Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#239001) marilllyo


marilllyo
veterán

Predator véleményeket ne tartsátok magatokba majd. Látom többen is nyomjátok már. :/ Nekem még odébb van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#239002) Neoteric válasza reznovr (#239000) üzenetére


Neoteric
addikt

Amennyiben az amerikai account primary PS4-e a gep, akkor igen, igaz. Cdkeyes forrasrol nem tudok nyilatkozni.

PSN: ne0teric_sAN

(#239003) predakon válasza reznovr (#239000) üzenetére


predakon
őstag

Nincs ezzel a témával semmi gond, nem warez.
Én G2A-ról vettem a ps plus membershipet us accountra. CDkeyst nekem nem szimpatikus oldal, nem bízom benne annyira. G2An is csak olyantól szabad vásárolni akitől sokan vásároltak már.
A második kérdésedre a válasz igen, fogsz tudni játszani de cloud helyet a magyar accról nem fogod tudni használni és arra az accountra a ps plus játékot sem tudod letölteni (de futtatni fogod tudni mind két account alól).

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239004) markknight válasza marilllyo (#239001) üzenetére


markknight
veterán

Unbalanced trash. Lootboxok meg minden. Az unreal meg döcög ps4 alatt. 20 percret bírtam elviselni.

Hazudok, volt egy óra is.

[ Szerkesztve ]

(#239005) saelin válasza markknight (#239004) üzenetére


saelin
veterán

Ejj, én most töltöttem le, de csak majd később tudom kipróbálni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239006) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen Mindenkinek a kontroller javítással kapcsolatos tanácsokat. Úgy néz ki, hogy az alkoholos fogkefézés és a kompresszorral kifúvatás megoldotta az önálló életre kelő analóg joy problémát.

Még egyszer hálás köszönet Mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#239007) saelin válasza Jim74 (#239006) üzenetére


saelin
veterán

És gondolt el hogy a szervizben sem csinálnak többet! Nem keveset spóroltál most magadnak, vegyél egy játékot. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239008) Jim74 válasza saelin (#239007) üzenetére


Jim74
nagyúr

Árkádban állítólag 3k-ért kicserélik az analóg-ot OEM alkatrészből. Nekem túl olcsónak tűnik...
Szerintem fél órát lehet számolni a műveletre simán, ergo nekem nem jön ki a matek. De az is lehet, hogy én vagyok túl gyanakvó :DDD.

Egyébként most PS +-t kajtatok olcsón :DDD

A Gran Turismo Sportban lehet olyat csinálni, hogy egy cimborámmal online versenyezzünk és a többi ellenfél gép legyen?

[ Szerkesztve ]

(#239009) markknight válasza saelin (#239005) üzenetére


markknight
veterán

Olyasmi mint a péntek 13 játék. Amúgy a crossplay nem megy pc-s haverommal redditeztünk, gugliztunm de semmi. Õ offlinenak lát nekem meg a ps menü nyílik meg, pedig crossplay on. Szal erre számítsatok még :D

[ Szerkesztve ]

(#239010) oriic válasza marilllyo (#239001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én PC-re töltöttem le. Elindítom tutorialt, nem reagál a gombokra amiket kiír.:D Mondom ok matchmaking akkor. 10 perc után nem talált senkit, szóval kiléptem. :D

Live-Die-Respawn

(#239011) Carlos Padre válasza marilllyo (#239001) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy meccs után: borzasztó béna, tele van botokkal, amiknek 0 az IQ-ja, meghaltam a blast zone szélén, de a társaim tőlem fél méterre sértetlenek maradtak, nem laggos inkább nem "responsive" stb... csak így hirtelen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239012) pulffy válasza oriic (#239010) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem most 5 percnél jár...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#239013) pulffy válasza marilllyo (#239001) üzenetére


pulffy
őstag

Nem talál a match making senkit sem... Bohóckodtam egy kicsit a private gameben, de annyi elég is volt. Gagyi, ratyi...
Nem értem hogy ezt így hogy és minek... :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#239014) Steve1207 válasza Jim74 (#239006) üzenetére


Steve1207
veterán

Láttam a napokban, de kedvet kaptam így, hogy ismét írtad. Csak szimplán szétkaptam és kifújtam sűrített levegővel, plusz belül is kicsit átmozgattam. El is múlt a bal kar drift, valamint nem recseg azóta a kontroller hangszóró (bár az nem tudom miért csinálta, alig szólalt meg, most meg működik, mint a kezdetekben).
Arra kíváncsi leszek meddig tart ki, de az biztos, hogy jobb, mint volt :D

.

(#239015) zojjektum válasza Jim74 (#239008) üzenetére


zojjektum
senior tag

Aliról kb. 400ft az alkatrész. Nagyobb tételben lehet, hogy 200.

