Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#192001) .LnB válasza #58978304 (#192000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de velem példálozik, pedig leírtam :

"A kampány, nem nagy cucc. Iszonyat gyenge a sztori. Az a nevetséges fajta. :D Egyébként is egy tutorial csak az egész."

Az egy multiplayer játék. És semmi baj nincs a grafikával.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192002) Deck válasza .LnB (#191996) üzenetére


Deck
titán

Így van ;]

PS5

(#192003) Carlos Padre válasza NyMRooD (#191997) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legkesobb a PSX19en kiderulnek a jovore szolo tervek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#192004) xkoti válasza .LnB (#191996) üzenetére


xkoti
senior tag

:C :C :C

KO

(#192005) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki MOBA-t játszanak PS4-en, akkor HK store-ból tölthető a GENESIS open bétája. HK account kell a letöltéshez.

[link]

Live-Die-Respawn

(#192006) Purple_46 válasza belan (#191981) üzenetére


Purple_46
tag

https://www.gamestar.hu/hir/halo-the-master-chief-collection-pc-bejelentes-260664.html

Mennyire jó perspektíva ez a döntés a Microsoft részéről?

Szerény véleményem szerint a Microsoft saját magát kasztrálja.
Egyre kevésbé lesz kívánatos egy X one, hiszen hamarosan az egyik legnépszerűbb exkluzív sorozata is játszható lesz PC-n.

Meglehet én érzem így, de ps4-es topikban engedjétek meg.

+PS4
Mennyivel jobb, hogy ténylegesen exkluzívokat tudhatunk magunknak.

Jómagam befejeztem, nem szeretném, ha demagógiába csapna át, szimplán kíváncsi lennék, hogy miért éri meg a Microsoftnak, pedig a Halo videojáték-sorozat a platform ,,húzócímévé" vált.

[ Szerkesztve ]

(#192007) 30z.Samu válasza Purple_46 (#192006) üzenetére


30z.Samu
félisten

Attól, hogy van PC-n nem fogják az emberek kidobni az Xbox-ot, akinek van. Sok ember nem is tud/akar a hardverekkel/szoftverekkel bíbelődni. Egyszerűen csak játszani akar és kész, nekik ott az Xbox.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#192008) .LnB válasza 30z.Samu (#192007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz. De szerintem egyáltalán nem lendíti előre az Xbox eladásokat. Nem általános a véleményem (szerencsére mi? :D), de én is úgy voltam vele, hogy most már úgy is megjelenik minden Xbox cím PC-re is, ezért megnézem már, hogy milyen az a PS. Aztán mi lett? Még a PC-től is megszabadultam. :) És szerintem kevés PC-s van aki ha vált, akkor Xbox-ra. Mert miért tenné? (Max mert olcsó)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192009) Purple_46 válasza .LnB (#192008) üzenetére


Purple_46
tag

Ezt a megfogalmazást kerestem. Egyetértek.

Volt Xbox tulajként nem esett jól, hogy a legtöbb exkluzív megjelenik PC-re.
Pedig nem pár napig volt xboxom.

Én úgy éreztem, hogy nem jó a jelenlegi irány és váltottam (pedig igen negatív előítéleteim voltak), de így visszagondolva nagyon jó döntés volt.
Személy szerint erre vágytam.

[ Szerkesztve ]

(#192010) 30z.Samu válasza .LnB (#192008) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Mert miért tenné?"

Mondjuk mert Forzázna, a PS exkluzívok meg nem mozgatják meg. De ha mégis és "bika" PC-je van, akkor az is alternatíva hogy eladja és abból vesz egy One S-t és egy Slim-et is. Aztán tud játszani mindennel. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#192011) sting2 válasza .LnB (#191999) üzenetére


sting2
addikt

A Multi biztos kimarad, nem a világom ezekkel a fegyverekkel, settingel.
De, azért meglepődtem, hogy ez szinte az első rész csak pepitában, pedig anno mindenhol ennek az ellenkezőjét lehetett olvasni és nem csak az online részéről.
Arra jó volt ez a manőver, hogy ismét lássam/tapasztaljam :
Nekem semmilyen formában nem fekszik az EA féle Gunplay séma, ha gyorsabb, ha lassabb.
Legyen az, BF vagy SWBF..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#192012) .LnB válasza 30z.Samu (#192010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"bika" PC mellé/helyett One S-t venni.. Na az aztán az okos döntés.. :(((
De mindegy is nekem, hogy ki-mire szórja el a pénzt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192013) 30z.Samu válasza .LnB (#192012) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, arról "beszéltünk" hogy mit venne, aki PC-ről vált. Tehát ha vált, akkor gondolom a PC-t eladja, vagy legalábbis én így tennék. :)

