Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#249001) #10186752 válasza Peace (#248989) üzenetére


#10186752
törölt tag

Szerintem full ronda. Az egyetlen esztétikus megoldás a tökéletes falban (gipszkartonban) történő elvezetés szerintem. Azt meg utólag megcsinálni általában elég macerás.

(#249002) Bazsi1987 válasza Nandinagy (#248986) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Milyen hosszú negyedekel játszol? 😊

(#249003) markknight válasza ldave (#248998) üzenetére


markknight
veterán

Ez is valami, ha már az auto update mint fícsör, nem működik a Sonynál.

(#249004) Nandinagy válasza Bazsi1987 (#249002) üzenetére


Nandinagy
addikt

12 perc :D Nagyjából 25-28 perces játékidőm van/meccs szóval simán belefér a rendes NBA hosszúság. A statok is így a legrealisztikusabbak :D

(#249005) .LnB válasza Nandinagy (#249004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És kell is, hogy így játsz. Mivel a többi csapat, a valóságnak megfelelő statokat hoz. Szóval ha Rookie of the Year akarsz mondjuk lenni, akkor kellenek a jó statok. Azt meg csak hosszú meccseken lehet hozni. Én most 10 perces negyedeket játszok, de fel fogom tenni 12-re. 25p 10assist a cél, de inkább van meg a 30p 9 assist. Ami pont nem dupla-dupla. Mert az edző mindig pihentetni akar. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249006) Bazsi1987 válasza Nandinagy (#249004) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Akkor felpattintom 12 percre :R

(#249007) Peace válasza #10186752 (#249001) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondjuk engem nem érdekel, mert a tv-t nézem nem a falat. :DDD A kábelcsatorákat is akkor tettem fel a két front hangfal kábeléhez és a tv kábeleihez, amikor már a sokadik ember szólta meg, hogy mennyire nem esztétikus már. Párom is ennyit mondott: "így jobb". Mondom jól van akkor. :D Sosem érdekelt a dekor, hogy mennyire üres egy fal és kéne oda valami, ez is ilyen női dolog. Nekem tv legyen a falon, azt nézem, ha otthon vagyok. :P

(#249008) S e t h válasza Peace (#249007) üzenetére


S e t h
nagyúr

#pattogatottkukoricátelővesz#

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#249009) Steve1207 válasza Peace (#249007) üzenetére


Steve1207
veterán

Lassan felcsaphatunk lakberendező csoportnak is. Én örülnék, ha csak negyed ilyen jól nézne ki az albiban a környezet, mint amiket linkelgettek :D

.

(#249010) Nandinagy válasza .LnB (#249005) üzenetére


Nandinagy
addikt

A dupla-dupla nálam már nagyjából minden meccsen megvan. Főleg mert ugye +VC-t kapok érte mert valamelyik szponzorral ilyen prémiumokat rakattam a szerződésbe, hogy 20 p 10 a meg 25 p 12 a után is kapok +40-50 VC coint :D
Eddig talán 23 assziszt volt a rekordom pontban meg 49 egy meccsen .
Bár én alapból ugye playmakert csináltam szóval a passzolás az erőssége a játékosomnak nem a dobás.
Nagyon sok olyan meccsem volt ahol volt 10-11 pontom meg 15 asszisztom :D

(#249011) keIdor válasza Peace (#249007) üzenetére


keIdor
titán

Csak a TV a falon koncepciónak a letisztultság lenne a lényege.
Nálam egyszerűbb a bútorcsere, vagy bővítés, mert simán vehetek mellé két kis állványt még, amire ráfér. Valami mini éjjeli asztal féleséget.

