Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#21001) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Van valami infó róla,hogy mikor fognak más skinnel ellátott gépeket piacra dobni?...(mint pl a Xone Titanfall verziója) :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21002) Maggio7 válasza malphitee (#20999) üzenetére


Maggio7
tag

..nálam se megy! :O

(#21003) malphitee


malphitee
senior tag

Furcsa, pirosban villog a konzol se képpel se hang :( ez mi? Updatel?

(#21004) Dicker válasza malphitee (#21003) üzenetére


Dicker
őstag

Túlmelegedett...

(#21005) Elderath válasza malphitee (#21003) üzenetére


Elderath
őstag

Piros a LED? Az bizony nem jelent jót. Elvileg túlmelegedést jelez, de én még sehol se olvastam volna ilyen jelenséget.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#21006) haddent válasza Maggio7 (#21000) üzenetére


haddent
addikt

Nem hozza az :( Késik a next gen szállítmány. KV és 576 nál is, szóval sztem úgy az egész országos szállítmány.

malphitee nem, csak mostmár készen áll a másolt játékok lejátszására ;]

[ Szerkesztve ]

(#21007) Madwe válasza Dexar007 (#20983) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van bill egér támogatás sony részéről az os-ben. A játékfejlesztők dönthetik el hogy beleteszik e vagy sem. Részemről örülök hogy nem teszik bele, csak úgy működne ha különszednék a két társaságot, az meg kevesebb embert jelentene a szervereken... Singlebe felőlem beletehetik :)

(#21008) malphitee


malphitee
senior tag

Mitől melegedett ennyire túl ? 3 hete van meg de meg nem csinálta, ugyan ott van a konzol a tv alatt mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#21010) Dexar007 válasza malphitee (#21008) üzenetére


Dexar007
veterán

Idiota a gazdaja,es nem akarja tobbe szolgalni. ;]

Give me your cum,bull!

(#21011) malphitee válasza Dexar007 (#21010) üzenetére


malphitee
senior tag

tünj mar innen, köszi ;)

(#21012) gyuribácsi88

El ne kezdjétek légyszíves, lassan kezd rend lenni, erre megint ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21013) malphitee válasza gyuribácsi88 (#21012) üzenetére


malphitee
senior tag

Persze, admin is fogja látni hogy ki kell tenni Dexart pihenőre , értelmes hozzászólásával megint.

(#21014) Seikai


Seikai
aktív tag

Valakinek valami új infója a Bluray3D támogatásról? Eléggé bosszantó a dolog szerintem :/

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#21015) lukirobi


lukirobi
tag

Nah, Wolfenstein már vánszolog le, 21,850 volt a storeban..
Össz 44 gb lesz.
Majd írok róla, milyen :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21016) zzola válasza lukirobi (#21015) üzenetére


zzola
félisten

Jó hogy lehet kapni...

(#21017) lukirobi válasza zzola (#21016) üzenetére


lukirobi
tag

Jó biza, legalább az az 1 hét ami hátravan a watcdogs-ig, hamar el fog repülni :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21018) kovsol válasza lukirobi (#21017) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ő a magas árára célzott. Nagyon drága. :(

May the Force be with you!

(#21019) lukirobi válasza kovsol (#21018) üzenetére


lukirobi
tag

Értettem először is, de ez a drága / nem drága dolog szerintem szubjektív dolog :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21020) vg válasza malphitee (#20999) üzenetére


vg
addikt

A PS nem nyúl a te routeredhez, ha akarna se tudna. LOL!

(#21021) Maggio7 válasza haddent (#21006) üzenetére


Maggio7
tag

Kaptam sms-t, hogy a futárnál van! :C

(#21022) lukirobi válasza lukirobi (#21015) üzenetére


lukirobi
tag

Nah, patch -el együtt 53 gb-ot kap le :)
Kúrva jó a hangulata, a zenék/ hangok is nagyon el vannak találva.
A grafika tényleg nem mondható annyira next-gen-nek, viszont stabil 1080p/60fps.
Sokkal jobban élvezem, mint az infamous-t.

Meg az egész világ, az egész millő aki egy kicsit is érdeklődik ez a korszak iránt, pillanat alatt beszippantja :)

Direkt legnehezebb fokozaton kezdtem el, de félek, hamar végzek vele így is :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#21023) kovsol válasza lukirobi (#21019) üzenetére


kovsol
titán

Lehet velem van a gond, de én sose adok digitális játékért lemezes árat, vagy mégtöbbet platformtól függetlenül. Persze aki nem tud várni annak ez nem opció, hacsak nem amcsi storeban veszi a digitálist.

May the Force be with you!

