Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

hehe. úgy látom nem csak én szoktam 1 dolcsiért rendelgetni.
az N9-hez TV-out kábel, Bluetooth adapter, microSIM átalakító, Bluetooth headset, DVB-T antenna TV-hez, autóstöltő telefonhoz.
mind olyan vackok, amiket 1-2 dollárért, ingyen kiszállítással vettem eBayen. el nem hiszem, hogy ezen még hasznuk is van a kínaiaknak...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) XtremLor válasza Lenry (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

A vicc az egeszbe ha MO-rol rendeled webshopbol az 1 dollaros cuccok joresze majdnem 1000 huf korul vannak amihez meg a posta is hozza jon, amikor nem surgos a beszerzes, en is inkabb megrendelem ebay-rol.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

Hát nekem is vannak ilyen cuccaim :DDD

1300 Ft-os színes kijelzős MP3 lejátszó 16 GB tárhellyel, ami szinte sose működött rendesen, sutba vágtam, miután teljesen tönkre ment (se kép, se hang).

3 évvel később - néhány hete -, elővettem, és tökéletes. :DDD már amennyire egy ilyen vacak az lehet. Működik csak hát 1300 ft volt :D de sok hasonló cuccom van ami kacat szar, de attól veszem halomra :DDD

Horgász cuccokban utazok én, na olyan téren az apróságok Mekkája az ebay! körforgók, drótelőkék damilok, műcsalik minden van ilyen 1 dollárba :DDD vagy hát szintben ennyivel olcsóbban (...értitek :U )

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

kapacitív stylus, mhl kábel, hdmi kábel, telefon tok, otg kábel, anti-glare fólia, sok-sok szir-szart érdemes így venni

(#5) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Gyermekem Samsung telefonjára tapicska képernyő 6,7$ választható Torx-kulccsal, szétszerelőlappal; procikat meg amcsiból rendelek, nagyrészt féláron, mint amennyiért Hardveraprón mennek. És persze én is televagyok 1 dolcsis "jóleszegyszervalamire" cuccokkal... :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6) Normi™


Normi™
őstag

Nekem Usb-s.ledes bill.világításom van,kemény 200ft-ért vettem :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) draco31


draco31
veterán

Nekem is van jó pár 1 dolláros cuccom, de én már jártam úgy is, hogy nem jött meg. Szeptemberben rendeltem egy 400Ft-os ónszippantót, és egy szintén 400Ft-os 12cm-es ventilátor porszűrőt különböző eladóktól. Elvileg már 3x elküldték legutóbb december végén. Januárban végül más eladótól rendeltem ónszippantót, az már megérkezett.
Én mindig csak olyan eladótól veszek, akinek minimum 100e fölötti eladása van. 20 fölötti vásárlásom volt már, most 5 van úton, eddig nem volt panaszom, csak a fenti kettő.
Kijelzővédő fóliákat is megéri onnan.
3,5" külső IDE-s HDD házat táppal kompletten 2500-ért vettem postával!
Csak keresgélni kell, talán 500-at fizettem összesen postára eddig. :D

Telefon akukkal van valakinek tapasztalata 1500Ff-os kategóriában?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8) vamzi


vamzi
őstag

Mikor nagyon rám tör a vásárolhatnék, akkor mindig 2 dolgot teszek.
1 szétnézek vaterán a helyi 1 forintos hirdetések között;
2 szétnézek ebay-en az 1-2 dolcsis cuccok között;

Az a forrasztó cerzuza tényleg kuka. Én is 3-t vettem belőle és mind a 3 pik pak megdöglött. De úgy általánosságban nem szoktam nem működő, vagy hamar meghibásodó cuccokba belefutni. Az eladókat én is megválogatom és kedvencekhez adom, amennyiben megérdemli.

(#9) mrgergoke válasza draco31 (#7) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Olcsó akksikat szigorúan tilos venni. Nekem tönkre vágta anno a telómat.

