Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236301) kicsi89 válasza Carlos Padre (#236297) üzenetére


kicsi89
csendes tag

1000 hála mester :R

(#236302) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#236300) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na a Div2 egy remek ötlet, ha nem multizom, csak soloban egyedül lenne értelme?
Az első rész is kimaradt.
Az RE2-t megveszem inkább HA-n lemezesen.;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#236303) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#236299) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az Evil Within nem rossz és apróért szokott menni

Life, Uh, Finds A Way

(#236304) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#236303) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi, imádom a sorozatot, de végigjátszottam mindkét részt.
Nekem nagyon adta.:K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#236305) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#236304) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor nincs mese,Bloodborne :)

Life, Uh, Finds A Way

(#236306) Wesder válasza Zoleee83 (#236299) üzenetére


Wesder
félisten

Hollow Knight

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236307) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Tessék gyorsan megrendelni!!! :DD :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#236308) Wesder válasza Tdizsolt (#236307) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel csak egy PS5 logó matricàt kapsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236309) Tdizsolt válasza Wesder (#236308) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Annak elég drága... ;]

Psn ID: Tdizsolt

(#236310) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#236302) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Többen mondták, hogy egyedül is végigjátszható.
Ha platinázni akarod, akkor kell több ember.

(#236311) torik


torik
senior tag

A most futó player celebration jutalmak mikor lesznek elérhetőek? Én csak az első statikus témára pályázok, már régen beregeltem hogy szeretnék részt venni de sehol semmi :F később osztják ki vagy megint becsuklott a rendszer sony-éknál?

All that and a bag of chips

(#236312) EczkE válasza torik (#236311) üzenetére


EczkE
addikt

Valoszinuleg a promocio vegen. El kell erni bozonyod merfoldkoveket csak akkor kapunk valamit. Ebbol gondolom hogy csak akkor lesz valami ha veget ert.

Asszem mindenféleképpen!

(#236313) eisento


eisento
addikt

Hello. Battlefield V pro embert keresek :DDD

vegigszenvedtem hardcoreon ezt a nyomorek jatekot de megsem kaptam meg sem a hardert sem pedig a hardcore-ert jaro trofikat. ilyenkor mi a budos picsa van?

irtak, hogy mind3 war story vegen levo videot inditsam el de semmi...

:F :W

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236314) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok,
a hálózatos topikban érdeklődtem, de senki nem válaszolt. A PS4 GTA 5 topik halott. Megpróbálom itt is hátha..

Egy hibára szeretnék rájönni. :U
1 éve kábelnetünk lett (optika helyett ;( ) és azóta sokszor problémám van egy PS4 online játékkal (GTA 5). Köztudottan sok probléma van a Rockstar szerverekkel is, de ennyire sz@r nem lehet. Szeretném kideríteni kinél van a hiba, mert már kikészít.
Simán kapcsolódom, néha látok kisebb laggolást. Gyakran left-el, azaz ledob az adott szerverről. Újabban elég nehezen tudok Heistekhez csatlakozni vagy azt írja kickelve lettem, miközben nem. Ilyenkor a PSN fiókból nem tesz ki, csak az online GTA szerver dob le. Rossz netnél PSN fiókba sem tudnék belépni, az is megszakadna. Mással nem játszom, de amikor próbáltam azokkal nem volt gondom.

A net 120/10, kábelnet, Router szolg. Technicolor TC7200, UPnP engedélyezve. Saját Routert rákötve sem jobb. utp kábel, vagy wifi ua. A net látszólag jól megy. Mérések alapján a ping is jónak tűnik. De alaposan nem tudtam tesztelni. pl parancssoros cmd (bix, google..13 ms körül) és pár online teszt alapján néztem. Távoli kapcsolódásnál lehet, hogy túl magas a ping..
A GTA 5 online egy P2P játék.

Tudnátok valami ötletet adni hogy tudnám kideríteni mi lehet a gond? Én kifogytam.

[ Szerkesztve ]

(#236315) Wesder válasza Krystal_s (#236314) üzenetére


Wesder
félisten

Hanyas a NAT-od? Kettes a jó úgy tudom. Illetve az egyes is, csak annak van valami feltétele, csak nem emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236316) Krystal_s válasza Wesder (#236315) üzenetére


Krystal_s
addikt

NAT 2.