Falas megoldások közül csak a W széria féle tetszik. Tehát hagyományos szériást nem rakok a falra, nem tetszik annyira, hogy időt és pénzt szánjak rá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249012) Feherfy válasza Steve1207 (#249009) üzenetére


Feherfy
tag

Milyen tévét vegyek a legújabb NBA játékhoz aminek elrejthetőek a kábelei? ;]

(#249013) Peace válasza Steve1207 (#249009) üzenetére


Peace
nagyúr

Ebben a csoportban már MINDENRŐL IS szó volt! :DDD

(#249014) Peace válasza S e t h (#249008) üzenetére


Peace
nagyúr

Már muszáj valami töltelék témán csámcsogni, mert gamer világban nem történik semmi, TLoU-ig még 1,5 hét, PS5 reveal-t még 3-szor eltolják. Marad a kinek hogy áll a tv-je vagy .LnB milyen csukáért ugrott fel Pestre, amiben csalódott. :DDD

(#249015) saelin válasza .LnB (#248961) üzenetére


saelin
veterán

Trailer alapján egész hangulatos. Egy pillanatra még el is gondolkodtam rajta hogy beszerzem, de aztán rájöttem hogy nem vagyok sportember és nem vagyok járatos benne. Régen F1-et néztem, de csak azért mert hétvégenként jó volt rá elaludni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249016) Sirandrish válasza Peace (#249014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én hülye meg PS4 témákért járok ide...kis naív vagyok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249017) 30z.Samu válasza saelin (#249015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész, filóztam az F1 és valamelyik focis játék vételén. De nagyon régen néztem őket, utóbbit űztem is elég rendesen, igaz csak hobbi szinten. Most már azt sem tudom ki kivel van. :D Viszont egyik vasárnap szólt haver, hogy 93-as F1 van a TV-ben. Azok a motor hangok, Te jó Isten jó kis V10! :Y :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#249018) .LnB válasza saelin (#249015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1500ft-volt store-ban nemrég. Én is csak "mi baj lehet?" alapon vettem meg. Ennek ellenére, nagyon meglepett a játék. Eddig úgy tartottam, hogy az MLB The Show a legjobb sportjáték. De ez a sztori mód, ez a rengeteg tartalom... A The Show karrier módja ehhez képest teljesen sótlan. Csak azok a mikrotranzakciók ne lennének az NBA-ben. Nem olyan vészes a dolog, de azért szemet szúr. Gördeszka 60k VC. Meccsenként lehet szerezni 1000 VC körül. Persze a gördeszka nem kell egyáltalán, az csak poén cucc. De mindenért fizetni kell benne. Cipők, pólók 2500-6000-9000 pontok. Egy értelmes öltönyszett 15-17k..

(#249017) 30z.Samu
'93-ban volt V8, V10 és V12-es motor is. Jó tudom, te pont egy V10-et hallottál, csak leírtam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249019) 30z.Samu válasza .LnB (#249018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazad lehet, de teljesen mindegy. Bármelyik jobb, mint a mai f**talicskák. :K

Sic Parvis Magna

(#249020) .LnB válasza Sirandrish (#249016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ha megjelenik a PS5, akkor csináljuk egy PS5 közösségi, és egy PS5 technikai topikot szerintem. Ez a két megnevezés szépen elkülönítené a két tábort szerintem.

(#249019) 30z.Samu
Lehet? Van. Igazam van. :D Érdekes ezt olvasni/hallani mindenkitől, hogy szar a hang. És amikor visszakérdezek, hogy és akkor a NASCAR-t nézed?! :U Mer' azok csak körbe körbe mennek...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249021) 30z.Samu válasza .LnB (#249020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, nem nézem. :)

Sic Parvis Magna

(#249022) Steve1207 válasza .LnB (#249020) üzenetére


Steve1207
veterán

Milyen technikával aggassam a falra a ps5 hdmi kábelét :DDD

Sportjátékok kérdés: az ideig megjelenésektől ki mit vár amúgy a PS5 küszöbén? Szerintem még nem lesz semmilyen ugrás, max kipofozzák a régieket és lesz még egy bőr. Ezekről lehet hallani valamit, hogy esetleg új engine vagy valami más újdonságokat használnának már? Főként PES, FIFA, NHL vonalon érdekelne, hátha jobban figyeltek hírmorzsákat.

