Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) szallasi007


szallasi007
őstag

Közben látom hogy Samsung esetén nem mindegy melyik hdmi-be dugom és hogy azon belül a képi beállítások között mit állítok

Egyébként maga a játék szerintem hdr nélkül is gyönyörű

(#117002) Zanik válasza szallasi007 (#117000) üzenetére


Zanik
addikt

Mielőtt tök feleslegesen kiadnál pénzt egy új kábelre, menj végig a beállításokon, mind a TV-n, mind pedig a PS4-en. Vannak TV-k amiknél pl. nem mindegy melyik HDMI port-ra kötöd be a HDR képes eszközt, érdemes a HDMI1-re kötni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#117003) Kvelstadt válasza marilllyo (#116999) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az fs játékok nem idegesítőek. Ha meghalsz akkor láthatod hogy miért. Tanulj a hibádból.
Persze kitartás az kell hozzá.
De nekem az ugyanúgy kikapcsolódás hogy kihívás van.
Amit most kell csinálnom az viszont már nemfasza.
30 itemet kéne kifarmolnom egy másik itemért és 402es luck-al (az naggyon jó) másfél óra alatt dobtak 1dbot.
Na ez már nem adja.
A b opció hogy pvp-zek amivel meg az a gond hogy mindig lagg van plusz túlerő és ezek külön külön is esélytelenné teszik hogy megkapjam az itemet.
Azért kezdtem bele a platinába mert végigjàtszás után még játszhatnékom volt de így nemtudom hogy megfogom e csinálni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117004) marilllyo válasza Kvelstadt (#117003) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs gondom a From Software játékokkal csak nem szeretem annyira a japán játékokat. Meg ez a világ a Witcher-ben és a Mordorban bejött....de egyébként anniyra nem. Ilyen alapon nincs "kedv" szenvedni vele. A The Surge az pl. érdekelne de még várok vele egy akciót.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117005) zzola


zzola
félisten

SW Battlefront PRO/4k megjelenítő kapcsán van valakinek tapasztalata? Szép a kép?
Kösz.

(#117006) Kvelstadt válasza marilllyo (#117004) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lenyegében a surgeel ott leszel mint a ds-el. Más környezet de ugyanaz a stílus.
Azt majd nekem is ki kell próbálni mert egyik srác akinek adok a szavára isteníti, a másik srác meg wzt monfdja hogy a közelébe ne menjek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117007) Wlac


Wlac
Ármester

Viszont azt elfelejtik sokan, hogy rengeteg játékstílusú ember van. Én például a legtöbb játékot rögtön a lehető legmagasabb nehézségen kezdem (kivéve, ha a játék híresen nehéz, vagy a stílusa új nekem), és ez így volt a PC-s időimben is. Számomra a játék kiismerése élvezetes volt, és lehet, hogy órákig szívtam egy boss-szal, de annál nagyobb az öröm. A másik ember meg elkezd mindent normálon, és az első akadálynál leveszi easy-re a nehézséget. Nyilván nem ez az utóbbi fog nekiesni a trófeavadászatnak, ami azonban a játékoknak egy új szintet ad. Nem arról van szó, hogy én mindent teljesítenék 100%-ra, elég megnézni a profilomat, az elkezdett/végigjátszott játékaimhoz képest relatív kevés a platinám vagy a 100/100-as játékom, szóval nem vagyok én sem nagyon mazochista. Azonban, hogyha azt látom, hogy egy platina hajtépés nélkül lehetséges, akkor simán megpróbálom, mert hát milyen jó érzés lesz, ha meglesz. És ez nálam nem a szabadidős tevékenységektől veszi el az időt, azt úgyis a multimédiára szántam volna (játék mellett sokszor sorozatozok).

