Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#161001) #20844032 válasza Peace (#160995) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az unlocked framerate nem azt jelenti, hogy legalább 60-al fog menni. 60 felett amúgy sem tud semmi menni a vsync miatt, de 60-al sem fognak menni. A framelock azért van benne, hogy legyen diszkrét frametime (még ha magas is). Framelock nélkül meg csakodnak ezek, 30-tól 60-ig minden van minden pillanatban (valójában a vsync miatt a 16,7ms-es és a 33,3ms-es frametime-ok ugrabugrálnak egymáson).
A terhelés szempontjából az unlocked framerate annyit jelent: ami a csövön kifér. Locked framerate-nél meg ha előbb kész a kép, mint ki kéne tolni a következőt, akkor malmozik a cucc.

(#161002) penge111 válasza .LnB (#160980) üzenetére


penge111
addikt

Így van, az én kislányom is szuper alvó volt,furtak is a feje mellett panelprogram idején, és vigan húzta a lóbőrt, de már 11 éves, nem alszik olyan mélyen mint rég.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#161003) erahurka válasza .LnB (#160980) üzenetére


erahurka
félisten

Tud hangos lenni azért a Slim, de túlzásnak érzem ezt a folyamatos vergődést itt a konzolok hangereje miatt. A játék hangját azért nem nyomja el, akkor meg kit érdekel?

(#161004) .LnB válasza #20844032 (#161000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az. Én meg az én konkrét esetemről írtam. Először anyáztam, hogy hogyan kell onnan továbbmenni. Aztán több perc után megnéztem, és csak röhögtem rajta, hogy mennyire bazári megoldás. :) És az egész HZD-re jellemző ez a kettősség. Vannak baromi jó, és baromi ciki megvalósítások benne. Mint a párbeszédek, a rendezés is.

(#161002) penge111 Hopp, bele se gondoltam, hogy idősebb is lehet a gyerkőc. :U

(#161003) erahurka Az enyém még valószínűleg nem poros annyira belül, azért nincs hangja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161005) #80123904 válasza erahurka (#161003) üzenetére


#80123904
törölt tag

A sima ps4 és a pro képes elnyomni a játék hangját, a slim szerencsére halkabb sokkal.
Nem is a slimen megy a panaszkodás, hanem a pro-n.

A vergődés pedig nem túlzás. Igenis legyen halk a gép. Nincs kedve az embernek mindig fejessel játszani vagy üvöltetni a TV-t (utóbbit nem is lehet megtenni mindig, ha normális szomszéd/társ/családtag akar lenni az ember).

(#161006) Lackooo84 válasza .LnB (#160991) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A sztori szinte legvégén tartasz? Mert akkor kapod meg az utolsót.

Thunderjaw-ot le kell kötözni aztán megetetni vele a saját diszkjeit, és meg sem tud mozdulni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#161007) Madwe válasza Peace (#160997) üzenetére


Madwe
nagyúr

Embere válogatja, engem az ugráló frametime sokkal jobban zavar, mint a stabil de alacsony framerate :D

(#161008) #20844032 válasza .LnB (#161004) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, a kettősség nem igaz, mert az arányok nem ilyenek. Vannak benne gyengébb elemek, ahogy minden játékban, de nem ezek határozzák meg a játékot. Ahogy a witcher3-at sem onnan ismerjük, hogy a házban is fúj a szél, vagy hogy roach egy komplett idióta. Nem ezzel azonosítjuk.
Nekem nem volt meg a slimem annyi ideig, hogy ideje lett volna beporosodjon, az első bekapcsolásától kezdve visított, mint a szopósmalac.

(#161009) dvd24 válasza .LnB (#161004) üzenetére


dvd24
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy a sztoriban meg lesz magyarázva miért nincs ott még létra, ha olyankor akarsz odamenni amikor még nem visz oda küldi: Sylens fogja neked elhelyezni a kapaszkodókat amikor odaküld

(#161010) Peace válasza #20844032 (#161001) üzenetére


Peace
nagyúr

Az én szememnek sokkal jobban esett, mikor ki volt lőve ez a 30 frames lakatolás. PC-n is már zavar, ha valami 30-35 körül van. De akkor ha nem szeretném, hogy meghalljon a gép a szenvedéstől, akkor be kell nyomnom ennél a játéknál mindenképp. Most gyorsan beírtam a gugliba és kapásból kidobott 4-5 topikot, ahol ezt tárgyalják ki, hogy TLoU remastered iszonyatosan hangosan járatja a gépet random helyeken ráadásul. Van, hogy nyílt terepen, de van, hogy a menübe lépéskor őrül meg. Fura.