.

(#249023) .LnB válasza Steve1207 (#249022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

EA-nál gondolom majd az új BF hozza az új Frosbite főverziót (már ha maradnak annál). Így a Fifa, Madden nem fog érdemben szépülni addig szerintem. Az NHL-nél mint ha lett volna egy pletyka, hogy ők dobják a Frostbite-ot. Ja nem! AZ NHL még csak most áll át majd Frostbite-ra.
A PES szerintem már szép most is. Kétlem, hogy a Konami költene egy új Fox engine-re még vagy két évig. Szóval ha szépülnek is, akkor az adott engine-t maxolják majd a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249024) belan válasza keIdor (#248962) üzenetére


belan
addikt

Szép tv állvány is talán nem egy lg c8 van rajta ;].

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#249025) Sirandrish válasza .LnB (#249020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem akarok kukacoskodni, meg amúgy is rohadt ritkán járok erre, de tudtommal ez egy szakmai topik, amibe egyébként az itt felmerülő témák java nem fér bele.
Emellett ezer éve van PS tulajok off topikja...ezeket a témákat bőven ki lehetne tárgyalni ott is.

Nem akarok itt senkivel sem viaskodni, de mikor 3-4 naponta feljövök a forumra és olvasnék érdemben valamit a PS-ről, majd azt látom hogy 2K új hsz született, és beleolvasva rájövök hogy a 90+%a totál off, akkor a kedvem is elmegy.

Ettől még nem feltétlenül kell ezen változtatni, és nem is én akarok lenni az aki megmondja hogy mit hogy merre meddig, de gondoltam ezt leírom, ha már felhoztad a külön topikot...(ami már van ugyebár).. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249026) Steve1207 válasza .LnB (#249023) üzenetére


Steve1207
veterán

:R Akkor a focis részt szerintem el is vetem, jól elvagyok én a FIFA 19-cel alkalomadtán (ezt a nevetséges PES árat se akarom igazán kiadni, pedig jobban bírom a PES-t). Viszont NHL-re vevő leszek, ha végre átállnak. Igen, az technikailag le volt ilyen szinten maradva, a 20 nekem nem jött be videók alapján, így a 19 egyelőre oké, de szívesen látnám végre köntösben, mert kb 5 éve csak porolgatják ugyanazt lassan.

Topik: sok esélyt nem látok, hogy ne kerülne a simába is a technikai kérdés és ugyanúgy menne mindegyikben a folyam. Alapjaiban külföldi fórumokon is sokat kell "szűrni", hogy találjunk érdemi, hasznos hozzászólást. Meg kell tanulni ezzel élni, xda-n is amikor 20-30 oldalt átolvasok a semmiért kb, hozzászoktam az évek alatt...

[ Szerkesztve ]

.

(#249027) saelin válasza .LnB (#249023) üzenetére


saelin
veterán

Minden mostani engine kb jó lesz ps5-ön, csak ki kell őket egészíteni. No meg, hogy mostmár nem a tányéros szarra kell optimalizálni a játékokat, hanem ssd-re. Már magában ez az egy dolog hatalmas előrelépés a mostani genhez képest.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249028) Sirandrish válasza saelin (#249027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még nagyon korai, de komolyan kíváncsi leszek hogy mit tudnak majd kihozni abból a generációból. Ha nem is a legvégére, de úgy 1-2 év alatt.
Minden generációba azt mondom hogy ennél már hova jobbat, aztán persze ahogy telik-múlik az idő, mindig rámcáfolnak, aminek mondjuk tudok ám örülni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249029) TCr válasza Sirandrish (#249028) üzenetére


