Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26001) Prof01 válasza BMS (#26000) üzenetére


Prof01
veterán

A géphez max. 4db kontroller csatlakoztatható egyidejűleg, de a fifát nem ismerem, annak járj utána, támogatja-e!
Teljesen jó a gép hűtése a beépített táppal is, játszhatsz nyugodtan akár 24 órát is. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26002) BMS válasza Prof01 (#26001) üzenetére


BMS
őstag

akkor nincs gond :D
és azt jelzi valahol a kontrollereknél,hogy melyik az egyes,kettes stb..mint pl az xbox 360 ami most van ott igen

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#26003) k4rL^ válasza BMS (#26002) üzenetére


k4rL^
senior tag

Probléma az akksi idővel lesz. :D

A kontrolleren levő lightbar mutatja a szineket, Player 1 kék, 2 piros stb.

(#26004) BMS válasza k4rL^ (#26003) üzenetére


BMS
őstag

mennyit bír a kontroller akkuja kb?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#26005) gyuribácsi88 válasza BMS (#26004) üzenetére

Ha kikapcsolod a vibrátor funkciót akkor sokat kibír, kb 8-9 órát.

Én pl most játszottam egyhuzamban 9 órát és még nem merült le (volt 1 csík a háromból).

Jó igaz hogy a Last of Us-nál nem nyomkodja az ember annyira a kontrollert, de UFC alatt is simán kibírt nekem 8 órát, pedig ott aztán nincs pihenés.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26006) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok. Ps4-en filmnézőktől szeretnék kérdezni.

Mivel nekem nincs blue-ray lejátszóm a ps4-et szeretném megbízni a feladattal,viszont írott lemezről lenne szó,amit tudomásom szerint lejátszik.

Az lenne a kérdésem,hogy az olvasófejnek ez mennyire okoz kárt? Illetve,hogy az 50gb újraírható verbatim lemez jó lesz neki?

(#26007) gabor0077 válasza BMS (#26004) üzenetére


gabor0077
tag

PS3-hoz képest kb fele annyit bír, engem marhára idegesít, hogy kb egy hosszabb játszás után már tölthetem is...

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26008) Thodeus válasza gabor0077 (#26007) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha nagyon zavar lehet venni hozzá Kínából nagyobbat. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#26009) Neoteric válasza gabor0077 (#26007) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezt az egyet irigylem az xboxosoktól, hogy ott csak berakod az új elemeket / aksikat, aztán go tovább.

PSN: ne0teric_sAN

(#26010) gabor0077 válasza Neoteric (#26009) üzenetére


gabor0077
tag

Csak az a baj, hogy elemeket venni meg költséges. Nem tudom újratölthető elemmel működik-e, de azt is tölteni kell valamikor :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26011) kovsol válasza gabor0077 (#26010) üzenetére


kovsol
titán

Amibe jó a sima elem abba jó a tölthető is.
Szerintem lassan minden háztartásban van kb 6-8db tölthető elem.
Amúgy nekem nincs gondom a DS4-el se. Van kettő is belőle, ha az egyik merül akkor csere. Pik pakk feltöltődik amúgy is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26012) gianni85 válasza kovsol (#26011) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem meg kanapé mellett van konnektor, ráteszem mobiltöltőre és kész. Már nem is foglalkozok a gyenge akkumulátorral.

(#26013) nkAAA válasza gyuribácsi88 (#26005) üzenetére


nkAAA
aktív tag

A vibrátor funkciót hol tudom kilőni? :B Végigpörgettem a settings-et, de sehol se találtam.

https://twitter.com/nkaaa

(#26014) kovsol válasza gianni85 (#26012) üzenetére


kovsol
titán

Hasonlóan szoktam eljárni, ha épp ketten játszunk, és nincs mód a cserére.

May the Force be with you!

(#26015) gabor0077 válasza kovsol (#26011) üzenetére


gabor0077
tag

Na hát akkor egyértelműen jobb az Xbox kontroller... De minden másban meg a PS-t szeretem szóval.... :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26016) BMS válasza gabor0077 (#26015) üzenetére


BMS
őstag

amúgy,nem :D pl van a duracell elem meg van tescos ceruzaelem....a tescos is jó de egy picivel vékonyabb mint a duracell így egy kicsit lötyög az elem és ha nagyon megrázom a kart akkor kiírja,hogy csatlakoztassam újra a kontrollert szóval ebben sem igazán jobb a box :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#26017) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Az egyik legidiótább kérdés lesz tőlem evör, de azért megkérdezem: lehet a PS4-hez 5.1-es hangfalszettet kötni? Mert emiatt akarnék venni. És ha igen, melyik csatlakozón keresztül, hogyan?

(#26018) ForRedGlory válasza DaemonX (#26017) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze hogy lehet. Legegyszerubben optikan.

