Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#231001) semetka


semetka
őstag

Tavaly kaptam ilyen "mennyit játszottál" adatokat pedig nem hiszem hogy be volt állítva amit írtok. Most nekem sem hozza be.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#231002) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#230821) üzenetére


Bogyi007
veterán

Khmm mit akarsz sokkal jobbat egy Dolby Atmosnál?
Csak jelzem arra már egy One S All Digital is képes, így például a hang terén nem is lesz nagyon visszafogva itt semmi...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231003) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#231002) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Dolby atmos nem dinamikus ugye tudod? Objektum alapú hangszabvány, ami megfelelően kiépített hangfalszett esetén virtuális térben helyezi el az előre kevert hangot, de nem számol semmit.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231004) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hűen tükrözi a tavalyi szabadidőmet ez is... :)) :DDD
Ha nincs a Pókember szinte nem is lenne statom - abba viszont belement 79 órám. Ebbe benne van a Platina is amihez kellett két végigjátszás és még beszerzem valamikor hozzá a Dlc csomagot is. :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231005) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha valakinek nem jöttek a statisztikák és nem tudta beváltani a kódot talán tudok egy segítséget adni.

Mobilról Chrome alól először nekem sem jöttek, aztán kiderült hogy nem a főprofilommal az angollal voltam belépve utoljára hanem a magyarral. Így beléptem böngészőben a Store felületen és beléptem az Uk accountot használva majd újra behoztam ezt a stat oldalt. Így már minden adatot behozott, végül egy olyan oldalra kerültem ahol maga a Reedem kód és egy link fogadott, ahol elvileg be lehet volna váltani a kódot egy gombnyomásra.
Ez nem működött, így fogtam magát a kódot és beírtam külön belépve a Storeba böngészőn és ott a profilomnál adtam be azt. Így sikerült a beváltás.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231006) Deck válasza Bogyi007 (#231005) üzenetére


Deck
titán

Én csak gratulálni tudok a Sonynak, hogy még mindig nem voltak képesek megoldani minden játéknál, hogy kiírja mennyit játszottál vele.
Aztán, évente kiszúrják a szemed ilyen hülyeséggel, pedig ők tudják mivel mennyit játszottál.

PS5

(#231007) markknight válasza Bogyi007 (#231005) üzenetére


markknight
veterán

Késõ este megint megpróbáltam, visszajött a gomb. Majd rámentem, hogy beváltás és nem volt kész az a task, hogy nézzem meg az összefoglalóm xD Na itt feladtam, nem ér ennyit. Lehetett volna mailben reedemet küldeni, de nem ment. Inkább taskokat írtak a romos weboldalukra. Kenjék a hajukra.

[ Szerkesztve ]

(#231008) marilllyo


marilllyo
veterán

47 különböző játék

1: Black Ops 4 550 óra
2: Rdr2 64 óra
3: Rise of the tomb raider 63 óra

1163 óra játékidő.

Hmm.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#231009) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vajon az MLB The Show 20-ban, ha az Astros-szal leszek, akkor lesz dobolás? :) ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231010) sp8787 válasza .LnB (#231009) üzenetére


sp8787
addikt

Ki mondta ,hogy addigra meg lesz Astros? ;]
Lehet lesz benne signstealing minigame!

Amugy ez vmi szanalom! Az lett volna a minimum ,hogy elveszik a WS-t toluk es eltiltjak a jatekosokat is.
Mindekozben Pete Rose meg maga az ordog? Vicc!

(#231011) .LnB válasza sp8787 (#231010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért az túlzás lenne. Meg hát üzletileg öntökönszúrás az MLB részéről, ha eltiltanák az ütőket.
Gondolj bele, egy Altuve valószínűleg e nélkül is klasszis lenne..Bár ez hamar ki fog derülni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231012) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Most járt le a UK ps+ előfizum, nem tud rá valaki valami akciót? Vagy esetleg magyar is jó lehet :)

(#231013) -secret- válasza PainKiller13 (#231012) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap elott jart le storeban az akcio. Jo az idozitesed. :D

(#231014) PainKiller13 válasza -secret- (#231013) üzenetére


PainKiller13
őstag

Fenébe :D Magyar storeon volt?

(#231015) #10186752 válasza Neoteric (#230822) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Trófeák semmit nem adnak hozzá a játékhoz, csak arra jók, hogy hegyezheted rá az epéniszt, hogy na, nekem megvan. :D"

Ezt te mondtad, nem?

(#231016) PainKiller13


PainKiller13
őstag

CD keys-en 29 font az 1 éves US előfizu, a gépen van egy US illetve egy UK account, alapból a UK accot használom, akkor most átkellene állnom a US-re, igaz? Csak mert a trófeák illetve mentések a UK accon vannak. Illetve ha US accot használom akkor multi sem biztos h menne főleg mert lemezes játékaim vannak.

(#231018) erahurka


erahurka
félisten

Ez az adatgyűjtéses opció bullshit amúgy. Tavaly érdekes módon meg tudta csinálni az összesítő videót ez a fos. Nem is a Sony lenne ha mindenkinek rendesen menne.

