Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264001) Krami


Krami
kezdő

Sziasztok!
Nem rég hozzám került egy PS4 Pro, viszont gond van vele. Cicergő, ciripelő hangja van és melegszik, ezt leszámítva zökkenő mentesen működik. Szétszedtem, kitakarítottam, újra pasztáztam, de nem javult a helyzet. Tippem szerint coil whine-os. Táp csere, esetleg javítása megoldaná a problémát vagy magával az alaplappal lehet valami? Ilyesmit vállalnak a szakemberek, vagy menthetetlen a készülék? Mennyibe kerülne a javítása? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#264002) Kendek válasza Steve1207 (#263999) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, hogy van BC PS5-ön, PS4-re visszamenőleg, de Mass Effect 1-3 az nincs. Szóval előbb ki kell, hogy adják PS4-re, és utána lehet BC-ben is nyomatni.

<-ƘƘ->

(#264003) Kendek válasza Krami (#264001) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez Coil Whine ahogy sejted, viszont nincs mit javíttatni rajta, mert ez nem okoz semmilyen problémát és nincs meghibásodva a konzol.

<-ƘƘ->

(#264004) KD6-3.7 válasza Steve1207 (#263999) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nekem is ez a véleményem. Új dolgokat jelentsenek már be és az új dolgokra koncentráljanak, ne mindig a régit újítsák fel sz*rul. :(

(#264005) tboy93 válasza Kendek (#264002) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elvileg lesz natív PS5-os verzio is belole.

(#264006) Krami válasza Kendek (#264003) üzenetére


Krami
kezdő

Nem tesz kárt a konzolban? Aggasztó az a hőmérséklet is, amit produkál. Nem szándékozom megtartani, mert épp a pc-met fejlesztem, a PS beszámításból került hozzám. A gond az, hogy így nehezebb eladnom. Az értékén ronthat ez a jelenség?

(#264007) Wesder válasza Krami (#264006) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell vele foglalkozni, ez ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264008) Krami válasza Wesder (#264007) üzenetére


Krami
kezdő

Rengetegen szeretnek kukacoskodni az ilyen dolgokon, tapasztaltam már mikor videókártyát adtam el ezzel a hibával.

(#264009) alratar válasza AxBattler (#263990) üzenetére


alratar
addikt

Én is el tudnám viselni a dolgot,

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#264010) Kendek válasza Krami (#264008) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem hiba (általánosságban sem), pusztán csak kellemetlenség, és nem szokatlan a Pro-nál (főleg betöltés közben, nem állandóan). Sőt, már a PS5 kapcsán is olvastam róla, volt olyan tesztelő aki megjegyezte. Ennél sokkal nagyobb probléma ha hangos a hűtés, mert az kifejezetten zavaró tud lenni.

<-ƘƘ->

(#264011) Krami válasza Kendek (#264010) üzenetére


Krami
kezdő

Az enyém sajnos mindig csinálja, már bekapcsolás után. A menüben halkabban, játék közben hangosabban, gondolom a nagyobb terhelés hatására.

(#264012) Madwe válasza Krami (#264011) üzenetére


Madwe
nagyúr

Coil whinera van h megoldás ha másik konnektorba dugod vagy fordítva dugod be a csatit, próbáld ki, hátha :) az meg h meleg, hát sajnos a 4es széria az ilyen, mindegyik.

(#264013) Kendek válasza Krami (#264011) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor az sajnos kicsit kellemetlenebb mint általában, de technikailag nem tesz kárt a konzolban. Gondolom meg lehetne szüntetni, vagy legalábbis csökkenteni egy tápcserével, de a használhatóságot így sem befolyásolja.

<-ƘƘ->

(#264014) Krami válasza Kendek (#264013) üzenetére


Krami
kezdő

Hol és mennyiért tudnék tápot szerezni? Erre gondoltam már, csak sokat nem akarnék rá költeni. Megtenné egy használt darab is.