(#161011) FIREBLADE78 válasza Carvus (#160921) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mit használsz? Kesztyűt?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161012) RangerFox válasza .LnB (#161004) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem igazán porosodik belülről a konzol.

(#161013) FIREBLADE78 válasza #80123904 (#161005) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én csak fulessel játszok és mégis hallom a pro hangját,amikor ugye nem megy az akció.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161014) Peace válasza #80123904 (#161005) üzenetére


Peace
nagyúr

"Igenis legyen halk a gép. Nincs kedve az embernek mindig fejessel játszani vagy üvöltetni a TV-t (utóbbit nem is lehet megtenni mindig, ha normális szomszéd/társ/családtag akar lenni az ember)."

Hatalmas +1 !!!!!!!!!!!! Én ijedten vettem le a fejhallgatót szombat hajnalban, mikor először volt alkalmam ténylegesen leülni a gép elé kipróbálni. És akkor hallom, hogy fel akar szállni konkrétan a masina. Pedig maxon volt a PS fejhallgató hangereje. Párom meg ugye próbált volna szundikálni a galérián. :( És most ráadásul még egyelőre viszonylag szabadon van az asztal közepén. A sarokban alakítottam volna ki neki helyet eredetileg, de ezek után meggondolom, hogy bemerjem-e tenni oda. Lenne bőven hely körülötte, de akkor is......kicsit most tanácstalan vagyok. Azt írtátok, hogy állvány sem ér szinte semmit, ha fel van állítva. Para.

(#161015) .LnB válasza Lackooo84 (#161006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neem a végén. To Curse The Darkness küldetés után vagyok. Szóval kiiktattam a Focus hálózatot.

Azt a lekötözős cuccot még nem használtam. Pedig vettem már azt hiszem. Még a gránát dobálós fegyvert se próbáltam ki. A játék elején én lopakodós stílust választottam, olyan armor-t is vettem. Ahhoz meg ezek a fegyverek annyira nem jók. Csapdákat alkalmaztam, és lesből támadtam. Viszont mostanra már én is inkább zúzok. Lehet megveszem őket.

Protector Heavy Armor jó egyébként? Tegnap majdnem megvettem a Stealth-es helyére.

(#161009) dvd24 A spoileres részt nem olvasom el. De nem tudtam, és mivel nem olvastam utána rendesen, ezért nem is tudhattam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161016) FIREBLADE78 válasza Peace (#161014) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha max hangerőn keresztül is hallod a zajt miközben pl lövöldözöl akkor te különleges képességekkel rendelkezel. Vagy oltári szar a fülesed. Nekem astro a20 negyed- fél hangerőn van és nem hallom a gép zúgást miközben játszok.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161017) Peace válasza FIREBLADE78 (#161016) üzenetére


Peace
nagyúr

"Én csak fulessel játszok és mégis hallom a pro hangját,amikor ugye nem megy az akció."

Természetesen az ilyen esetekről beszélek. Amíg ment a nagy csinnadratta, menekülés, akció, addig semmit nem érzékeltem ebből. Amikor ment a kis átvezető videó, nyugalom és csend, akkor hallottam meg, hogy mi ez a zúgás.

szerk.: Nem tudom mennyire oltári szar, a 2018-as kiadású PS Gold vezeték nélküli.

[ Szerkesztve ]

(#161018) Scholes9 válasza gyuromoj (#160982) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Be is szabna, ha így lenne.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#161019) saelin válasza Peace (#161017) üzenetére


saelin
veterán

Azon ha tiltod a mikit, akkor zajszűrő módba kapcsol. Én úgy használom.

Szerk:
Ja ez gold... Talán az is tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#161020) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali all!

Szeretnék venni magamnak egy új fülest a mostani Sony Gold 2.0-ás headsetem helyett. Nézegettem mindenfelé, a lényeg, hogy wireless legyen és 5.1 vagy 7.1. Néztem Logitechből G933-mat, egész olcsón hozzá lehet már jutni az aprón illetve Razer Threshert néztem még kezdés képpen. A Logitechet már majdnem megrendeltem de az volt vele a gond, hogy csak 2.1-et támogat PS4 alatt. A Razer jó lehetne, de nem tudom mennyire kényelmes a fülpárnája hosszú használat után, ugyanakkor a specifikáció alapján jól szól és az egyik legjobb a kategóriájában.

