Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#246001) markknight válasza Szabi® (#245987) üzenetére


markknight
veterán

Én is szerettem régen, de a gameplay nekem annyiban kimerült, hogy boxerrel mindenkit agyonvertem, más fegyver mintha nem is lett volna.

(#246002) Mezcal válasza eladogeppc (#245992) üzenetére


Mezcal
addikt

Tavaly 100 alatt árulták, úgyhogy ahhoz képest nem jó vétel. :D Amúgy grt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#246003) 30z.Samu válasza Mezcal (#246002) üzenetére


30z.Samu
félisten

Alzán tudtad megoldani 100 alatt okosba (kuponok). :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#246004) csab2


csab2
veterán

Kb. két hete GoW-ozok. Fantasztikus egy játék. Teljesen magával ragadott. A sztorit most vittem végig, az egész játéknak a vége felé járok.
Egy hibát vettem észre. Odin összes hollóját kinyírtam (51/51), játék közben megjelent, hogy a feladat teljesítve, "A mindenek ura megvakult." (vagy valami hasonló), a trófeát is megkaptam érte. A céloknál is a teljesített feladatok között szerepel.
A térképen azonban Midgard összesítésénél Odin megölt hollóinál 42/43-at mutat.
Ez egy bug?
Másnál is így volt?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#246005) gangstagergo válasza 30z.Samu (#246003) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Milyen jó is volt 85ért megvenni ;]

(#246006) Rage47 válasza csab2 (#246004) üzenetére


Rage47
veterán

Nem csak Midgardban vannak hollók, hanem más világokban is.

(#246007) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok, milyen népszerű játékok vannak, amelyeknek a multihoz nincs szüksége Ps Plus elofizetesre? Jól tudom, hogy a Warzone ilyen?

(#246008) Wesder válasza AshaNoR (#246007) üzenetére


Wesder
félisten

Minden ami ingyenes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246009) AshaNoR válasza Wesder (#246008) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszi :)

(#246010) RangerFox válasza Wesder (#246008) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kivéve a Destiny 2

(#246011) Wesder válasza RangerFox (#246010) üzenetére


Wesder
félisten

Azzal hogy ingyenes lett, ugyan úgy kell hozzà a Plus? Nem úgy volt hogy "kivették"?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246012) Carlos Padre válasza Sanyi.mTs (#245981) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megvetted? Pont most, mikor az lesz a következö havi ps+ játék? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246013) RangerFox válasza Wesder (#246011) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A PvP-hez meg a Strike/Raidekhez továbbra is kell.

(#246014) csab2 válasza Rage47 (#246006) üzenetére


csab2
veterán

Világos.
Az összeset megöltem: 51/51. Meg is kaptam érte a trófeát. A Céloknál a teljesített feladatok között szerepel. Megkaptam érte a jutalmam.
Ennek ellenére Midgardnál 42/43-at mutat, tehát egy még hiányzik.

Közben meglett a hiba.
Kőgátnál még 1 felfedezetlent mutatott a térkép. YouTube-os segítséget vettem igénybe. Ez alapján kiderült, hogy itt egy hollót még nem öltem meg ( :F Emlékeim szerint igen, de mindegy.). Amikor (szerintem újra) kinyírtam, jobb oldalt nem jelent meg a szokásos üzenet (ami mindig megjelenik ha valamit teljesítek, vagy új infót kapok), viszont a térképen Kőgát 100% lett és Midgardnál is a kinyírt hollók 43/43-ra váltott.
Tehát valami bug ez, vagy nem jól számolt a program, vagy 2x kellet ugyanazt a hollót kinyírnom.
A lényeg, hogy megoldódott. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#246015) Steve1207


Steve1207
veterán

Dragon Ball FighterZ-esek, ki hogy áll BP ügyben? Nyomom az online meccseket, most vagyok 300.000-nél, de azért eléggé neccesnek érzem így is az 530.000-et összeszedni.

.