(#21024) slick-adam válasza lukirobi (#21019) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem, ez teljesen objektiv. joval dragabban vetted a digital verziot, mint amennyibe a lemezes került volna. ez siman teny.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#21025) lukirobi válasza slick-adam (#21024) üzenetére


lukirobi
tag

Hidd el, jóval olcsóbban vettem, mint amennyibe került volna akár használtan is, hidd el, ez tény..
Az, hogy annyiba került, nem azt jelenti, hogy nekem annyival kevesebb pénzem lett ;)

Amúgy meg egy igazi gamer nem vár sosem semmire, hanem ahogy van lehetősége, veszi viszi nyomja..és az mindegy,milyen formában :)

De ez nem ide tartozik, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, meg főleg tudja :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21026) Schuerue


Schuerue
csendes tag

A játék árakról most mondott egy nagyon jót a kollégám:

Lehet, hogy 18k egy játék. Viszont ha ez olyan, hogy a kipörgetése miatt legalább két este nem megyek kocsmázni, akkor már simán pénzemnél is vagyok.

Ezen a gondolatmeneten haladva bőven akad olyan játék aminek beszerzése nem vásárlás, hanem jövedelmező befektetés. :)

(#21027) zzola válasza Schuerue (#21026) üzenetére


zzola
félisten

Elég jól kereshet, ha két nap alatt elkocsmázik 18k-t... :DDD

(#21028) slick-adam válasza lukirobi (#21025) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"Amúgy meg egy igazi gamer nem vár sosem semmire, hanem ahogy van lehetősége, veszi viszi nyomja..és az mindegy,milyen formában"

en az ilyet csak szimplan bolondnak hivom. attol, hogy valakinek nincs gondja a penzzel, nem jelenti azt, hogy gondolkodas nelkul kell vasarolnia. az ilyen emberek valoszinuleg az elet mas teruletein is meggondolatlanok, pazarloak, ...
viszont, ha a wolfi most eppenseggel olcsobban jott ki neked, az dicseretes. csak akkor azt nem ertem miert 22000-et irsz be. sztem sokkal menöbb lett volna, ha mondjuk 11-et irsz.:)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#21029) #20844032 válasza vg (#21020) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen tud és meg is teszi. A szó amit keresel a UPnP, ami egy felület, amin keresztül portokat kérhetnek el alkalmazások/eszközök a routertől. Ha egy alkalmazás már lekérte a bizonyos portot, egy másiknak már nem lesz kiosztható, és elég sok alkalmazás fix portoknak használna(és ő lenne a szerveroldal), amit ilyen esetben nem fog tudni megtenni. A felület célja pont az, hogy a user, aki nem jártas a routerek konfigolásában, ezt ne is kelljen megtennie. Az említett esetben nem valószínű, hogy ez történt, de a kijelentés ilyen módon hibás.

/ráadásul ha az alkalmazás nem megfelelően megírt, vagy nem megfelelően áll le, az így kiosztott portok a router újraindulásáig/áramtalanításáig lefoglalva maradnak, hacsak a user másképp nem rendelkezik erről, persze ehhez tudnia kell a létezéséről

[ Szerkesztve ]

(#21030) kovsol válasza lukirobi (#21025) üzenetére


kovsol
titán

Már ne haragudj, de te beírsz egy árat, majd közlöd hogy mégse annyiért vetted. Az a gond mi normál áron vásárolunk szóval nem igazán érdekel a te kedvezményes árad.
Az első napos vételes elméleteddel se értek egyet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21031) lukirobi válasza kovsol (#21030) üzenetére


lukirobi
tag

Hál-istennek nem is kell, hogy egyetértsél semmiben..Te csak várj, mi meg itt addig jó-páran játszunk..ennyi :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21032) Adi01 válasza Madwe (#20957) üzenetére


Adi01
csendes tag

Akkor PAL lesz mindenkeppen csak nincs esetleg a neten ahol felsoroljak a model szamokat es h melyik regiohoz tartoznak? Mert kicsit parazok h at akarnak verni majd a boltban. Pl neked mi a model szama a ps-nek?

Meg egy kerdes: assasins creed 4 és majd a watchdogs is magyar feliratos.
Gondolom itt a lenyeg csak annyi h PAL-os legyen a jatek? Vagy rosszul gondolom?

(#21033) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Ez egy luxuscikk, akinek van lehetősége rá úgy veszi ahogy akarja. Új autót is vesznek mikor kb pár hónaposan ugyanazt már 30% olcsóbban megkapod. Mindenki úgy vásárol ahogy tud és anyagilag engedi neki. Az más kérdés, hogy a türelem az igen fontos anyagi tényező egyike :D szinte az élet egész területén :DDD

(#21034) zzola válasza Adi01 (#21032) üzenetére


zzola
félisten

Ez egy baromság! Mindegy, hogy honnan van a játék. Nekem EU gépem volt, USA játékokkal...