Sic Parvis Magna

(#192014) .LnB válasza sting2 (#192011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de akkor ne velem példálózz. Mert leírtam, hogy ez egy multiplayer játék. És ezt kb. mindenki tudta, nem értem, hogy téged ez miért ért meglepetésként. Ráadásul minden tesztben le van írva, hogy a kampány nem jó, rövid, kvázi egy tutorial.

(#192013) 30z.Samu Akkor belemódosítottam az előző kommentembe, hogy tiszta legyen

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192015) S e t h


S e t h
nagyúr

Az a baj, hogy annyival jobban érdekel a kezdetek óta a mobilpiac, hogy magam előtt látom mindig, hogy mit művelt a Microsoft a mobilos divíziójukkal és nagyjából most sem látom azt a marha nagy stratégiai elemzést, ami alapján az xbox reálisan felzárkózhatna a playstation mellé.
Vagy csak szimplán engem jobban érdekelnek a single player játékok, amelyeket a Microsoft méltatlanul mellőz és szándékosan nem exkluzív játékokat írtam.
A gamepass meg számomra abszolút érdektelen, bár az elgondolást jónak tartom, de nálam pont a tudatos vásárlással megy szembe, mert én azokat a játékokat vásárolom meg, amelyek valóban érdekelnek és nem játszok csak azért egy játékkal, mert bele lett hányva a gamepassba.

Ahogyan látom a környezetemben, a fiatalok jelentős részét valóban a multis játékok mozgatják, de ezekben nem látok akkora potenciált, mivel annyi van belőlük a piacon, hogy muszáj lenne vmi egyediséggel előállni, hogy huzamosabb ideig meg tudják tartani a játékos bázist.
Oké, ebben van a pénz, boldog-boldogtalan veti bele magát a loot boxokba, de még mindig úgy érzem, hogy a ps egyik komoly fegyverténye volt, hogy nem csak a közösségre gondolt, hanem azokra is, akiknek egy tartalmas single kampányra volt szükségük.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#192016) sting2 válasza .LnB (#192014) üzenetére


sting2
addikt

Azt a beírást csak viccnek/viccesnek szántam, a jelenlegi ára volt az ami után elcsábultam és rárepültem.
Nem izgat nagyon, hogy ezt benéztem.
Van ilyen, lesz is még ilyen, úgy érzem.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#192017) .LnB válasza S e t h (#192015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Microsoft azt hiszi, hogy a nevével bármit eladhat. De ez ma már nagyon nem igaz. Az a mobilos üzletág meg maga volt a katasztrófa.. :( Én voltam olyan hülye, hogy Lumia 800-at és 930-at is vettem és használtam évekig, várva a csodát.

A Microsoft jelenleg pont azon van, hogy erősítség az exkluzív felhozatalukat. Azért vásároltak be stúdiókból. De a Microsoft egy türelmetlen "jelenség". Én szerintem a következő lesz. Megvette ezeket a stúdiókat, most babusgatja őket, ráér mindenki, a generációváltás küszöbén vagyunk. A stúdiók kapnak időt, kreatív időt. Találják fel a spanyolviaszt. A kövi generációhoz a MS már úgy akar odaállni, hogy van sok ex címe. De ha ezek a játékok bedőlnek.. na akkor szaladhat mindenki amerre lát. Mert a MS úgy fogja gondolni, hogy ő egyszer megadta az esélyt, ezek meg nem éltek vele. Ezért vagy megint kezébe veszi az irányítást. Vagy átszervez, elad, egybeolvaszt... fejetlenség lesz.

(#192016) sting2 Ja, hát nem egy nagy összeg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192018) STC Speed válasza headhunter86 (#191988) üzenetére


STC Speed
őstag

Végére brutális már. Űr marad az emberben, hogy vége.

