Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) danih válasza zzola (#70000) üzenetére


danih
addikt

Az fasza, annak ellenére hogy hivatalos partner...

(#70002) Malachi


Malachi
addikt

na, hogy legyen ilyen is - Kszervize elrakta az egy éves előfizut, megkaptam ócsítva és még emlékeztek is rám, hogy én voltam a dühös faszi a telefonban. :D pedig nem voltam dühös, csak vasárnap délben háromszor hívtak egymás után, mikor minden rendes ember még alszik... :P

[ Szerkesztve ]

(#70003) zzola válasza danih (#70001) üzenetére


zzola
félisten

Állítólag az! Persze Edigitalost adtak, lehet azt is elfogadná a Sony-nem tudom-de én szeretem, ha minden rendben van....

(#70004) danih válasza zzola (#70000) üzenetére


danih
addikt

Most nézem hogy #70000 :DDD
Mindjárt beérjük a PS3 topikot.

[ Szerkesztve ]

(#70005) OddMan


OddMan
őstag

A PS4 állandóan pörgeti a játéklemezt a játék közben? :U Az XBOX360 a játék indítása után kis időre felpörgette a lemezt, aztán utána meg is állította, így jóval csendesebb lett az XBOX a játék közben.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#70006) n000rbi válasza OddMan (#70005) üzenetére


n000rbi
senior tag

Amíg installálja, addig igen, egyébként csak behelyezés után ellenőrzi és kb. 1 perc múlva leáll.

(#70007) OddMan válasza n000rbi (#70006) üzenetére


OddMan
őstag

Huh, ez nagyon jó hír, már kezdtem ideges lenni. :K
Azt meg tudom nézni valahol, hogy hol tart az adott játéklemez telepítése?
Amúgy köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#70008) Elims válasza gyuribácsi88 (#69962) üzenetére


Elims
veterán

"Nekem a játékélményből elvesz, nem pedig hozzáad az, hogy kényszerből kellejen valamivel szenvednem."

Ezzel nagyon egyetértek!
Viszont ha más "végig szenvedi" akkor jó megcsodálni.Én biztos nem tenném..

Nooorbi: Na szép... :-/

Melyik lemez áll meg 1perc után?Nekem a gta és a syndicate biztos nem.Legalábbis eddig hallottam menet közben halkan -a fejet-.

Szerk.: Még most is tudok...

[ Szerkesztve ]

(#70009) OddMan


OddMan
őstag

Most állt meg a lemez. ;) Hát azért így jóval csendesebb. Telepítés közben szinte elviselhetetlen volt számomra a meghajtó hangja, főleg így éjszaka, amikor amúgy is eléggé csend van.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#70012) n000rbi válasza Elims (#70008) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor lehet pörgeti (minek tenné?), de olyan fordulaton, amit már csak Te hallasz :DD

OddMan (#70007):

Természetesen sehol :DDD Ha elhallgat, akkor készen van.

[ Módosította: radi8tor ]

(#70013) bandi0000 válasza zzola (#70003) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kell hozzá garijegy, söt legtöbb sony cucchoz nem is adnak már, mivel úgy is baj esetén hivatalos szervizbe viszed oda meg elég a blokk, persze nyilván megnézik hogy nem e eu-n kívüli asszem eun belül van gari de erről nem tudok semmit, elsö genes ps4 be volt gari aztán szépen lassab nem, vagy legalább is áruháziakban nem volt

Xbox One: bandymnc

(#70014) Elims válasza n000rbi (#70012) üzenetére


Elims
veterán

Holnap letesztelem.Keverném a ps3-mal??

De tényleg lenyomtàl 3 hsz-t egymàs utàn amikor simàn szerkeszteni is tudtad volna??Legalàbb az 5percet vàrnatok ki.
Miért nem lehet ezt vhogy letiltani?!!!

Szerk.: "hsz-t is töröltek ma tőlem"

Megértem.

[ Szerkesztve ]

(#70015) n000rbi válasza Elims (#70014) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem tudom, nekem ez sokkal áttekinthetőbb, mint az, hogy egy hsz-ben válaszolok 5 másikra...de majd odafigyelek, mert már hsz-t is töröltek ma tőlem, nem szoktam ilyen szigorhoz :DDD

(#70016) gyuribácsi88 válasza Elims (#70014) üzenetére

És akkor még csodálkozunk hogy "már" 70K komment van :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#70017) Ronam


Ronam
addikt

Holnap este 6-tól már lehet tolni az UC4 Betat!!

