Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274001) vektornfl


vektornfl
tag

Sziasztok!

Gyors tanácsot szeretnék kérni tőletek. Eddig Ps4-em volt plus előfizetéssel, rengeteg online vásárolt/kapott játékkal. Vettem egy Ps5-öt és most oda szeretném adni a négyet a teljesen kezdő haveromnak, hogy próbálja ki kell e neki. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor egyszerre be lehet lépni a PS5-ön és PS4-en is az accountba és lehet játszani egyszerre ugyanazzal az accounttal a két különböző platformon? Vagy mindenképpen kéne csinálni egy új profilt és elsődleges/másodlagos hókusz-pókuszt megcsinálni? Trófeák, mentések, ilyesmik nem érdekelnek, ha keverednének ez alatt a viszonylag rövid idő alatt.

Köszi a választ!

(#274002) Kendek válasza vektornfl (#274001) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanazzal az account-tal nem lehet egyszerre két konzolon is játszani, csak úgy, ha az egyik az teljesen offline. Szóval ha valamelyikőtök csak egyjátékos játékkal játszik internetkapcsolat nélkül, akkor már tudtok ketten is.

<-ƘƘ->

(#274003) vektornfl válasza Kendek (#274002) üzenetére


vektornfl
tag

Köszi szépen a gyors választ! Nem volt időm, még utána olvasni, mert mindjárt itt van és viszi a gépet :D de gondolom az elsődleges/másodlagos megosztás működik ps4-ps5 között is ugye, nem csak ps4-ps4 között?

(#274004) Kendek válasza vektornfl (#274003) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, lehet egyszerre egy PS4-ed elsődleges, miközben a PS5-ödön is aktiválva van a megosztás.

<-ƘƘ->

(#274005) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Itt is megkerdezem hátha. Ps4-5 között van parti? Nézheti mondjuk a haverom ahogy a demon soulst játszom?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#274006) vektornfl válasza Kendek (#274004) üzenetére


vektornfl
tag

Szuper, köszi akkor majd kitaláljuk melyik verzió legyen. Érdekességként most gyorsan kipróbáltam: egyszerre megy a ps4en és 5-ön is a játék. Ráadásul mind a kettő online (Fifa, WWII) és eddig nem dobott semmi hibát. Lehet az is számít, hogy egy otthoni hálózaton van mind a kettő. Mindegy majd kiderül, ha elviszi, csak ne függesszék fel az accountom :)

(#274007) Kendek válasza vektornfl (#274006) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elképzelhető, hogy ha nem ugyanazzal a játékkal játszotok, akkor menni fog. Én amikor próbáltam, akkor kiléptette a másikat.

<-ƘƘ->

(#274008) I.papi


I.papi
tag

Sziasztok!
Ps4 játék Jump Force-ban kérnék segítséget...
Tudom,nem tetszett sokaknak én most ismerkedek magával a ps-el is.
Valaki aki játszott már ezzel a játékkal,legyen már kedves elárulni,hogy a francban kell átalakítani kékre Gokut...
Mert nem megy az ssj sem,csak a genki golyó után..
R2,R3 nem csinál semmit..
Feltöltve 5-ösre sem tudom mi a kombó..
Valaki segítene?
Tudom nem nagy valami lehet,de ez az első ps4 játékom közel 40 évesen,illetve ps is..
Ismerkedek mindennel.

(#274009) lionshamlet válasza I.papi (#274008) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Gratula a konzolhoz, hogyhogy csak most vágtál bele?
Milyen jatekok sorakoznak a letöltési listán?
Sajnos hegynyi tartalom áll a rendelkezesedre, ha minden valamirevaló letolteni érdemes játékot ki akarsz próbálni.
Igy meg hamar ki lehet égni:D

(#274010) Mike válasza Woodslave (#274005) üzenetére


Mike
veterán

persze hogy van parti

(#274011) Woodslave válasza Mike (#274010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja már kipróbáltuk :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#274015) nemorino válasza S e t h (#274013) üzenetére


nemorino
tag

Két hete van PS5-öm, de mivel nincsenek igazi PS5-ös játékok én még ezt a topicot olvasom.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#274017) Mike válasza nemorino (#274015) üzenetére


Mike
veterán

végigtoltam a Rift Apartot, azóta nem kapcsoltam be. :)
igaz én Rdr2-zni szoktam csak

(#274018) S e t h válasza nemorino (#274015) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van azért pár, igaz egy marék gombot sem adnék értük.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#274019) vg


vg
addikt

Ha a 4k-s tv-n 1080-ra teszed a pro-t, akkor a little nightmares 2 60 fps lesz. Ha 4k-n hagyod, akkor 30 fps. Zseniális.

