Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Kabel15 válasza Def26 (#6995) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Kicsit hibás a leírás. Bár még így is megéri. Vagy csak a kép nem stimmel.
A dobozon 2 joy van. De leírásban meg azt írja alap gép+ KZ.
Most akkor?
Bár ha azt veszem hogy 127+18 lenne a játék. Még mindig 10k val olcsóbb.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7002) Def26 válasza Kabel15 (#7001) üzenetére


Def26
félisten

Ez gép + killzone. Nincs plusz kontroller és kamera. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7003) Kabel15 válasza Def26 (#7002) üzenetére


Kabel15
aktív tag

[link]
Akkor ezt a képet kéne használni :)

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7004) Def26 válasza Kabel15 (#7003) üzenetére


Def26
félisten

Hát mond el nekik.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7005) tDr1v3r válasza zöld drazi (#6988) üzenetére


tDr1v3r
veterán

2011 nyár, a bankkártyaadatok kikerülése előtt pár héttel.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7006) Zoli1117Bak válasza Madwe (#6993) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Ja persze ami az igaz az igaz,de nem lennék meg lepve ha egy párhonap múlva meglenne csinalva az xo :)

psn:babax1117

(#7007) haddent válasza Def26 (#7004) üzenetére


haddent
addikt

iPon -nál rendszeresen köze nincs a címnek a képhez és a leírás is megint más :DDD Ettől függetlenül megérdeklődöd, hogy pontosan miről van szó, és onnantól azt kapod.. Szerintem a nagyker lapjáról szedik a képet ami meg kb. le se sajnálja.

(#7008) DonDennis


DonDennis
senior tag

Van aki tervez itt venni szintén 2k14-t? :)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7009) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Sziasztok!

Nah, beáltam én is a sorba,lecsapok majd egy ilyen ps4+kontorler+cam+killzone4 csomagra :D
Még sosem volt konzolom ezelött, de valamiért ez meggyőzött, a microsoft viszont egyáltalán nem.
Remélem, nem fogok benne csalatkozni :)
Ebbe a psn plus-ba gondolom megéri beruházni, milyen előnyökre teszek szert vele?

(#7010) kovsol válasza DonDennis (#7008) üzenetére


kovsol
titán

Én tervezem. Viszont mivel a december nagy részében úgyis elutazom így megvárom a januárt. Remélem addigra felbukkannak az első használt játékok. Game.co.uk ban is bízom, hogy a karácsony után megunt játékokat viszik majd be az angolok. :D

May the Force be with you!

(#7011) boost válasza mrhyper (#7009) üzenetére


boost
addikt

Sokadszorra, ha már lusta vagy rákeresni:
Multizni tusz,
ingyen játékok
10% kedvezmény online vásárlás esetén,
egy rakás Trial-os játék, azaz egy órára kipróbálhatod
automatikus frissítés a háttérben,
játékmentések feltöltése,
ilyenek

(#7012) DonDennis


DonDennis
senior tag

Ezek a piros kék kontrollerek-ről mit tudni? Szóval ennek is 13.ikát írnak megjelenésre de sehol nem látok róla videót youtubon pedig Amerikába gondolom megjelent már, és a videó megosztóra az is felkerül aminek nem kéne szóval ha lenne ilyen kontroller forgalomban fent lenne nem?

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7013) mrhyper válasza boost (#7011) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Szóval a multizáshoz is kell..értem, köszönöm a választ4
Akkor egyértelmű, hogy az éves csomag kell :)
Simán akár már most beregizhetek, és majd ha meglesz a gép, akkor azt regisztrálom ott, és akkor megveszem az előfizetést?
Bocsi, csak tényleg nem volt még ilyenem, ezért kérdezek ennyit, nem akarok nagy hülyeséget csinálni :)

(#7014) Gergosz2 válasza Def26 (#6995) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez nekünk csak jó, meg azt se felejtsük el hogy az IPon azért jóval nagyobb szereplő a hazai kiskereskedők között mint a kis putris konzol boltok többsége.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7015) Def26 válasza Gergosz2 (#7014) üzenetére


Def26
félisten

Hopp, közben már el is fogyott. Amúgy egyet értek. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7016) DonDennis


DonDennis
senior tag

Ne beszéltem iponnal és az utolsó PS4-t kosárba raktam, tehát ha igaz akkor 13.ikán megkapom :DD , egy kis KillZone meg egy kontroller meg dupla kontroller töltő kombóban:D

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7017) DonDennis válasza Def26 (#7015) üzenetére


DonDennis
senior tag

igen én voltam 1db volt :))

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7018) Def26 válasza Zjunior (#6941) üzenetére


Def26
félisten

Ezeket hol láttad? Nem találok sehol.

