Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#245001) ProEvoFan válasza lazioforever (#244989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Háááát....azért tudja szívatni az embert.Én vissza is állítottam normalra.

(#245002) semetka


semetka
őstag

Én is most kezdtem el újra az Unchartedet. Anno ps3-on is kedvenc volt, és ugyanúgy megvan a varázsa még most is. Hardon nyomom de néha szivat rendesen, pedig 3-on mind3 játék platkó. :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#245003) Steve1207 válasza semetka (#245002) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha már így mondjátok feldobom én is a hétvégére. Igaz normál után egyből crushing-on néztem utoljára, ahol kb 2 lövéstől meghaltam, de megpróbálom ismét :D

.

(#245004) Deck válasza hjtz4t3wrseg (#244996) üzenetére


Deck
titán

+1 :C

PS5

(#245005) semetka válasza Steve1207 (#245003) üzenetére


semetka
őstag

Én most lehet csak retro-zok egyet hard-on mert a crushing tényleg nehéz. Ebben meg van brutál is :D Nem akarom magam szivatni, meg eleget szívtam anno ps3-on :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#245006) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok a joystickom bal analógja kezd néha önálló életet élni magától. Mivel érdemes próbálkozni befújni valamivel?

(#245007) erahurka


erahurka
félisten

Alig merem már beírni ide hogy technikailag fos a Metro Exodus mert egyből lehurrogtok.

(#245008) saelin válasza Szilágyi84 (#245006) üzenetére


saelin
veterán

Inkább szétszedni és úgy kitakarítani jobb ötlet. A fújkálással vagy semmit nem érsz el, vagy ha nagyon mázlid van, akkor pár hétig/napig megszűnik a gond. Youtube-on van róla egy csomó video. Én is egy ilyen alapján csináltam anno és köszöni szépek a kis piros kontrollerem, de jól van. Ellenben a fekete (a géphez kapott) a jobb oldali ravasz húzására a kamera is forgott. Na, ott próbáltam mindent, de semmi nem oldotta meg...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#245009) Mike válasza RangerFox (#244931) üzenetére


Mike
veterán

Little Nightmare Complete edition DLC

no kiderült. Hiába vettem meg a complete editiont, azért volt a DLC fejezeteken lakat, mert meg kellett vennem még külön a DLC-ket a storeban, igaz ingyen

(#245010) Kendek válasza erahurka (#245007) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért csak végig tudtam játszani még tavaly, szóval annyira azért nem problémás. Sőt, én majd most kezdek neki a két DLC-nek is; The Two Colonels és Sam’s Story. Összevártam őket, meg a jó leárazást.

<-ƘƘ->

(#245011) erahurka válasza Kendek (#245010) üzenetére


erahurka
félisten

Nem érzem a mozgást. Mindenbe beleakadok a földön. Az ellenfelek meg nyelik a lőszert. A gombkiosztás is elég szörnyű.

Ja és a kis csukló iránytűnek miért a hátulján van az a hatalmas zöld nyíl???

[ Szerkesztve ]

(#245012) Peace válasza Kendek (#245010) üzenetére


Peace
nagyúr

Huhh tényleg, folytatni kéne a Sam's Story-t!!! A Two Colonels szánalmasan rövid volt, de a második DLC-t félbehagytam a Death Stranding miatt. Most meg a Gears Tactics olyan szinten köt le, hogy esélytelen a PS bekapcsolása. :DDD

(#245013) erahurka válasza Peace (#245012) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyen jó lett a Gears Tactics? Lehet rá kéne néznem már mi az, elkönyveltem hülyeségnek a cím hallatán :DDD

(#245014) robcsekwow


robcsekwow
tag

Hali. Olyan kérdésem lenne, Fallen Orderbe ha kijátszottad másik accounton is tudsz new jurney+ módba játszani?

(#245015) Peace válasza erahurka (#245013) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha szereted a GoW és XCOM sorozatot, akkor telitalálat! ;) Izzasztó már normálon is, brutálisan véres, fejlődik a csapatod, szeded össze a fegyver és páncélfejlesztéseket és a skill tree is ötletes és változatos.

(#245016) RangerFox válasza robcsekwow (#245014) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Profilhoz vannak kötve a mentések, így nem.

