Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#265001) erahurka


erahurka
félisten

Na pont most fejeztem be a Fallen Ordert. PC-n nyomtam, összességében tetszett.

Legkönnyebb szinten játszottam, így tényleg nem volt nehéz, de így is láttam hogy komolyabb fokozaton azért lett volna rage rendesen. A harcrendszer úgy szar ahogy van: ha két ellenfél van már, azok folyamatosan ütnek és egyszerűen képtelenség sebődés nélkül legyőzni őket. Plusz a saját ütéseim se tudom dodge-dzsal vagy védekezéssel megszakítani, ezért is sokszor találtak el az ellenfelek. Ráadásul a védekezés gombra is elég hülyén reagál a játék, sokszor azt hittem nyomom de valamiért mégsem védekezett. Ha a bossokat nem számítjuk, és hogy brutál nagyot sebeznek az ellenfelek, a Bloodborn harcrendszere gyakorlatilag könnyebb mint ez.

Ami zavart még, hogy sokszor kellett ugyanazokat a területeket bejárni, és míg ez a Bloodborne-ban szórakoztató volt, itt eléggé untam. A ládákban található dolgoknak sincs semmi értelmük (egy-két jobban elrejtett darabot kivéve), valami kis stat személyreszabás lehetett volna a különböző fénykard kiegészítőkkel meg ruhákkal. Így abszolút semmi értelme nem volt.

(#265002) Bad Pritt válasza cyberkind (#264998) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt csak azért rakom offba, mert xboxos tapasztalatom:
Tök igazad van, fent van most az új gépen a Gears 5, Remnant from the Ashes és a Jedi Fallen Order is, mind a három UE4 alapú játékos, de ég és föld a különbség köztük.
Gears-ben szinte nincs is texture popup, brutálisan jók az effektek, fények, minden gyönyörű benne, a világítás, víz, részecske effektek páratlanok, az egyik legszebb játék, amit valaha láttam.
A Fallen Order teljesen más liga, jól néz ki, de itt-ott nehezen tölti be a textúrákat, a draw distance is rosszabb, animációk, effektek szintén, az arcok kifejezetten élettelenek a Gears után és jóval bugosabb is.
És akkor ott a Remnant, amiben fantasztikus a gunplay, de olyan szinten illúzióromboló az egész játék, folyamatosan utólag tölti be a textúrákat, ha egyáltalán betölti, néha eltűnnek az effektek, nagyon gyenge a világítás, az arcok gumiból vannak és semmi érzelem nem jelenik meg rajtuk, szörnyű. Maga a játék eskü tetszene, de annyira rossz, hogy folyamatosan az orrom előtt tölti be a pályát, nincs kedvem játszani vele...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#265003) .LnB válasza kIsDe` (#264999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is a Mafia Def fele húzok, ha választani kellene. Mert a THPS pályái elég lehangolóan üresek. Kicsit már a videók alapján is zavar. Nem tudom, hogy meddig fog kitartani a Fallen Order. Dec 10-ig, szerintem egy játék még bele fog férni, azon kívül. Akkor lehet a Mafia lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265004) Wesder válasza Batyops (#265000) üzenetére


Wesder
félisten

Topikjàban van màr PS4 jàtékmenet, attól csak jobb lesz Pro-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265005) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Just Dance-ben szeretnék segítséget kérni. Van egy fő account-om és family managment-ben alatt a lányom fiókja. A saját fiókomon bejelentkeztem a saját Ubisoft-os fiókommal és vettem 1 hónapos Just Dance Unlimited előfizetést.
A lányom accountjával bejelentkeztem a PS-en és be szerettem volna a Just Dance-n belül az én Ubisoftos fiókommal jelentkezni, de nem engedte, merthogy az már egy másik fiókhoz van társítva (gondolom itt a PS-es fiókra gondolt).
Hogyan tudnám a saját PS-es fiókomról leválasztani az Ubsioft-os fiókomat, hogy be tudjak jelentkezni vele, amikor a lányom PS accountjával indítja a Just Dance-t?
Illetve még az a kérdés, hogy ott fog-e működni az én PS accountom alatt vásárolt 1 hónapos előfizetés?
Nem értem, hogy miért van így elbonyolítva ez az egész, hogy nem elég a PS-be belépni, még kell egy Ubisoft account is :(?