"Budapesten eladó bontatlan játékok:
XBOX ONE Battlefield 4 15k
XBOX ONE Need for Speed Rivals 15k
XBOX ONE Fifa 14 15k
PS4 Fifa 14 15k
PS4 Call of Duty Ghosts 15k
Azonnal átvehetőek."

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7019) Tibcsó válasza Def26 (#7018) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

[itt] 125841 számú hirdetés.

(#7020) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez az Ipon ez marha jó, feltesz valamit olcsón, majd pár óra alatt le is veszi egyből. :DDD
Vicces fiúk ezek.... :D
Nem tudom mi lesz ebből.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7021) kovsol válasza Mrdevil (#7020) üzenetére


kovsol
titán

Ipon minden hardvert sok különböző nagykerből szerzi be. Találnak egy nagykert ahol épp van készleten pár darab olcsón akkor feltolják a webshopba a terméket addig a pár darab erejéig.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7022) jalicsbal válasza Mrdevil (#7020) üzenetére


jalicsbal
tag

nekem volt szerencsém leütni egy full bundle csomagot. 2 kontroller, kamera, Killzone 147 ezerért.
Kiváncsi vagyok mi lesz. Mellé még egy Fifa-t is 16 ért. Többi boltban minden játék 18

(#7023) Jakesz válasza jalicsbal (#7022) üzenetére


Jakesz
őstag

Szerintem itt lesz valami hátulütő. Vagy ők fognak értesíteni, hogy sajnálják, de mégsem tudják ezen az áron adni, vagy pedig a garancia lesz egyenlő a nullával.

(#7024) jalicsbal válasza Jakesz (#7023) üzenetére


jalicsbal
tag

Garanciától nem tartok. Attól inkább, hogy értesítenek, hogy hello hallo, sajnos nem megy. :Y

(#7025) Def26 válasza Mrdevil (#7020) üzenetére


Def26
félisten

Ipon csak addig tartja kint a dolgokat ameddig a nyagkertől lefoglalt készletet el nem adja.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7026) DonDennis válasza Mrdevil (#7020) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nem levették hanem mind előbb is írtam egy darab volt amit még tudtak értékesíteni felhívtam, mondták van és én meg egyből előrendeltem tőlük így az egy darabból lett nulla ergo kikerült a webshopból...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7027) DonDennis válasza Jakesz (#7023) üzenetére


DonDennis
senior tag

Garancia pedig hivatalos sony garancia abba ha van buktató akkor az összes konzolboltban vásárolt garanciában van buktató...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7028) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hát kíváncsi vagyok majd srácok mi lesz, én remélem meg tudjátok olcsóbban venni. A Gari tuti lesz rajta az biztos. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7029) Zjunior


Zjunior
veterán

Ipon-t én is felhívtam!:)

2X PS4-et rendeltem , majd eladom az egyiket!:)
Meg van egy Edigitalon is egy rendelés, azt meg lemondom! :C

Igen, hivatalos SONY Garancia van mellé! :K

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7030) haddent


haddent
addikt

Van itt olyan rajtam kívül akiben feltört a nagy PC buherátor vágy és nézegette a PS4 / XO belsejét? A hűtés érdekes.
Az XO -on nagyobb a hűtőborda és a venti is, DE "klasszikus" elrendezésű, tehát a venti a hűtőborda tetején ül, az alaplap felé nyomja a hőt, ezért nyilván sokkal kevésbé hatékony, mint a toronyhűtők.
A PS4 viszont "blower style" hűtésű, ami tulajdonképpen toronyhűtő, tehát a venti az alaplappal párhuzamosan fújja a levegőt így az egyből ki is tud menni hátul akár.
Szerintem nem lesz gond egyikkel sem :B A PS4 megoldás mindenképp szimpibb, bár lehet, hogy zajosabb lesz.

XBONE
PS4

[ Szerkesztve ]

(#7031) trufa12 válasza Zjunior (#7029) üzenetére


trufa12
addikt

Van pénz kolléga :D (nem akarsz nekem rendelni 1et, persze te fizeted) :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7032) k4rL^ válasza haddent (#7030) üzenetére


k4rL^
senior tag

Amikor megy a Bluray lejátszó telepitésnél, akkor van hangja a gépnek, de egyébként halk.