(#239016) saelin válasza oriic (#239010) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tutorial-ban a trophy claim buggolt be, de végül meglett. Most próbálok matchmake-elni. Vizuálisan és teljesítményben szerintem teljesen oké a játék, de majd többet mondok ha túl vagyok pár igazi meccsen.

Belökött 5 perc várakozás után egy két személyes lobby-ba és most várunk hogy a többi játékos is becsatlakozzon. Eddig úgy tűnik, hogy vagy a matchmaking szar és nem képes a játékosokat összeszedni (talán leterhelt), vagy alig töltötték le és várni kell hogy az a pár ember befejezze az éppen aktuális meccsét. Eddig csak malmozás a multi...

(első kör) Végre elindult olyan 10 perc várakozás után. Nálunk a Predator nyert. Okos volt, mert mindig akkor támadott amikor nagyon el voltunk foglalva az enemy ai-val. Amikor láttam lőttem mint az állat, de úgy látszik rengeteg HP-ja van és egyedül képtelenség kiszedi. Az viszont szomorú, hogy ha nem talál elég player már a lobby-ban, akkor elindult 2 human + predator létszámmal is. Mi hárman voltunk, mert a végén bedobott valakit, de seperc alatt kiszedték. A ping az borzasztó. Nekem 40-100 között szokott lenni, ahogy láttam ez az átlag. Nem csoda hogy nem érződik olyan "reszponzívnak". A karakterek arcai borzasztóak... inkább lenne rajtuk is maszk vagy egy kendő... A másik, hogy itt is megy a leave ezerrel, de már a lobby-ban! Látják hogy nem predator-nak lettek bedobva és kilépkednek vagy gyorsan megöletik magukat.

Második nekifutás. 2 human + predator. Pár percen belül le is lettünk vadászva. Eddig human-ként játszani totál szívás, mert lehetetlen nyerni. Pingelem a Predator-t, de a teammate se nem lát, se nem hal. Ennyi erővel bot-ot is adhatna csapatfeltöltes gyanánt. Legalább lenne extra tűzerő.

Harmadik. Full team. Predator ledarálva, de hárman meghaltunk a self destruction-től. Egy kijutott, szóval win. Felvettem 90-re a fov-ot. Kíváncsi vagyok mennyire fog leesni az fps-em.

Negyedik menet. Predator vagyok. Most van 15-20 ms-es pingem. Arra gyanakszom hogy nincsenek dedikált szerverek, hanem minden játékos a Predator-hoz csatlakozik, mert mindenki másnak az egekben a pingje. Ez egy win lett... mondjuk két player ellen nem volt nehéz. Mostmár 100%-ra kijelenthetem, hogy a matchmaking egy szar. Ezt orvosolniuk kell valahogy, mert így senkinek nem lesz kedve fireteam-ként játszani.

Ötödik nekifutás. Újabb teória a szerverről. Megint 12 ms-es pingem van, míg mindenki másnak az egekben. Predator-ra még várunk. Ezek szerint valamelyik játékoshoz random hozzácsap egy lobby-t. Kíváncsi vagyok úgy is elindul-e, hogy predator-t nem talál... :DDD
Szép nagy csalódás eddig a játék. Az árát nem éri meg, majd csak valami 2-3 ezer HUF-ért vagy plusba. Addig hátha javítanak rajta ezt+azt és kap többféle játékmódot, kasztot, fegyvert stb. A queue time borzasztó hosszú a játékban eltöltött időhöz képest. Egy nyamvadt predator-t már 5+ perce keres... Halál. Leaveltem a lobby-ból inkább.

Hatodik... Blah-blah. Úgy érzem rossz kezekbe került az IP, mert ezt szerintem még a fanok gyomra sem fogja befogadni. Majd ha hétvégén lesz egy kis időm csinálok egy kutatómunkát, hogy ez most mih volt. Egy sokkal régebbi build vagy a launch verzió. Ha az utóbbi... Oh, közben megint predator lettem. Unready-ztem magam, hátha így tovább vár és full fireteam-et szed össze... Az ötlet nem jött be, még az is kilépett aki ready-ben volt. Ha ez a meccs nem jön össze lépek ki a 'csába! Francnak van ilyen minőségre ideje. Főleg hogy reggel meló és amennyi időt eltöltöttem ezzel, azt a Dishonored dlc-be is nyomhattam volna. Jó 10 perce várok, lépek ki a 'csába. Elcseszték, elkúrták, kár volt erre a csapatra bízni egy ilyen játékot. Remélem olyan eladásokat produkál, hogy egy pár hónap után állnak is le a szerverek.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239017) Jim74 válasza zojjektum (#239015) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hmm... Nem is gondoltam volna. Lehet, hogy legközelebb is megpróbálom magam megoldani, ha gond lesz.