(#245017) penge111


penge111
addikt

Idave: melyik jobb szerinted Operencia vagy a Bards Tale IV? Te már mindkettőt nyomtad :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#245018) ldave válasza penge111 (#245017) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jó kérdés :) Mindkét játéknak megvannak az előnyei és hátrányai a másikkal szemben. Az Óperencia szebb játék és a karakterek, a történet is közelebb áll hozzánk sok magyar vonatkozás miatt, a BT klasszikusabb angol fantasy ilyen szempontból. A harcrendszer nekem jobban tetszett a BT-ben, ott mozogni is lehet a harctéren, ami extra taktikázásra ad lehetőséget. A fejtörők mindkét játékban változatosak és tudnak kihívást okozni.

Ahol nekem elhasalt az Óperencia, az a csatlakozó karakterek szerepe. Harcos karaktert indítottam és eddig négy új csapattagot szereztem, akik szintén harcos vagy íjász típusú szereplők. Tehát még nincs varázslóm és most pont egy olyan főellenfél van soron a játékban, akinek hatalmas a fizikai védőértéke, alig-alig sebzem és egyelőre nem tudtam legyőzni. A BT sokkal jobb ilyen szempontból, ott az első három szereplő lefedi a szokásos harcos/íjász/varázsló szerepeket. Sőt, ott tudsz felbérelni is egy ideiglenes segítőt, ha épp kellene valaki, aki nincs a meglévők között. Tehát azt tudom tanácsolni, hogy az Óperenciában ha valaki kezd, aki varázslóval induljon, mert jóval könnyebb lesz az élete.

A Slime draws near! Command?

(#245019) zojjektum válasza Szilágyi84 (#245006) üzenetére


zojjektum
senior tag

Fújkálhatod, tisztogathatod ez nálam kb. egy hétig működött is. Analóg kar csere lesz a megoldás. Ilyeneket kell rendelned, ha te magad csinálod én kipróbáltam az összes színűt, de csak a sárga működik nálam megfelelően [link] . Azt gondoltam nincs különbség a színek között, de csak a sárgánál működik az l3 rendesen, a többinél a végállásukban szinte lehetetlen normálisan lenyomni (hangsúlyozom ez az én tapasztalatom)

[ Szerkesztve ]

(#245020) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kipróbáltuk az új tévén (Samsung Q82R) a COD MWt.
Eddig 8as érzékenységen volt a kontroller.Az új tévén lejjebb kellett vennem, mert túl gyorsnak éreztem a célkereszt mozgását, meg gördülékenyebb az egész játék.
Az előző tv 60hz panel volt, 44 ms válaszidővel.
Q82nél 120hz a panel és 15ms a válaszidő. Ennyit számítana? :F

[ Szerkesztve ]

(#245021) Kendek válasza ProEvoFan (#245020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A jó megjelenítő ugyanolyan fontos mint maga a konzol. Vagyis játékélmény szempontjából nem mindegy, hogy milyen tévére kötöd. Igen, ennyit számíthat. :)

<-ƘƘ->

(#245022) KaitouP válasza ProEvoFan (#245020) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyértelműen igen, nem véletlen, hogy PC berkekben a monitoroknál a legjobb az 1ms válaszidős monitor. Ezért játszok monitorra kötve PS4-en is, és nem tv-n. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#245023) sting2 válasza Kendek (#245021) üzenetére


sting2
addikt

Nem ez nem igaz.
Csakis a Slim saját kábelével mert a szonyi mérnökei tudják, , meg az Apex, persze monitoron varezba.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#245024) Lackooo84 válasza Kendek (#245021) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na és persze ne felejtsd ki a jó érzékszerveket, mint a jó látás-hallás. :DDD

The Truth is out there...

(#245025) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#245026) erahurka válasza hombre[EU] (#245025) üzenetére


erahurka
félisten

Multiplatform Forza Horizon. Nem tudom hova tenni. A Gridet is elszarták tavaly.

(#245027) hombre[EU] válasza erahurka (#245026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja,megkapta a forza-karnevált és...ennyi?! :D legalább raytracing lenne hozzá,ami kucsit érdekesebbé tenné...kb a codemasters lesz egyetlen aki autós játékban nem fogja használni

Life, Uh, Finds A Way

(#245028) Wesder válasza erahurka (#245026) üzenetére


Wesder
félisten

Én is csak pislogtam hogy fapados Horizon, de aztàn felhomàlyosítottak hogy ez azért van, mert az előző Dirt jàtékokkal nem jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#245029) erahurka válasza hombre[EU] (#245027) üzenetére


erahurka
félisten

Meglep?