(#231019) #10186752 válasza Rage47 (#230978) üzenetére


#10186752
törölt tag

Total playtime: 610 óra
Local: 518
Online: 92 óra
PSVR: 15 óra

1. Sekiro (142 óra)
2. Bloodborne (97 óra)
3. BF5 (89 óra)

(#231020) tboy93 válasza #10186752 (#231019) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a VR azért enyhén szólva nincs kihasználva :D

(#231021) -secret- válasza PainKiller13 (#231014) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, 13500 ft.

(#231022) Nayrobi válasza PainKiller13 (#231012) üzenetére


Nayrobi
őstag

Shopto, ott most akciós a uk ps+

(#231023) ProEvoFan válasza #10186752 (#231015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Számomra hozzáadnak.
Több játékidőt kaphatok pénzemért.Ez a lényeg.

(#231024) #10186752 válasza tboy93 (#231020) üzenetére


#10186752
törölt tag

Dehogynem! Bármikor ott van, amikor kell. Ez a célja. Ezért vettem.

Sosem az volt a prioritás, szépen illeszkedik a portfolióba.

(#231025) ProEvoFan válasza saelin (#230989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor kivétel vagyok.Maximum kettő játékkal játszok egyszerre.Az egyik az egyjátékos, a másik (ha van, most éppen a COD) egy multis játék.
Általában amíg a szóló nincs kijátszva, addig bele sem kezdek másikba.Talán volt kivétel, de elenyészően kevés.

(#231026) #10186752 válasza ProEvoFan (#231023) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egyrészt neki mondd, ne nekem, nem én mondtam ezt.

Másrészt azért azon lamentálni lehetne hosszasan, hogy a vágj le 150 kecskét 1 óra alatt típusú trófeák milyen minőségi játékidőt adnak bármihez is.

Harmadrészt pedig én nem játékidőt vásárolok, hanem játékélményt. Így is 600 órát játszottam tavaly, a franc se akarna 1200-at játszani!

(#231027) fausto válasza PainKiller13 (#231016) üzenetére


fausto
addikt

Ha a US-en veszel Plus-t, akkor a multi menni fog a UK profilon is, meg az új plus játékok is. Viszont a korábban kapott játékok nem mennek (meg azt hiszem a felhős mentés sem)
Amúgy érdemes figyelni az akciókat, UK-en is le volt árazva. Bár ahogy te is írtad, a CDKeys-en szinte állandóan 25-% van az éves UK előfizetésre, azt nagyon a Sony akciók sem nagyon szokták megugrani

(#231028) erahurka válasza #10186752 (#231026) üzenetére


erahurka
félisten

Azért a Goat Simulator platinája minőségi 5 óra volt :DDD

(#231029) .LnB válasza ProEvoFan (#231023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bennem felmerül a kérdés ilyenkor, hogy ha egy játékban van mondjuk 200 összegyűjthető akármi. Akkor is összegyűjtenétek, ha nem járna érte trophy? Vagy például ott az RDR2. Van benne x állatfaj, de a trófeához (ha jól emlékszem), nem kell az összeset megtalálni. Ilyenkor megkeresitek azért is az összeset?

És most nem direkt kötözködök. Én már sokszor írtam, hogy nem érdekelnek a trophy-k. Csak nagyon ritkán, ha jól esik megcsinálni. Csak fontos e a kapott plecsni. Mert a játékidőt trófeák nélkül is lehet nyújtani a végtelenségig akár.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231030) nemorino válasza ProEvoFan (#231023) üzenetére


nemorino
tag

Nekem is, de ambivalens érzéseim vannak a trófeákkal kapcsolatban. Sikerélményt adnak, hogy elértem valamit (ami egyébként rajtam kívül nagyjából senkit sem érdekel), valamint megerősítést, hogy a játék összes fontos aspektusát teljesítettem. Másrészről arra késztetnek, hogy ne a saját elképzelésem szerint, hanem a készítők által kitalált módon játsszak, gyakran értelmetlen, vagy minden józan észen felül grindolós dolgokat csináljak.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#231031) penge111


penge111
addikt

No, átolvasva a tegnapi hozzászólásokat megnyugodtam, nem is játszok én olyan sokat. Persze le se tagadhatnám, mi a kedvenc műfajom:

[játékidő]
[játékok]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231032) .LnB válasza penge111 (#231031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk ez tényleg meglepő. Minimum 1200 órára tippeltelek volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231033) Bad Pritt válasza .LnB (#231029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Változó, sok játékban csak időhúzó, de mondjuk az Arkham játékok gyűjtögetnivalói a legjobbak amit valaha játékban tapasztaltam, ott élmény volt felfedezni és összeszedni mindent. A Spider-Man ebben pl jóval gyengébb, ott nem volt túl nagy élmény.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231034) .LnB válasza Bad Pritt (#231033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na például nekem a Spider-Man volt az első platinám. És pont azért mert könnyen ment, és élveztem. Egyszerűen jó volt vele játszani. Persze az Arkham játékok cuccai is jók, mert ott kvázi azok a mellékküldetések. Szóval biztos azok is nagyon jók.

