Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183001) NyMRooD válasza RangerFox (#183000) üzenetére


NyMRooD
őstag

Még nem játszottam vele, de biztos van még 1-2 alternatív megoldás csak - számomra - nem ismertek. Mondjuk nekem jó a szintezés is, de szeretem ha egy játékban van valami újítás ami máshol korábban még nem volt (vagy nem működött).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#183002) Janusz001 válasza Reaper (#182985) üzenetére


Janusz001
őstag

Horizon:Zero Dawn, open world, gyönyörű, jó sztori, kezdőknek, mint amilyen én is vagyok, ott a story mód.

[ Szerkesztve ]

(#183003) Batyops válasza 30z.Samu (#182972) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ezzel kb. én is igy voltam. A végére már nehezen vettem rá magam hogy elinditsam , de csak végignyomtam.

(#183004) Deck válasza .LnB (#182999) üzenetére


Deck
titán

Pedig jók :)

PS5

(#183005) Reaper válasza S e t h (#182998) üzenetére


Reaper
őstag

Tervben van ez a kettő is, de szerintem ezt PCn fogom, ahogy az elődöket is, de Ubiékat annyira nem szeretem úgyhogy megvárom, míg valami fullos verzió lesz akcióban.

.LnB: Larára is ránézek majd, de egyelőre jó lesz akkor nekem a TLU, meg is rendeltem az Aquából :)

(#183006) S e t h válasza .LnB (#182999) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, akkor letörlöm őket gyorsan.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183007) saelin


saelin
veterán

Tegnap este unalmamban letöltöttem megint a Gwent-et, a játék egy az egyben átalakult az utolsó próbálkozásom óta. Kapott egy nagyon stílusos tutorial-t, reward rendszert, újra lettek balanszolva a kártyák és a core mechanikák is megváltoztak. Ez mind az előnyére!
Szerintem aki kapós a kártyás játékokra az mindenképp nézze meg, mert ha a régi Gwent nem tetszett neki ez biztos fog.

S e t h
Nekem megvan az Odyssey, de eléggé lelketlen szegény. Mindig félre teszem, mert megunom és csak hetek múlva veszem újra elő, akkor is csak pár napra. A látványon és zenén kívül tényleg nem sok mindent tud nyújtani. Vannak tőle sokkal, de sokkal jobb játékok!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#183008) Batyops válasza .LnB (#182970) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hmm hát jó te igy látod attól még lehet hogy nem igy van.

[ Szerkesztve ]

(#183009) .LnB válasza Janusz001 (#183002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"jó sztori"

josztori.. az. :D

(#183004) Deck

Ja tudom. :U Mint a fárcrájöt. Csak nem, nem jók.. :D

(#183005) Reaper Korai volt a rendelés. Lenyomtál volna még egy két exet, ráéreztél volna a PS "zamatjára". Aztán ilyen TR-re rá se nézel. Főleg nem egy Uncharted 4 után. :)

(#183006) S e t h Nem azért írtam, mert érdekel, hogy te mivel játszol. Csak az ellenpólust képviselem, Reaper vagy megfogadja, vagy nem.

(#183010) Woodslave Jogos, gyors bele is javítottam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183010) Woodslave válasza .LnB (#183009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a last of ust rendelte meg sztem ne harapd le a fejét ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183011) S e t h válasza .LnB (#183009) üzenetére


S e t h
nagyúr

Más ízlése alapján csak nem foglal állást, ha tengert lehet rekeszteni tesztekkel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183012) .LnB válasza S e t h (#183011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert a tesztek nem más ízlését tükrözik mi? Azt teljesen objektív robotok írják?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183013) S e t h válasza .LnB (#183012) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kicsit bővebb szókinccsel teszik, pro és kontra ütköztetve az érveket pár szavas szélsőségesen egyoldalú megnyilvánulás helyett.
Pláne hogy általában nem csak egy teszt készül, lehet mazsolázgatni és rájönni mennyit is érhet a produktum.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183014) penge111 válasza .LnB (#182999) üzenetére


penge111
addikt

Én ha használtan 5-6k ra leesik az Ac Odyssey ára, azért adok neki egy esélyt. Az Originst kihagyom, pedig imádom az egyiptomi világot, mert unalmas, monoton küldik tömkelegéből áll, és a története is harmatos... Ezt csak kritikákból és itteni hozzászólásokból szűrtem le, viszont az Odysseyt itt zömében dicsérik.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183015) mike1334 válasza NyMRooD (#182993) üzenetére


mike1334
veterán

Vannak más megoldások, de szvsz mindnek ez a vége..

