Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236351) RangerFox válasza Mr Chapel (#236349) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Indítsd újra az utolsó checkpointtól.

(#236352) Mr Chapel válasza RangerFox (#236351) üzenetére


Mr Chapel
tag

Közben megtaláltam a megoldást. Nem a checkpoint újraindítása oldotta meg, ugyanezt töltötte be folyton. Tavaly játszottam vele utoljára, kiment a fejemből hogy van zipline is :) Át kellett siklani egyik helyről egy alacsonyabb platformra. Egyébként nem értem mi ez a marhaság.
Legtöbb videóban amit néztem ilyen pályaszakasz itt:

[link]

Ellenben nálam így festett:

https://www.youtube.com/watch?v=3r355r-qmzw

Egy tippem van, hogy az első videoban látott pálya másik játékverzióban készült. Azóta megjelent patchek változtathatták meg ilyenre. Bár továbbra se értem erre miért van szükség.

[ Szerkesztve ]

(#236353) erahurka válasza Mr Chapel (#236352) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos ugyanaz az emelet?

(#236354) saelin válasza saelin (#236350) üzenetére


saelin
veterán

A napi szarhoz jöhet a Torment Tides of Numenera is. A story-t leszámítva a játék minden más aspektusa katasztrófa. Az enemy ai kegyetlen hülye, képes beragadni lehetetlen helyekre, rengeteg töltőképernyő és ami nagyon nem teszik az az, hogy minden csak szövegben történik meg. Ez nem játék, hanem egy szarul leprogramozott visual novel.

Végig olyan érzésem volt, mintha egy 90-es években megjelent játékkal játszanék, mert biza semmi fejlődést nem mutat fel azokhoz képest.

Szerk: Megnézem milyen a Pillars of Eternity ehhez képet.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236355) Nescafé válasza Bad Pritt (#236335) üzenetére


Nescafé
őstag

Sztem a Breakpoint se rossz, én kiplatináztam :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#236356) vg


vg
addikt

Ez a Last Guardian 60fps-el, valamint lagmentes irányítással fantasztikus lenne. Ezek nélkül is jó, néha beszédültem a magasság miatt mikor ugrált az a madár/macska/kutya akármi, nagyon jól megcsinálták.

(#236357) hombre[EU] válasza vg (#236356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egy mestermū, csak legyetek toleránsabbak az átlagosnál :) megéri

Life, Uh, Finds A Way

(#236358) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Outriders - Frontiers of Enoch
Elég változatosnak néz ki a táj, kíváncsi vagyok mekkora lesz a map.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236359) Krystal_s válasza Kendek (#236320) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem NATol a szolgáltató. Ua az IP.
Én a pingre gyanakszom, hogy a távoli címekre túl lassú. Nem tudom hogyan lehetne ezt pontosan kideríteni. :F

(#236360) Xaels


Xaels
félisten

Kis COD MW válogatás

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236361) eisento


eisento
addikt

Sziasztok! akinek megvan a Battlefield Hardline.

Hianyzik 3 trofea a platinahoz. allitolag ki lehet boostolni

ezekrol lenne szo:

The Big Score
Win 5 Heist and 5 Blood Money matches in multiplayer

Electric Company
Take down 25 enemies with the T62 CEW in multiplayer

Menz in the Hood
Kill 25 enemies with a MAC-10 and 25 with a Double-Barrel Shotgun in multiplayer

a menz in the hood allitolag annyi, ha vkinek megvannak a fegyverek akki csinalni kell egy killt en felveszem a fegyvert igy megolom az ellenfelet es kesz is.