(#265006) erahurka válasza .LnB (#265003) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem 12 óra volt könnyű fokozaton. Nehezebben, halálokkal biztos több.

Miért pont december 10-ig kell beleférnie? :D

(#265007) .LnB válasza erahurka (#265006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cyberpunk 2077

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265008) kIsDe` válasza erahurka (#265006) üzenetére


kIsDe`
tag

Szerintem a Cyberpunk miatt. Dec 10 a megjelenés.
Szerk: LnB gyorsabb volt.
Mondjuk remélhetőleg tényleg megjelenik végre 10-én és jól fog futni legalább, ha már ennyiszer halasztották.

[ Szerkesztve ]

(#265009) erahurka válasza .LnB (#265007) üzenetére


erahurka
félisten

Ó hol lesz nekem december 10-én Cyberpunkom :D Meg kell várnom a teszteket, hogy hogy fut PS4-en vagy hogy fut belépő kategóriás gamer notin :D Aztán amelyiken vállalhatóbb, azon lesz meg :D

(#265010) erahurka válasza kIsDe` (#265008) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet amúgy már rég kész, csak olyan rossz hogy tudják, nem fogja visszahozni a befektetett pénzt, ezért addig halogatják, míg az egycsilliárd féle merchandise-ból vissza nem jön a pénzük :D

(#265011) Jim74 válasza Jim74 (#265005) üzenetére


Jim74
nagyúr

A PS account leválasztást már megtaláltam. Webes felületen be kell lépni az Ubisoft-os accountomba és ott lehet kezelni a kapcsolt fiókokat.
Már csak az a kérdés, hogy mivel az én PS fiókomra vásároltam az 1 hónapos előfizetést, akkor az vajon fog-e működni a lányom PS fiókján?

Lehet, hogy egyszerűbb lenne csinálni a lányomnak is egy Ubi-s account-ot és következő előfizetést már az ő fiókjára megvásárolni?

(#265012) kIsDe` válasza erahurka (#265010) üzenetére


kIsDe`
tag

A múltkori XOX/Series X gameplay óta kicsit félve várom a megjelenést még PS5-el is.

(#265013) Wesder válasza erahurka (#265009) üzenetére


Wesder
félisten

A most kiszitvàgott PS4 gameplay alapjàn elvileg egész jól fut, ahoz képest hogy 2013-as a gép. Én nem làttam, de a CP2077-es topikban pàran azt írtàk hogy nem olyan rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265014) KD6-3.7 válasza Wesder (#265013) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ha lesz annyira jó, mint a Days Gone Slim-en, akkor nekem megfelel.

(#265015) Jim74 válasza Jim74 (#265011) üzenetére


Jim74
nagyúr

Unlinkeltem a PS accountomat, de továbbra sem enged bejelentkezni vele a lányom PS accountja alól.
Na mind1, majd Just Dance-ezik a lányom az én accountom alól.

(#265016) icemad válasza Batyops (#265000) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha még sokáig tologatják, akkor előbb lesz ps5 nálad, minthogy a játék megjelenjen. :DDD De ne legyen igazam...

(#265017) saelin válasza .LnB (#265007) üzenetére


saelin
veterán

Téged nem szomorított el egy picit az xboxos gameplay? Stream alapján sokkal rosszabbul van megírva a kód mint a Witcher 3 esetében. Nem is néz ki valami jól és látszólag ki sem használja rendesen a nextgen-eket.
Pedig a Witcher 3 igen szépen néz ki ps4 pro-n, erre a Cyberpunk meg szvsz butított. Mintha low-medium pc beállításokkal futna.

Várom nagyon én is a játékot, és pont emiatt nem tudok szó nélkül elmenni a grafikai hiányosságai melett. A nextgen patch meg kitudja milyen messze van még... :O

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#265018) Wesder válasza saelin (#265017) üzenetére


Wesder
félisten

SX-en is BC-ben futott, így nem tud szebb lenni, max tartani tudja a One X-re megadott felbontàst, meg framerate-et, de ennyi. Majd ha jön a nextgen verzió, akkor lesz szebb meg jobb. Ez ugyan úgy igaz a PS-re is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265019) erahurka válasza Wesder (#265013) üzenetére


erahurka
félisten

Fene tudja. Az egész FPS nézet nem annyira tetszik benne. Bár a Deus Exeket is nagyon szerettem, pedig azok is FPS nézetűek, szóval ki tudja.