“The wha-"

(#117008) szallasi007 válasza Zanik (#117002) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, ez lesz

(#117009) erahurka


erahurka
félisten

Ha már trófea téma: észrevettem, hogy a Tales from the Borderlands második részének teljesítéséért járó trófea képe el van rontva. Ugye minden képecske jobb alsó sarkában van egy szám, ami azt jelzi, hanyadik epizódhoz tartozik. Na ez a szám a második rész utolsó trófeájánál 1. :DDD

Egyébként a játék egész jó, viszont dühítő, hogy az első TWD játék óta nem sikerült érdemben előrelépnie a TellTale-nek. Akkor még azt mondta az ember, hogy oké, kis stúdió kis pénzzel, de azóta ömlik a pénz ezekből az interaktív sorozatokból. Az arc- és mozgásanimációk bénák, a sokszor idétlenül ugrik egyet a kép mikor kiválasztom mit mondjon a karakter, olykor 5 percenként töltőképernyőt kell bámulni egy teljesen kötött, egyszerű grafikával ellátott programnál, ráadásul frame droppok is vannak... Ha nagyobb verseny lenne ebben a műfajban már rég lehúzták volna a rolót.

(#117010) echterion válasza toompa (#116998) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, azt olvastam, de ott szerintem az audióra meg a feliratokra értették. Viszont nem lenne vicces a sphere grid-et meg a többi nyalánkságot franciául értelmezni. :D
No mindegy, gondoltam, hátha tud valaki okosat ezzel kapcsolatban saját tapasztalatból, amire persze kicsi az esély, de a remény hal meg utoljára. :))

**********

(#117011) stilo18 válasza szallasi007 (#117000) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem 55KU6000 van.
A HDR+ - nak semmi köze nincs a HDR-hez, egy szimpla szoftveres utánzat csak, ami rém gyenge.

A PS4 menüjében kapcsold be a HDR-t, illetve engedélyezd az UHD Color-t arra a HDMI bemenetre amibe csatlakoztattad a PS4-et. Ez nálunk elvileg csak a HDMI 1 lehet.

Utána ha olyan játékkal játszol ami HDR - s automatán menni fog.

Jó a gyárilag kapott Pro - s HDMI kábel is.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117012) WhiteWalker válasza Wlac (#117007) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én normalon szoktam kezdeni. Majd ha kiismerem a játékot akkor esetleg elkezdem nehezebb fokozaton.
De egy COD jellegű játékot ha fizetnének sem játszanak hard vagy nehezebb fokozaton.
Az már direktbe szívatás...
Ellentétben egy Diabloban játékkal ahol azért lehet taktikázni , a karaktert erősíteni...kevésbé érezni a fokozat váltást.

[ Szerkesztve ]

(#117013) mcwolf79 válasza WhiteWalker (#117012) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát pedig (ha legalábbis nem agyaggalamb lövészetet akarsz játszani) a COD-ot és más jópár FPS-t (pl. Titanfall 2-t is) legalább HARD-on kell játszani, mert az AI általában olyan hülye, hogy másképp a kihívás zéró.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#117014) Scholes9 válasza Kvelstadt (#117003) üzenetére


Scholes9
nagyúr

WoW-ban mennyi ilyen volt anno :DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117015) Kvelstadt válasza Scholes9 (#117014) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A wow kimaradt de úgy érzem jobb is. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117016) erahurka


erahurka
félisten

A kontroller nem úgy jelzi, ha teljesen fel van töltve, hogy abbahagyja a világítást? Órák óta töltöm de még mindig sárgán pulzál az elején a fény. Lehet, hogy még nincs 100%-on? :Y

(#117017) Kendek válasza erahurka (#117016) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan két és fél óra a töltési idő, ha teljesen le van merülve. Viszont nálam is előfordult olyan hiba, hogy ha játék közben merült le, kikapcsolt és bedugtam, akkor a konzol kikapcsolását követően a töltést jelző villogás addig nem szűnt meg amíg ki nem húztam a kábelt. Szóval ha az ideje úgy gondolod, hogy letelt, akkor nyugodtan húzd ki, mert fel van már töltődve.

<-ƘƘ->

(#117018) WhiteWalker válasza mcwolf79 (#117013) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azon a fokozaton már roppant mód csal az AI , meg ha hülye is.
Nekem nem hiányzik hogy tönkre tegye az idegrendszerem.

(#117019) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Főleg azoknak szól a kérdésem, aki ps4-ről váltott ps4 pro-ra és játszik a war thunder nevezetű ingyenes játékkal.
Fps drop szokott lenni ps4 alap gépen, ps4 pro ezt tükör simán fut 1080p felbontáson?