(#10) kmarci25


kmarci25
veterán

Jöjjön ilyen még, még! :) Ötleteket szeretnék kapni!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11) doc


doc
nagyúr

en regota rendelgetek, tobbnyire kis erteku cuccokat ebayrol vagy hongkongi oldalakrol, eddig abszolut pozitivak a tapasztalataim
azsiai csomagom meg SOHA nem tunt el (pedig mar boven 100 feletti csomagom erkezett), minosegi problemam egyszer volt (a rendelt szenzor valoszinuleg szallitas kozben megserult, leszakadtak a hajszalvekony vezetekek), villamgyorsan visszakaptam az arat :C

(#12) gabe_ válasza doc (#11) üzenetére


gabe_
őstag

Én nemrég óta rendelgetek az ebayről, kínábólm de eddig minden csomagom megjött. Apróságokat.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13) draco31 válasza mrgergoke (#9) üzenetére


draco31
veterán

Akkor jól gondoltam, csak bizonytalan voltam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14) XtremLor válasza doc (#11) üzenetére


XtremLor
őstag

Nalam azert volt hianyos, vagy hibas aru nem is egy, persze miutan jeleztem az eladonak mindig megoldottuk a gondot.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

A forrasztóceruza még így is jó koncertekre :DDD

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#16) #41635072


#41635072
törölt tag

Én is sokat rendelgetek, de eddig a termékek kb 60%-a hibás volt, vagy nem teljesen azt kaptam, amit rendeltem. Szóval annyit is érnek ezek a vackok...
Persze ha reklamálok visszakapom a pénzt, de sunyi módon "visszavonják" a hirdetést, így nem kapnak negatív értékelést. Ezt a lehetőséget meg kéne szüntetni ebay-en, mert az összes kínai eladó ezzel keményen visszaél.

Amúgy ez a szösszenet szerintem nem való a címlapra. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Nálam is eltűnt már pár csomag, vagy csak sokat késett, de mindig nagyon segítőkészek az eladók. Ma jött 3 termék, kettőt ki is tudtam próbálni, szenzációsan jók. Komolyan, tök boldog lettem tőlük, teszik a dolgukat. Ha érdekel többeket meg jónak találjátok, szívesen megírom, de sajnos egy hét kb. mire kijön a cikk.
A legjobb eddig az volt késéssel, amikor vettem ezt a Samsung átalakító dolgot. Megrendeltem az elsőt 2012 szeptember első hetén valamikor. Késett, ezért kértem másikat (ez kb. 3 hét alatt itt volt), gondolván, hogy elveszett. November közepéig úgy is volt. Pislogtam is rendesen, amikor nem várt csomag jött :D

[ Szerkesztve ]

(#18) mrgergoke válasza #41635072 (#16) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Szerintem teljesen jól van ez így. Mondj nekem egy olyan helyet Magyarországon, ahol visszaadják a pénzed, ha nem tetszik a cucc. Nem 8 napon belül, hanem akármikor. Ahol nem kell bizonyítékként képet küldeni, vagy az egész árut visszaküldeni. Ahol a visszapostát nem te állod. Rendeltél valamit, szar volt, de visszakaptad az összes pénzed. Szerintem ez a legkorrektebb üzlet, amire számítani lehet, ettől többet miért kéne elvárni? Én nagyon bírom az eladókat és egynek sem adtam még soha negatívat. Nincs értelme. Ha visszakaptam a pénzem, az olyan, mintha nem is lenne közöm az eladóhoz (nem volt adás-vétel gyakorlatilag). Kinek adsz akkor negatívat és miért?
Azt viszont meg tudom érteni, ha szerinted ez nem címlapos téma. De legközelebb már tudni fogják az érdeklődők, hogy kinél kell keresni a cikket. Kinek mi tetszik, ha a többségnek tetszik ez a könnyedebb hangvételű, inkább közösségépítő jellegű, kevésbé kritikus iromány, akkor szerintem nincs baj vele.

(#19) Lenry válasza mrgergoke (#18) üzenetére


Lenry
félisten

Mondj nekem egy olyan helyet Magyarországon, ahol visszaadják a pénzed, ha nem tetszik a cucc.

interneten rendelve? bármelyik. ezt a magyar állam törvénye garantálja. akkor is visszaküldheted ha simán meggondoltad magad vagy csak nem tetszik a színe, vagy csak úgy. nem kell indoklás se.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) mrgergoke válasza Lenry (#19) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ebben igazad van, de itthon 8 napon belül teheted ezt meg. És nem a kézhezvételtől számítva. De igazad van. Viszont 8 nap nem sok.

