

Én is félve kezdtem bele, de pozitívan csalódtam végül. A folyós résznél nekem is kezdett elfogyni a türelmem, a kitalálóját 24 órán keresztül játszatnám azon a szakaszon majd megkérdezném tőle hogy tetszett? :D
Engem a végén a zombis rész kicsinált, ezt mégis miért kellett?! Hogy jön ez ide? Nagyon nem illett bele szerintem a történetbe... a helikopter felszállós részről amikor Sully "fedezett" minket meg már ne is beszéljünk, ott majdnem tört a kontroller.. :W

[ Szerkesztve ]

(#235307) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
The Last of Us Factions-t tolja valaki?

(#235308) VTom válasza .LnB (#235275) üzenetére


VTom
veterán

Köszi, de tegnap élveztem már 13 ezret a Days gone-ra meg a Plague tale-re :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#235309) F-ECT$ válasza laci1117 (#235306) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, a harcok kb úgy néztek ki, hogy akármennyire is próbáltál óvatosan menni, volt egy láthatatlan vonal, ami előtt nem láthattál egy ellenséget sem, majd azt átlépted, és mindenhonnan kaptad az áldást, kb 0 esélyed volt kivédeni az első golyókat.
A zombis rész szerintem is fölösleges volt, de engem az jobban zavart, hogy akármennyire is haladtál előre a titkosabbnál titkosabb helyekre, már mindig tele volt katonákkal. Akik hogy is kerültek oda? :)
A fejtörők meg tényleg gyök2 bonyolultásgúak voltak, de gondolom akkoriban ez is elég volt. Egyébként így is elég kevesen tolták végig, még az Easy-t is csak 42%-a a játékosoknak. Viszont platinázni tuti nem fogom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#235310) laci1117 válasza F-ECT$ (#235309) üzenetére


laci1117
tag

A kérdés jogos, ez bennem is felvetődött :D Volt pár olyan rész ahol tényleg mindenhonnan lőttek és sehova nem lehetett fedezékbe vonulni... pl a templom előtti téren

[ Szerkesztve ]

(#235311) Xaels


Xaels
félisten

Othercide Reveal Trailer nekem tetszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235312) Moby válasza Carlos Padre (#235297) üzenetére


Moby
addikt

Alkalmazásból nem lehet a hűtést szabályozni. Ehhez a szoftverek fejlesztőinek tisztában kellene lenniük a konzol komponensek (apu, dram, vrm, táp) működési paramétereivel, az aktuális állapotával, stb. A szoftveresek ilyennel ritkán vannak tisztában. Arról nem beszélve, hogy a sony nem lesz olyan balga, hogy a fakezű stúdiók kezébe adja annak lehetőségét, hogy kinyírják a vásárlóik konzoljait a béna programokkal.

(#235313) syler123


syler123
veterán

Days Gone 6890ft

Ez nagyon jó ár, de nem tudom mi legyen, mert most még nincs rá szükségem, később lehet olcsóbb lesz. (Még azt sem tudom hogy lenne jobb, digitálisan vagy dobozosan)
Wallet-ből fizetve kb 6eFt lehet, mert 12eFt-ért vettem a 15eFt-os feltöltőt.

Még ott van az Uncharted 3, Uncharted 4, God of War 3 remastered, Bioshock collection, Horizon Zero Dawn-t se játszottam még végig.

(#235314) -secret- válasza syler123 (#235313) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd ha mindent végigjátszottál megveszed 4000-ért dobozosan amit továbbadsz 3500-ért ha kitoltad. :P

[ Szerkesztve ]

(#235315) syler123 válasza -secret- (#235314) üzenetére


syler123
veterán

Lehet az lesz :D Jaj tényleg, még ott a Ratchet and Clank is. Lesz ez a Days Gone még olcsóbb is. Amúgy érdekes, mert ebből túl sok eladó példányt nem láttam. Az exlusive játékokat amúgy nem szoktam eladni, max ha valami förmedvény, Horizon Zero Dawn-t ha egyszer végigszenvedem, akkor eladom.