(#192019) 30z.Samu válasza .LnB (#192017) üzenetére


30z.Samu
félisten

De az is lehet, hogy lesz olyan stúdió, ami tud olyat letenni az asztalra, amire azt mondjuk hogy igen, ez végre egy olyan minőség, amit vártunk. :) Én drukkolok nekik, érdekesebb lenne a következő generáció.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#192020) STC Speed válasza Deck (#191978) üzenetére


STC Speed
őstag

:K

(#192021) sp8787 válasza .LnB (#192017) üzenetére


sp8787
addikt

Csak nem fog azert az osszes bedolni. Egyebkent nincsenek egyszeru helyzetben az biztos.

Akiknek mar van egy kialakult digitalis library-juk azok kozul megis kiket lehet atcsabitani?
Vagy akiknek(Fifa,Madden,Mlb...etc.) megvan a kialakult rutinjuk evrol evre azok kozul?
Es ezeket at lehet csabitani teljesen vagy csak azt tudod elerni ,hogy vegyenek pluszba egy boxot is?

Ha magambol indulok ki, azaz a jatektipus fuggoegbol akkor csak azt tudnak elerni ,hogy vegyek majd pluszba egy boxot is a PS5 melle. Nade azok sztem elenyeszoen kevesen vannak akik 2 konzolt tartanak.

(#192022) #10186752


#10186752
törölt tag

Behúztam én is a BFII-t 3 ezerért, annyit megért.

Egész kellemes kis darab lett, de hogy 2018-ban (2017?) kiadnak úgy egy TPS-t, hogy nincs benne fedezékrendszer, ez valahol a legalja...

(#192023) S@c@ válasza #10186752 (#192022) üzenetére


S@c@
őstag

Meg nezd meg a texturakat....az osszkep meg oke...de a reszletek elmosottak es neha nagyon gagyi sajnos. Elso ket palya meg oke...de kesobb. :(

(#192024) .LnB válasza sp8787 (#192021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajaja persze nem vetem el azt a lehetőséget, hogy bejön majd ez a bevásárlás az MS-nek. Csak azt nem írtam le külön, mert azon nincs mit kifejteni. wesder meg orii boldog lesz nagyon. Röviden ennyi. ;]

Én a magam részéről nem ragaszkodom a libary-khez. Van így is PC-n sok már, sőt Xbox-os is van. De én simán elhagyom ezeket. Megvettem, játszottam velük, kész elmúlt. Most az FF XV-t vettem meg ide is - oda is.

Bevallom, én nem szeretném, hogy a Microsoft sikeresebb legyen, és jöjjenek magas színvonalú, kívánatos exkluzívaik. Na nem azért mert nem akarom, hogy a felhasználóiknak jó legyen. Hanem mert én nem akarok két konzolt fenntartani. Elég egyet is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192025) .LnB válasza S@c@ (#192023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira próbálod ezt a textúra dolgot bizonygatni, miért nem mentesz képet, és linkeled be?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192026) #10186752 válasza S@c@ (#192023) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mivel ez egy multis játék gyakorlatilag, a textúrák részletessége semmit nem számít. Az összkép nagyon is vállalható.

Amúgy én nem vettem észre, hogy cikcakkos élek lennének, vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#192027) erahurka válasza #10186752 (#192022) üzenetére


erahurka
félisten

Ez milyen BFII? :F

(#192028) kriszpontaz válasza erahurka (#192027) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Star Wars: Battlefront 2

[ Szerkesztve ]

(#192029) #10186752 válasza erahurka (#192027) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hogyhogy milyen? A színére gondolsz, vagy arra, hogy milyen vele játszani, vagy pontosan mire?

(#192030) Xaels válasza erahurka (#192027) üzenetére


Xaels
félisten

Star Wars Battlefront 2

Megelőztek, na mindegy. 3k-ért én is megvettem de még nem indítottam el.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192031) #10186752 válasza Xaels (#192030) üzenetére


#10186752
törölt tag

Olyan nagyon nagy csodát ne várj tőle, egynek tényleg kellemes, de azért a jó játéktól nagyon messze van.

(#192032) sutyesz96 válasza erahurka (#192027) üzenetére


sutyesz96
őstag

Battlefield 2. Most jött PS4 remaster!