(#21) Lenry válasza mrgergoke (#20) üzenetére


Lenry
félisten

de igen, kézhezvételtől számítva, és arra pont elég a 8 munkanap(!) (nem naptári nap), hogy rájöjj, hogy nem azt akartad, amit kaptál.
egyébként eBayen is általában max 14 nap a pénzvisszatérítés.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) #41635072 válasza mrgergoke (#18) üzenetére


#41635072
törölt tag

Lenry leírta alattam az első kérdésedre a választ. 8 nap elég arra, hogy kiderüljön, ha valami rossz.

Neked az korrekt, ha ha olyan csavarhúzót küldenek, ami a csavar fejéhez illesztéskor eltörik. Vagy olyan akksit, amelyet eredetiként hirdetnek, közben gagyi hamisítvány érkezik? Vagy teljesen más paraméterekkel rendelkező táp, mint ahogy meghirdették. Ezeket az eseteket a végtelenségig sorolhatnám. Hát én az ilyen eladókat valahogy nem "bírom".

Ha visszakapom a pénzem, attól úgyan úgy volt adás-vétel közöttünk. A negatív arra lenen jó, hogy ne 90+%-al virítsion azö összes bóvliárus és kevesebb embert vágjanak át. Ugyanis a nagy többség nem reklamál mert vagy nem tud angolul vagy lusta hozzá.

Hogy miért adnék nekatívat? Hát ezért. Átvágott,becsapott,megvárakoztatott stb. A megbízhatósági rátája pedig ebben a rendszerbe színtiszta hazugság.

Ez az iromány semmiképp sem címlapos. Teljesen összeszedetlen, minden konkrétumot mellőző sallang. Pár terméket kiemelt, de betűkből semmi irdemlegeset nem lehet kiolvasni.

Remélem azért lehet még saját véleményem. PH-n ezt nem szokták megengedni nekem. :D

(#23) mrgergoke válasza Lenry (#21) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ez esetben elnézést kérek, én mondtam hülyeséget. Nem tudom, honnan szedtem, de valamiért biztos voltam benne. Nem szóltam! :B

(#24) mrgergoke válasza #41635072 (#22) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Váó, nem vártam ezt a radikális véleményt. Érdekesebbek az ellenkező vélemények, van min vitatkozni. Igaz, hogy megvárakoztat, az is igaz, hogy sokszor eredetinek tüntetik fel a hamisat. De eddig nem volt olyanom, hogy a descriptionben is eredetinek tüntették volna fel. Oda még sosem merték leírni, hogy eredeti, ha igazából nem az. De ha annyira eredetire vársz, miért veszel olcsót, kínaitól? Sosem az eredeti termékeikről voltak híresek, főleg nem az egyedi áraik mellett.
Egy szó mint száz, most, hogy kifejtetted a problémád, részben egyet értek veled, részben nem. Fölösleges egymás ellen szónokolnunk szerintem.
Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem címlapos. Részben. Ez a Logout, nem egy technikai blog. Arra van (szerintem) kitalálva, hogy könnyed írások jelenjenek meg rajta és ne folyton csak a számadatokkal jöjjünk. Szerintem. Ha más másképp gondolja, akkor gyártson mátrixokat a cikk közepére, hogy melyik kütyü mit tud. Nekem nem ez volt a célom, csak annyi, hogy pár szóval bemutassak egy-két kütyüt.

(#25) #41635072 válasza mrgergoke (#24) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem egy terméket vettem "New York"-ból, ami nem volt olcsó, és eredetiként hirdettek.
Azért vettem ebay-en, mert MO-n nem beszerezhetők az adott árucikkek.