(#239018) zojjektum válasza Jim74 (#239017) üzenetére


zojjektum
senior tag

Egy jó forrasztópáka kell hozzá, mert a gyári ón rohadt szemét. Illetve, ha analóg kart rendelsz nekem a sárga műanyagos vált be, a zöld (eddig 3 fajta zöldet próbáltam)az kb arra jó, hogy 1 óra múlva ismét cseréld, mert az L/R3 elég rosszul nyomható, főleg, ha irányba tolod.

(#239019) Jim74 válasza zojjektum (#239018) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Szerintem egy ónszippantó sem árt.

[ Szerkesztve ]

(#239020) hjtz4t3wrseg válasza wierra (#238971) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

A benzinkúton tudsz tankolni,minek a kanna ? :Y
Elvitelre ? ;]

(#239021) csab2


csab2
veterán

Lehet-e arról tudni, hogy jönnek-e majd még magyar feliratos/szinkronos játékok?
Most játszottam már 2x végig a Detroit-ot, és hát nagyon tetszett.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#239022) Xaels válasza csab2 (#239021) üzenetére


Xaels
félisten

Tsushima, TLOU2....

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239023) Lefty válasza marilllyo (#239001) üzenetére


Lefty
addikt

Gameplay video alapjan en ki se probalom.

(#239024) hjtz4t3wrseg válasza csab2 (#239021) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Igen jönnek ! :K

(#239025) Imilenni válasza saelin (#239016) üzenetére


Imilenni
addikt

Kritikán aluli a játék.
Pont ezt mondtam haveromnak, 2-3k forintot talán megér, többet biztosnem!
Ráadásul valami hulladék PC-n az irányítás, pontosabban az egér, olyan mintha analóggal céloznék, fúj........... :O

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#239026) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok! Külső HDD vásárlásán gondolkodom. Nagy sebesség csökkenés van, ha külső HDD-ről fut egy játék?
Érdemes a Seagate PS-hez készített termékét venni, vagy az parasztvakítás?

(#239027) hombre[EU] válasza csab2 (#239021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Death Stranding-ben is van, azt hiszem még jól is sikerült :)

Life, Uh, Finds A Way

(#239028) sxxorp


sxxorp
őstag

Ace Combat 7 speciális kiadás 17eFt (Árukeresőn 2. legjobb ár: 30eFt): [link]

[ Szerkesztve ]

(#239029) Deck válasza Imilenni (#239025) üzenetére


Deck
titán

Te jó ég mi ez a hulladék.. Meg ahogy fut.. Van aki fizetni fog ezért? Komolyan ez egy rossz vicc.. :( :(((

PS5

(#239030) AxBattler válasza saelin (#239016) üzenetére


AxBattler
félisten

Harmadik. Full team. Predator ledarálva, de hárman meghaltunk a self destruction-től. Egy kijutott, szóval win.
Kb. ezt várom egy izgi Predator-os játéktól.

(#239020) hjtz4t3wrseg
A járványban elhunyt fertőzötteket elégetni.

Bocsi, ez nem az a játék. :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#239031) Mezcal


Mezcal
addikt

Ps4-re most akkor ki lehet próbálni a Predatort, vagy nem? Nem látom a storeban csak a pénzeset.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#239032) reznovr


reznovr
csendes újonc

Fizettetek mostanában revoluttal a store-ban? utoljára december végén használtam és működött, most nem enged vásárolni, azt írja nem validak az adataim, ellenőriztem és újra beraktam a kártyát de úgysem jó. :F

(#239033) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Quantum Error trailer - Horror FPS PS4-re és PS5-re

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#239034) Rage47


Rage47
veterán

Találtam egy jó összefoglalást (angol), hogy mi új a Persona 5 Royalban, ha érdekel vkit.
[link]

(#239035) Deck válasza Mezcal (#239031) üzenetére


Deck
titán

A demok között van.

PS5

(#239036) erahurka válasza oriic (#239033) üzenetére


erahurka
félisten

Azon belül is VR-ra, legalábbis a látvány alapján.

(#239037) Kendek válasza Jim74 (#239026) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs különösebb sebességcsökkenés. Sőt, ha a belsőnél jobb teljesítményűt kötsz rá külsőleg, akkor még gyorsabb is lesz. Felárat nem érdemes fizetni érte. Ha a legjobb sebességet akarod kihozni belőle, akkor külső tápos 3,5"-ost vegyél (ez méretben is nagyobb lehet), vagy SSHD-t (limitáltan segít), esetleg SSD-t (ez kicsit drágább).

<-ƘƘ->

(#239038) Jim74 válasza Kendek (#239037) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
2 TB-os SSD-t drágállom és nem biztos, hogy USB3-as házban hozná azt a sebességnövekedést, amit várnék.
Egy ilyen kombó jó lehet?
Külső ház + HDD

(#239039) .LnB válasza Jim74 (#239038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor 'nyád: [kép]
Gyűlölöm. Befejezem a Battle Pass-t és vége.
Carlos Padre-nak igaza volt.