(#274020) RangerFox válasza vg (#274019) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az érdekes, állítólag checkerboard 4k mellett 60fps-t tud a Pro, nem kell állítgatni semmit.

(#274021) vg válasza RangerFox (#274020) üzenetére


vg
addikt

Amikor megjelent pár hónapja ps5-ön toltam végig a játékot, ott 60 volt, aztán azt eladtam, most gondoltam végigtolom öreg pro masinámon újra mert imádom, de 4k-ban az 30fps, ha átállítom a gépet 1080-ra, akkor 60. Jobb lett volna a játékba valami opció. Az tudom, hogy a last guardian is ilyen, jobban fut ha a gép 1080-ban van.

(#274022) Lackooo84 válasza RangerFox (#274020) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS5-ön is 30-cal fut a BC verzió, vicc...

The Truth is out there...

(#274023) duckload


duckload
tag

Hali!
Összefoglalóban az van , hogy AC syndicate magyar felirattal van! De magyar storeban nincs feltüntetve a magyar nyelv feliratként! Most akkor hogy van? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#274024) jozef76 válasza duckload (#274023) üzenetére


jozef76
csendes tag

Üdv!

Én egy régebbi akció során vettem meg belőle a magyar Store-ból a Gold verziót, abban volt magyar felirat...

(#274025) Kendek válasza duckload (#274023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért is vannak összeszedve listába ezek a játékok, mert régebben nem jelölték a Store-ban a magyar felirat meglétét. Most is csak a legújabb címek esetén írják oda, a régieknél nem frissítették ezt az infót. Ennyi a magyarázat. Ha a magyar Store-ból vásárolod, akkor ott lesz a magyar felirat benne.

<-ƘƘ->

(#274026) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Angol fiókom van, amihez egy OTP Master Webkártya volt csatolva. Simán tudtam vásárolni EDDIG. Lejárt a csatolt webkártya, de az új kártya adatainál a számot nem engedte módosítani. A magyar paypal-hoz is ez a kártya van rendelve, ahol ugyan tudtam módosítani a kártya adatait, azonban így sem engedett az oldal fizetni. Próbáltam credit kártyát is, de azt sem fogadta el fizetésnél. Mit lehet csinálni ilyen esetben? Köszönöm előre is a válaszokat.

(#274027) Kendek válasza Petreszku (#274026) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem módosítani kell a számot, hanem töröld a régit, és regisztráld az újat. Ha azonnal nem engedi a vásárlást, akkor hagyd úgy és várj vele fél-egy napot, majd próbáld újra a vásárlást. A PayPal az biztosabb, de azzal is várj ha nem jó elsőre, mert különben csak bannolják úgy is a hibás próbálkozások miatt.

<-ƘƘ->

(#274028) Petreszku válasza Kendek (#274027) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm szépen a gyors választ. Így jártam el, azonban címet is kér, ahol az országot (UK) nem engedi megváltoztatni, fals számlázási címet pedig nem szeretnék beírni.

(#274029) Kendek válasza Petreszku (#274028) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmi baj. Most már tudsz regisztrálni magyar account-ot is, árban teljesen ugyanaz. Az UK profilodra vásárolt játékaidat pedig megosztás révén el fogod tudni érni.

<-ƘƘ->

(#274030) erahurka válasza Petreszku (#274028) üzenetére


erahurka
félisten

A külföldi profil átka. De ugye kedves Sonynál nincs migrálás. Bár ha lenne, az is csak tönkrevágná a profilt úgyhogy jobb így...

(#274031) Bogyi007 válasza erahurka (#274030) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem akarnám leírni hogy bezzeg odaát, de sajna ez így van. Anno ott teljesen jól megoldották a profil hazamigrálását, sőt még kreditet is adtak ösztönzésül.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#274032) duckload válasza jozef76 (#274024) üzenetére


duckload
tag

Köszönöm!

@Kendek
Értem, így világos! :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#274033) Sanyi.mTs válasza Bogyi007 (#274031) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nekem is ez a szívfájdalmam. Mikor PS fiókot csináltam, akkor még nem volt magyar fiók. Azóta az évek alatt felgyűltek a PS+ játékok és nem szívesen fizetnék két fiókra éves előfizetést.