(#21035) boost válasza Adi01 (#21032) üzenetére


boost
addikt

Gondolom valami egzotikus helyen vagy, ahol sok a náció, és az azért árulnak PAL és NTSC gépeket is. Feltehetőleg az NTSC az olcsóbb. Ha hosszú távon gondolkodsz, azaz haza szeretnéd hozni, akkor PAL-t javaslok a filmek miatt (a DLC-ket nem tudom, hogy rágiófüggetlenek-e). Ha ott maradsz, akkor NTSC is jó lehet, ha NTSC-s filmeket tudsz rá beszerezni. Játékoknál elvileg mindegy (a digitális tartalmakat nem tudom, hogy azzal mi újság)

(#21036) zzola válasza boost (#21035) üzenetére


zzola
félisten

"ahol sok a náció" hülye vagy b+ :DDD

(#21037) Madwe válasza zzola (#21034) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudja ő is mert ezt írtam amire reagált :) De a dvd és br lemezek esetén még van régiózár, illetve dlc meg a játék régiójának függője - be szépen mondtam :P

Magyar felirat pedig szerintem ntsc-n tuti nem lesz, ahogy egyik digitális storeba vásároltnál sem...

(#21033) mrterminator világos hogy luxuscikk, ettől függetlenül nem kötelező 2x annyiért venni rá játékokat :) attól még hogy telik egy hummerre meg bármennyi benzinre, azon a kúton fogok vásárolni ahol 400 a benga literje, nem azon ahol 800 csak azért mert gyorsabban beszerzem - már ha épp nem létszükséglet hogy belenyomjam :)

[ Szerkesztve ]

(#21038) mrterminator válasza Madwe (#21037) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Ugyanarról beszélünk:) de ha akkor kell a 800Ft-os benzin Én is kifizetném. Itt is azt történt, nem biztos hogy hülye attól aki kifizet érte 800Ft-ot. Én csak erre akartam rávilágítani. Ő most akart játszani, és neki megérte annyiért. Szerintem ne ragozzuk túl :)

[ Szerkesztve ]

(#21039) tDr1v3r válasza Adi01 (#21032) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem a gépen beállított régiótól függhet a felirat... bár franc tudja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21040) boost válasza tDr1v3r (#21039) üzenetére


boost
addikt

Meg, hogy rámásolják-e a lemezre. :D Mondjuk egy NTSC környezetben kiadott lemezre magyar feliratot nincs sok értelme rámásolni.

[ Szerkesztve ]

(#21041) tDr1v3r válasza boost (#21040) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De PAL-nál szerintem mindegy, nem hiszem hogy ennyin szaroznának... kivétel a németnél, ott általában még angol nyelv sincs nagyon (szinkron legalábbis).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21042) gyuribácsi88

-

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21043) boost válasza tDr1v3r (#21041) üzenetére


boost
addikt

Igen, a Zavviról rendelt PS4 lemezeken rajt volt a magyar felirat pl AC4-en.

(#21044) Maggio7 válasza haddent (#21006) üzenetére


Maggio7
tag

Megjött... :D

(#21045) mrterminator válasza Maggio7 (#21044) üzenetére


mrterminator
aktív tag

:K :C

(#21046) mfranky


mfranky
őstag

Ránéztem ma a kanadából rendelt ps4 wireless gold headset állapotára, beírtam a dhl honlapján a tracking numbert, és az fogadott, hogy "held at costums" ... na most angolos fordításomban ez annyit jelent, hogy vámkezelés alatt van... erre fognak még számolni nekem valamit ezek szerint? Mégsem olyan jó az 99.99 cdn-es ár...? :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#21047) haddent válasza Maggio7 (#21044) üzenetére


haddent
addikt

:F Hát akkor ba....ák meg :DDD
Na mindegy, már megvettem digiben, nem bántam meg, visszahozza a régi Wolfensteines időket irányításban játékmenetben hangulatban mindenhogy és szerintem a grafika is szép. Ez nem Crysis, elég "steampunkos" a dolog, nekem nagyon bejön eddig. Utoljára az AC4 volt fél éve, ami "le tudott ültetni a képernyő elé" órákra, mint most ez már első alkalommal :Y

(#21048) lukirobi válasza haddent (#21047) üzenetére


lukirobi
tag

:C Így van, én is nyomom már mióta, de wc-re nincs kedvem kikelni előle :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#21049) boost válasza Maggio7 (#21044) üzenetére


boost
addikt

Fasza, hogy ajándék iPad is jár mellé. Honnan rendelted egyébként? :)

(#21050) vg válasza boost (#21049) üzenetére


vg
addikt

Az csak a "menő vagyok" faktor miatt került a képre...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.