(#245030) Skynet258 válasza 2ozzmexy (#244940) üzenetére


Skynet258
veterán

Szép pénzt elkernek érte... Én a napokban fogom megcsinalni a tisztitast, pasztazast, vettem Kryorig pasztát meg Grizzly Minus Pad 8-at, még élvezni is fogom amilyen hülye vagyok. :DDD

https://geekpulse.hu

(#245031) stilo18 válasza ProEvoFan (#245020) üzenetére


stilo18
addikt

Más a válaszidő és a tv input lagja, de igen... Ennyit számit ;)

Grat a tv - hez amúgy :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#245032) Carlos Padre válasza stilo18 (#245031) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért kell gratulálni valakinek azért, mert vesz valamit? Akkora teljesítmény, vagy mi?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245033) S e t h válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#245034) Catman válasza saelin (#245008) üzenetére


Catman
aktív tag

Én ez alapján takarítottam ki, mert a sima szétszedés és fújkálás nekem sem segített. Úgy voltam vele, ha letörik a zöld érzékelő a nyákról, az sem számít, mert egyszerűen már használhatatlan volt. De nem tört le. Óvatosan és éppen csak annyira kell kihajtani, hogy ki lehessen szedni az érzékelőt, aztán alkohollal letörölni a felületeket. (Azért tartok tőle, hogy a következőnél már letörne a cucc...)

(#245035) l.skywalker válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C Én vettem 3 karton tejet tegnap és 90 tojást :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#245036) FunPro válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


FunPro
senior tag

Gyerekhez is szoktak gratulálni, pedig ahhoz még kisebb erőfeszítés kell, mint a tévé megszerzéséhez. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245037) Szabi® válasza Carlos Padre (#245032) üzenetére


Szabi®
addikt

Mert emberek vagyunk ? És lehet más is szeretne olyan tv-t ? És ez egy fórum ? :U :U

(#245038) RolEnD_ válasza FunPro (#245036) üzenetére


RolEnD_
tag

Mondd ezt a nőnek aki megszüli. :)

[ Szerkesztve ]

(#245039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#245040) Carlos Padre válasza l.skywalker (#245035) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is most jöttem haza felcuccolva. Az doboz bonbont és a virágot üdvözlőkártyával az öltözőmbe várom :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245041) AxBattler válasza ProEvoFan (#245020) üzenetére


AxBattler
félisten

Ejj, a Q82R... ha most nem lenne annyira kiszámolva a pénz, én is ilyet vennék!
Grats hozzá! :C

(#245032) Carlos Padre
Hogy legyen mit kérdezned. :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#245042) Mike válasza Carlos Padre (#245040) üzenetére


Mike
veterán

mit főztél ma?

(#245043) NomAd_82 válasza Carlos Padre (#245040) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Gratulálok a bevásárlásodhoz. Fogyaszd egészséggel. Megy az üdvözlőkáryta. :DD

(#245044) ProEvoFan válasza stilo18 (#245031) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!...és igazad van,. bocsi.
Amíg nem volt ennyire komoly tévém, addig nem hittem el én sem, hogy ennyit számít egy drágább megjelenő. Ez a valós 10bites panel HDRben odabasz.... :Y
Még mielőtt lebaszna valaki, hogy "mit játszom az agyamat"....nem, én nem vagyok olyan, csak most kicsit lelkes vagyok az átlag "énemtől".

(#245045) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#245044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne érezd magad lebaszva mert megosztod velünk az örömödet, csak a hozzá fűzött gratuláció miatti értetlenségemnek adtam hangot.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245046) hombre[EU] válasza l.skywalker (#245035) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#245047) FunPro válasza RolEnD_ (#245038) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha a szenvedési faktort nézem, akkor jogos. :R

Ebben az esetben gratulálok minden olyan társasház legfelső emeletén lakó egyénnek az új mosógépéhez, akinek sikerült felvinnie lift valamint szállítócég segítsége nélkül az új gyöngyszemet! ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#245048) Carlos Padre válasza FunPro (#245047) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na jó, de az felér egy szüléssel. :D

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245049) Carlos Padre válasza Mike (#245042) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Zúzapörkölt főtt krumplival, friss kenyérrel és ecetes chillivel a menü. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#245050) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Most már nagyon-nagyon eltértünk a topik eredeti témájától, szóval kérném, hogy kicsit visszafogottabban offoljunk!

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.