TCr
veterán

Nekem most a Ghost of Tsushima ilyen. :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#249030) S e t h válasza Sirandrish (#249025) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra rejtély, hogy amíg az xbox off topik pörög, addig a ps offban ördögszekereket terelget a szél.
Ennek (is) köszönhetően itt meg mindenről(is) folyik a diskurzus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#249031) Sirandrish válasza S e t h (#249030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet ott megkövetelik a TG-k hogy az OFF amoda menjen...
Vagy ki tudja..nem tudom, nem járok azokba a topikokba :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249032) .LnB válasza Sirandrish (#249025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszinte leszek, én megértem, de nem érdekel. Vannak moderátorok, vannak topikgazdák, majd ők eldöntik. Ráadásul többször ki lett tárgyalva már a téma. És abban maradtunk mindig, hogy jó ez így.

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy te mit vársz amikor 3-4 naponta feljössz? Miről szeretnél itt olvasni konkrétan? Mert a rendszer fix, a hőfoka, zajszintje fix. És a Sony még az update-ek pontos leírását sem adja meg. Mi változhat 3-4 naponta a konzollal kapcsolatban?

Nekem is van rengeteg téma ami nagyon zavar. De nem szólok hozzá. Vissza lehet olvasni, szóvá se teszem. Persze tőlem ez elég nevetséges is lenne, ha pont én szólalnék így fel.

Az offtopikot én konkrétan többször is próbáltam fellendíteni. Senki se nézi. Olyan is volt, hogy konkrét off témát írtam oda, ide pedig belinkeletm. Mindenki ide válaszolt, nem abba a topikba. Megpróbáltam, nem ment, többet nem tehetek.

A jövőre nézve akár működhet is a két topik. A téma összefoglalóba lehet szép nagy betűkkel írni, hogy egyből szemet szúrjon (például így: [link] ) Oda pedig akár lehetne keresztlinkelni a két topikot. Apróság, de szerintem fontos lenne a "PS5 közösségi", és egy "PS5 technikai" topik elnevezések is. Mert egyformák első ránézésre, ezért rákényszeríti az olvasót, hogy végigolvassa, hogy melyiket keresi. Az OFF topikba ott van óriási betűkkel, hogy OFF, azt meglátja a felhasználó és már taszítja is, mondván "tuti nem ezt a topikot keresem".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249033) 30z.Samu válasza .LnB (#249032) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, de mi számít technikainak? A hardver adott, itt nincs olyan hogy kicserélsz benne ezt-azt, max a tárhelyet (már ha megoldható lesz PS5-ben is és nem forrasztják az alaplaphoz). Milyen TV-t vegyél hozzá? Anno felhoztam ezt a kérdést és meg akartak enni, pedig a konzol gaming egyik alap pillére szerintem a megjelenítő. Játékokról? Az sem éppen technikai téma. Nem kötekedni akarok, csak leírtam a véleményem. :K

Sic Parvis Magna

(#249034) keIdor válasza .LnB (#249032) üzenetére


keIdor
titán

Én nem is tudtam, hogy van off topik, most látom a bevezető legalján van, így senki nem fogja megtalálni. Nem nézek rá, ha nincs szóba hozva, más is így van/volt és lesz vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249035) .LnB válasza 30z.Samu (#249033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Majd kérdezd meg azt az öt PS5 felhasználót aki oda fog járni. :)
Esetleg garis problémák. Menübe mit hol lehet megtalálni, ilyen alap dolgok.
Igazság szerint az a topik, ezeknek a diskurzusoknak a kizárására lenne. Lenne egy "mindentbele" topik, meg egy ahova azok járnának, akiket ez zavar ami itt megy.

