Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#162001) Xaels válasza bexinho23 (#161998) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a géped az elsődleges akkor van automata módja, ha nem akkor manuálisan kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162002) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#161993) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem 1db lemezem van, a GT Sport amit a géphez kaptam, a többi digitális. Nem lepődnék meg, ha a PS5 optikai meghajtó nélkül jönne.

(#162003) bexinho23


bexinho23
őstag

Köszönöm. Este megnézem a beállításokat. Amúgy elsődleges a gép.

(#162004) Peace


Peace
nagyúr

The Last of Us Part II – E3 2018 Gameplay Reveal Trailer | PS4

Megnéztem ugyan júniusban, de akkor még nem tudtam teljesen átérezni a feelinget. Elképzelhető, hogy ez lesz a legelső előrendelős teljes árú játékom, én úgy érzem!!!! <3

(#162005) Carlos Padre válasza erahurka (#161981) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Amíg külön is meg lehet venni a játékokat engem nem zavar. Az EA accesnek is csak annyi értelmét láttam, hogy megspórolt egy csomó pénzt mert kipróbálás után nem vettem meg a battlefront 2-t. A game pass is csak az akciós árat éri meg jelenleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#162006) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hétfőn olvastam, hogy az Ubisoft jelent be játékot a GameScom alkalmából. Volt bejelentés Ubisoft-tól?

(#162007) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#161975) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#162008) Pálinka válasza ProEvoFan (#162007) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Nem hülyeség, ezt már kitalálták az elfizetéses mobiltelefonoknál.

(#162009) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#162007) üzenetére


Zoleee83
addikt

oriic a másik topicban már megírta.
Akinek nem futja hogy egyszerre kifizesse a konzol árát, annak jó lehet részletre, egyébként meg ugyanannyira jön ki, mintha egyben megvennéd Goldostól, GamePass-ostól, nincs sok értelme, nem találták fel a spanyol viaszt. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#162010) pethYeti


pethYeti
addikt

GT Sportban, mennyi idő a tutorial (ha egyáltalán van ilyen kötelező jelleggel) míg mehetek rendes online versenyt?

(#162011) Pálinka válasza Zoleee83 (#161999) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Sosem értettem ha megveheted dobozosan ugyan annyiért vagy olcsóbban akkor miért vásárolnak digitálisan? Le kell tölteni, helyet foglal... a dobozost legalább el tudod adni ha akarod.

(#162012) Xaels válasza ProEvoFan (#162007) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes, az idő előtt visszaadott konzolokat gondolom kipucolják és újra értékesítik. Így lehet valaki két évig fizet egy használt konzolért teljes árat.

(#162011) Pálinka a dobozos is helyet foglal, mind a HDD-n mind a polcon. Nem zajong az ODD, nem kell a konzolt kihámozzam a tv mögül. Engem meg nem mozgat a lemezekkel kereskedés. Az ezres digi meg 2k havonta. Nem kell boltba, postára menni vagy a futárra várni. Na meg a fizikai lemez is sérülékeny, a store-ról meg mindig lejön.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162013) Bencus88 válasza Pálinka (#162011) üzenetére


Bencus88
nagyúr

a kényelem miatt

(#162014) Madwe válasza Pálinka (#162011) üzenetére


Madwe
nagyúr

200+ játékom van libraryban. Dobozosból hol tároljam :D? A sony szerverein elvannak, amit hazsnálok kb 20at az a gépemen elvan... Van hogy egy nap 5+ játékkal játszom. Fene se fog pattogni és cserélgetni :D

(#162015) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy jó vezeték nélküli füles PS4-hez?
Köszi!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#162016) Peace


Peace
nagyúr

Innen mert már rendelni valaki?

Vagy nem éri meg ilyenekkel szórakozni? Csak most 20% kedvezmény jár még pluszba erre az árra és így 12.000 alatt lenne pár forinttal. :)

(#162017) RangerFox válasza Peace (#162016) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hanyagolnám...

(#162018) bexinho23 válasza bod101 (#162015) üzenetére


bexinho23
őstag

Két hete vettem a Playstation GOLD (7.1) Headset-et, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Bár egy 5.1-es Denon és B&W szettet nem nélkülöz, de békességet hozott a családban. :) Akkuja két részletben bírt mindösszesen kb. 8 órát (majdnem max hangerőn). Kényelmes és nagyon jó az anyaghasználata.

Egy 50ezres Turtle Beach Xbox One edition-t próbáltam pár alkalomnál családtagnál. Jó-jó, de 2 hónap után már erősen nyikorog a füles része, és mintha a térhangzás sem lenne annyira "telített".

[ Szerkesztve ]

(#162019) EnterR válasza Peace (#162016) üzenetére


EnterR
veterán

NO KEY - You will receive an Account that will allow you to download the game. You will be able to play it from your own account, forever.