(#235316) -secret- válasza syler123 (#235315) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pont tegnap kaptam Days Gone-t köccsön. Ugye nemrég vettem PS-t de hála isten sok PS-es haver van akik elhalmoznak játékokkal. Szeretek ingyen játszani. :D

Ratchet-et is tolom közben ami szintén kölcsönben van.

Mondjuk az Asszony kedvéért buktam 200 ft-ot a Detroit-on nemrég. ;]

[ Szerkesztve ]

(#235317) F-ECT$ válasza syler123 (#235313) üzenetére


F-ECT$
titán

Várj még vele. Ha egyszer levitték ennyire az árát, akkor legalább ennyire le fogják pár hónapon belül, de az is lehet, hogy még olcsóbb lesz. A backlogod meg elég sokáig ki fog még tartani, bár nem tudom, hogy heti hány órát tudsz játszani, de ez bőven 100 óra+ szórakozás.

Dive ever, work never.

(#235318) FollowTheORI válasza syler123 (#235313) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha megfogadsz egy tanácsot... semmi... de semmi játékot ne vegyél meg addig, amíg nem tudsz/akarsz vele játszani a következő max 1-2 hónapban. :)
Akkor se ha nagyon jó áron van. :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#235319) Wlac válasza darkrock (#235307) üzenetére


Wlac
Ármester

Hali! Öcsémmel mi aktívan. Csapatot keresel?

“The wha-"

(#235320) syler123


syler123
veterán

F-ECT$, FollowTheORI :Igazatok van, átmegy az egész gyűjtögetésbe, nekem ezek a játékok legalább 3-4 hónap, de inkább több, mert hétköznap nem igazán van időm / kedvem munka után játszani. Majd le lesz később is árazva. :)

(#235321) saelin válasza syler123 (#235320) üzenetére


saelin
veterán

Én ebből tudnék írni egy esszét, hogy miért és hogyan vásároljunk online... :C :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235322) sxxorp válasza saelin (#235305) üzenetére


sxxorp
őstag

Uncharted: Én hétvégén fejeztem be a 3. résszel. Összességében megérte a trilógia a PS+ próbahónapot. Az 1. rész a leggyengébb, de felüti a sztorit, korához képest egész jó. Történetben egyéni okok miatt is (szeretem a keleti kultúrát, a tibeti rész ütött) a 2. rész a legjobb. A 3. rész játékmenetben ugrott számomra szintet, nagyon szeretem, ha egy nem dúvad játékban lehetőség van a lopakodásra, sokszor így rendeztem le a jelenetet.
Ha az 1. vége 'tetszett' készülhettek a 2.-ra, szokatlanul sokadjára sikerült, igaz én mindent Hard-on játszok. A 3. végi bunyó inkább bosszantó volt, de nem spoilerezném el a részleteket.

PS+ február: Mindig ki akartam próbálni a Bioshock-ot és... hát egyedi :D Nem horror, olyan nyugtalanítóan beteg. Majdnem a végén vagyok, örülök, hogy játszottam, de nem érzem gondnak, ha a másik kettőt bizonytalan időre halasztom, és vissza a GTA5-höz, vagy TLOU, ha megjön :)

[ Szerkesztve ]

(#235323) Wesder válasza sxxorp (#235322) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig muszàj lenne, mivel a 3 együtt ad ki egy teljes egészt. Zseniàlis triológia. Szerintem az Infinite lett a legjobb a 3 közül, imàdom a storyjàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235324) hombre[EU] válasza syler123 (#235313) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még idén bekerül a PS4 Hits-be,nyugi :)

Life, Uh, Finds A Way

(#235325) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

4Ks TVn, ps4 slimel fullHDban is működik a hdr?
Vagy csak a 4k kiváltsága ps4 pron?

[ Szerkesztve ]

(#235326) Neoteric


Neoteric
addikt

Samsung Q90R vs LG C9 OLED teszt game módban. + bónusz beégés teszt

Ha esetleg valaki hezitálna a képminőséget illetően. Game módban elég durvák a különbségek.