A Death Stranding-nél volt az az érzés, hogy na megcsináltam valamit, amit nem sokan. És volt benne meló. De azt is teljes mértékben imádtam. De míg a Spider-Man-nél kvázi csak "jött a plat". A DS-nél ahogy haladtam, úgy döntöttem el, hogy "na ezt platinázom".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231035) Mike válasza .LnB (#231034) üzenetére


Mike
veterán

Én a Pokembert kb 15 perc után töröltem a picsába

(#231036) .LnB válasza Mike (#231035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát.. most megkönnyebbültem, hogy ezt tudom..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231037) ldave válasza .LnB (#231029) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Szerintem akinek a platina a célja és ennek oltárán minden feláldoz, annak nem kell ingame jutalom az ilyesmiért, mert nem azért csinálja.

Nekem az utóbbi fontosabb, mint pl a DQ XI-ben legyártani a legendás kardot. Azért csináltam, hogy a főfőfő boss-t is le tudjam győzni. Az hogy a játék adott érte trófeát, az volt a mellékes.

Aki platina vadász, annak ezt fordítva van.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#231038) Dagohun


Dagohun
tag

Hali!
Hát csalódtam magamba.

World of warship? ehh...... :)

(#231039) .LnB válasza ldave (#231037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem meg pont, hogy kell. Hogy felvillan a trophy, hogy más is lássa. Ezért is kérdeztem erre rá.

Neked nem, ezt tudom. Te egy DQ:XI-t is azért fullozol ki mert élvezed. De a legtöbben szerintem pont, hogy nem. Bár lehet, hogy tévedek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231040) S e t h válasza Mike (#231035) üzenetére


S e t h
nagyúr

Veled van az erő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#231041) Mike válasza .LnB (#231036) üzenetére


Mike
veterán

Igen? Az egy dolog hogy minden jelenetben legalább egyszer meghaltam, de hogy a kopasz fasszal nem tudtam mit kezdeni. Plusz semmi oktató mód, durr bele a közepébe. Ugy káromkodtam mint a vízfolyás. Szóval ez nekem így nem kell. A kingdom hearts ezerszer normálisabb

Egy játék azért van hogy kikapcsolódjak, hogy élvezzem. Nem vérnyomásnövelő szer

[ Szerkesztve ]

(#231042) markknight


markknight
veterán

A legjobb platinumokat a Telltale féle játékok adják. Egyszer végigviszed és meg is kaptad :D

(#231041) Mike: Az igen :DDD Akkor még nem játszottál a dark soulsszal.

[ Szerkesztve ]

(#231043) ProEvoFan válasza .LnB (#231029) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes kérdés...igazából nem tudom a választ.
Afelé hajlok, hogy nem, nem csinálnám meg.Tudom, az előbb a plusz játékidőre fogtam a trófea fontosságát.A trófea egy "kitüntetés" a teljesítményedért, ami jó érzés.
Mondjuk fura, mert Steamen mindig is leszartam az acsikat.Itt valahogy elkezdtek érdekelni.Fontos, hogy élvezem.Ez tényleg nagyon fontos.
Szóval a franc se tudja.

[ Szerkesztve ]

(#231044) Mike válasza S e t h (#231040) üzenetére


Mike
veterán

Amúgy ja :)

(#231045) Bad Pritt válasza .LnB (#231034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Spider-Man nagyon az Assassin's Creed iskolát követte ebből a szempontból, járj be mindent, fedezd fel a világot és közben szedd össze az összeszedni valókat. A Batman-ekben inkább szem előtt volt a többség, de a fejtörők adtak egy pluszt az egésznek, ráadásul azt nagyon jól eltalálták, hogy mennyit tudsz összeszedni a sztori során és utána mennyiért kell visszamenned már teljesen felszerelkezve.
Nekem most a Fallen Order volt ilyen, hogy végigpörgettem a trófea listát és azt mondtam, ez nem is hülyeség, megoldható. Az eszement játékoknál nem szoktam foglalkozni velük, pl a Resi 2 Remake listáját érdemes megnézni, mik vannak ott. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231046) Ateszpapa válasza Mike (#231041) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem a játék tehet róla, hogy béna vagy. :D

(#231047) Mike válasza ldave (#231037) üzenetére


Mike
veterán

Platins azért kell mert már minden havernak van és tök ciki hogy neked nincs.

(#231048) ldave válasza .LnB (#231039) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Várjá', most mire mondod hogy kell? A trófea az szerintem nem ingame jutalom, hanem játékon kívüli.

A Slime draws near! Command?

(#231049) erahurka válasza ProEvoFan (#231043) üzenetére


erahurka
félisten

Steamen eléggé el vannak dugva, itt meg az első dolog amit látsz ha rámész valakinek a profiljára. Meg itt vannak szintjeik a trófeáknak, Steamen meg mind egyenrangú.

(#231050) Mike válasza Ateszpapa (#231046) üzenetére


Mike
veterán

Érdekes hogy csomó játék engedi hogy béna legyél. Főleg az elején.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.