:N

PSN ID: marquuard

(#162020) oriic válasza Peace (#162016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Accountot ad. Szoval felejtos.

Live-Die-Respawn

(#162021) bexinho23 válasza Pálinka (#162011) üzenetére


bexinho23
őstag

Valamelyik játékot érdemes digitben megvásárolni pl.
- Fifa sorozat (digitben leárazva 5-6ezer, ekkor a lemezest már 2e-ért sem viszik el)
- Battlefield sorozat (ha minden második nap kell az online FPS, bőven megéri)
- Nagyon hosszú játékidős game-ek, amik nagy kedvencek lehetnek (GTA, Witcher, vagy RDR2...)
- Néhány játék jó akciókat kifogva (Doom, TR...)

Valamelyik játékot érdemes lemezesen megvásárolni pl.
- Rövid játékidős
- Hosszabb játékidős, de nem fogod elővenni 1 végigjátszás után sem

(#162022) ProEvoFan válasza pethYeti (#162010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kötelezően megnézetnek veled pár oktató videót és mehetsz online.

(#162023) Peace


Peace
nagyúr

Akkor hanyagolom. Csak szimpatikus volt az ár. :)

bod101: Én is 2 hete vettem a Gold 2018-as változatát, teljesen jó. Több óra játék után sem kényelmetlen, szépen szól. ;)

(#162024) #80123904 válasza ProEvoFan (#162007) üzenetére


#80123904
törölt tag

Hány éves vagy? Mondd, hogy 50+, mert amúgy ijesztően szűklátókörűen állsz a dolgokhoz.

(#162025) Pálinka válasza #80123904 (#162024) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Azért ne személyeskedjünk. Egyébként minél többféle fizetési, előfizetési konstrukció van szerintem annál jobb nekünk játékosoknak.

(#162026) s7evcsenko válasza Xaels (#162012) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez a zaj dolog érdekes amúgy, mert az átlag ps4 ventije játék közben kb 3x hangosabb, mind a lemez zaja. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#162027) Rigormortiis válasza #80123904 (#161972) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez így is van. Bármennyire igénylik sokan a GoW-féle minőségi single játékokat 3rd party stúdióktól, nekik ez nyilván nem éri meg. Az előző generációban az ea is kiadott rengeteg sp játékot, de sok közülük nagyon bebukott (Kingdom of Amalur...szerintem a Dragon Age és a Witcher 2 mellett a legjobb rpg volt a generációban).

Azt meg a Sonyn kívül senki nem tudja, hogy egy God of War mennyi hasznot termel, ha egyáltalán. Erre kivalo példa volt a Resi 7, ha jól emlekszem, a megjelenése után pár hónappal hír volt, hogy a Capcom csalódott az addig eladott kb 7-8 millió példány miatt. Pedig nekünk ez nagyon szép számnak tűnik, főleg egy rétegműfajt vizsgálva. De nem tudjuk, mennyiből készült (a resi a vr miatt biztos jó sokból).

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162028) CsonkaImo válasza ProEvoFan (#162007) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mondjuk szerintem ez rohadt jól hangzik. Törleszted a konzolt, és még játékokat is kapsz. Simán előfizetnék rá.

(#162029) gianni85


gianni85
veterán

Érdekes ez a lemez-digit vita. Én úgy vagyok vele, hogy nem szarom a pénzt, és lusta se vagyok. Ha egy játék nem fog hosszú távra lekötni, mint pl. egy online cucc amit egy évig játszok, vagy egy W3 szintű single, akkor lemezes, és végigjátszás után eladom. Az évek során megtanultam hatékonyan kereskedni, így nem okoz kényelmetlenséget. Digitálisan csak ilyen 1-2-3 max 4ezerért jöhet. Accountot nem felezek, nekem fontos, hogy offline is elérjem az összes tartalmamat.
Egyébként meg bőven beáldozom a kényelem oltárán, hogy cserébe 1-2ezer bukóval ki tudjak játszani premier közeli játékokat. Szerintem összesen 6-7ezerből megvolt az UC4-Lost Legacy, HZD, GoW kvartett.

(#162030) Wesder válasza CsonkaImo (#162028) üzenetére


Wesder
félisten

Bérled, nem törleszted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162031) erahurka válasza gianni85 (#162029) üzenetére


erahurka
félisten

Na mondjuk azt nem tudom megérteni aki 1-2000-rel olcsóbban megvesz egy játékot használtan.

(#162032) CsonkaImo válasza Wesder (#162030) üzenetére


CsonkaImo
addikt

2 év után megtarthatod a konzolt, vagy rosszul értettem valamit?