(#236317) Wesder válasza Krystal_s (#236316) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor passzolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236318) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Létezik hasonló játék, mint a Division ?
Olyan, ami open world, tps és lövöldözős !? :U

Redmi Note 9

(#236319) Bad Pritt válasza felixo (#236318) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

GTA, Red Dead Redemption.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236320) Kendek válasza Krystal_s (#236314) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt nézd meg, hogy nem-e NAT-ol az internetszolgáltatód. Vagyis a router IPv4 WAN címét hasonlítsd össze azzal ami itt kiír. Ha a kettő nem egyezik, akkor valószínűleg ez a probléma forrása.

<-ƘƘ->

(#236321) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Nem tudok csatlakozni a szerverhez ezt írja ki you lost your connection to the ea server. sing back in to access online features. see ea.com/unable-to-connect. Most nálam van a hiba? Vagy megint be kéne írnom a wifi kódot?

[ Szerkesztve ]

(#236322) oriic válasza felixo (#236318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

World War Z

Live-Die-Respawn

(#236323) Lackooo84 válasza Krystal_s (#236314) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sajnos az a 10Mbps feltöltés (gondolom még az sincs meg) igen siralmas már manapság...

The Truth is out there...

(#236324) Kendek válasza nokia123 (#236321) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha rákeresel, akkor látod, hogy az EA szervereivel vannak gondok, vagyis azok álltak le. A te oldaladon nem tudsz vele mit csinálni, a WiFi kódot hiába írnád be neki. Várni kell amíg helyreáll.

<-ƘƘ->

(#236325) felixo válasza Bad Pritt (#236319) üzenetére


felixo
őstag

Köszi, ezek annyira nem jönnek be. :N
Inkább looter shooter játék érdekelne. :K

Redmi Note 9

(#236326) nokia123 válasza Kendek (#236324) üzenetére


nokia123
aktív tag

Értem én csak ara gyanakodtam hogy tegnap lefagyott a fiffa és utána kiléptem ezért gondoltam hogy nálam lehet a hiba.

(#236327) Bad Pritt válasza felixo (#236325) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát valami kompromisszum kelleni fog szerintem, mert a looter shooterek többsége fps.
Esetleg a Ghost Recon?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236328) BoneDragon válasza Lackooo84 (#236323) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ne beszeljunk mar hulyeseget, boven eleg egy multihoz.

(#236329) felixo válasza Bad Pritt (#236327) üzenetére


felixo
őstag

Gondolkoztam rajta, de állítólag eléggé gagyi még, sz.rul lett megcsinálva !? :U

Redmi Note 9

(#236330) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit írkáltam már itt nektek a R6:Siege-ről. Itt egy videó, egy tegnapi meccsemről.
Lnb-Unranked-Kafe
Nem olyan rossz a Siege helyzete mint ahogy sokan írjátok. Bár tény, hogy a közösséggel komoly bajok vannak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236331) saelin válasza Lackooo84 (#236323) üzenetére


saelin
veterán

Nekem gigabites netem van, de a feltöltésem valami lepkefing hozzá képest. Tény, nem használom úgy mint a letöltést, de attól egy kicsit jobban megeröltethetnék magukat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236332) kiserik válasza Lackooo84 (#236323) üzenetére


kiserik
senior tag

Legszarabb telefos netem van, tized annyi feltöltéssel. Soha nem volt multiban problémám ebből.

(#236333) saelin válasza kiserik (#236332) üzenetére


saelin
veterán

Mert a ping számit igazán, hogy az adatot milyen gyorsan tudja A-B-A pont között vinni (a valóságban ettől is hosszabb úton megy keresztül az adat). Lehet csak halucinálom, de pl mióta gigabitem van többször tapasztalok lagot és slow connection-re felhívó üzenetet. Lehetseges hogy újra natolva vagyok? Sőt lehet az IPv6-ot is visszakapcsolták vele? Most hogy feljött ez a téma újra elkezdett érdekelni a dolog.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236334) syler123


syler123
veterán

Hát ez a God of War 3 jó rövid volt. Tetszett, még a 2018-as rész után is, de abban azért jóval több tartalom van. Azt vettem 4500ft-ért, ahhoz képest a 3000ft elég sok 3-as részért. Kihagyni mondjuk nem szerettem volna, de érdemesebb lett volna lemezesen megvenni.