PSN: ne0teric_sAN

(#235327) -secret- válasza ProEvoFan (#235325) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Slim-mel HDR-ben játszom.

(#235328) Kendek válasza ProEvoFan (#235325) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDR-t a legelső FAT konzol is támogatja, nem kell hozzá Pro.

<-ƘƘ->

(#235329) ProEvoFan válasza Neoteric (#235326) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem klikkeltem még rá, de gondolom az oled szarrá veri....
Beégésről mit mond? Konkrétan a beégés miatt nem merem megvenni a c9et
-secret- ; Kendek
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#235330) Bogyi007 válasza .LnB (#235262) üzenetére


Bogyi007
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

A hét dumája!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235331) Neoteric válasza ProEvoFan (#235329) üzenetére


Neoteric
addikt

24 órán keresztül nyomta Fortnite videót, ami alatt a tv nem volt kikapcsolva így a kompenzáló ciklus se futott. 24 óra után ő látott valamit nagyon halványan egyik-másik hudnál, de őszintén szólva én monitoron keresztül semmit nem láttam. Ezután kikapcsolta a tv-t és lefutott kompenzáló ciklus, és így ezután már ő se látott semmi elváltozást mikor visszakapcsolta.

Oké, hogy kumulálódik az oled pixel használata, de a nagyon extrém használattól ha eltekintünk, akkor ez a beégés dolog szvsz kissé túl van lihegve.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#235332) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#235329) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én már lassan két éve játszok oleden és semmi baja... pedig néha elég hardcore session-öket tolok énis rajta... 12-14 órákat is. :D
Bár a 4-8 közötti a tipikusabb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#235333) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#235332) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon agyalok rajta én is....de kurvára fosok, amit már én is túlzásnak tartok....de ez van, 400K bammeg, egy nyaralás ára...ha beég, falnak megyek.

[ Szerkesztve ]

(#235334) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#235333) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem hoz annyi emléket ezis, mint egy egyszeri nyaralás... :)
Nem szabad ezeken sokat agyalni, ha amúgy vágysz rá és "megengedheted".

Elmész nyaralni 2 hét élmény... ez meg élmény amíg beég... ami 2 év... :D
De nem fog beégni, ebben majdnem biztos vagyok.

Persze attól függ mire használod meg hogy, de ha filmezel meg játszol főleg, akkor nem lesz gond vele.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#235335) Wesder válasza ProEvoFan (#235333) üzenetére


Wesder
félisten

Biztosítàs... TV àràhoz képest nem dràga, beég akkor cserélik. 5 évre meg egy TV szerintem vàllalható manapsàg, főleg hogy mindent eldobhatósra gyàrtanak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235336) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Én acc-omra szól a ps+ ,de gyerek szeretne valami pass-t venni a fortnite-hoz.. működni fog, ha az ő nevére vesszük :F

Psn ID: sefter_hun

(#235337) Bogyi007 válasza FollowTheORI (#235334) üzenetére


Bogyi007
veterán

Aham, 2017 decemberében vettem az első drágább tévémet részletre a Telekomtól aminek két év garanciája volt és akkor még nem is gondoltam arra hogy garanciahosszabbítást is vegyek hozzá (Samsung UE50MU6122 178e Ft volt) kettőt találhatsz hogy most januárban mi történt...
Alaplap és tápcsere kellene benne.

Többe került volna a javítása majdnem mint egy új készüléknek.

Így vettem egy Philips 50PUS6504-es tévét és hozzá +2 év biztosítást...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235338) Wesder válasza Sefter (#235336) üzenetére


Wesder
félisten

Fortnite-hoz nem kell plus, és csak akkor működik a pass, ha az ő accountjàra veszitek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235339) Carlos Padre válasza Moby (#235312) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem egy nagy kunszt belerakni az oprendszerbe, hogy figyeljen egy bizonyos flaget és pörgesse meg a hűtést ha aktív. A korai rendszer alatt nem emlékszem ilyesmire, egy későbbi frissítés után jött elő, sőt nagyon régi játékoknál most sem jelentkezik. De ez csak találgatás persze.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235340) sting2


sting2
addikt

1 hónapos EA Access elofizuval, ki lehet próbálni a Plants VS Zombie 3 - át?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#235341) AxBattler válasza Neoteric (#235326) üzenetére


AxBattler
félisten

Nyilván a Q90 ársávjában inkább az OLED a jobb választás, viszont Q70 árszinten nem kapható OLED. Oda mit ajánlanál?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#235342) Sefter válasza Wesder (#235338) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi!