Ott van pl, ahol bizonyos stathoz kötik (pl, erő, mágia, stb...na ez ugyanaz, mint a szint, de még mellé specifikusan is kell fejlődni), van ahol nem kapod meg/nem tudod megvenni egy bizonyos pontig...ez is ugyanaz, mert nem tudod elejétől használni. Vagy pénzért veheted meg (be lehet lőni, hogy mennyi idő /fejlődés/ után lehet elérni azt a szintet, hogy annyi pénzed legyen).

Olyan sehol sem lesz, hogy elejétől használhatsz egy "űbertáp" cuccot, mert torzítaná a játék nehézségét. Ha meg mégis használatod, akkor súlytalanná válik az egész, és nem rpg (szerű) lesz a rendszer, a cucc meg csak "kozmetikai" kiegészítő lesz.

Az ellenfelek szinteződése érdekesebb kérdés, én se mindig rajongok érte, hogy amikor már fejtetőig páncél borít és lángoló két méteres pallosom van, akkor egy farkas/útonálló simám kinyírhat...ez kicsit tényleg a készítők lustasága, hogy egy más elnevezéssel/módosított skinnel felhasználják ugyanazokat az ellenfeleket, de valahol ez is érthető, elfogadom, hogy a kertvárosi farkasnál a bronxi keményebb kötésű :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183016) Reaper válasza .LnB (#183009) üzenetére


Reaper
őstag

Azért ne nyírjátok ki egymást, már megvan a következő pár játék egyelőre :) Köszi mindenkinek :)
Amúgy nem tudom milyen a konzol "zamata", ugyanúgy az iroda székemben ülve, az asztalon ugyanaz a monitor van, csak a PC mellett zúg egy PS4 is és kontrollerrel irányítok, a hang vagy fülesből, vagy a PCre is rákötött 5.1ből jön :) Bár ezek a játékok brutál erősek storyban, ilyet rég láttam már PCn. :)

(#183017) KaitouP válasza .LnB (#183009) üzenetére


KaitouP
veterán

Más: Mi van a CoD-al fattttter, mikor jössz vissza? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#183018) S e t h válasza penge111 (#183014) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dehogy, várd meg amíg ingyenes nem lesz, vagy fizetnek érte, hogy játssz vele, hiszen kidobott pénz. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183019) Bad Pritt válasza .LnB (#182999) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint a Tomb Raiderre nézzen rá, de a két új AC-re ne?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#183020) .LnB válasza penge111 (#183014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Munkatárs cimbimmel az idei első munkanapon:

Én: -Na, mivel toltad az ünnepek alatt?
Ő: AC: Odyssey
Én: -Na és milyen volt?
Ő: -Hallod, beletettem 100h-t, de q***a szar. Monoton, unalmas. Borzalom.
Én: - De akkor a DLC-t is letolod majd nem?!
Ő: -Persze.
Én: -Logikus. :D

És ez true story. :D

(#183016) Reaper Semmi komoly. Csak szerettem volna jelezni feléd, hogy nem ajánlom az általuk felsorolt játékokat. Végül úgy is te fogsz dönteni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183021) szallasi007 válasza penge111 (#182976) üzenetére


szallasi007
őstag

Könyvek: meg kéne tudnod honnan dobták ki, hátha van ott ahonnan ez jött. Nekem lenne ilyen szerencsém. 🥴👍

[ Szerkesztve ]

(#183022) .LnB válasza KaitouP (#183017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mostanság az biztos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183023) Madwe válasza #10186752 (#182945) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt agymenés amit írsz.

Másrészt nem is igaz :D Tehát szerinted farkas és farkas az ugyanolyan. Akkor is ha 2 hetes ha 2 éves vagy ha roskadozó 40 éves. Emberből is van 1 tipus, mindenki ugyanolyan erős, gyors, ugyanazolyan nehéz páncélokat tud hordani s a két hetes kisbaba is fel tud emelni egy 50 kilós kardot, a műkörmös mancika is és a Szikla is. értelek :D

(#182969) Batyops Szerintem nincs igazad. Egyrészt rengeteg fast travel opció van, szálláshelyeden is, vonat is. Másrészt a missionök 99% gócponton dob ki a végén ahol nagyon közel van a következő küldetéshub, még a mellékküldetésekre is igaz ez.