Szoval varnek olyan embert aki segitene vagy ha nincs meg akkor kolcsonosen megcsinalnank :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236362) EczkE válasza eisento (#236361) üzenetére


EczkE
addikt

Hard Line-ban sajnos nem tudok segiteni de ha Battlefiled 1 vagy V segitseg kell neked vagy barkinek keressen nyugodtan. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#236363) VTom válasza .LnB (#236358) üzenetére


VTom
veterán

Oszt ez így fog kinézni PS4-en? :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#236364) S e t h válasza Nescafé (#236355) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elképzelem azt az igazgatósági meetinget, ahol a játékot követő részvény árfolyam esése a téma, néma csend van, majd megszólal vki, "azért nem rossz a játék". :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236365) eisento válasza EczkE (#236362) üzenetére


eisento
addikt

bf v johet. :) ami szarozosabb meg kene csinalni, esetleg hianyzik neked vmelyik trofea? hetkoznap este 10 utan vagyok hetvegen ha a gyerkocot letesszuk a nagyszulokhoz akkor szinte egesz nap :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236366) EczkE válasza eisento (#236365) üzenetére


EczkE
addikt

Megjelenes utan 2 hettel nekem mar platina volt. :B Szoval nekem semmi nem kell de segitek szivesen. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#236367) eisento válasza EczkE (#236366) üzenetére


eisento
addikt

Akkor legalabb tudod mit kell csinalni xD felveszel vagy en vegyelek?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#236368) Krystal_s válasza Kendek (#236320) üzenetére


Krystal_s
addikt

A mostani Router beállításairól szeretnék mutatni pár képet, hátha van valami, ami nem megfelelő a PS4-nek (vagy a GTA-nak).
Elvileg ez lenne a WAN IP (itt ugyanazt írja, amit pl a whatismyip féle netes oldalak. Tudomásom szerint nem lehet NATolt, de bekötésnél is kérdeztem és mondták, hogy ők nem NATolnak.)


Tűzfalban nem nyitottam külön portokat. Évek óta csak UPnP-t szoktam engedélyezni és úgy jó volt.
Vannak időszakok, amikor normálisan tudok játszani, de ennél a szolgáltatónál gyakoriak lettek a GTA 5 Public Session Left-elések, azaz ledob az adott szerverről. Feladatok közben nem nagyon volt gondom. Bár így visszagondolva sokszor van olyan eset, amikor úgy megöltek, hogy senkit nem látok a közelben, majd utána hirtelen jelenik meg. ...vagy én lövök le valakit, öngyilkos leszek stb mégis azt írja ki a játék, hogy xy ölt meg. Úgy tudom ilyenek Laggolás miatt lehetnek.
Az átlag Pingem 13-14 ms.

(#236369) saelin


saelin
veterán

Tegnapi tides of numenera csalódásom után a Pillars of Eternity kész felüdülés! Normálisan megírt párbeszédek (nem formázatlan wall of text), némelyik szinkronizált, ami nagyon sokat tesz hozzá az élményhez és egy közepes harcrendszer egy tucat választható kaszttal. Szintenként új képességeket tudunk elsajátítani, amivel még egyedibbé lehet varázsolni a karaktert. Nekem egy chanterem van, aki harc közben folyamatosan kántálja az általam összeállított buffokat és debuffokat. Minden chant befejezése után nő egy számláló és ezeket a pontokat el lehet költeni pusztító vagy támogató varázslatokra. Még nem igazán találtam ki hogy melee vagy ranged legyen, mert még nincs tankunk... Annak viszont egész jól működik.

Ezt megpróbálom végig vinni, mert valami ilyesmire vágytam.

Egyébként nem is értem miért megy a sírás a Baldur's Gate 3-nál, hogy jaj, körökre osztott a harc... Sokkal jobban működik mint ami itt a Pillars of Eternity-ben. Pl van egy kardos harcosom és csak minden első második másodpercben támad. Addig áll és néz, de ugyan ez az ellenfél. Üt egyet és várja amíg újra töltődik a támadás, néha közé beszúr egy skill-t és annyi. Tiszta idióta rendszer. Turn based-en meg csak úgy repkednek a csapások. (Legalábbis Divinity Original Sin-ből így emlékszem.)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236370) Kendek válasza Krystal_s (#236368) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem ismerem ezt a router-t, de nem gondolom, hogy valamely hibás beállítása okozná a problémát. Ha saját router-t próbálsz (vagy közvetlen a netre engednéd a PS-t) helyette, akkor ne csak simán rákösd, hanem állítsd/állíttasd bridge módba a Technicolor-t. Ennél többet nem tudsz tenni, ha nem jó akkor a szolgáltató részéről lehet gond.