(#7033) haddent


haddent
addikt

Mellesleg az XO is küzd rendesen a Day1 hibákkal.. Mondjuk szerintem ezek sem szériahibák, csak megesik.
Érdekes hang :DDD
Cikk

Tatyla úgy tudom exkluzív

[ Szerkesztve ]

(#7034) Tatyla


Tatyla
őstag

a Quantum Break az X0 exkluziv vagy jön PS4-re is?
mert ez elég durva...

más:iponon hol látjátok a ps4 kínálatot mert én nem találom,link pls...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#7035) zzeN válasza Tatyla (#7034) üzenetére


zzeN
aktív tag

X1 exk, én egy CGI előzetesből nem vonnék le következtetéseket...

(#7036) Tatyla


Tatyla
őstag

na én mint Dark Souls rajongó ezt nagyon fogom várni PS4-re...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#7037) boost válasza zzeN (#7035) üzenetére


boost
addikt

Jaja, mint a Forza 5. E3kor még 3D emberek integettek, kiadáskor meg már csak papirmasék állnak fixen a pálya szélén.

(#7038) DonDennis válasza Tatyla (#7034) üzenetére


DonDennis
senior tag

Ez egy full cinematic trailer szerűség semmi értelme, azt se merik kiírni, hogy actual gameplay footage a bevágott jelenetekhez...

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7039) F.B.I. válasza Tatyla (#7036) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezt még nem is láttam...elég jónak tűnik. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7040) Madwe válasza DonDennis (#7038) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát igen, minden nagyon szépen néz ki amíg fejlesztik csak mikor kész lesz valahogy mégsem tudja tartani azt a szintet :D ellenben jó lesz az az Infamous ilyen témában :)

(#7041) N.Ferry válasza Tatyla (#7036) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Az ilyen játékok miatt szeretem a konzolt. :D

Walking Dead

(#7042) Xmodule


Xmodule
őstag

Na ma sikerult kiprobálnom egy PS4-et. Knack-el játszottam egy 15 percet. Franko a joy is. Bár kicsit olyan beizzadosnak tunik az anyagja de majd meglátjuk élesbe. Amugy a grafika stb nekem nagyon tetszett. És ha azt nézzuk ez még csak az eleje hu-hu... R1,R2 stb karok nagyon kényelmesek. Az analog karok is mintha rövidebbek lennének, azok is nagyon kényelmesek. Nekem tetszik a gép. Viszont maga a konzol méretre szerintem eléggé nagy. Hosszúkás. Képeken meg videokon kissebbnek tunt. Persze nem ez a legfontosabb. Szóval nekem tetszett. :) Amint jön a Watch_Dogs bundle már rendelem is. Jó volt azért igy elötte kiprobálni. Majd még valamikor a jövöhéten bemegyek egyszer megnyomogatni jobban (mert most ott volt a barátnöm is aztán öt annyira nem érdekelte sajnos:D)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7043) Madwe válasza Xmodule (#7042) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a ps4 szerinted nagy, akkor mi lehet a vélemégyed a batárboxról :D?

(#7044) krx21 válasza haddent (#7030) üzenetére


krx21
nagyúr

Kérdés, hogy a X1 bordája tartalmaz hőcsöveket mint a Ps4-???

(#7045) haddent válasza Madwe (#7043) üzenetére


haddent
addikt

Abba akár hullákat is elrejthet bárki észrevétlenül. A Kinect + a külső táp magában akkor mint a PS4 :DDD
Nem mintha baj lenne, nem hiszem, hogy 10 centin múlik bármi is.

krx21 ha jól láttam akkor hőcsöves mind a kettő. Ettől függetlenül szerintem ez a "fújjuk a bordán át a forró levegőt az alaplap felé aztán majdcsak kiszökik valahol" megoldás nagyon gáz pc -ben, xo -ban bárhol.. :( De el tudom képzelni, hogy mégis csendesebb lesz a box, mert jóval gyengébb és nagyobb a borda is.

DonDennis majd megmondom neki, hogy a T-Home hozta, grátisz set-top box és így.... őő.. szebb az adás! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7046) DonDennis válasza haddent (#7045) üzenetére


DonDennis
senior tag

Ezt mond a csajodnak :DD

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7047) F.B.I. válasza haddent (#7045) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az XO venti nem kifelé húzza a meleget, mint a slimnél? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7048) bolha23


bolha23
aktív tag

(#7049) DonDennis válasza bolha23 (#7048) üzenetére


DonDennis
senior tag

Első komment kicsit magyar:D

"HuskeyJoe
ma 17:01 #43
Egyik gépet se lehet törni még... én nem adok egy fillért se értük!"

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7050) haddent válasza DonDennis (#7049) üzenetére


haddent
addikt

:W Mellesleg kérdezte valaki, hogy ő ad -e értük pénzt? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.