Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#182001) ImACeltic válasza oriic (#181981) üzenetére


ImACeltic
őstag

Itt pedig azt pedzegetik, hogy idén 4 nagy exkluzívot kapunk. [link]

Kicsit zsúfolt lenne az év a Days Gone-tól a Sony-hoz képest, de annyira talán nem is hülyeség mert mindjárt itt van a PS5. Talán a Sony nagyon megakarja nyomni ezt az évet, hogy lássák az emberek, nálunk ilyen játékok jönnek a konzolra.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#182002) sztpega


sztpega
tag

Elnézést, hogy felteszem ismét a kérdést, hátha csak elsiklottatok felette:
A Red Dead Redemption II Special Edition DLC-jei elérhetők az összes ugyanazon a gépen primary accounttal rendelkező felhasználó számára is? Vagy csak annak aki beváltotta a kódot?

(#182003) JenciHUN válasza sztpega (#182002) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Accounthoz tartozik a kód, nem géphez. Szóval csak annak aki beváltotta.

(#182004) Xaels válasza #58978304 (#182000) üzenetére


Xaels
félisten

Passzolom, de az biztos, hogy a gombkiosztás Xboxos. Lehet csak a kontroller miatt. Engem mondjuk nem fog zavarni ha pár effekttel kevesebb lesz. A CES-es NV-s trailerben is már néha zavaróan sok volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182005) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Rockstar már egy következő generációs játékon dolgozik

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#182006) 30z.Samu válasza gyuromoj (#182005) üzenetére


30z.Samu
félisten

LA Noire 2 :D

Sic Parvis Magna

(#182007) WhiteWalker válasza 30z.Samu (#182006) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Manhunt 2 ;]

(#182008) mike1334 válasza WhiteWalker (#182007) üzenetére


mike1334
veterán

Olyan már van, nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182009) WhiteWalker válasza mike1334 (#182008) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs,mert én azzal még nem játszottam :DDD

(#182010) gyuromoj válasza mike1334 (#182008) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#182011) sztpega válasza JenciHUN (#182003) üzenetére


sztpega
tag

Értem, köszönöm. Ez saját tapasztalat? Tehát így nincs családi hozzáférés a special tartalomhoz? Ettől féltem...

(#182012) marilllyo válasza oriic (#181961) üzenetére


marilllyo
veterán

Üvölteni tudnék dühömben / csalódottságomban... K*rva életbe.
Mint a Messiást , úgy vártam....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182013) Bétaville válasza WhiteWalker (#182009) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én a Manhunt-al még anno PSP-n játszottam. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182014) #58978304 válasza Bétaville (#182013) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én valamikor ps2-n csomagoltam zacsiba fejeket :D

[ Szerkesztve ]

(#182015) Bétaville válasza #58978304 (#182014) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem volt rossz game. :N

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182016) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Ma érkezett! Nagyon egyben van elég jó anyaghasznalat és szinte semmi hangja! A 3kis venti pont annyi levegővel ad többet neki amennyi kell hogy ne porogjon a ps ventije. Amúgy van gomb ki lehet kapcsolni ha valakinek nem kell. :)

(#182017) Bétaville válasza Bitpalace (#182016) üzenetére


Bétaville
senior tag

Fasza kis kütyü. :K
Mennyi volt?

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182018) Bitpalace válasza Bétaville (#182017) üzenetére


Bitpalace
senior tag

5.000ft itthon sajnos nem találtam. Külföldről érkezett vámon megfogták, az eladó annyit írt rá hogy "csárdzser" de szépen bontották mert alig látszik. Csak papírt adtak a muveletrol! Meg még is csak ad egy pofat az egésznek a játékok szépen rendezett és a konzolok sincsenek össze vissza :K

[ Szerkesztve ]

(#182019) Bétaville válasza Bitpalace (#182018) üzenetére


Bétaville
senior tag

Végül is nem volt érte egy eget verő összeg az az 5000 ruppó. :N

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182020) WhiteWalker válasza #58978304 (#182014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szintén PS2 :K

(#182021) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Hírek, röviden:

- 91,6 millió eladott ps4 dec 31-ig
- 18 millió eladott ps4 az előző évben, ezzel 2017 után a második legerősebb évet hozták össze
- 5,6 millió eladott ps4 nov 19 és dec 31 között
- 90 millió aktív account havonta
- 9 millió eladott Spider-Man szept 7 és nov 25 között
- 50,7 millió eladott szoftver nov 19 és dec 31 között
- 876 millió eladott szoftver a gép megjelenése óta

(#182022) ProEvoFan válasza Nayrobi (#182021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

9 millió eladott Spider-Man szept 7 és nov 25 között.
:Y :C

(#182023) 30z.Samu válasza Nayrobi (#182021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az azért kemény! :Y

Sic Parvis Magna

(#182024) Deck válasza Nayrobi (#182021) üzenetére


Deck
titán

Tarol a Sony mint mindig :D

PS5

(#182025) Wesder válasza ProEvoFan (#182022) üzenetére


Wesder
félisten

Bundli.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182026) .LnB válasza Nayrobi (#182021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra leszek kíváncsi, hogy mit lép erre a MS majd? Mert most kvázi a Sony ~90millió embert láncolt magához ezzel a generációval. Jó persze nem mind a 90-et, de nagy részüket. És vélhetően a következő generációnál lesz visszafele kompatibilitás. Szerintem beengedik majd az EA Access féle dolgokat is a zárt rendszerükbe. Szóval a Sony is lép majd azokon a területeken amivel most a MS vagizik. Az exkluzív címek vélhetően ezentúl is jönni fognak. A Sony stúdióin nincs nyomás ilyen szempontból, kvázi nyugodtan dolgozhatnak. Az MS (új) stúdióin ott a nyomás, ezzel könnyebben hibázhatnak. Csinálnak majd egy csiribiri 8k (kamu?) konzolt, hogy legalább a legerősebb megint az övék legyen?