(#236335) Bad Pritt válasza felixo (#236329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Wildlands nem szar, a Breakpointot fikázzák nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236336) Wesder válasza syler123 (#236334) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mit vàrtàl, meg az összehasonlítàs se nagyon fer, mert a 18-as egy teljes újragondolàsa a szériànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236337) Kendek válasza Lackooo84 (#236323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bárcsak így lenne, de a legtöbb helyen nagyságrendileg ilyen net van. Sokaknál csak a DOCSIS szabványú kábelmodemes net érhető el, nem mindenki panellakó. Elrettentésként, ez van nálunk, és ez a max. És akkor ez még jónak mondható, máshol ez is álomkategória. Persze a gigabites olcsó optikaihoz képest nudli, de nem ahhoz tervezik a játékokat.

<-ƘƘ->

(#236338) _drk válasza syler123 (#236334) üzenetére


_drk
őstag

Az nem olyan rövid az! Vedd feljebb a nehézséget.
Nekem kb ugyan annyira tetszik a 3 mint az új. Persze elavultabb, de az a zúzás ami van benne, köröket ver az új megfáradt Kratosra.
De alapból stílust is váltott a játék tehát össze hasonlítani se lehet...
Egyik cimbinek mondjuk még mindig az az etalon.

(#236339) syler123 válasza Wesder (#236336) üzenetére


syler123
veterán

Az összehasonlítás hogy fer vagy nem az viszonyítás kérdése, az árhoz képest rövid. Ahhoz képest meg drága, hogy nem mai darab. De nem bántam meg, csak megjegyeztem. Azt is hogy látványra meg játékmenetre is élvezhető az új rész után, ennyi volt az összehasonlítás nem több....

_drk : nekem a zenék is nagyon bejöttek a 3-asnál. Mondom a játék tetszett, lehet azért is tűnt rövidnek, mert eléggé bejött :D De most még biztosan nem szeretném újra végigjátszani másik nehézségi fokon.

[ Szerkesztve ]

(#236340) Tegla80 válasza Kendek (#236337) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem ennek a fele van(100/10)coaxon es nincs is mas. :D
Viszont ha mar a halozat a tema es itt is vagy akkor Te nem erzed ugy,h a 7.50 beta alatt jobbat mersz,mint elotte?Ezt ugy ertem,h nalam kb 65/3 az atlag amit tudtam idaig a psn fele merni,(idiota szokas,de a sok ev alatt ranevelt a szolg,h minden bekapcskor merjek parat azt ha latom,h xar akkor elkuldjem oket a sunyiba..... :DDD ) mig most ~90/9 amit a 7.50-el tud a pro. (soxor merve is) A netem nem lett acelosabb az tuti es meresnel feltunt,h mig elotte par mp alatt lezavarta az most sokkal tobb mp alatt megy csak vegbe.
Szval nalad(meg mindenki masnal aki 7.50-en van) mi a helyzet e teren?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#236341) Kendek válasza Tegla80 (#236340) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a beépített internetkapcsolat tesztelése által mért letöltési és feltöltési sebességre gondolsz, akkor azok igencsak erősen becsült értékek. Gyakorlatilag nem mond semmit a valós internetkapcsolatodról. Múlik a Sony szerverein, de még ahhoz is nagyon kis adatmennyiségből próbálja a megtippelést. Amúgy általában placebo, szinte minden frissítéssel érzi az ember, hogy mennyivel gyorsabb lett minden. Főleg mert azt is írják hozzá, hogy pont a teljesítményt javították (de persze nem). :DDD

<-ƘƘ->

(#236342) S e t h


S e t h
nagyúr

Erről is ugattam a Death Strading befejezése után, respect Kojima.
Játéktól független hír, de aki még nem játszotta végig, annak erősen spoileres lehet.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236343) Tegla80 válasza Kendek (#236341) üzenetére


Tegla80
addikt

Most ne menjunk bele ilyen dolgokba,ez van ezt hasznaljuk.
Szval ha sokat mersz akkor kialakul egy osszkep benned,h mit kapsz kb atlag es amit azota merek az atlagon feluli minden meresnel es ilyen feltolteseim elotte sosem voltak.
Szval arra vok kivancsi,h ha mertel elotte es 7.50 ota is mersz akkor nalad milyen velemyen alakult ki ezen temaban. (ez meg mindig sac/kb statisztika persze ,de azert azt le lehet vonni belole,h javult valami ha masoknal is jobb....)