(#26019) DaemonX válasza ForRedGlory (#26018) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

És az ehhez szükséges kábelt szokták biztosítani a hangfalszettekhez?

(#26020) Rabbitf_24 válasza DaemonX (#26019) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem, de ezeregynéhány forintért kapsz kb bármelyik műszaki boltban.

(#26021) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Last Of Us digitális verziójához jár az összes DLC? Dobozoshoz pedig egy sem jár?

(#26022) gabor0077 válasza BMS (#26016) üzenetére


gabor0077
tag

Nem tescosat kell venni... csak sajnos a duracell lényegesen drágább ... :D

(#26021) HaZsolt

Úgy tudom mindkét verzióhoz járnak a DLC-k.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26023) sittes79 válasza HaZsolt (#26021) üzenetére


sittes79
addikt

Hogy a viharba ne járna? Nem a + bonusz cuccokra gondolsz inkább? (gyorsabb kraft vagy ilyeneket adnak).

(#26024) haddent válasza DaemonX (#26017) üzenetére


haddent
addikt

Nem idióta kérdés ez. Attól függ. Ha egy komolyabb rendszerről van szó (erősítő külön, hangfalak külön..) akkor szinte biztos, hogy lesz optikai bemenet, innentől 1000Ft -os optikai kábellel PS4-Erősítő és kész. Ennél még jobb, ha házimozierősítő és HDMI bemenetes, akkor ps4-erősítő-tv és megint kész vagy, hdmi kábellel. Ha viszont régebbi, pc -hez gyártott pl. genius 5.1 vagy hasonló kis egyszerűbb, akkor vagy a tv -ből szeded ki az analóg hangot pl a fejhallgatókimeneten, vagy veszel egy DAC -ot ami a ps4 -ből jövő optikát varázsolja analóggá.
(Az első 2 megoldás szép és jó a többi elég gányolás)

[ Szerkesztve ]

(#26025) keIdor válasza gabor0077 (#26010) üzenetére


keIdor
titán

Működik, igen, 4db volt valami 3000ft, kettőt folyton tudsz tölteni, kettő meg bent van a gamepad-ban.
Ha lemerül, csak csere és mehet tovább, a két lemerültet meg elkezded közben tölteni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26026) DaemonX válasza haddent (#26024) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ezt jó, hogy elmondtad, ugyanis én nem TV-n, hanem monitoron játszom. Tehát nekem csak úgy lenne megoldható, hogy közvetlen a PS4-re kötöm a hangfalszettet, mert monitoron nincs hang.
És ilyen 20000 forintos árfekvésben gondoltam venni, tehát egy elég olcsót, de haverom is annyiért vett 2 éve egy Logitech-et a PS3-mához és marha jól szól.

Szóval nekem olyan kellene, ami a PS4-re rákötve működik így, és olcsó is.

(#26027) BMS válasza gabor0077 (#26022) üzenetére


BMS
őstag

azt vágom de ha lemerül a duracell és nincs más...játszani meg muszáj :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#26028) gianni85 válasza DaemonX (#26026) üzenetére


gianni85
veterán

20ezerért szerintem lehetetlen HDMI vagy optikás aktív hangfalszettet venni újonnan. Analóg csatlakozósra meg csak sztereót tudnál rávarázsolni. Én a helyedben, ha már monitoron játszol, egy jó headsetet vennék. Ha meg mindenképp hangfalszett kell, akkor talán már 50ezer környékén kapni digitális bemenettel rendelkező, többnyire dvd lejátszóval egybeépített házimozirendszert. Vagy használtpiac.

Szerk. Illetve most jut eszembe, hogy PS4-gyel működnek usb hangkártyák is. Talán létezik már olyan amelyik 5.1-et is tud???

[ Szerkesztve ]

(#26029) Tegla80 válasza DaemonX (#26026) üzenetére


Tegla80
addikt

Az ok,h ps3 nal kivitte a hangot.......
De ezen csak optikai kimenet van......
Olyan 5.1 es aktiv motyot keress,amin van optikai bemenet...
Ez nem 20e es kategoria sajna,de majd +latod te is.

Bakker...Lassu vok,melo kozben telorol... 1vasarlo ,1 mondat irasa :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#26030) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Előrendeltem én is a Diablo 3-at az 576-on, gyanúsan olcsó, remélem nem emelnek a megjelenés előtt...

(#26031) Tatyla válasza Rabbitf_24 (#26030) üzenetére


Tatyla
őstag

nem fognak...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26032) Elderath válasza Rabbitf_24 (#26030) üzenetére


Elderath
őstag

Hát én akárhol néztem mindenhol 18k körül volt az ára. Pont a legnagyobb lehúzós bandánál lenne ennyivel olcsóbb? Szerintem szimplán elírták.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26033) Nescafé válasza Elderath (#26032) üzenetére


Nescafé
őstag

Ha el is van irva és megrendeli az ember akkor ennyiért kell hogy adják?