(#70018) n000rbi válasza Elims (#70014) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ne legyünk már ennyire besavanyodva srácok (a törlésnek semmi köze hsz-ek számához) Ha nem tűnt volna fel segítettem egy fórumtársnak, a tapsoló szmájli meg reflexből lett beírva, mert örültem, hogy megoldódott a probléma) Vicc, hogy ilyen miatt magyarázkodom...

(#70019) radi8tor válasza n000rbi (#70018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kiemelt szakmai fórumban azért próbáljunk szakmai témáról beszélni és kerülni az egyszavas hozzászólások írását.

⭐ Stella

(#70020) n000rbi válasza radi8tor (#70019) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem ez történt? Lemezpörgetés volt a téma. A szmájlit meg szánom-bánom. :(

(#70021) james001 válasza Ronam (#70017) üzenetére


james001
veterán

Tényleg? :Y De mindenhol vagy csak az usákoknak?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70022) n000rbi válasza james001 (#70021) üzenetére


n000rbi
senior tag

EU is és dec. 13-ig tart.

[ Szerkesztve ]

(#70023) james001 válasza n000rbi (#70022) üzenetére


james001
veterán

Puszi a fejükre :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70025) krx21 válasza OddMan (#70005) üzenetére


krx21
nagyúr

Én is azt hittem, mert egyes játékokat vagy 30-40 perc mire teljesen felmásol a hdd-re...

(#70027) #00110336


#00110336
törölt tag


(#70028) delibab


delibab
senior tag

Hátha valaki még nem látta:

PS Store-ba a mad max 10.5k!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#70029) marilllyo válasza delibab (#70028) üzenetére


marilllyo
veterán

Most néztem én is!
Ha engem kérdeztek...nem éri meg. Inkább lemezesen egy veszem-adom körre!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70030) Zanik válasza delibab (#70028) üzenetére


Zanik
addikt

Nem rossz, de olvasva a kritikákat, ennyiért még nem vennék egy repetatív "sandbox" játékot. Majd ha lemegy 8k környékére.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#70031) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Na akkor én is rákérdezek, mert a válaszok amiket eddig olvastam nem egyeznek. A lemezes játékokat felmásolásra kerülnek a vinyóra vagy sem? Ha igen mindent másol a lemezről vagy csak bizonyos adatokat?
Hol és hogyan tudom ellenőrizni ezeket az infókat?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#70032) Tegla80 válasza Petreszku (#70031) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Felmasolja a lemezt....elvileg mindent es utana a korong csak ellenorzesre kell,h induljon a game.
Itt tudod megnezni,h mennyi a foglalt es szabad helyed.

Sony® & PlayStation®

(#70033) horvathkrisz válasza Zanik (#70030) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Számomra még 2 ezret sem érne meg, pláne hogy ugyan ennyibe került tegnapig az mgs5, a két játékot pedig egy lapon még említeni sem szabad. Amíg mgs legenda lesz ps4-en, addig ez 2 hét alatt a teljes feledésbe merül...

(#70034) marilllyo válasza horvathkrisz (#70033) üzenetére


marilllyo
veterán

Én végigvittem a MadMax-et. Se story...se tartalom.... Autókázol meg loot-olsz. De az Mad Max szavakra visszakeresve írtam róla egy jó hosszú "kritikát" itt a topicban.
Egyértelműen inkább a Batman akkor már...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70035) szinimini


szinimini
senior tag

Hello,

COD AW v Ghost?
Netes olvasgatás alapján AW. Ti mit gondoltok?
Jó kis multis csatákat szeretnék vívni végre. Csak előtte meg is kell tanulnom kontrollerrel játszani :)

(#70036) tepenzed válasza szinimini (#70035) üzenetére


tepenzed
őstag

őszintén? mindkettő borzalmas, inkább gyüjts a black ops 3-ra, de a ghost nagyon halott már, az aw pedig borzalmas az ide oda 50 méter magasra ugráló emberektől

[ Szerkesztve ]

(#70037) horvathkrisz válasza marilllyo (#70034) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Megtaláltam.
Hát, kb valami ilyesmire számítottam, biztos mert a csúnya előítéletek. Komolyan mondom, amikor megláttam itt-ott hogy létezik mad max játék, csak tovább lapoztam, mert -gondoltam- ebből jó nem lehet. Asszem ezt a jelenséget hívnák a játék-liberálisok játékrasszizmusnak. ;]

(#70038) vonSux válasza marilllyo (#70034) üzenetére


vonSux
őstag

Szerinted. :P Szerintem meg baromi jó, egyedi hangulata van a Mad Max-nek. Az MGS-hez vagy Batman-hez nem hasonlítanám, akkor már inkább a Borderlands.