A logout egy szakmai blognak indult. Az ehhez hasonló irományokat személyes bejegyzésekben szokás közölni. Ez így ilyen formában tényleg nem szól semmiről. Könnyed témákról ugyan úgy lehet publikálni, mint komolyabb hangvételű dolgokról, DE attól még nem ártana egy korrekt, összeszedett, értékes tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#26) mrgergoke válasza #41635072 (#25) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Értelek. Nekem nincs több mondanivalóm :)

(#27) rsf


rsf
senior tag

Nekem a rekordom az 51FT-os USB kábel amiből vettem 2db-ot.
Mindkettő megjött külön-külön. :K
Üdv.

Ui:Szálítással együtt volt 51Ft......

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#28) mrgergoke válasza rsf (#27) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Kezdtem azt hinni, hogy rekordot tartok a 73 forintos ezüstözött, de amúgy bizsu nyakláncommal :D

(#29) kbence97


kbence97
csendes tag

Jó lett a cikk, gratula! :)
Tényleg hihetetlen egyébként, hogy a kínaiak milyen alacsony költséggel tudják előállítani a kütyüiket, és minőség szempontjából nem is feltétlenül rosszabbak, mint egy márkás kiegészítő.

(#30) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#28) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

meg tudod mutatni? 1-200 ft.ot megérne, medálhoz :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#31) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#30) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Bocsi, már nincs meg szerintem. Anno odaadtam húgomnak, azóta meg isten tudja hova lett.

(#32) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#31) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Linkre gondoltam :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#33) draco31


draco31
veterán

Nekem ami nem jött meg eddig két dolog, és irtam az eladóknak, segítőkésznek tűntek valóban, elkezdett mindkettő nyalizni, hogy elnézést, mit csináljanak hogy ne adjak negatívot. Abban maradtunk, hogy újraküldik, az egyikük ajánlottal akarta, hogy nyomon lehessen követni, amit nekem kellett volna fizetni, ebbe nem mentem bele. Újabb másfél hónap után ismét szóltam mindkét eladónak, hogy semmi nem jött még, kérem a pénzem. 4-5 levélváltás után, amiben végig nyaliztak azt próbálták elhitetni velem, hogy nem tudnak pénzt visszafizetni, így január elején ismét elküldték, de szerintem ebből sem lesz már semmi. Meg is jegyeztem azt a két eladót, tőlük többet nem rendelek, pedig 100e feletti eladásuk volt már.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#34) Laslow


Laslow
senior tag

Miket is vettem e-bayen?
- utángyártott tokokat Kindle-hez
- könyvre csíptethető LED-es elemes olvasólámpát (úgy bevált, hogy 2-t is, hogy legyen pót)
- saroklekerekítőt (papír, laminált papír sarkának lekerekítése)
- Aspirint (többször is)
- páratartalom kijelzős digitális ébresztőórát
- felbontott sörösüvegre színes gumikupakokat
- elektromos fogkeféhez utángyártott fejet (többször is)

Mindegyik tökéletesen bevált.

Most hirtelen ezek jutnak eszembe, de biztos volt még egy rakás pár száz vagy ezer forintos apróság. Tapasztalatom, hogy sok mindent nagyon olcsón meg lehet venni, sok mindent drágábban, mint személyesen egy Tescoban, sok mindent meg egyáltalán nem kapni.
Egyszer volt problémám, hogy nem érkezett meg egy rendelt cucc, de PayPal-on visszaigényeltem az árát, így kár nem ért (amúgy valószínűleg a posta hagyta el a csomagot). Egy hátrány van igazából: várni kell egy hónapot míg ideér az áru. (És persze a garancia gyakorlatilag nincs, de filléres apróságokhoz nem is kell.)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35) mrgergoke válasza draco31 (#33) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem kell finomkodni velük, tapasztalat. Megmondod, hogy full refund-ot akarsz, mert nem jött meg egy termék sem. Én is megmondom nekik, ha úgy van. Ebből még sosem volt problémám.

(#36) mrgergoke válasza Laslow (#34) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Aspirint hogy-hogy ott veszel?

(#37) Taifa Díaz válasza draco31 (#33) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Viszont egy idő után - azt hiszem, 90 nap - negatív értékelést sem tudsz adni az eladónak, azért húzzák az időt többszöri levélváltással, ígérgetéssel, hogy ez elteljen, utána sz*rnak bele az egészbe.
Ettől eltekintve, nagyon nagy százalékban pozitív a teljesítési és elégedettségi ráta részemről.
Párom rekordjával pedig úgysem tud itt senki versenyezni (nyugodtan tekintsétek ezt kihívásnak! :DDD ): 22 Ft , free shipping (kásagyöngy, ez egy darab ára, lebontva az ezer darabos csomag árából).