(#162033) marilllyo válasza erahurka (#162031) üzenetére


marilllyo
veterán

Bukót írt, ami szerintem reális. Mondjuk jön egy játék day1 18.900. Az egy hét múlva 15.000. Megveszed, kijátszod az kb két hét. Kb 13 körül megy majd el. Szóval buksz rajta 2000-ret. Kivéve ha Need for Speed! :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#162034) #80123904 válasza CsonkaImo (#162032) üzenetére


#80123904
törölt tag

Jól értetted.

(#162035) NyMRooD válasza Wesder (#162030) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Abban az esetben pedig, ha két évig használja valaki a szolgáltatást, az időszak lejárta után megtarthatja a konzolt." - tehát ha kevesebb ideig vagy előfizető mint két év, akkor valóban csak bérlés, de 2 év után megtarthatod, onnantól meg te szemszögedből részlet fizetés volt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#162036) Madwe válasza gianni85 (#162029) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem ezzel az adokveszekkel az a bajom, h macera :D Feladni hirdetést, egyeztetni, találkozni stb, nekem annyit sose ért, ezért végül mindig rajtam maradtak :) Nekem elég, h alaszkában élek s mindent leakcióznak a fenébe :D

(#162037) Wesder válasza CsonkaImo (#162032) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, akkor nem szóltam. :R
Nem olvastam el, csak odaàt a reakciókat :DDD

Nos akkor remélem mihamarabb eljut ez is ide, vagy legalàbb Németbe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162038) Zoleee83 válasza gianni85 (#162029) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tökéletesen megfogalmaztad helyettem is.
Az a fajta játékos vagyok akinek nem fontos hogy day1 játszhasson a játékkal (óriási a backlog most is), tökéletes példa erre, hogy tegnap kezdtem bele a God of War-ba, és még olyan címek várnak mint a Wolf2, Evil Within2.
Számomra ugyanazt az élményt nyujtja kicsit később is megfizethető áron mint day1.
Jó döntésnek bizonyultak a lemezes játékaim eladásai is, mikor hónapokkal ezelőtt kiszálltam az Xbox-ból, az az account most pl. pihen. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#162039) consono válasza Madwe (#162036) üzenetére


consono
nagyúr

Valahogy így. Nekem a játék is nehezen fér bele az életembe, nem hogy még postára menjek, találkozzak stb. Kényelmesebb az online vásárlás, még ha bukik is rajta az ember. No de menyit bukok, ha évi 3-5 játékot tudok csak kijátszani, mert nincs többre időm? Ennyi nekem belefér.

"In God we trust. All others must bring data"

(#162040) Xaels válasza s7evcsenko (#162026) üzenetére


Xaels
félisten

Az én Prom tök csendben van a tv mögött vertical standdel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162041) marilllyo válasza Zoleee83 (#162038) üzenetére


marilllyo
veterán

Day 1 vettem gow-ot (igaz 6000-ert) de még mindig nem nyúltam hozzá. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#162042) CsonkaImo válasza Wesder (#162037) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha sikeres lesz az USA-ban (ha minden úgy lesz ahogy a cikkben írták, akkor birítékolható), akkor a nyugati országokban is elérhető lesz rövidesen utána. Aztán majd jön a Sony válasza is, szóval mindenki jól járhat.

(#162043) koncsik válasza #80123904 (#162024) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

No comment. Te is leszel 50... :K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#162044) s7evcsenko válasza Xaels (#162040) üzenetére


s7evcsenko
addikt

akkor Te szerencsés vagy! :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#162045) Xaels válasza s7evcsenko (#162044) üzenetére


Xaels
félisten


Van bőven helye szellőzni.

Birom a net népét, elkezdtem a Martyrt játszani és közvetítettem. Még szinte fel sem ment de már kaptam a dislike-ot youtube-on. Pedig most nem is beszéltem közben :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162046) Bencus88 válasza Xaels (#162045) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egy rongyal végig mehettél volna a kép előtt rajta ;] :DDD

(#162047) #80123904 válasza koncsik (#162043) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem a korral van a baj. Hanem, hogy a ps4 topicba elkezd fikázni egy US és xbox only dolgot, ami amúgy még jól is van kitalálva. Egy 50 felettinek most még elnézem, hogy a digitalizálódó világot nehéz követnie, bár akkor inkább ne szólna hozzá a dolgokhoz, hanem maradna csöndben.

(#162045) Xaels - Tetszik a kép elhelyezése a TV mögött :D

[ Szerkesztve ]

(#162048) Xaels válasza Bencus88 (#162046) üzenetére


Xaels
félisten

Ez van, naponta porolok, tetőtérben vagyunk. Nem a tökéletes kép volt a lényeg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#162049) WhiteWalker válasza #80123904 (#162047) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért is? Ha nem ért vele egyet akkor kuss@lni kell? Te se vagy panorama látókörű :P

(#162050) Bencus88 válasza Xaels (#162048) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nyilván csak vicceltem ;) Mi is ott vagyunk és megszenvedünk a porral :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.