(#117020) marilllyo


marilllyo
veterán

Lehet jelentkezni CREW 2 bétára... (akit érdekel). [link]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117021) szallasi007 válasza stilo18 (#117011) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszönöm, rögtön kipróbálom :R

(#117022) szallasi007 válasza stilo18 (#117011) üzenetére


szallasi007
őstag

Amazing :) működik, jövök egy sörrel!

(#117023) echterion válasza marilllyo (#117020) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, rá is böktem.

**********

(#117024) stilo18 válasza szallasi007 (#117022) üzenetére


stilo18
addikt

Örülök, hogy sikerült :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117025) birorichard


birorichard
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy az eddigi tapasztalatok alapján várható még storeban summer sale a nyáron?

(#117026) erahurka válasza birorichard (#117025) üzenetére


erahurka
félisten

Szinte mindig van valami akció, hogy kifejezetten Summer sale témájú lesz-e, azt nem tudni.

(#117027) glspeter1


glspeter1
őstag

Watch Dogs 2 (gold) megér 9ezret ha az első rész úgy ahogy bejött ?
Kell valami unaloműző szabira, más most nem jutott eszembe. :B

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#117028) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Valakinek van már tapasztalata a Dirt 4-gyel? Az értékelések nem rosszak róla, ám a játékosok még is leszólják, ezt olvastam róla. Már nagyon vártam, hogy legyen valami normális arcade rally, nagyon érdekelne, hogy akkor most milyen is lett.

(#117029) mcwolf79 válasza cross56 (#117028) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ahogy olvastam a játék maga rendben van, egyedül a grafika lett elég tré.

Más:
PS4-et szét lehet úgy szedni (pasztacsere céljából), hogy megmaradjon a gari rajta?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#117030) birorichard válasza erahurka (#117026) üzenetére


birorichard
őstag

Köszi. Elég jó árak vannak most is, de nem akarok egyszerre annyi pénzt elkölteni.

(#117031) skarter


skarter
csendes tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem ps4-el kapcsolatban, rendeltem ugyebár egy ps4 prot,viszont ideiglenesen egy monitorhoz lesz csatlakoztatva (szükséges átalakító megvan) de a szóban forgó monitor felbontása 1440x900 -as, lesz e valamiféle probléma a megjelenítést illetően, addig amíg nem lesz hozzá tv-m? előre is köszi a válaszokat.

(#117032) Mister_X válasza skarter (#117031) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azt leszámítva, hogy 720p-s jelet tud majd neki küldeni a gép, "semmi".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#117033) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

Azt jól gondolom hogy egy 32"-os fullhd tv-n és egy 40-42"-os 4k-s tv-n kb ugyan olyan lesz a játék képminősége? Persze ugyan olyan távolról nézve kb 1m-ről.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#117034) leslieke válasza hitman, (#117033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem utóbbin jobb lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#117035) toompa válasza mcwolf79 (#117029) üzenetére


toompa
őstag

Nem. Gari matrica alatt vannak a csavarok.

(#117036) davidsone válasza mcwolf79 (#117029) üzenetére


davidsone
addikt

Ha óvatosan pengével alávágsz le tudod úgy szedni h ne sérüljön a matrica.

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#117037) crue válasza glspeter1 (#117027) üzenetére


crue
őstag

Megéri, jól sikerült és sokáig el lehet vele lenni. Ha az első rész bejött, akkor főleg ne hagyd ki.

(#117038) marilllyo


marilllyo
veterán

Azért még egyszer amíg tart az akció feldobnám tippnek a Star Wars Battlefront-ot. 3090 Forinttért ez bizony nagyon jó vétel ha valaki egy kis Star Wars élményre vágyik. Főleg azoknak ajánlanám akik most csatlakoztak a konzolok világába ugyanis kezdő játéknak, hogy az ember beletanuljon a kontrolleres lövöldébe tökéletes. Ennyi pénzért kb. ajándék és most újra van benne élet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117039) glspeter1 válasza crue (#117037) üzenetére


glspeter1
őstag

Köszi a választ! :R

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#117040) szinimini


szinimini
senior tag

Szevasztok,

10.-én levonta a store automatikasan az éves díjat,de már eladtam ps-t régen. :W
Ezzel mit tudok kezdeni? Kur..a idegítő ez most :( :W :W

És vh be se tudok jelentkezni a store-ba :/

[ Szerkesztve ]

(#117041) Adam_Shepard válasza szinimini (#117040) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szia. semmit.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117042) szinimini válasza Adam_Shepard (#117041) üzenetére


szinimini
senior tag

Fasza :(
És azt legalább megtudom vh csinálni,h jövőre ne vonja le??