Szerk. Jajj bocs, nem választ akartam!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239040) Kendek válasza Jim74 (#239038) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ASM1153E chipes átalakító az tökéletes, és teljesen jó hozzá ez a vinyó is. Annyi, hogy mivel külső tápos, ezért majd külön kell kapcsolgatni. De szerintem ennyit megér, mert ár/érték arányban így az optimális. A sebessége pedig sokkal jobb a gyári 2,5" notebook vinyónál.

<-ƘƘ->

(#239041) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Biztos, hogy kapcsolgatni kell? Nem lehet, hogyha kikapcsolom a PS-t, akkor érzékeli, hogy az USB-n nincs feszültség és leállítja a HDD-t?

(#239042) _drk válasza .LnB (#239039) üzenetére


_drk
őstag

Én csak azt nem értem, hogy ennyi év multis játék hogy nem tanított meg arra hogy hagyd a fenébe.
Főleg ezek a csapat alapú game-ek felejtősek.
El lehet bohóckodni, de ha a teljesítmény a cél, akkor nagyon jól kell nyomni, és nagyon türelmesnek kell lenni.
Az utóbbi látom nincs meg ;].

(#239043) Kendek válasza Jim74 (#239041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az áramtalanításhoz tutira kapcsolgatni kell. De 30 perc tétlenség, illetve esetleg a konzol leállításakor azonnal is alvó módba kapcsol. Ekkor a vinyó pörgése leáll.

<-ƘƘ->

(#239044) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

elkapott a COD:MW multi láz és jó lenne egy normálisabb headset, de nem játszok túl sokat, így több tízezret nem költenék rá.

Platinum és Gold elég drága, használtan ezeket érdemes venni? (Gold-nál olvastam a zsanér töréseket).

Amit eddig néztem:
Használtan 20k-ért Turtle Beach Ear Force PX4
Tronsmart SONO ~15k (ezt csak azért, mert van egy Spunky Beat-em, ami nagyon jól szól)
Használtan Gold Wireless ~18k

Ezek közül melyik lenne a legjobb vagy van ezeknél jobb ár/érték arányú?

Illetve egy ilyen dongle-nek lenne értelme? Működhet vele pl egy Tronsmart Spunky Beat?

Aurea mediocritas

(#239045) EczkE válasza AXisBOLD (#239044) üzenetére


EczkE
addikt

Ha jol tudom 20k korul mar van hyperx cloud igaz az vezetekes.

Asszem mindenféleképpen!

(#239046) .LnB válasza _drk (#239042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök türelmes voltam a 115 órám alatt. Ez olvasható is volt a kommentjeimből szerintem. De most már elég lesz, tényleg még ezt a BP-t megcsináltam, és ennyi. Pihi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239047) _drk válasza .LnB (#239046) üzenetére


_drk
őstag

Az elején mikor még nem voltak elvárásaid akkor igen, dicsérted a játékot.
Rangsorolás és sok óra után már érezhető volt a kommentekből hogy gondok vannak.
Voltak fellángolások persze, de azt általában adja a game hogy ne töröld le, viszont össz átlagban nem élvezetes.
De az meg elvárható hogy 80 óra után haladjon valamerre a dolog csak az online multis matchmaking nem így működik.
Most meg a szokásos delete.

Én személy szerint csak a PvE-ben látom a jövőt. Vagyis casual szinten élvezhető multi.

[ Szerkesztve ]

(#239048) .LnB válasza _drk (#239047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én játszottam már vele korábban PC-n. Szóval ez nem így volt. :) De igen most kezd betelni a pohár. Az igazság az, hogy minden ész érv ellenére úgy voltam vele, hogy nyomom egyedül. Tudtam h nem lesz egyszerű, de élveztem. És úgy voltam vele, hogy csak jó lesz. De most már beleuntam abba, hogy még ha én mindent meg is teszek, az se ér győzelmet. Ez nem rage a részemről hanem szomorú beismerés, hogy tényleg felesleges egyedül bszakodni. :)

Igazából a körülmények szarok. Csapattal biztos tovább húztam volna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239049) AXisBOLD válasza EczkE (#239045) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ezt a PS-be vagy a kontrollerbe kell dugni? előbbi sajnos nem kivitelezhető, elég messze van a kanapétól.

Aurea mediocritas

(#239050) Kendek válasza AXisBOLD (#239049) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sima Jack csatija van, szóval alapvetően a kontrollerbe is dugható. De mondjuk biztos, hogy jobban meg tudja hajtani egy, a konzolba dugott USB-s hangkeltő.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.