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#26034) sittes79 válasza Nescafé (#26033) üzenetére


sittes79
addikt

Én boltban rendeltem. És rá is kérdeztem, hogy ennyiért kapom. A válasz igen volt, reméljük ennyi lesz.

(#26035) Nescafé válasza sittes79 (#26034) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#26036) mfranky


mfranky
őstag

Én is előrendeltem az 576-nál itteni felbújtasra :) , remélhetőleg annyi is lesz...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#26037) Rabbitf_24 válasza sittes79 (#26034) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Csak azért volt furcsa, mert az előrendelés véglegesítésénél oda volt írva, hogy a kollégák majd a cucc beérkezése után megkeresnek és a végleges árat is megbeszéljük.... ;] Igazából az árazásnak kb olyannak kell lennie mindt a Last of us-nál, mivel ez már minden platformon létezik, erre meg most adják ki. :)

(#26038) shunter válasza DaemonX (#26026) üzenetére


shunter
aktív tag

Itt aprón van ez a cucc:
http://hardverapro.hu/apro/turtle_beach_ear_force_71_dolby_surround_sound_processor_ps4_
Ez megkapja optikain a jelet és 3,5" jack en továbbküldi. Szetem erre egy olcsóbb jack es házimozit rátudsz kötni.

Én is jobban díjazom a tölthető elemes megoldást. Főleg azért is mert én eldönthetem milyet is akarok bele venni. Itt már nem sima elembe kell agyalni, csakis tölthető! Nekem a x360 hoz, 4db 2100mAh es Varta aksim van. 1hetet simán bír.

(#26039) gyuribácsi88 válasza shunter (#26038) üzenetére

Szerintem meg ami 6000Ft-ért van a konzolvilágnál az is tökéletes erre a célra [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26040) gabor0077


gabor0077
tag

Ha már szóba került az 576, most már bevesznek használt PS4 játékokat? Mikor legutóbb kérdeztem azt mondták, hogy nem, mert a szolgáltatás szünetel.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#26041) ImpersonatoR válasza gabor0077 (#26040) üzenetére

SS-t bevettek 9000 Ft. ért tőlem

(#26042) shunter


shunter
aktív tag

Utána olvasgadtam a napokba ennek az sshd nak. A tesztek szerint ha bevan tanítva az sshd, azaz ha bekerül az ssd részébe az adat, akkor jóval közelebb kerül az ssd gyorsaságához, miközbe a tárhelyünk is van. Sztem pc be és notiba ssd+hdd kombót érdemes, de ps4 be sshd, mivel ugye csak 1 tárolót fogad be.
Találtam egy tesztet is.
Tested: PlayStation 4 Hard Drive vs. SSD vs. Hybr…: http://youtu.be/HGjSJwlHK6M

(#26043) gianni85 válasza shunter (#26042) üzenetére


gianni85
veterán

SSD full füst, kellene bele minimum 500GB-os, ami horror. SSHD tényleg OK, de én továbbra is inkább játékra költeném az SSHD árát :)

(#26044) Tegla80 válasza gianni85 (#26043) üzenetére


Tegla80
addikt

kb 60-70repa jelenleg....
En spec olyan 45 korul gondolkodnek el rajta.....,
( most nalam vita project kezd kialakulni..... kifogy az elso gen es a mostani csak wifi-s szeria gyengebb pl kulso anyaghasznalatra,kijelzore is .Persze van amiben jobb,de az spec nekem nem lenyeg,mert pl inkabb veszek hozza memokarit,de oled legyen es uveg eleju. Szoval kell vennem gyorsba egy vita-t. :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#26045) Tutu7030 válasza Tegla80 (#26044) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én csak akkor vennék vitát, ha kettőt lehetne egy acc-hoz kapcsolni, mivel egy vita (unokaöcskösé) már hozzá van rendelve a fő acc-hoz. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#26046) Jakesz válasza Tutu7030 (#26045) üzenetére


Jakesz
őstag

Én meg csak akkor vennék Vitát, ha lenne hozzá 2-nél több értelmes játék :D

(#26047) haddent válasza Jakesz (#26046) üzenetére


haddent
addikt

A mai napig sem értem, hogy mi tartotta életben, mondjuk nem olyan nagyon van "életben" :DDD

(#26048) Jakesz válasza haddent (#26047) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát nem, kb pont annyit adnak el belőle, hogy megérje fenntartani, és csinálni rá néhanapján pár indie játékot...

(#26049) hudekira0


hudekira0
tag

nekem psp volt és nagyon megvoltam vele elégedve, sokat utaztam mondjuk. Ha a mai napig annyit utaznék akkor én is vennék egy vitát de már nem így inkább játék vagy egy ps3 érdemes nekem is gondolkozni.

(#26050) Tutu7030 válasza Jakesz (#26046) üzenetére


Tutu7030
veterán

Van arra több is. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.