(#117043) ViktorHUN79 válasza szinimini (#117042) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem azert a supportnál próbálkozhatsz, visszakönyörögni a helyzetre való tekintettel, vagy ha pay pal ról fizetted ott refoundolni, mondjuk nekem aztmondták hogy ha pay paltol viszakérem akkor bannolnak, de ha már nemkell az accod.Vagy ha belépsz mondjuk számítogépen ott nemtudom lehet e, de a fizrtési lehetőségek közül töröld a bankkártyád vagy a paypal - t, de először mindenképp próbálj a supportal hátha megkönyörülnek.

(#117044) szinimini válasza ViktorHUN79 (#117043) üzenetére


szinimini
senior tag

Most azt tudtam csinálni,h írtam nekik tweet-en Aztán hátha írnak most vmit. Ha így se akkor holnap haverral felhívjuk,h segítsenek.
Kikapcsoltam,h ne hosszabtsa meg automatikusan,
Account törlés azért nem lenne jó, van rajta azért több játék is.
Kártyám volt regisztrálva és úgy vonta le :/
Kártyát majd akkor törlöm ha a supporttal nem megyek semmire.
thx ;)

[ Szerkesztve ]

(#117045) Lefty


Lefty
addikt

Szerintem ez bukta, ki kellett volna kapcsolni az automatikus meghosszabitast :(

[ Szerkesztve ]

(#117046) Kendek válasza Lefty (#117045) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt még megértem, hogy elfelejti az ember, hiszen sok esetben akaratlanul aktiválódik, de, hogy a bankkártya adatokat miért kell ilyenkor bent hagyni, az már jó kérdés. Ez a levonás így teljesen jogos volt (ahogy mondani szokás, a lehetőségért fizetsz...), és sajnos eléggé esélytelen, hogy visszatérítenék. :(

<-ƘƘ->

(#117047) szinimini


szinimini
senior tag

Ja igen ki kellett volna kapcsolni és törölni a kártyát is igen. Utólag mindenki okos már....
Holnap hívom a magyar supportot.
Netes fizetés esetén a 14 napos reklamáció,vissza térítés még találn játszik.
Na majd holnap kiderül,hogy mi lesz.

(#117048) zotyooo


zotyooo
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!

Érdeklődni szeretnék itt a fórumon,hogy ki milyen TV-vel használja a PS4-ét?
Esetleg tudnátok ajánlani 100K alatt ami jó lehet?
Jelenleg az LG 43lh510V-vel szemezek. Sajnos input lag adatokat nem találtam róla, de a "Milyen Tv-t vegyek" topicban azt írták,hogy alacsony.
Ez a TV IPS paneles, de azt is hallottam, hogy játékhoz jobb a VA, mert jobban visszaadja a Fekete színt.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!

(#117049) Kendek válasza zotyooo (#117048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván nem fogjuk itt egyesével felsorolni, hogy milyen TV-nk van, de azt tudni kell, hogy kb. 400.000 Ft-tól kezdődnek a ténylegesen ajánlottak. Egyébként a VA panelt én is jobbnak találom, és nem csak játékoknál. Amúgy 100 alatt nekem is hasonló 43-as LG-m volt, és végül is azzal is el lehetett játszani. De azért nem véletlenül cseréltem le...

<-ƘƘ->

(#117050) Lefty válasza Kendek (#117046) üzenetére


Lefty
addikt

Bankkartya infok az accounthoz vannak kapcsolva, ha inicializalta is az eladott gepet es torolt rola minden adatot, az accounthoz csatolva az meg elt. Illetve mivel az auto ps plus meghosszabbitas be volt kapcsolva o igy magaban azt aktivalta is fuggetlenul attol, hogy az account hasznalatban van-e barmilyen gepen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.