(#274034) Lackooo84 válasza Sanyi.mTs (#274033) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Párszor már volt téma, és le ís írtam ezt, de mindig is volt magyar fiók létrehozásra lehetőség (én is csináltam 2007-ben), csak store nem volt. De UK US accon vásárolt játékokat gond nélkül lehetett játszani a magyar accouont alatt, magyar zászlóval a nevem mellett....

The Truth is out there...

(#274035) Szipi


Szipi
aktív tag

Sziasztok!

Ma olvastam ezt a hírt: PS4 frissítési problémák
Esetleg jelentkezett valakinél?

Pont egy hete szereztem egy Ps4 pro-t, nem merem frissíteni ezek után. :N

Ps3-al volt pár frissítős szivatásban részem, reméltem itt már nem lessz ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#274036) vg válasza Szipi (#274035) üzenetére


vg
addikt

Nekem feltelepült pro-ra, toltam little nightmares 2-vel már órát azóta, toltam két és fél kört fall guy-s ban (ragequit lett a vége) nem tűnt fel hiba.

(#274037) kill_switch válasza Szipi (#274035) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem is PRO van, a menüben észlelhető, hogy valami gyík van, store-ban is volt, hogy egyik menüpontról a másikra átlépésnél hosszú másodpercek voltak mire reagált a gép. Többször azt hittem, hogy konkrétan lefagyott, de nem.

(#274038) erahurka válasza Szipi (#274035) üzenetére


erahurka
félisten

Szerencsére nem futottam bele (legalábbis egyelőre), pedig Slimem van.

(#274039) vargalex válasza vg (#274036) üzenetére


vargalex
félisten

Én sem tapasztaltam eddig semmit... Szintén Pro. A Slim-en még nem néztem.

Alex

(#274040) erahurka válasza vargalex (#274039) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy olvastam egy cikkben tegnap, hogy inkább Slim és Fat gépekkel panaszkodnak.

(#274041) GEIL válasza Szipi (#274035) üzenetére


GEIL
addikt

PS Slimen eddig nem jelentkezett gond.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#274042) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Pro-m van, Resident Evil Village-el játszom, hibátlan a frissítés óta is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#274043) Szipi


Szipi
aktív tag

Ezek szerint tényleg elkeféltek valamit és csak szerencse kérdése, hogy kinél jön elő.

Következő hétvégéig remélem megoldják, legközelebb akkor leszek konzol közelben.

Jár valami bünti ha nem frissítem a konzolt, nem enged játszani vagy storeba lépni stb...?
Ps3 sajnos ilyen volt. :(((

(#274044) Kendek válasza Szipi (#274043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, előfordulhat, hogy az online szolgáltatások a frissítés telepítéséig nem elérhetőek.

<-ƘƘ->

(#274045) vargalex válasza Kendek (#274044) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem pl. pihenő mód után ébresztve nem engedte folytatni a Days Gone-t a frissítés elvégzéséig (és nyilván így az utolsó automatikus mentésnél folytathattam). Pedig az nem is lenne online. Igaz, nem ez az elsődleges konzol, de az account saját digitális játéka. Nyilván ellenőrizni szeretett volna valamit.

Alex

(#274046) Kendek válasza vargalex (#274045) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az elsődleges konzolon nem lett volna ilyen gond, mert ott nincs szükség indításkori és óránkénti online licenc ellenőrzésre.

<-ƘƘ->

(#274047) vargalex válasza Kendek (#274046) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, ezért írtam, hogy nem elsődleges konzol...

Alex

(#274048) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha új HDD/SSD-re akarok váltani, akkor innen a "PS4 console reinstallation" fájlt kell letöltenem és pendrive-ra másolnom?

(#274049) Kendek válasza Sanyi.mTs (#274048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, nem az update, hanem a némileg nagyobb méretű, reinstallation fájlra lesz szükséged.

<-ƘƘ->

(#274050) Monoton


Monoton
tag

A frissites okozhatott szerintetek olyan problemat, hogy ea access elofizetessel a battlefield 1 nem toltheto le, hanem csak megvasarolhato? Esetleg akinek van elofizetese ra tudna nezni, hogy neki megjelenik-e a storeban a download menupont?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.