Harmadrészt küldetések közben is kell lovagolni, sokat, igen, ez igaz. Csakohy közben megy a sztori, folyamat beszélgetnek. Nem skippelhető sztorirész, de cserébe félig interaktív, jobb mintha ez mind cutscene lenne ingame videoval szerintem. De ha azt jobban szereted, akkor cinematic módba tudsz közben váltani.

Azaz a kritka kb úgy hangzik egy főleg single játéknál, aminél írjátok is h jó a sztori, h túl sok a sztori s közben lovagolnak, míg belemennek a részletekbe. Nem mellesleg közen tudod irányítani is a karaktert, ha szeretnéd. Van akinek nem jön be a sok sztori ilyen részletekben, de akkor azt szidjátok ne a sok lovaglást, mert echte puritán csak lovaglok aból bbe rész alig van benne s van fast travel opció rá.

Mellesleg én azt se használtam soha, mert menet közben rengeteg érdekes mellékküldetésbe, eventbe lehet futni, rajtadütnek, segítesz valakin stb. Minek skippeljem ha mindegyik izgalmas :D?

[ Szerkesztve ]

(#183024) Petreszku válasza Reaper (#183005) üzenetére


Petreszku
senior tag

A TR nem olyan rossz mint sokan írták, kicsit túl van tolva a gyűjtögetés szerintem, de az összkép számomra pozitív volt.
Szerintem a TLU mellé bőven befér egy kis ugra-bugra lövölde. :)

(#183025) ldave


ldave
félisten

Én most hétvégén fejeztem be a Torment: Tides of Numenera-t PS4-en. Ugye ez egy klasszikus cRPG, amikkel korábban csak PC-n lehetett találkozni (Baldur's Gate, Planescape, Icewind Dale), nekem is megvan PC-re, de kíváncsi voltam, hogy milyen is lett a konzol változat. Már régóta megvolt a lemez, csak eddig nem került sorra, most év elején viszont úgy voltam, hogy a tavalyi sok jRPG után most valami nagyon máshoz lenne kedvem.

Az irányítás elsőre picit fura, nagyjából az történt, mint a Dio3 esetében, klikkelés helyett a bal analóg karral lehet mozgatni a szereplőt, mouseover helyett pedig az R3-at lenyomva mutatja nekünk a játék azokat a dolgokat, amikkel lehet valamit kezdeni.

A játékmenet főleg beszélgetésből (olvasásból) áll, az 50 óra alatt, amíg a végére jutottam, talán ha háromszor keveredtem úgy harcba, hogy nem találtam más megoldást, minden más esetben elkerülhető vagy kicselezhető az ellenfél. Szóval tényleg lehet benne szerepet játszani, ami egy mai RPG-től már nem igazán várható el. Lehetsz jófiú és rosszfiú is, és ennek tényleg hatása van a játékra, nem csak Mass Effect szerű piros, kék módon. Én pl. a befejezést, amit kaptam, ahhoz az infókat már szinte a játék legeleje óta gyűjtöttem és így is elég sok próba kellett, hogy elérjem a célomat.

Szóval nem ajánlom mindenkinek, de aki amúgy is szeret fantasy és scifi könyveket olvasni és nem ijed meg a lassú, beszélgetéses játékmenettől, az nyugodtan tegyen vele egy próbát, most akciós is a January Sale-ben.

A Slime draws near! Command?