(#264015) Kendek válasza Krami (#264014) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyira szerintem nem olcsó, hogy megérje a kísérletezgetést (semmi garancia, hogy teljesen megszünteti), de ha mégis belevágsz, akkor figyelj rá, hogy pont ugyanaz a típuszám legyen mint amit cserélnél.

<-ƘƘ->

(#264016) Steve1207 válasza Kendek (#264002) üzenetére


Steve1207
veterán

Igen, tudom, biztos megvan a közössége ennek, de hát remastered? Inkább akkor egy rész, ami tényleg ott volt és teljes remake. Csak nem látom értelmét, ennyire régi játékoknál a remastered verziónak, így még a gagyibb PS4-es játékok szintjét se éri el. Inkább a legjobb részt újítanák fel (pl Mafia vagy THPS jó példa) vagy foglalkoznának más játékokkal akkor, ne csak a pénzlehúzás legyen.

Amúgy megjelenéséhez képest jókor vették elő, korrekt idő eltelt, csak a tkm kivan már az ilyen hd textúra updatekkel. Jelenleg amúgy inkább azon vagyok, hogy ha egy előző generációs játékot akarnak felújítani, akkor remastered legyen vagy egy szimpla update pack. Ha van egy konzolnyi generációs szakadék akkor remake. Nagyobb a grafikai lemaradás a PS3-X360-as korszakban, mint most az új konzolok között.

.

(#264017) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok, a Heavy rain-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Most vettem meg a játékot, kicsomagolom, elindul, de folyamatosan szaggat. Egyébként maga a game tetszik (bár a grafika nagyon tré), de így élvezhetetlen. Option-nál megnéztem és a SW legfrissebb verzión van. Mi lehet a gond?

(#264018) consono válasza Bandi821 (#264017) üzenetére


consono
nagyúr

Nem volt sokat Rest módban a PS? Nekem akkor szoktak csak szaggatni a játékok... Nem rémlik, hogy a Heavy Rainnel lett volna ilyen bajom... Újraindítás után is szaggat?

"In God we trust. All others must bring data"

(#264019) RangerFox válasza Bandi821 (#264017) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Indítsd újra a gépet.

(#264020) S e t h válasza Jinxb1rd (#263991) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meglepne.
Ha olyan hangja van, mint egy Boeing hajtóműnek, akkor azt fújkálhatod, szívogathatod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#264021) Madwe válasza Bandi821 (#264017) üzenetére


Madwe
nagyúr

Frissítetted? Ha jól emlékszem megjelenésekor szaggatott nekem is :)

(#264022) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Valami oknál fogva akartam a ps4-hez egy vita-t venni (ofc a távoli játék funkcióért :( ) de hát ez rohadtul nem fog összejönni...
40 ezer alatt nincs vita, miközben januárban még 25ért mentek kiváló minőségű konzolok.
Mi történt azóta???
A 40 is sok, de volt fent 80ért is, csak a konzol..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#264023) perge666 válasza vodrosjozsi (#264022) üzenetére


perge666
veterán

25-ért szerintem lelakottat adhattak.
Én december-január környékén gondolkoztam rajta hogy kipróbálom a Switchet és beszámoltatom a Vitát,de 30-35 körüli árakat mondtak a Vitára,így nem váltam meg tőle.

Biztosan ki lehet amúgy fogni olcsóbban is ha figyelmes az ember,de szerintem a 40-50 az reális ár érte.
Tudom sokan meg fognak ezért kövezni itt,de én akkoris így látom. :B

(#264024) mettek válasza vodrosjozsi (#264022) üzenetére


mettek
addikt

Telefonnal nem megy ez a funkció?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#264025) marilllyo


marilllyo
veterán

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
Gyorsan összeszedtem nektek pár szösszenetet, így a hétvégi játszi folyamán.

Need For Speed: Hot Pursuit remastered

Csalódtam az EA-ben az NFSHPR kapcsán... ergo NEM CSALÓDTAM az EA-ben. Biztos van erre valami különleges szó, ami erre való. Magyarán nem csalódtam, mert tudtam, hogy csalódni fogok. Engem totál megvettek a trailerek. Remaster, 4k, 60 fps.. stb stb..