<-ƘƘ->

(#236371) penge111 válasza saelin (#236369) üzenetére


penge111
addikt

A DOS II-néz majd tapsikolni fogsz, ott még az utolsó kis békának is szinkronja van. Pillars of Eternity-től az riasztott el, hogy a vége felé irgalmatlanul megnő a töltési idők száma, láttam olyan videót, ahol 5-6 percig csak töltőképernyők garmadáját nézte a gyerek :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236372) Peace válasza saelin (#236369) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem nem sikerült behúznia ennek a PoE-nek, pedig nekiálltam 2-3 alkalommal. :/ A második részt viszont imádtam, azt meg nem tudtam abbahagyni! :P

(#236373) Tegla80 válasza Krystal_s (#236368) üzenetére


Tegla80
addikt

Adj fix IP-t a ps-nek es keresd meg azon reszt ,h "dmz" beallitasa majd rakd ezen IP-t dmz-be.
mast nemtok En sem mondani.(max ha van valami nagyobb keretu mobilneted akkor jatsz azon is par orat napot es ha ott nem csinalja akkor a valszeg a szolg/modem-router a ludas es veluk kell tovabb futnod a korokot....... lehet a netuk latszolag jo,de ha idonkent 1pillanatra megszakad akkor ez miatt vaghat ki.)

Sony® & PlayStation®

(#236374) saelin válasza penge111 (#236371) üzenetére


saelin
veterán

Remélem ez a töltési idő bug fixálva lett. Ezután pedig a Divinity Original Sin első része jön majd, amit anno el is kezdtem, de tettem is félre, mert sok időt kért és nem volt annyim. Most így gen vége felé már simán beférnek az ilyen lassabb játékok, mert nincs havonta/kéthavonta valami kapós megjelenés.

A Torment-et viszont tényleg nem tudom dicsérni, mert az egy nagyon férc munka. Rengeteg sebből vérzik és ezen az LSD-n megálmodott világ sem segít semmit. Ellenben a Pillars of Eternity-ben van rendes kalandozás, van értelme a skilleknek és spelleknek, sok minden lootolható és meg is éri ezeket a rejtett kincseket keresni. Egyedüli hülyesége a valós idejű harcok amik pause-olhatók, de valami nagyon gagyi így egy harc. Ennek a játékstílusnak a körökre osztott harc áll jól, mert sokkal nagyon kontrollt és taktikai lehetőségeket kínál. Itt meg kb egy káosz minden ütközet.


Peace
MI nem tetszett benne?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236375) vg válasza Krystal_s (#236314) üzenetére


vg
addikt

Biztos vagy benne, hogy a gta5 p2p játék? :U Annak kb a lényege, hogy mindig 1 valaki a szerver, és hozzá kapcsolódnak a többiek. Ha a "szerver" kilép, akkor keres másikat.

(#236376) #09990144


#09990144
törölt tag

Tölthető a FF VII remake demo

Saelin: PoE 2-ben már választhatsz a valós idejű és a körökre osztott harc között. :)

[ Szerkesztve ]

(#236377) penge111 válasza #09990144 (#236376) üzenetére


penge111
addikt

Komoly, kint az FF VII remake demo?, gyááááá :Y

Mi lesz így a Hollow Knight két utolsó pantheonjával, pedig már "csak" annyi kell a platinához :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236378) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mar elerheto a Final Fantasy VIi Remake demo

[link]

Live-Die-Respawn

(#236379) hombre[EU] válasza oriic (#236378) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Yippee ki-yay :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236380) .LnB válasza oriic (#236378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó hír így reggelre.

+Aki március 11.-ig kipróbálja a demo-t, az majd kap majd egy exkluzív FFVII Remake témát (áprilisban).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236381) ldave válasza saelin (#236354) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Én tavaly év elején játszottam végig a Tormentet, nekem a sok töltést leszámítva teljesen pozitív élmény volt, csomó mindenre mai napig emlékszem. Az AI-t sem éreztem butábbnak a szokásosnál, bár én viszonylag keveset harcoltam, próbáltam más módon megoldani a helyzeteket.

A Slime draws near! Command?