Nagyjából 40-50 kürüli összeget szánnék a dologra, ha esetleg van valakinek ebben az árkategóriában tapasztalata a fent említett kettő vagy más márkájú és típusú fülessel azt szívesne meghallgatom.

Köszi a segítséget!:)

(#161021) eisento


eisento
addikt

Ubisoft Publisher Sale egyelore us store, magyaron meg nem lattam hogy megjelent volna

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#161022) Peace válasza saelin (#161019) üzenetére


Peace
nagyúr

Kipróbálom, köszi! ;)

(#161023) Peace


Peace
nagyúr

Dualshock 4 contollerből csak újat éri meg vásárolni gondolom. Nem éri meg sóherkedni, hogy használtan mondjuk 8-10 a 15 helyett. Ugye?

(#161024) Deck válasza Peace (#161010) üzenetére


Deck
titán

Gow4-be is zavaró a lockolt 30fps, a Nioh-ba, FF-ba, LoU is stb. Sokkal simábban és rendesen futnak ha unlockolod. Lehet csak 45-50 fps valamelyik és nem mindegyik fut 60 fps-el de ezek már nagyon simák sokkal jobb így.

A Remastered játékokat azért szeretem mert 60 fps-el futnak :D

PS5

(#161025) marilllyo


marilllyo
veterán

The Crew 2
(hosszú lesz úgyhogy ülj le vele a wc-re)
(sok dologra nem tért ki, vagy nem a ps4-re vonatkozott, úgyhogy próbálom összeszedni azokat a gondolatokat, amik a gamepod-os tesztben nem voltak)

Megyek szépen sorban, ahogy szoktam. :) Legalább a két videót nézzétek meg, amit belinkeltem. :D

Kampány: Teljesen rendben van. Minimális sztori... mely kimerül pár átvezető animációba. Semmi Halálos Iramban...stb. Nem kell!!!! Jó ez így. Mész szépen sorba a versenyeken, ha "lepucolod" a térképet, vagy veszel egy másik fajta / típusú járművet akkor nyílnak meg az újabb eventek. Versenyek végén pedig jön a loot. Ugyanúgy mint az első részben.

Autók vs minden más: Annyira nem autós a játék egyébként. Egész jól van balanszolva a dolog és amennyire óckodtam a repülőktől meg a hajóktól...igazából megtaláltam magam benne. Nem gáz egyáltalán. Vannak versenyek pl. Rally Raid, ahol célszerűbb egy motort választani. Százszor könnyebb.

Nehézség: Nevetségesen könnyű az egész. Legalábbis "normal" nehézségen. Egyáltalán nem jelent kihívást. Pláne ha többen mentek. Volt szerencsém az egész játékot co-op-ban végigvinni egy ismerőssel. Vagy ő nyert...vagy én. Ráadásul elég a top 3-ban benne lenni. Pár event van csak, ahol elsőként kell befutnod. Eleve grindolni sem nagyon kell mert kapásból (a havi rendszeres free tartalomnak köszönhetően) van szinte mindenhova egy elég erős kocsid, ami még stock formájában is versenyképes.

Igazából inkább idegesítő volt... A versenyek 95%-ban... az utolsó kanyar az olyan b*zin van, hogy biztosan benézed és rossz fele mész, vagy nekimész valaminek. EZ NEM VÉLETLEN! Minden második verseny utolsó kanyara az egy mélytorok, amit első próbálkozásra biztosan benézel. Leelőznek...restart. Persze másodikra már sima liba.. de, hogy én mit szidtam a csigaevő franciákat az már hallatlan. Jó meg nekem nehézségekbe telt megkülönböztetni a ciánkéket a fehértől. (Térkép és a marker).

Irányítás: Full arcade, ahogy azt vártuk. Mondjuk máshogyan, mint például az NFS-ben. Ez előtt a Payback-et vittem végig és megszoktam, hogy abban lehet gázt +2 fajta féket nyomni egyszerre és úgy kanyarodni háton fekve. :DDD Na itt nem.. először lefékezel a kellő sebességre és utána kanyarodsz. Mint a DC-ben. :D
Egyébként a repülők és a hajók irányítása is teljesen jó.