Elfelejtettem, nem is "technikai", hanem "szakmai" topik kell, hogy legyen. Ez a "szakmai" kifejezés ez sokak kedvence.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249036) Sirandrish válasza .LnB (#249032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Keress rám hogy milyen gyakran szólok hozzá :)
Elvagyok enélkül a topik nélkül is...már van annyi csoport face-n, instan, twitteren, iwiwen, kolbászon, tiktokon, izén, eceten, meg uborkán, hogy csak az nem talál magának megfelelőt, aki nem akar.
Most sem hoztam volna fel, csak megemlítetted a külön topikot..arra reflektáltam. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249037) Gery9112 válasza S e t h (#249030) üzenetére


Gery9112
őstag

persze, hogy pörög ott az off topik hát nincsenek is normális játékaik. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249038) Frod válasza .LnB (#249032) üzenetére


Frod
addikt

Azt se tudtam, hogy van PS-OFF topic.

Pl a Bestbuy topicban mind az összefoglalóban, mind oldalt ott van a többi kapcsolódó topic elérhetősége, itt mindössze egy másfél éves hír figyel oldalt kiemelve, nem csodálkoznék, ha másnak is új infó ez.

(#249037) Gery9112 :D

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#249039) .LnB válasza Sirandrish (#249036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ég világon semmi baj nincs azzal, hogy felhoztad. Csak nem értem, hogy mit vársz ettől a topiktól?

Tegyünk fel... Akciós lesz a PS+ egy boltban. Hova írom be? "szakmai" topikba? Szerintem nem, semmi szakmai nincs benne. Inkább egy közösségi topikba írnám, hogy tájékoztassam a közösséget róla.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249040) Sirandrish válasza Gery9112 (#249037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Írni akartam hogy biztos inkább beszélgetnek mint játszanak, de túl genyónak találtam...erre tessék ! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249041) Sirandrish válasza .LnB (#249039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy én? Semmit!
Már rég rájöttem hogy esélyem sincsen követni, annyira pörög, így már elég régóta nem is foglalkozom vele. Ha valami kérdésem van, általában arra is pillanatok alatt találok youtube-on megoldást, vagy évente 1-2 alkalommal felteszem itt a kérdésem, akkor figyelem a választ, és annyi. Szerencsére másodpercek alatt megkapom általában, úgy pörögtök :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249042) sp8787 válasza Sirandrish (#249025) üzenetére


sp8787
addikt

Jahhh ritkan de akkor meg beirsz egy embargo-t serto spoiler-t.
Vagy csak azert ,hogy elmond ,hogy masok elott hetekkel jatszol egy jatekkal.

Igen ezert megeri idejarnod.

(#249043) keIdor válasza Gery9112 (#249037) üzenetére


keIdor
titán

"nincsenek is normális játékaik." [link] :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249044) .LnB válasza sp8787 (#249042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te ritkán jelensz meg, de ha igen, akkor odab*szol rendesen. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249045) .LnB válasza Sirandrish (#249041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"de mikor 3-4 naponta feljövök a forumra és olvasnék érdemben valamit a PS-ről"

Ezért kérdeztem, mert te írtad.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249046) KoNZoLik@ válasza sp8787 (#249042) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ritkán??? Azért van biztos 60000 hozzászólása,jah ;] :C
Ha 200 évet megélném sem lenne soha ennyi nekem😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#249047) Sirandrish válasza sp8787 (#249042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem semmiféle spoilert nem írtam most sem, és ahogy írtam, max kérdezni jövök ide, mert nincs időm napi 600hsz-t végigpörgetni.
Most is kérdeztem a nagy embargós spoileremmel... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249048) Sirandrish válasza KoNZoLik@ (#249046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból 58000 kb az elmúlt 3-4 év előtt született...akkor még ráértem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249049) .LnB válasza Sirandrish (#249048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elnézett valamit EdwardKelley, nekem van lassan 6k hsz-em itt, neked csak 1050 lesz nemsoká (még ma). :D Szóval vagy rám gondolt, vagy félreértette sp-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249050) Sirandrish válasza .LnB (#249049) üzenetére


Sirandrish
legenda

1000+...még ennyire sem számítottam itt.
Mondjuk 250K-ba azért belefér :D

Az összes hsz-re gondolt, nem csak ebbe a topikba

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.