(#70039) szinimini válasza tepenzed (#70036) üzenetére


szinimini
senior tag

És a BO3ban nincsenek ilyenek amiket említesz az AW-nál?

vajdacs01
Nem hangzik a legjobban,hogy annyit kell várni.
Köszi a tippet. Akkor tényleg a BO3 lesz, naon úgy néz ki .

[ Szerkesztve ]

(#70040) vajdacs01 válasza szinimini (#70035) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Ghost-ot ne vegyél, nagy csalódás. Az AW-val játszok pár hete, meg kell szokni, h ugrálnak össze-vissza, meg amúgy kevesen játszanak vele szerintem, este 9 után 15-20 percet kell várni, mire összejön elég ember egy match-hez. Ha igazi csatát akarsz akkor egyértelmű: Battlefield 4. De ha mindenképp COD-ozni akarsz, akkor gyűjts BO3-ra, szerintem elég jó lett.

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#70041) marilllyo válasza vonSux (#70038) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem a hangulatával van a baj. Hanem, hogy single része az nagyon gyenge. Van is story meg nincs is. A mellékküldetések már-már jobbak mint a főküldik. Az autókázós Mad Max-ezős része valóban jó. De nekem hamar unalmassá vált. Végigvittem...egyszer jó volt.
De amúgy igen igaz ez csak egy vélemény. Másnak tetszhet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70042) herrkoser


herrkoser
tag

Sziasztok Urak!

Egy kis technikai segítségre lenne szükségem. Tekintve, hogy hétköznap esténként aszonyság kipaterol a TV elől, így arra gondoltam, hogy a PS4-em a tv mellett rákötném az asztali PC monitoromra is (Dell U2212HM). Mivel a monitoron nincs HDMI csatlakozó, csak DVI és Displayport, a következő az elgondolásom:

- PS4-en kilövöm a HDCP-t és veszek egy párezer forintos 2 kimenetes HDMI elosztót
- Egyik HDMI kábel menne TV-be, másik pedig egy HDMI-DVI kábelen a monitorba (5m távolság)
- A monitor a továbbiakban DP kábelen keresztül lenne összekötve a PC VGA-val

Kérdésem az, hogy egyáltalán működőképes-e ez az elgondolás, vagy ne kinlódjak és vegyek egy új monitort amin van HDMI csatlakozó is? Egyébként párhuzamosan 2 megjelenítón egyszerre nem használnám a PS-t.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#70043) Zanik válasza herrkoser (#70042) üzenetére


Zanik
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy ha a képet a monitorra DVI kábellel viszed, akkor a hangot másképp kell továbbítanod valami hangkeltő eszközbe (a legegyszerűbb talán a kontrollerbe tudott fül/fejhallgató).

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#70044) herrkoser válasza Zanik (#70043) üzenetére


herrkoser
tag

Igen, eleve fülessel játszanék olyankor, szóval a kontrollerre továbbított hang nekem teljesen megfelelő.

(#70045) danih


danih
addikt

Na, végre megvan a konzol, elkezdem setupolni, telepítgetni, oszt előre :)

(#70046) vonSux válasza marilllyo (#70041) üzenetére


vonSux
őstag

Ámen :C

BO3-hoz:
a Ghost és az AW-után csalódás, jó értelemben. Szerintem jók a kasztok, perkek, fegyverek, ügyes a pályák szerkezete (mondjuk a metro-t hagyjuk :DDD ). A BF4-hez értelmetlen hasonlítani, de ezt már leírta itt más is százszor. Jó kis pörgős aréna shooter, szeretem.

(#70047) csab2 válasza n000rbi (#70015) üzenetére


csab2
veterán

Pontosan. Egyetértek veled. Ha egy hsz-ben válaszolgatok a 3-4-re, akkor tuti, hogy az illető nem is látja, hogy válaszoltam neki.
Nem tudom, miért vannak egyesek annyira kiakadva azon, ha külön-külön válaszol valaki a hsz-ekere. :F
Azt sem értem, hogy miért van ez benne a szabályzatban? Nem bírják a szerverek azt a pát plusz hsz-t?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#70048) A`rpi válasza herrkoser (#70042) üzenetére


A`rpi
addikt

Megvalósításhoz HDMI splitter kell aminek:
egy bemenete, és kettő kimenete van 1 input 2 out

Nem összekeverendő HDMI választóval aminek kettő vagy több bemenete van, és csak egy kimenete.

[ Szerkesztve ]

(#70049) FhRossi válasza danih (#70045) üzenetére


FhRossi
tag

Gratulálok! Konzolvilágos gép? Vagy berendelted máshonnan, és ilyen gyorsan megkaptad?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.