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#38) draco31 válasza Taifa Díaz (#37) üzenetére


draco31
veterán

Igen, már rég nem tudnék értékelést sem adni nekik. Várok még, aztán hagyom a francba, ebből már amúgy sem lesz semmi sem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#39) Earl_Muttley válasza Laslow (#34) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aspirint? Jobban megéri?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#40) doc válasza Taifa Díaz (#37) üzenetére


doc
nagyúr

ha a 'bulk' mennyiseget siman leosztod a darabszammal, az semmit nem jelent :U
ilyen erovel en is rendeltem kb. 70 fillerert (sokan azt sem tudjak mar mi az :D) cuccot (1000 darab kerult 3.20 USD-be)

aspirin tema:
na a gyogyszer olyasmi, amit soha nem mernek igy rendelni, epp' eleg remtortenetet hallani...
inkabb megveszem az egeszsegpenztaras kartyarol, ilyenen nem sporolok

[ Szerkesztve ]

(#41) Taifa Díaz válasza doc (#40) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Elnézést, hülyeséget írtam az előbb...Osztás nélkül, a teljes 1000 darabos mennyiség volt tíz USD cent...Az már azért versenyképes ár :D Én nemcsak hogy tudom, mi az, még fizettem is fillérrel :R

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#42) doc válasza Taifa Díaz (#41) üzenetére


doc
nagyúr

na az ugy mar nem rossz :K
tenyleg hihetetlen arakon lehet beszerezni dolgokat
en elektronikai alkatreszeket szoktam rendelni, elkepeszto az arkulonbseg az itthoni, olcsonak szamito boltokhoz kepest
(pl. fenyerzekeny ellenallas itthon 2-3-400 forint, en ennyiert rendeltem egy husz darabos csomagot :D)

(#43) San398 válasza rsf (#27) üzenetére


San398
őstag

USB-s SD kártya olvasó 7Ft postával!Ez volt a legolcsóbb amit eddig vettem! :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#44) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#32) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Bocsi, nem találtam már meg! :/

(#45) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#44) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

semmigáz :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#46) domi007


domi007
őstag

Elég korrekt szerintem is, ha nem jön meg valami, akkor elég kicsit verni az asztal (JÚ VIL GET NEGATÍV FÍDBEK IMMIDIETLI!) és akkor visszajön a pénz :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#47) mrgergoke válasza domi007 (#46) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én mondjuk sosem emlegettem még negatívat nekik, mindig tudták, mi a dolguk :D

[ Szerkesztve ]

(#48) blade zte


blade zte
őstag

Ebay? Én ilyet innen rendelek:
[link]
Eddig rendeltem egy uv-ledes,lézeres,ledes tollat, láthatatlan(amit uv-val látsz meg)+alap kék írással. Volt egy ledes lámpa, amivel tudtam világításon kívül rádiózni, telefont tölteni(nem volt sajnos a mellékelt 6+ között megfelelö csatlakozó), és mindezt dinamósan tölteni+riasztó hang idegesítésnek.Bár elég régen. :D
Nagy választák, és nagyobb biztonság.

Oppo find 7 astro black

(#49) vamzi válasza mrgergoke (#47) üzenetére


vamzi
őstag

Nekem eddig egy 20.000-es tételnél kellett igen csak az asztalra csapnom. Meglepő módon egy amerikai árustól. 1 hónapig küzdöttem, eszkaláltam az ebay-nél és paypalnál. A vége teljesen pozitív lett. Én visszakaptam a pénzem, az eladót meg bannolták.

(#50) bubi92


bubi92
őstag

én most ilyet rendeltem. szerintem a héten megjön, kíváncsi leszek milyen.

korábban már vettem ilyen tokot zenegépnek meg fülesnek. illetve több családtagom is irigykedett így ők is kaptak. ez kimondottan megérte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.