(#265020) windlord válasza Jim74 (#264973) üzenetére


windlord
őstag

7016b lenne helyben.
Az veheto?
Tapegyseg lett rajta cserelve, allitolag megbizhatora.

(#265021) .LnB válasza saelin (#265017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit de. De csak picit. A grafika nem minden. És lesz PS5 patch..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265022) Bogyi007 válasza erahurka (#264857) üzenetére


Bogyi007
veterán

Drágább persze, mi október 26-án vettük cimbi el Cdkeys oldaláról 17287 forintért az előfizetést "akkor akciósan"?mivel a Storeban még drágább volt...

(#265020) windlord - Nekem ez a típus van, amióta megvan egyszer lett pasztázva Thermal Grizzly Kryonaut pasztával, azóta sincs komolyabb gondom vele, az általános Ps4 Pro hangzavarh9zbkepestvez sem tűnik hangosabbnak szerintem..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#265023) windlord válasza Bogyi007 (#265022) üzenetére


windlord
őstag

Akkor bele ugrok.
Kulonbon 4eves gyermeknek van jatek, ugy csak minimumba?

(#265024) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Hogy megy most ez a preorder dolog? Pl néztem a Black ops Cold war-t 29k volt pre orderben, megjelenéskor meg 35k lett. Ez máshol is így van most már? Vagy csak az activision éhesebb a kelleténél? (A Cyberpunk miatt kérdezem, mert nagyon rezeg a léc :DDD )

(#265025) predakon


predakon
őstag

Részemről lemondtam a cp2077 előrendelésemet mert amiket az utóbbi időben láttam az minden volt csak nem meggyőző. :(

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#265026) Kendek válasza Mr Bond 007 (#265024) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most volt nem olyan rég árkorreckció a forint gyengülése miatt, ezért lehetett ez az anomália. Nem csak ez, hanem sok régebbi játék is drágább lett párezerrel.

<-ƘƘ->

(#265027) ProEvoFan válasza Wesder (#265013) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem találom a gameplayt.
Tudnád linkelni? :R

(#265028) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megvettem a Division 2 New York kiegészítőjét.Az alap játékot még a régi tévémen játszottam....na de most HDRel kibaszott szép lett a játék.Eddig sem volt csúnya, de ez a HDR téma tényleg odabasz.
Kíváncsiságból töltöm már a Witcher 3at, mert többen mondtátok, hogy a HDR itt is nagyon szépen megdobja a látványt.Holnap megnézem.

(#265029) icemad válasza ProEvoFan (#265028) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a hdr téma eléggé kétesélyes. Valamelyik tévé tényleg tudja, valamelyiknek csak a dobozára van kiírva, de köze sincs hozzá. Reméljük az előbbi csoportba tartozol. :D

(#265030) Wesder válasza ProEvoFan (#265027) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem tudok linkelni, mert nem làttam és törlik is őket. Topikjàban ha kérdezel biztos lesz aki tud küldeni, mert volt aki lementette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265031) ProEvoFan válasza icemad (#265029) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Samsung Q82R.
Nem kamu HDR van benne.

Wesder
Értem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#265032) Kendek válasza icemad (#265029) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Legyen ténylegesen 10-bites a panel, és 1000+ nit a max fénysűrűség. 8-bites panelen fakó a végeredmény, ha pedig nincs elég fényerő, akkor nem látványos, hanem erőtlen lesz. Az olcsóbb tévék csak lejátszani tudják a HDR tartalmat, SDR-re konvertálással. Ami tone mapping, és közel sem ad jó eredményt.

<-ƘƘ->

(#265033) icemad válasza Kendek (#265032) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pl az 1000+ nit totál felesleges, ha jó a kontraszt. Olednél látszik ez igazán, mert azok nem nagyon tudnak ilyen fényerőt. De egy sötét szobában 400 nittel is kiverik az ember szemét.

(#265034) Madoc válasza ProEvoFan (#265031) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem csak az idei van de :K én is nagyon elégedett vagyok vele!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#265035) Mezcal válasza erahurka (#265001) üzenetére


Mezcal
addikt

ha két ellenfél van már, azok folyamatosan ütnek és egyszerűen képtelenség sebődés nélkül legyőzni őket.