Fizika: : Saját videó :DDD

AI: Ez is saját vidi ;]
Úgy van egyébként, hogy kapásból lehagyod őket a francba, aztán olyan 85%-nál, a semmiből megpróbálnak megszorongatni. Ha ketten játszatok és pl a haverod az első, te meg az utolsó (mert benéztél egy tetves kanyart), akkor 3 enemy őt szorongatja...3 pedig téged.

Menü, kezelhetőség, ui: Hibátlan!!! A térkép jó, átlátható...a szűrés is tökéletes. Egész gyorsan reagál mindenre...A gyors utazás, versenyek indítása..stb sosem látott gyorsaságú. Tökéletes. Töltési idő kb. nulla. Leszámítva a játék indítását.

Collectibles: Ez külön szót érdemel! ZSENIÁLIS! Én nem tudom, hogy kitől vagy honnan lopták az ötletet de baromi jó. Adva vagyon kb. 90 téma, amiknek megfelelve kell fényképet csinálnod.
Teszemazt... repülj keresztül az Eiffel torony (vegasi) lábai között fejjel lefelé. Vagy driftelj keresztül egy kapun, vagy repülj 90 fokba keresztül két szikla között. Ez az ötlet egyszerűen fantasztikus.....

lenne... és itt elkanyarodnék a dologtól. HA nem lenne ez a játék olyan bűnronda, mint az állat. ;]

Csinálj erről a pályáról egy képet a levegőből... ;] Meseszép....

Witcher 3-ban egyszer Keszeg megzöldült és elkezdett felfelé emelkedni az égbe. Az 3 éve volt. Na még ott is szebb volt a látkép. :DDD
Nagyon doboz házak vannak. A táj felülről nézve sajnos nagyon csúnya és a játék szerves része a levegőben játszódik. Talán hajókázás közben a víz meg a kikötők, azok csinosak. A payback szebb volt... pont.

Traffic az nagyon minimális... Az utcán lévő járókelők meg kirohangálnak eléd.
Itt is érvényes ez a vadonállatvilág script mint az első részben. Őzek, medvék meg minden rosseb áll az utak szélén várva, hogy kirohanhasson eléd.

"Dióhéjban ennyi". Maga a coop móka szempontjából egyébként jópofa.

Trófeázás szempontjából nevetségesen egyszerű. Ennél könnyebb autós platim még nem volt. Kb 25 óra az egész. Két luck-based trófeája van, ami rángatta a szemem. Engem nagyon nem szeretett. Van egy, hogy a kocsid legyen full epic parttal felszerelve (7db)... nem .. ömlöttek a lilák (epic) de abból az egy alkatrészből nem jött. Még hard-on se. Pedig ott jobb a loot.

Meg van egy másik, hogy legyen max pontszámon a kocsid. Na ott is... 240-es volt minden csak a fékem volt 236 és a játék nem volt hajlandó magasabbat dobni. Csak alacsonyabbat (olyat is tud)...

Szóval mindent összevetve egyébként jó a játék, de a grafika számomra annyira silány, hogy tönkrevágja az egész élményt. Annyira kidolgozatlan doboz f*s minden, hogy nincs miért "krúzolnod". :/ Egyébként simán 8/10 lenne. De így...

Pár kép még

Jár a pacsi, ha végigolvastad.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#161026) RudY válasza marilllyo (#161025) üzenetére


RudY
addikt

bakker nem volt könyű kirángatni a 32" moncsit a slozira, de megoldva :DDD

(#161027) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Mi lehet annak az oka, hogy eltűnt a COD WWII a Ps4 slim gépemről? Nem látom sem a játékok között, sem a letöltött tartalmaknál. A storeban is azt írja hogy vegyem meg, holott a megjelenés után megvettem. Öcsém gépén van beállítva primaryként az accountom, hogy ő is elérjen mindent, ezért azt is megpróbáltam hogy beállítom a saját konzolomon primaryként a fiókom, de az sem hozott eredményt. A notificationok között mutatja hogy játszottam a játékkal. Találkozott már valaki ilyen problémával?