;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#192033) Xaels válasza #10186752 (#192031) üzenetére


Xaels
félisten

Az elsőt is valami 1800.- körül vettem meg. Elszórakoztam vele 10-20 órát, annyit megért. Itt van SP is, kolléga gyerkőce meg orrvérzésig játszik vele, lesz kivel játszani ha úgy alakul.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192034) Wesder válasza Purple_46 (#192009) üzenetére


Wesder
félisten

Mi ez hogy nem esett jól?:F Ez aztàn az önzés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192035) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS5.Win!!??Felvásárolná a Sony a Take-Two-t?
Szerintem kamu.Ha nem, akkor GTA is ex cím lesz?

[ Szerkesztve ]

(#192036) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#192035) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Sony inkább alapítani szokott stúdiókat, nem? A GTA szerintem nem lenne exkluzív ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#192037) .LnB válasza ProEvoFan (#192035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Motvá. De leírom ma is, ha nem is kamu, ez tuti nem fog megtörténni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192038) ProEvoFan válasza .LnB (#192037) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vot' mán?
Oh, sry. Mióta Diablozok ps4en, azóta kimaradt pár száz hsz :B

(#192039) markknight válasza #10186752 (#192022) üzenetére


markknight
veterán

Nem sokat játszottál te mostanában multikkal igaz? :D

(#192040) .LnB válasza ProEvoFan (#192038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah, tengap este.

Az MS ha jól emlékszem 2,5 milliárdért vette meg a Minecraftot. Na akkor egy ekkora stúdió mennyibe kerülhet? Ha megveszi őket a Sony, akkor mélyen a zsebébe kell nyúlnia.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192041) 30z.Samu válasza .LnB (#192040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vegye meg inkább a Turn10-t (mármint a Sony). ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#192042) #10186752 válasza .LnB (#192001) üzenetére


#10186752
törölt tag

Sőt, ebben a játékban egy dolog van helyén, és az pont a grafika.

(#192043) marilllyo


marilllyo
veterán

Érdemes lenne rákukkantanotok az új Cod Blackout módjára. (Tegnapelőtt este jött patch).

Az eddigi -kicsit kopárabb- őszi délelőttöt lecserélték egy tavaszi napnyugtára. Szerintem baromi "szép"... A színek természetesen még műanyagabb hatásúak.. Sőt! Nekem konkrétan kifolyik tőle a szemem. ;] Legalább az enemyket most még nehezebb kiszúrni.. De legalább foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#192044) markknight válasza sting2 (#191995) üzenetére


markknight
veterán

Előreszkriptelt töltelék alapján ítélsz megy egy multiplayer címet, gratula

(#192045) markknight


markknight
veterán

Egyébként a textúrák nagyon ugrálnak mikor karaktert váltasz hvv módban. Itt egy csodás kép ami demonstrálja milyen mielőtt betöltött volna az adott karakter:

Black ops-ban tök jól megoldották ezzel a sár effekttel a karakterek átfedését, itt is hasonlót kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#192046) RangerFox válasza #10186752 (#192022) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mert lehet fps nézetbe kapcsolni, úgy meg felesleges a fedezékrendszer.

(#192047) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eléggé off, de érdekes durva:

"az Electronic Arts 1.000.000 dollárt fizetett a legnépszerűbb videojátékos streamernek, Ninjának, hogy játsszon egyetlen napig" ..az Apex Lengends-szel.

Az úgy nem rossz, nem? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192048) ldave válasza .LnB (#192047) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Kemény, de biztos megérte. Ennél célzottabban nem lehetett volna marketingelni a játékot.

A Slime draws near! Command?

(#192049) marilllyo válasza markknight (#192044) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a single-t csak 1x toltam le...és a maga ~5 órájával nem hagyott bennem mély nyomot, szóval lehet, hogy tényleg ocsmány. Az viszont fix, hogy multiban az egyik legszebb cím, de még az első része is... Hovatovább lehet, hogy csak azért mert az I. Vh fakó, saras, rozsdás mivolta nem annyira üt...mint egy zöld / piros lézerekkel bevilágított Naboo... de szerintem szebbnek hat mint a BF1.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#192050) .LnB válasza ldave (#192048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, ez a mai trend. Itt igazából csak az 1milla/1nap a hírértékű.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.