Hármat is leverek úgy, hogy hozzám sem érnek. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#265036) james001


james001
veterán

Miles Morales végignyomva.
Hozta ugyanazt a szintet mint az előző Póki játék,sztori se volt rossz,bár nekem valahogy Miles annyira nem tetszett főkarakterként mint Peter pl.
Sajna elég rövid lett tényleg,de azért próbáltam kitolni az időt a mellékcuccok megcsinálásával,és még így is maradt azért sok minden,meg a platina is ugye.
A kosztümök odavernek rendesen,főleg a Spiderverse suit az "effektjeivel" :K
Van egy olyan érzésem hogy a következő Póki játékban valamiféle coop is lesz Peter és Miles-al,de bárhogy is lesz kíváncsian várom a kövi részt :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#265037) ImACeltic válasza james001 (#265036) üzenetére


ImACeltic
őstag

Vajon a következő egy rendes folytatás lesz vagy először jön egy, a Miles Morales-hez hasonló hosszúságú Venom spin off?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#265038) oriic válasza ImACeltic (#265037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A befejezést látva folytatás jön egyértelműen.

Live-Die-Respawn

(#265039) S e t h válasza ProEvoFan (#265028) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ennél a kiegészítőnél feltétel az alap game esetében a world tier 5 szint?
Anno befejeztem a játékot 30-as szinten, elértem a végére, de a végtelenített lootolás nem mozgatott meg.

Amikor kijött a dlc, akkor úgy emlékszem world tier 5-től lehetett csak játszani, ezért le is mondtam róla, mert ha van is annyi a kiegészítőben, amiért érdemes lenne beszerezni, nem igazán oké nekem, hogy farmolás után játszhatok csak vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265040) Edem05 válasza james001 (#265036) üzenetére


Edem05
őstag

Szintén. Én is várom a következő részt. :)

(#265041) ProEvoFan válasza S e t h (#265039) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudom mekkora a world tier szintem, de végigjátszottam az alapjátékot mire 30. szintet elértem.
De elvileg egyből 30as leszel ha átmész New Yorkba.Ebből kiindulva nem kell tier szint. :F

(#265042) vodrosjozsi válasza ImACeltic (#265037) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A nagyobb kérdés az, hogy lesz e a folytatás ps4en.
Mert szerintem nem, ami elég gáz lenne.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#265043) erahurka válasza Mezcal (#265035) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hogy csinálod? Elkezdek ütni egy ellenfelet, véd vagy 3-4 ütést, aztán ellök és én védek egyet, és aztán tudom megölni. Közben a másik folyamatosan ütni akar engem. Borzasztó idegesítő. És persze az ő ütéseiket sokszor nem szakítja meg ha eltalálom őket...

(#265044) tboy93 válasza vodrosjozsi (#265042) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az lenne a gáz, ha jönne a folytatás PS4-re. Visszahúzná a fejlesztőket, ha játszhatóvá kellene tenni az előző generáción is. Csináljanak csak végre PS5 ex címeket, ami rendesen megfingatja a hardvert :K

(#265045) .LnB válasza erahurka (#265043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te a dodge-ot nem használtad egész végigjátszás alatt? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265046) erahurka válasza vodrosjozsi (#265042) üzenetére


erahurka
félisten

Miért lenne gáz? Kifutó széria, szerintem már az meglepő hogy a következő Horizon jön még PS4-re, meg hogy a God of Wart is pletykálják hogy jöhet.

(#265047) erahurka válasza .LnB (#265045) üzenetére


erahurka
félisten

De használtam, de ha elugrom vissza kell menni tovább ütni, azok meg több irányból jönnek rám.

(#265048) FunPro válasza FunPro (#264995) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát úgy tűnik hazudtam.

Most pár helyen 12.990.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#265049) F-ECT$ válasza FunPro (#265048) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek meddig lesznek ilyen akciósak kb? A héten?

Dive ever, work never.

(#265050) fausto válasza erahurka (#265047) üzenetére


fausto
addikt

Ha parry-zed jó időben és utána visszaütsz, a legtöbb ellenfelet egyből meg tudod ölni. Ilyenkor a többi támadó sem tud megütni. Egyébként meg ne hagyd, hogy körbe vegyenek, ugorj ki, ha bekerítenek. Nem tudom, hogy milyen erőket unlock-oltál, de használd a lökést (pláne, ha már felfejlesztetted). Elsőnek a gyenge ellenfeleket támadd, akiket 1-2 ütésből megölsz. Nagyjából ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.