Látvány: Az már a korábbi yt vidiken látszódott, hogy különösebben nem nyúltak hozzá a srácok, de ennél nagyobb szánalmas beégést még nem láttam eskü. 8-9 éves játék. Választható a performance és a quality mód. Performance-n 60 fps körül lehet. Szerintem 4k is megvan, de érezhetően csúnyácska. Ps3 színvonal... Quality módon szebb, jobb a látótáv, viszont néha szó szerint szaggat a játék. Én ezt nevetségesnek találom. Ez nem remaster, hanem egy "backward compatibility". A HUD mérete is szerintem a ps3-mas időkből való. Fele ekkora is jó lenne. Ez a korábbi generációban egy szép játéknak számított, mai szemmel nézve kénytelen vagy elengedni ezt a dolgot teljes mértékben.

Multiplayer: Crossplay? Kit érdekel? Így is vadászni kell rá az embereket. Szerintem azért lett crossplay, mert a kutya nem nyomja. Egyébként jó a multija. Stabil, nem laggos, teljesen játszható. Quickplay-re össze tud dobni egy pakknyi embert, de ha te akarsz indítani egyet...akkor 1-1 másik játékost nagy nehezen összekukáz rá a matchmaking.

Játékélmény: Na, és akkor itt fordítanék egyet a dolgok hangvételén. Szerintem a ps4-es generáció egyik legjobb autós játéka! Az irányítás tökéletes. Voltak cikkek, hogy variálnak rajta, de én ezt nem vettem észre.
Semmi cullang, semmi tuning, semmi sztori, semmi felesleges baromság. Kiböksz egy versenyt a térképen, választasz egy autót, meg a színét 'sztjóvan.
A játék nehéz.. Legalábbis Need For Speed-es mértékkel nézve. Heat-et, Paybacket, 2015-ös NFS-t csont nélkül (restart) végig lehet vinni. Na, itt egyes időmérők bizony szorosak. Abszolút Driveclub érzésem volt. De csak lehet, hogy én vagyok balf*sz. A rendőrök kíméletlenek. Kb. mint a HEAT-ben. Szóval én elég sokszor ütök a restart gombra. Akarom mondani ütnék... DE ekkora baromságot még nem láttam.... Ez így volt a PS3-mas verzióban is? Na szóval a versenyek után csak egyszer nyomhatsz restartot, utána nem enged, hanem kilép a térképre. Miért? :DDD Ez szándékos volt?

Summázva, azt kell mondjam, hogy kötelező. Vegyétek meg, mert tényleg jó játék. Ez még érezhetően a régi éra Need For Speed játéka, amikor még megvolt a monyójuk a srácoknak. De ez nagyon hamar, nagyon olcsó lesz. Azt várjátok meg...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#264026) Deck válasza marilllyo (#264025) üzenetére


Deck
titán

:R :C

PS5

(#264027) vodrosjozsi válasza mettek (#264024) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csak ha azon a wifin vagy amin a ps4, ergo ha elhagyod az otthonod akkor nem tudsz játszani.
Ezért akartam venni vita-t.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#264028) Madwe válasza vodrosjozsi (#264027) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez nem igaz, megy távolról is.

(#264029) glspeter1


glspeter1
őstag

Már megint mi ez a telibevert 33gb-os frissítés a CoD-hoz ? :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#264030) Dreimus válasza Madwe (#264028) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ez így igaz, én ipad-ről gyári kontrival toltam melóhelyen, belső wifi-n és mobilnetről is tesztelve. Mind2 tökéletesen működött. :)