(#246016) 30z.Samu válasza Steve1207 (#246015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nagyon rég játszottam már vele, néha gondolok rá, hogy le kéne porolni. Super Saiyan 3 voltam, ha jól emlékszem. :)

Sic Parvis Magna

(#246017) Gigicuci válasza Kendek (#245984) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Teljesen igazad van, én csak azt mondom, hogy fullhd-ra is érdemes a pro-t venni. Közben megtaláltam a cikket is.
[link]

(#246018) Kendek válasza Gigicuci (#246017) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy érdemes. A régebbi játékokhoz ott a teljesítménynövelő mód, az újabbakhoz pedig a szuper-mintavételezés és potenciálisan a performance vagy resolution választási lehetőség. Ráadásul ha VR-ben is gondolkodik valaki, akkor oda tényleg jobb, mert kevésbé lesz homályos és recés a kép.

<-ƘƘ->

(#246019) sp8787 válasza RangerFox (#246013) üzenetére


sp8787
addikt

+ Gambit

(#246020) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#246021) saelin válasza hombre[EU] (#246020) üzenetére


saelin
veterán

Engem a múltkori gameplay-ig nem is érdekelt annyira a játék. A full fantasy-tól mentes gyönyörű világ viszont felkeltette az érdeklődésem és a harcrendszer sem az a kaszabolós agymenés mint amire számítottam, sőt, egy kicsit talán a Sekiro-ra emlékeztet néhány eleme.

A halál unalmas AC Odyssey-be is bele tudtam ölni sok sok órát, hát még akkor itt mi lesz! Csak legyen jól megtömve tartalommal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246022) Xaels válasza saelin (#246021) üzenetére


Xaels
félisten

Autentikusra akarták a harcot és az meg is látszik. Ami engem baromira megfogott a bemutatóban az a zene, libabőrös tőle a karom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246023) Carlos Padre válasza saelin (#246021) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valaki pont most írta,hogy lemondta az előrendelést,mert nem kaszabolós. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246024) STC Speed válasza HaZsolt (#245960) üzenetére


STC Speed
őstag

usb kábel? amugy sima bt usb dugoval.

(#246025) Steve1207 válasza 30z.Samu (#246016) üzenetére


Steve1207
veterán

Az szép, most majd 3 órája nyomom a harcokat, majdnem elértem a következő szintet és visszaestem ugyanoda, ahonnan elkezdtem... Rengeteg új acc van, akik ellen sokszor esélyem sincs és sok a 100/100-as győzelmű.

.

(#246026) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Farming Simulator 19 Trophy Guide [link]
A hétvégén dobták fel, hátha kell valakinek.Láttam innen pár ember játszik vele.Nálam is sorra kerül majd.

(#246027) saelin válasza Carlos Padre (#246023) üzenetére


saelin
veterán

Grat neki. :DDD


Xaels
A zene is piszok jó. Egyik youtube videó alatt én is megjegyeztem ezt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246028) BoneDragon válasza hombre[EU] (#246020) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ennek a játéknak nem erre a genre kellett volna megjelennie.

(#246029) Wesder válasza BoneDragon (#246028) üzenetére


Wesder
félisten

De a Last of US 2-nek sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246030) BoneDragon válasza Wesder (#246029) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen. Nembaj, majd kiadják újra teljesen áron 4k felbontással.

(#246031) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Resistencia eterna

(#246032) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel a Dishonored, Final Fantasy akárhányadik rész remake nem nagyon kötött le, a havonta akciós AC Syndicate meg most pont nem az, ezért egy év után leporoltam az Odysseyt ha már az AC III miatt megvettem a season passt.

Pikk-pakk elment vele a hétvégén 15 óra és azt kell mondjam, hogy az ubi bár elcseszte a főszálat, de mellékküldetések terén nem kicsit gurított.
Így 160 óra játék után azért már sok újat nem tud mutatni, főleg nem harcok, fejlődés terén, de azt vettem észre, hogy a küldetések miatt ment el most is vele az idő, mert érdekeltek a történetek.
Időnként szakadtam a röhögéstől olyan humoros jelenetek, párbeszédek zajlottak, mintha a Monthy Python tagjai írták volna őket.
Ha a Valhallában kipofozzák a főszálat és legalább ilyen side questek lesznek, akkor rossz szavam nem lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246033) Roland18x


Roland18x
tag

Esetleg valahol elő lehet rendelni 20 ezer forint alatt a Last of Us 2t ? Konzolvilágnál 19 volt, de felemelték az árát.