(#183026) Woodslave válasza Madwe (#183023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183027) #58978304 válasza Reaper (#182985) üzenetére


#58978304
törölt tag

Marha egyszerű, tolj ki minden ps exet kezdésnek.
(Ha már "Friss" ps tulaj vagy)
Akár ps3 remasztikat is!
Teljesen mindegy melyikkel folytatod mert az exeknél mint már megtapasztalhattad garantált a játékélmény! 🤘

[ Szerkesztve ]

(#183028) malystryx


malystryx
senior tag

Kedves fórumtársak! Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Plusz előfizu, ami az én ID-on van, a fiam a gép másik használója, akinek csak egy sima family member-es bejelentkezős fiókja van szimplán gmail-os e-mail címmel, nincs még PSN ID-je létrehozva. Tehát ő az én Plus-os és mindenféle játékaimmal tud játszani, és vásárolni nem tud.
A leírásokban ha jól értelmezem csak annak jár a Plusz adta online tárhely, amelyik fiókon van az előfizetés. Eszembe jutott, ha van, miért ne használjam ki, és feltöltöttem a tárhelyre a mentett állásaimat. A kérdésem az lenne hogy a fiam fiókjából a mentett állásokat fel lehet tölteni az online tárhelyre? Vagy hogy van lehetőség azok elmentésére? Marad a pendrive? Előre is köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#183029) m3ss


m3ss
veterán

probalom megerteni, miert annyira jo ez a gow. de most igy 5-6h utan asszem eladom inkabb es megnezem az rdr2-ot.
imadtam az unchartedokat, tlou, gta, hzd. gow nem tud elkapni. zene, hangulat, grafika, harcrendszer sem rughat labdara hzd mellett sztem. ez nekem egy tombraider klon kb.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#183030) .LnB válasza m3ss (#183029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A felétől beindul a sztori. Hol tartasz a történetben most? Én is így voltam vele, és mikor a végére értem sem istenítettem annyira, de nem volt rossz. (Sőt igazából fasza game, csak voltak nála jobbak sztem tavaly.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183031) Zoleee83 válasza m3ss (#183029) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont így voltam vele, én végigmentem a GOW storyn, de nem voltam odáig érte.
Ellenben HZD nagyon tetszett az platina lett.
Az RDR2-t nyugodt szívvel ajánlom, de arra készülj, hogy rengeteg beszélgetés lesz amire érdemes figyelni, elolvasni, nem egy sodró lendületű játék, nem kell minden 3. percben lövöldözni, ellenben egy tökéletesen felépített story, él-lélegzik minden egyes eleme a játéknak.
Én az RDR2-vel jártam majdnem úgy hogy chapter2-nél eladtam, de utána indult be a story, most a felénél járok kb 30 órával (csak főküldik), és imádom. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#183032) m3ss válasza .LnB (#183030) üzenetére


m3ss
veterán

tele van idegesito dolgokkal. pl miert nem tudok razoomolni a terkepre jobban? 120 colon nem latom hova kene mennem amikor elakadok bent es max zoom allasnal eltakarja a nyilamat ahol epp allok minden mas ikon. hangeffektek, hangmernoki munka? mind1 hogy mekkora szobaban vagy nyilt teren vagyunk, mindig olyan visszahang van amikor egymassal kommunikal kratos meg atreus mintha vegig egy 12 nm-es szobaban lennenek. ev jateka? a folyamatos bojozas is idegesit vmiert :DD

inside the mountain. varom varom, neha elkap a hangulata de hat nem tudom, tlou, hzd nalam nagyon magasra tette a mercet. a hzd havas dlc mennyire jo? lehet azzal kellene probalkoznom, vagy meginkabb rdr2-vel. kell hzd alap jatek is hozza?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#183033) Tyler Durden válasza m3ss (#183032) üzenetére

Én tegnap kezdtem neki a frozen wilds-nak, eddig hozza az alap game színvonalát + én kíváncsi vagyok az itteni sztori részre is. Nekem nagyon bejött eddig a HZD, az alap játékkal tegnap végeztem, egy dolog volt ami nekem minimális negatívum, hogy túl könnyű a játék. Eleinte még volt némi kihívás, de a végén a pimpelt cuccokkal a thunderjaw-okat is simán lehet farmolni, anélkül, hogy egy potiont is meg kellene inni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#183034) #10186752 válasza m3ss (#183029) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tomb Raider klón, lol, semmi köze a két játéknak egymáshoz.

Ilyen összetett harcrendszere kevés játéknak van, a képességek, rúnák és fejlesztések szinte végtelen számú harci stílust tesznek lehetővé.

Ahhoz, hogy értsd egyáltalán, hogy miről beszélek, minimum 8-10 órát bele kell tenni.

Ha nem tetszik, semmi gond, de faszságokat ne beszélj azért.