(#264031) vodrosjozsi válasza Madwe (#264028) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hogyan? Milyen beállításokkal?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#264032) Mrdevil válasza glspeter1 (#264029) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem nincs semmi, melyik COD?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#264033) glspeter1 válasza Mrdevil (#264032) üzenetére


glspeter1
őstag

Modern Warfare
1.29-es patch :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#264034) Mrdevil válasza glspeter1 (#264033) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor ez megint előtöltés lesz keddre, nekem még 1.28.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#264035) glspeter1 válasza Mrdevil (#264034) üzenetére


glspeter1
őstag

Most jött le és igen, az amit mondasz.
Telepíteni csak 10.-én reggel 8kor lehet.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#264036) madle


madle
őstag

Sziasztok,

az utóbbi hetekben megállás nélkül kapok 2 lépcsős hitelesítésre SMS-t a telefonszámomra a SONY-tól. Úgy gondolom ez a régi PS accountom miatt lehet. Ezt ki lehet iktatni valahol?

(#264037) Kendek válasza madle (#264036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, az adott profil beállításainál; Account Settings -> Security -> 2-Step Verification. De előtte állítsd át a jelszót is, mert azt nyilván megszerezték és próbálnának bejelentkezni vele. Javaslom, hogy a kétlépcsős hitelesítést se iktasd ki, hanem állítsd át hitelesítő alkalmazásra.

<-ƘƘ->

(#264038) madle válasza Kendek (#264037) üzenetére


madle
őstag

Köszi, megváltoztattam a jelszavam, bekapcsolva hagytam azért. Viszont az az érdekes, mintha nem ilyen telefonszámról jött volna a hitelesítésre felkérés, mint most. Illetve nem kódot küldtek, hanem egy linket. Sosem kattintottam rá, pedig magyar szám volt. És van, hogy napi 2-3x kaptam.

(#264039) Kendek válasza madle (#264038) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor az valami más volt, és ezzel a jelszócserével nem hárítottad el.

<-ƘƘ->

(#264040) madle válasza Kendek (#264039) üzenetére


madle
őstag

Ha legközelebb kapok, csinálok egy screenshotot róla. Egyéb SONY regisztrációm pedig nincs.

(#264041) vargalex válasza madle (#264038) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem PS3-al próbálkoznak bejelentkezni, mert ugye ott eszköz jelszót kellene az adott linken generálni.

Alex

(#264042) bexinho23


bexinho23
őstag

Shadow of War -ban autosave van? Vagy csak fast travel point-nal mentodik a jatek?

(#264043) madle válasza vargalex (#264041) üzenetére


madle
őstag

Értem, de hogy ilyen kapósak a PS felhasználók?

(#264044) _drk


_drk
őstag

Szerintetek God of War-t hogy érdemes újra végig vinni?
New game+ vagy alap, csak mondjuk nehezebb fokozaton?
Platinázni egyelőre nincs tervben.
Első végig játszásnál nincs minden kiszedve és a Valkyre-ok többsége is él.

[ Szerkesztve ]

(#264045) hombre[EU] válasza _drk (#264044) üzenetére


hombre[EU]
veterán

NG+, ITT vannak a részletek

Life, Uh, Finds A Way

(#264046) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valaki bevállalja még a Miles Moralest erre a genre rajtam kívül? Így, hogy külön trophy listet kap a két platformon, nem bírtam ellenállni, és előrendeltem. Az egyetlen, ami kicsit zavar, hogy még nem láttunk Ps4 gameplayt a játékból. Remélem, az Insomniac nem felejtett el optimalizálni az előző rész óta...

(#264047) Wesder válasza RangerFox (#264046) üzenetére


Wesder
félisten

Làttam PS4 verziót Twitteren, jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264048) KD6-3.7 válasza RangerFox (#264046) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én jövőhet pénteken ülök neki egy haverommal. Slimen és egy kis 32es LG tévén akarjuk egyhuzamban végigtolni legalább a fő szálat. :DD

(#264049) hombre[EU] válasza RangerFox (#264046) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ugyanazt kapod teljesítményben,mint az elōzō résznél

Life, Uh, Finds A Way

(#264050) F-ECT$ válasza RangerFox (#264046) üzenetére


F-ECT$
titán

A külön trophy list volt a döntő? Egyébként 30 FPS lesz, Spiderman grafikával.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.