(#236382) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tudom én, hogy a japánoknak vannak fura fétiseik, pl. minden játékban kötelező elem valamilyen formában a horgászás, de azért az, hogy egy olyan fast-paced verekedős játékba, mint a Guilty Gear Xrd Rev 2, is implementáljanak egy pecás menüpontot egészen új számomra. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236383) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#235303) üzenetére


F-ECT$
titán

Végére értem az Uncharted 2-nek. Kicsit javult a grafika, összeraktak egy sok helyszínen játszódó, de nem túl változatos sztorit, valamennyit javult a gameplay is, de mai szemmel nem éreztem óriási ugrást az első részhez képest.
Egyébként szinte végig élveztem vele játszani, szóval azt hiszem indítom is a 3-ik részt.
Ami nem volt túl jó:
-faék fejtörők (nézd meg a noteszt, és párosíts 4-4 tárgyat kb)
-dramaturgialilag egy csomó jelenet elég gyenge (az egyik kedvenc, mikor Chloe nem akart segíteni, elküldte Draket a francba és már épp le akart lépni mikor Elena mondja, hogy légyszi gyere már, és varázsütésre meg is változott a véleménye. De a "dumálok, ahelyett, hogy lelőném Drake-et" is vagy 4-5x előfordult)
-a lopakodós jeleneteknél néha idegesítően béna volt az irányítás, volt hogy a mellékszerelők riasztottak be, illetve az se volt mindig egyértelmű, hogy meddig is látnak el az ellenfelek
De összességében bőven megérte vele még ma is játszani.

Dive ever, work never.

(#236384) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#236382) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Nierben is 200km/h haladsz,közben darálás ezerrel és ott a pod-fishing :DDD bedobod és 3mp után már viszket a tenyered,mennél tovább

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#236385) KaitouP válasza oriic (#236378) üzenetére


KaitouP
veterán

És bezzeg pont ma dolgozok 10 órát... :((( :U
Jöhetett volna pénteken mondjuk.

Alig várom hogy már nekiessek. :D :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236386) .LnB válasza KaitouP (#236385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem szedik le a store-ból péntekig. :U ;]
Nem maradsz le semmiről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236387) penge111 válasza KaitouP (#236385) üzenetére


penge111
addikt

Én meg azon filóztam, hogy valami mondvacsinált indokkal hazahúzok a melóhelyemről, aztán rájöttem, hogy már ebből a korszakomból kinőttem, vagy nem... ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236388) pr0bi válasza penge111 (#236387) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én ezt Last of us 2-re tartogatom :DDD

(#236389) Peace válasza saelin (#236374) üzenetére


Peace
nagyúr

Valahogy nem ragadott meg az egész. Nekem az első részekkel mindig bajom van valamiért. :DDD D: OS 1-ben is kikészültem, mikor beértem a nagyvárosba és ott mondtam, hogy köszi elég. A második rész meg a legnagyobb kedvencem!!!!!! PoE 1-ben is 2 vagy 3 alkalommal eljutottam 2-3 órát a játékban és kiléptem. Nem vonzott. Második részt meg alig vártam, hogy folytathassam.

(#236390) Tegla80 válasza penge111 (#236387) üzenetére


Tegla80
addikt

a fosas hasmenes az kello indok,mert ha menni kell hat menni kell. ;] ,de ha esetleg megemlited,h nem erzed jol magad es lehet lazad is van akkor valszeg magatol kuld haza a fonokod. :DD (tudom ez gaz poen volt :B )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#236391) #09990144


#09990144
törölt tag

Nekem pont jól jött ki, mert ma nem dolgozom, és már végig is vittem a demot :D Nem túl hosszú, 1 óra az egész. Úgy indultam neki ennek a játéknak, hogy érdekel, de majd egyben az egész. A demo ezen annyit változtatott, hogy már előrendeltem a játékot, és várom az áprilist. :D Picit féltem, hogy ennyire belenyúltak a harcrendszerbe, és az első könnyebb harcok alapján jobban hasonlított a játék egy akciójátékra, mint egy jrpg-re. De a bossharcnál már kezdett érdekes lenni a dolog. Ha később még bejönnek új képességek, a matériák, stb akkor jó lesz ez :)
Jól néz ki amúgy nagyon, és slimen is jól fut. Egy jelenet volt csak, ahol egy pillanatra beesett az fps. Már csak azt nem tudom, mikor fogok aludni, ha megjelenik a Persona 5R, az Animal Crossing, és ez is :DD

(#236392) penge111


penge111
addikt

An exclusive theme will be available to download from 10/04/2020 if you download the demo before 11/05/2020. ez alapján a FF VII Remake demó még egy darabig élni fog.