Sony® & PlayStation®

(#236344) hombre[EU] válasza Kendek (#236337) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A fél vesémet odaadnám olyan netért :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236345) Kendek válasza Tegla80 (#236343) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem szoktam kényszeresen méregetni, szóval nem nagyon tudok nyilatkozni ez ügyben. Ami engem zavarni szokott ha a játékokat és a frissítéseket lassan tölti le. Van amikor simán jön végig a max (~25 MB/s) sebességgel, de van amikor csak a töredéke. Ilyenkor lehet nekiállni játszani vele, megállítani és újraindítani amíg jó nem lesz. Ez is mutatja, hogy a szervereken múlik, és azok leterheltségén. A konzol üresjáratában a 100 Mbps (~12,5 MB/s) egészen biztosan nem egy elérhetetlen kategória. Nem limitálhatja semmi, és valószínűtlen, hogy ennyi év firmware fejlesztés kellett volna hozzá.

<-ƘƘ->

(#236346) torik válasza EczkE (#236312) üzenetére


torik
senior tag

Na igen, csak az első szakasz már véget ért, ebből indulok ki :U

All that and a bag of chips

(#236347) EczkE válasza torik (#236346) üzenetére


EczkE
addikt

Majd ha az egesznek vege. :D De ez tovabbra is csak tipp. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#236348) Tegla80 válasza Kendek (#236345) üzenetére


Tegla80
addikt

Kar,biztam benne,h szoktal merni es van sac/kb atlagod ezekrol. Sebaj talan majd mas becsatlakozik a temaba aki szokott merni. Amugy aki 7.02van es van kedve az merjen mikor pl gepet be/ki kapcsol es ugyis jon aprilis korul mindenkinek,igy lesz viszonyitasi alap.
Letoltes spec akkor zavar ha frissul a bfv es ezzel csak jatek elott szembesulok.....amugy mindent ejjelre rakok be azt lejon reggelig.

Sony® & PlayStation®

(#236349) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok
Mennyire reális hogy a Killzone shadow fallban rosszul pakolt ki egy pályát elém. A Helghaston vagyok most, a Find Tyran"s hideout küldinél. Egy felvonóval haladtam lefelé, de nem találom merre kellene továbbhaladni. Már odáíg vetemedtem hogy walkthrough videót néztem, pedíg ez nem szokásom. Na itt jött a felismerés hogy lehet hogy rosszul építette fel a program a pályarészt, mert a végígjátszás videókban nem így néz ki a terep, a liftből kiszállva. Nálam például 2 irányba is el lehet menni, jobbra balra. A videókban meg csak egy irány van. Egy létrán kéne lemászni az alsóbb szintre, de nálam nincs létra, meg az egész máshogy néz ki. Csinálok pár képet, meg videót majd, hülyeséget meg kell örökíteni :) Betáraztam ps4 exklúzív címekből aztán most ezen van a sor, csak most egy kicsit felbaxott, úgy hogy lehet visszamegyek Last of Us-ozni.

(#236350) saelin


saelin
veterán

Napi negatív:
Picit visszanéztem Path of Exile-ba. Hát... még mindig szarul fut annyi biztos. Ha sűrűn vannak az enemy-k akkor garantáltan 20 fps alá zuhan a játék. Szerintem így játszhatatlan. Egy ARPG-nek smooth 60-al kellene mennie, nem úgy, hogy néha eléri a 30-at. Így kár volt kihozni konzolokra.

Napi pozitív:
Nem tudom közületek hányan ismerik a They are billions-ot, de ez a játék mocsok jó! Már hónapok óta játszom kisebb kihagyásokkal és nem bírom megunni. Bekerült egy camping is valamelyik update-ben... Még bele sem néztem. A random mappos része bőven elegendő szórakozást nyújt!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.