(#246034) szallasi007 válasza Roland18x (#246033) üzenetére


szallasi007
őstag

Gamertech.hu

(#246035) hombre[EU] válasza BoneDragon (#246028) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De pontosan erre :D egy gépbōl inkább hozzanak ki mindent,minthogy benne hagynak 30-40%-ot ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#246036) Madoc válasza Roland18x (#246033) üzenetére


Madoc
veterán

Pont most néztem, én 19ért előrendeltem náluk, kapják be akkor megveszem digitálisan ott is ugyanennyi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#246037) felixo válasza Roland18x (#246033) üzenetére


felixo
őstag

Én április 2.-án rendeltem elő, nekem még ennyit ír :

Redmi Note 9

(#246038) Madoc válasza felixo (#246037) üzenetére


Madoc
veterán

Nem fogják olcsóbban adni mint amennyiért most ki van rakva.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#246039) felixo válasza Madoc (#246038) üzenetére


felixo
őstag

Nekem legyen igazam, de szerintem azon az áron adják, mint amivel megrendeltem. :K

Redmi Note 9

(#246040) .LnB válasza felixo (#246037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én múlt héten 21-ért. Téged majd keresnek telefonon, hogy sajnos változott az ár, kéred e így is a játékot?.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246041) fahrii válasza felixo (#246039) üzenetére


fahrii
őstag

Miért adnák? :F

(#246042) Peace válasza felixo (#246039) üzenetére


Peace
nagyúr

Sajnos igazuk van. Értesíteni fognak, hogy felment az ár. :(

(#246043) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg hátast dobunk a next-gen konzoloktól? | Game Pass Online Fesztivál
(Stöki, Sasa, mazur, Grath, HP)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246044) S e t h válasza .LnB (#246043) üzenetére


S e t h
nagyúr

A francba, akkor ez már csak holnap.
Múltkorit is köszi, nagyon jó volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246045) .LnB válasza S e t h (#246044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már csak holnap? Még hét óra sincs. :D
Mindjárt nekiállok, meló alatt jó lesz halgatni őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246046) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok.
A hétvégén picit meghülyült a bal analóg kar a ds4-en. Felfelé meg balra néha random mocorog. Mondjuk ezt csak a "fantasztikus" Breakpoint alatt csinálja. Először a menüben kotorászás közben vettem észre. De aztán random, játék közben is látom hogy egy egy pillanatra mintha mocorogna a karakter, mikor kvázi hozzá se nyúlok. Ez a Breakpoint amúgy is fura ilyen szempontból. Mintha folyamatosan lenne vmi delay vagy nem tudom, az irányításban. Ezt betudtam a fos teljesítményének. Ilyent még ps4-en nem láttam hogy még a v-sync is ki van kapcsolva. Anno ettől tartottam hogy ha veszek konzolt, vajon mennyire fog tearingelni a kèp. Szerencsère erre figyelnek a készítők. No, ennél a Breakpointnál sztem még ezt is ki kellett kapcsolni hogy egyátalán megmoccanjon. Borzalmas sokszor a teljesítmény. Elég csak elővenni a drone-t, és a pásztázandó terület felett körbeforogni. :) Visszatérve az anomáliámra, érdekes hogy pl Far Cry 5 alatt meg nem csinálta. Csak ezeket tesztelgettem a hétvégén. De majd megnézem több játékkal is hogy mit produkál. Lehet aggódni? Mennyire jellemző ez a jelenség a ds4-nél? Kb fèl éves a cucc. Az xbox kontrollereim, egyik 5 másik 3 éves, semmi bajuk.

(#246047) .LnB válasza Mr Chapel (#246046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jellemző. Nekem is volt ilyen. Ha garis, akkor cserélik. Minél hamarabb vidd be oda akkor ahol vetted. Legjobb ha ez egy konzolbolt, ott gyorsan megy (általában)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246048) Mr Chapel válasza .LnB (#246047) üzenetére


Mr Chapel
tag

Hát...tavalyi alzás biznisz volt. (Nem kuponos) Gari van rá. Valszeg be kell szerezzek egy másikat is, tudom milyen nyögvenyelősek ezek a garis szarakodások.

(#246049) .LnB válasza Mr Chapel (#246048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, sokan panaszkodnak. Én bementem vele a Konzolok Szervize-be, és adtak egy másikat. Volt vagy 5 perc az egész. De olvastam már, hogy mások szívtak ilyennel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246050) Peace válasza Mr Chapel (#246048) üzenetére


Peace
nagyúr

Aqua-nál tartott vagy 3 hétig.....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.