Szóval meglátom, jelenleg a Hollow Knight amit platinára akarok lezárni nagyon piszkál, mert hétvégén végére értem a játéknak, de még két durva rész maradt.

Találtam most egy kis videót a Pantheon of Knight részről, megpróbálom azt a buildet, és este bedarálni. Mondjuk szombaton este az utolsó bosst leszámítva már ez is majdnem megvolt. Akkor már "csak" az utolsó pantheon marad a maga 52 bossával, és megvan a platina, ott is inkább az utolsó pár boss a húzós. Nem véletlenül raktak bele egy olyan részt, ahol külön egyesével lehet a bossokon gyakorolni. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a HK körberöhögi az összes souls féle játékot nehézségben amivel valaha játszottam.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236393) ldave válasza Peace (#236389) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Én most kezdtem el hétvégén a D : O S 2-t. Még a legelején vagyok, 3-4 óra ment csak bele, de kicsit elveszve érzem magam. Túl soknak érzem, amit már a legelején nyújt a játék.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#236394) Peace válasza ldave (#236393) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem ugyanez volt az első résszel a nagyvárosban! A másodikban nem volt soha ilyen érzésem.

(#236395) saelin válasza #09990144 (#236376) üzenetére


saelin
veterán

Oh. :C

Valahol itt kezdődik nálam egy jó játék design. Most hogy írtad már a második részével akarok játszani! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236396) Dvix


Dvix
senior tag

Ezeket a Player Celebretion cuccokat honnan lehet leszedni? Mert az első fokozatért járna már PD theme meg egy avatar. [link] Természetesen regisztráltam méf Febr. 24 e előtt :B
Majd majd egyszer csak , bumm! és ott lesz a letölthető tartalmak között :B. Na de a legjobb, hogy mikor regisztráltam és zöld pipával jelezte" húú de jó regisztrálrál", csak ezt még utána ugyanúgy megteheted 50x és nem jelzi, hogy "már regisztráltál" :C
Most is ugyanúgy megtudom csinálni ezt, LoL :DD

[ Szerkesztve ]

(#236397) ldave válasza Peace (#236394) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A legtöbb rpg-ben, amit eddig játszottam szép fokozatosan jöttek a csapattagok, volt idő mindegyiket picit jobban megismerni, mielőtt kialakulna a végleges összeállításom. Itt meg már kapásból az elején itt van mind az 5+1 karakter és mindegyik velem akar jönni, nehezen tudok választani :)

A Slime draws near! Command?

(#236398) Bad Pritt válasza ldave (#236397) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az elsőben is így volt és nekem se tetszett. A Dragon Age első részében ha jól emlékszem kb 10 óra kellett, mire teljes lett a csapat, ha nem kifejezetten az volt a cél, hogy összeszedj mindenkit.
A másik oldalról viszont a Divinity-ben ha nem hordod magaddal őket a party-ban, akkor is megmaradnak a bázison.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236399) ldave válasza Bad Pritt (#236398) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Pont ezen 'aggódtam' picit, hogy most itt az elején ugye az a feladat, hogy kijussak az erődből és nem voltam benne biztos, hogy a hátrahagyott két lehetséges parti taggal mi lesz.

A Slime draws near! Command?

(#236400) Bad Pritt válasza ldave (#236399) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A másodikban nem tudom, hogy oldja meg a játék, az elsőben mindenkit felszedhetsz, aztán ha elküldöd a partiból, akkor előbb a kocsmába, később a saját főhadiszállásra kerülnek. Viszont az is benne van a játékban, hogy ha sok olyan dolgot művelsz, amit bizonyos tagok nem szeretnek, akkor lelécelhetnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.