(#183035) S e t h válasza m3ss (#183029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ne próbáld megérteni, nem vagyunk egyformák.
Nekem 1 hónapja megvan és toltam bele 3 órát, mindig volt helyette vmi más amivel játszottam.
A látvány az rdr2 után nem vág mellbe, a dialógusok miatt élvezem inkább.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183036) #10186752 válasza m3ss (#183032) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mit virnyákolsz, add el, és probléma letudva.

Igen, valószínű azért nyert több tucatnyi év játéka címet, szakmai elismerést és díjat, mert szar. Igen, nem veled van a gond, biztosan.

(#183037) S e t h válasza #10186752 (#183034) üzenetére


S e t h
nagyúr

faszságokat ne beszélj

A mai napi teljesítménye után ez a kétes dicsőség inkább mást illetne.

Nem lehetne kevésbé tirpák módon megnyilvánulni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183038) Zoleee83 válasza #10186752 (#183036) üzenetére


Zoleee83
addikt

Már ne haragudj, de te százalékot kapsz a játék után vagy miért ez a foggal körömmel harcolás?
Leírta hogy neki nem jött be, te meg egyből leoltod, hogy "fasságokat beszél", leírta a véleményét és annyi, ettől még másnak lehet jó játék.. :U

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#183039) penge111 válasza m3ss (#183032) üzenetére


penge111
addikt

120" ez elírás, vagy palotában élsz? El se tudom képzelni mekkora egy ilyen kijelző :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183040) hhenry válasza #10186752 (#183036) üzenetére


hhenry
őstag

Teljesen fölösleges ezt mondani egyéni vélemény és finomabban is kilehet fejezni magad

(#183041) Woodslave válasza penge111 (#183039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3 m ;] :P

projectorral el tudom képzelni amúgy a 4milkás tv szint nem? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183042) Madoc válasza penge111 (#183039) üzenetére


Madoc
veterán

Projektor?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#183043) m3ss válasza #10186752 (#183036) üzenetére


m3ss
veterán

persze, de azert a velemenyem csak elmondhatom :D
azert en csodalkozok, hogy egy ev jatekanal hogy lehet ennyire amator a hangmernoki munka, engem teljesen lehoz a hangulatrol. pl ehhez kepest egy dice jatek hangilag mas dimenzio...igazan jo immersionhoz ez is kell nekem. de egy eros soundtrack is nagyon sokat dob a hangulaton, erre a tlou meg hzd eleg jo pelda. single jatekhoz kell is.
na mind1, nem tudom mit vagytok ugy oda, mintha ti csinaltatok volna a jatekot...csak igy hogy ev jatek lett, es kb mindenhol csak jokat olvastam rola gondoltam majd bele se tudok kotni es beszippant.

(#183039) csak egy egyszeru vetito, annyi mint 1 atlag tv.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#183044) Deck válasza m3ss (#183043) üzenetére


Deck
titán

" amator a hangmernoki munka,"
"ehhez kepest egy dice jatek hangilag mas dimenzio.."

Ilyet írni a GOW-ról azért nem semmi..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#183045) Batyops válasza m3ss (#183043) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát az biztos hogy egy Dice játék más dimenzió nem egy ligában játszanak. A dice valahol a dimenziókban belekerült egy fekete lyukba.

(#183046) gyuromoj válasza Deck (#183044) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én házimozin játszottam és a kígyó hangjától tiszta libabőr lettem. De amúgy is jól szólt minden.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#183047) Deck válasza gyuromoj (#183046) üzenetére


Deck
titán

Hangfalon és fejhallgatón is ütött nálam is ;)

PS5

(#183048) mike1334 válasza S e t h (#183037) üzenetére


mike1334
veterán

Nem is szlovákul írta....:P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183049) Revolit válasza gyuromoj (#183046) üzenetére


Revolit
senior tag

Mondjuk a kigyonal bejott a felesegem, hogy miert bofog itt egyfolytaban ez a nagy kigyo? :DDD

(#183050) #10186752 válasza Zoleee83 (#183038) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem, nem azt írta le, hogy nem jön be neki a játék.

" amator a hangmernoki munka,"
"ehhez kepest egy dice jatek hangilag mas dimenzio.."

Ez nem a nem jön be a játék kategória, és már ne is haragudj, de ez nettó faszság!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.