Psn ID: sefter_hun

(#235343) FollowTheORI válasza Bogyi007 (#235337) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elromlott egy belépő szintű olcsó samsung tévéd... de ez most hogy jött ide? :D
Ezért ne vegyen oledet, hanem inkább samsungot? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#235344) saelin


saelin
veterán

Nekem nincs ilyen gondom mint nektek. Vettem egy egész oké 4k monitort és azon csapatom már egy jó ideje. Kényelmes gamer székből, macskával az ölemben, ha úgy van esetlegesen a lábtartót is használom, néha alszom a székben, mert olyan kényelmes... Néha olyan nekem beülni a ps elé, mintha egy wellness hétvégét töltenék el. :B Kb felnőtt koromban élem ki a gyermekkorom, de ez jó hosszú lesz! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235345) FollowTheORI válasza saelin (#235344) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Á de az nem adja vissza egy 55 vagy 65 colos tévén játszás élményét... nekem még a gamer széknél is jobban bejön a kanapé vagy egy jó fotel. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#235346) saelin válasza FollowTheORI (#235345) üzenetére


saelin
veterán

Én szeretem kompakton megoldani a dolgokat. Vehetjük úgy is, hogy minimalista vagyok bizonyos értelemben. Persze nem azt mondom, hogy nem lenne állat olyan TV-vel nyomatni mint ami az egyik barátomnak van (írtam itt is a story-ról, hogy besza-behu volt HDR-ben a HZD rajta), de úgy vagyok vele hogy minek? Jó az így nekem. Gyermekkoromban még ennyi sem volt. :)

Meg valahol kell egy határt húznia az embernek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235347) Droughert


Droughert
tag

Ma megérkezett a Back Button Attacment kiegészítőm. Eddig csak a Division 2-ben próbáltam, az L3-R3 lett rákonfigolva. A korábbi csalódott hozzászólókkal ellentétben, nekem azonnal kézre állt, nagyon bejön, kényelmes, észre sem veszem. Sokkal kézreállóbb számomra ezen nyomni a futást pl, mint az eredeti L3 konfiggal.
Ha még azt is hozzáteszem, hogy ezzel az Anthemben a repülés még élvezetesebb és egyszerűbb, akkor most tömegek fognak ilyet rendelni.
Amúgy viccet félretéve (nem kérek megjegyzéseket), én nagyon sok órát tettem az Anthembe, amiben a repülés a R3-ra volt konfigolva, és nagyon sűrűn kellett használni, aminek az lett a vége, hogy megkotlott a kontrollerem analógja. Aki sokat játszik olyan játékokkal, ahol nagyobb igénybevételnek van kitéve az L3/R3, annak még hasznos is lehet, mert ha az éllettartama kellően hosszú (erről ugye még nincs infónk), akkor a kontrollerünk élettartamát is kitolhatja, mellé meg még egy érdekes, és hasznos kiegészítő (persze, mint olvastuk, nem mindenkinek).

(#235348) Wesder válasza Droughert (#235347) üzenetére


Wesder
félisten

Aki az Anthem miatt rendel BBA-t, annak elgurult a gyógyszere.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235349) alratar válasza sting2 (#235340) üzenetére


alratar
addikt

Nyilván. :)
Azért, mert egy hónap után lemondod, abban az egy hónapban teljes értékű.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#235350) vonSux válasza Wesder (#235348) üzenetére


vonSux
őstag

Ez is egy módszer más döntésének a tiszteletben tartásához :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.