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#161028) Polllen válasza erahurka (#161003) üzenetére


Polllen
nagyúr

Zavarja az embereket. Ennyi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#161029) FIREBLADE78 válasza Peace (#161017) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor rosszul értelmeztem. Úgy én is hallom sajnos. De azért nincs olyan hangos,hogy x méterre lévő ember felébredjen. Még a régi fatem sem volt olyan hangos.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161030) Peace válasza FIREBLADE78 (#161029) üzenetére


Peace
nagyúr

Reméljük nem fog, mert akkor lesz nemulass!!!! :-P Majd most szombat reggel mehet ismét élesben a teszt.

(#161031) EnterR válasza Peace (#160992) üzenetére


EnterR
veterán

Mert supersampling-et használ, azért ír 2160p-t.

PSN ID: marquuard

(#161032) Xaels


Xaels
félisten

Death's Gambit The Bulwark Of Aldwynn boss fight. ez 4 perc telt több órámba. Utoljára a Niohban a Békával szívtam ennyit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161033) Peace válasza EnterR (#161031) üzenetére


Peace
nagyúr

Áhhhh. ;)

(#161034) Deck válasza Xaels (#161032) üzenetére


Deck
titán

Pedig a Giant Toad nem egy nehéz boss.. ;] :P

PS5

(#161035) Xaels válasza Deck (#161034) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes egyébként mert a mozgása tök jól lekövethető, de valahol mindig megcsípett. Előtte meg utána volt akiken simán első vagy második nekiugrásra átjutottam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161036) Cranium válasza Gabesz1019 (#160964) üzenetére


Cranium
tag

Mivel én japán b*zi vagyok, nekem bejött a játék, sztorija is élvezetes, harcrendszer nekem bejön, meg van pár vicces mellékküldetés benne, továbbá tizenmillió minijáték. Én ajánlom. Mondjuk a következő része a Yakuza Kiwami (ami a PS2re megjelent első játék remakeje) tudott egy-két agyfaszt okozni, de az is bejött. Most aug. 28-án jelenik meg a Kiwami 2. Aztán remélem nyugatra is eljön a 3-4-5 HD változata, mert japánban elvileg kinn van.

(#161037) Deck válasza Xaels (#161035) üzenetére


Deck
titán

Igen, ez ismerős. Jól lekövethető mozgás, vágom is mit kell nyomni de mégis elkap.. :P

PS5

(#161038) Carvus válasza FIREBLADE78 (#161011) üzenetére


Carvus
senior tag

Dehogy, ezt raktam fel rá: [link]

(#161039) #21123072 válasza Cranium (#161036) üzenetére


#21123072
törölt tag

Ahhoz képest egész jól tudsz magyarul.

:-)

(#161040) SH4D0W2011 válasza #21123072 (#161039) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:DDD

(#161041) WaterWave válasza #21123072 (#161039) üzenetére


WaterWave
veterán

Megérti a nyelvet :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#161042) bobby45


bobby45
tag

Lehet hülye kérdés, de vannak ps4-re xxx játékok? :DDD

(#161043) oriic válasza bobby45 (#161042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs Adult Only játék PS4-re.

Live-Die-Respawn

(#161044) Carlos Padre válasza oriic (#161043) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ebben a régióban :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#161045) bobby45 válasza Carlos Padre (#161044) üzenetére


bobby45
tag

És melyikben van? :DD

(#161046) oriic válasza Carlos Padre (#161044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudomásom szerint máshol sincs. Japánban sem. Vannak erősen erotikus beütésül alkotások, visual novelek, de olyan nincs amiben mondjuk premier plánban mutatnak mondjuk szexet, vagy nemi szerveket pl.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#161047) erahurka válasza oriic (#161046) üzenetére


erahurka
félisten

Vicces amúgy hogy nyugodtan lehet különböző módokon embereket meggyilkolni, de egy jó dugás már probléma a képernyőn. :DDD

(#161048) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ki az az állat aki arra élvez,hogy "sexel" videójátékban?!

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#161049) KaitouP válasza erahurka (#161047) üzenetére


KaitouP
veterán

Brutális gyilkolós játék is kaphat AO besorolást, ami nem jelenhet meg konzolra.

Más kérdés hogy az emberölés bármilyen formája virtuálisan is elég brutális már önmagában.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#161050) #80123904 válasza FIREBLADE78 (#161048) üzenetére


#80123904
törölt tag

A hentai és hasonló dolgoknak is nagy keletje van. Ez sem másabb annál.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.