Tegnap olvastam, hogy a következő PS valós idejó raytracinget fog futtatni a következő Gran Tourismo játékban. Az baszós lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182027) Scholes9 válasza Bétaville (#182015) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én végig is vittem, még az első Xboxon :) Komoly volt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#182028) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Vidéki előrendelő kollégáktól kérdezném, hogy honnan érdemes előrendelni egy játékot, ha már a megjelenés napján szeretnénk játszani vele? Fizikai formátumban kellene, így a Store nem játszik.

Előre is köszi.

(#182029) .LnB válasza LeventeV (#182028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a KonzolokSzervíze-től eddig mindent megkaptam. Viszont valami fáma futárral küldik. Se email, se sms, semmi. :) (a futár cég nem küld, a KSZ természetesen igen) Viszont nem egyszer volt, hogy helyileg nem ott tartózkodtam, ahova a csomagot kértem. És simán meg tudtuk dumálni, hogy eljön ahol vagyok, vagy találkozunk valahol stb..

Viszont szerintem szinte az összes nagyobb bolt időben kiküldi ilyenkor a játékokat, talán az 576-tal voltak most valami gondok ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182030) Wesder válasza .LnB (#182026) üzenetére


Wesder
félisten

Mégis milyen nyomàs lenne majd az új stúdiókon? Nem az Xbox életbenmaradàsàért fognak fejleszteni. MS nextgen az a legerősebb konzol + streaming + szolgàltatàsok + az új stúdiók címei lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182031) Deck válasza Wesder (#182030) üzenetére


Deck
titán

Semmit sem ér ez a "legerősebb konzol" dolog. A játékok a lényeg.

Persze én drukkolok azért az MS-nek. Kell a konkurencia. Max vennék egy boxot is a ps mellé de ez jelenleg elképzelhetetlen mivel semmi olyan címük nincs ami érdekelne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182032) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ne kezdjük már el srácok, újra és újra.

(#182033) Domaximus


Domaximus
tag

Mennyire érdemes ilyen kupakokat rakni a gép alá? Azért kérdezem mert szűkös helyen van a gép. Használ valaki ilyet ha igen segit valamit?

(#182034) Tegla80 válasza Domaximus (#182033) üzenetére


Tegla80
addikt

A gep ala radir kell,mig a popsi ala babzsak......merre voltal a napokban,h ezt nem tudod.?! :DDD

Sony® & PlayStation®

(#182035) pulffy válasza Domaximus (#182033) üzenetére


pulffy
őstag

A "szűkös hely" a gépnek nem tesz jót, ha estleg olyan a bútorod hogy van hátlapja akkor azt valahogy próbáld a PSnél eltüntetni. A kupakok meg inkáb ilyen "placebó" szerűen müködnek. :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#182036) szgabor12 válasza pulffy (#182035) üzenetére


szgabor12
tag

Elhiszi a PS, hogy jobb így neki? :DDD

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#182037) .LnB válasza Wesder (#182030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Nem az Xbox életbenmaradàsàért fognak fejleszteni."

Persze, ha az a cél, hogy a következő generációban is csak kullogjanak a Sony és a Nintendo mögött, akkor valóban nincs se nyomás, se elvárás. De kétlem, hogy a Microsoft így gondolkodna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182038) 30z.Samu válasza .LnB (#182037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jöjjenek csak a b*szó címek boxra is, a verseny nekünk csak lesz jó. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bele se kezdjetek a PS vs. XO vitákba ha lehet. :U

Live-Die-Respawn

(#182040) .LnB válasza oriic (#182039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért? Miért ne beszélhetnénk ezt meg wesder-rel normálisan? Semmi féle vita nem volt eddig. Vagy ha igen akkor én valamit kurvára nem értek. :o

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182041) 30z.Samu válasza .LnB (#182040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a baj, hogy általában nem értelmes vita a vége. :D Ti megbeszélitek az oké, de beszáll a harmadik, negyedik és jön a harmadik vh. :D

Sic Parvis Magna

(#182042) .LnB válasza 30z.Samu (#182041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem érdekel, nincs ráhatásom mások hülyeségére, csak a sajátomra. Wesder-t csípem már annyira, hogy ne feszítsem túl nála a húrt. Félünk (vagyis vannak akik félnek) ettől a vs témától mint a tűztől.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182043) LeventeV válasza .LnB (#182029) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi.
Megpróbálom őket. :R

(#182044) oriic válasza .LnB (#182040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert nem ide tartozik. Ez a PS4 topik, semmi keresnivalója az efféle vitáknak itt. Tudjuk, hogy hova futnak ki. Beszéljétek meg egymás között, vagy "Melyik konzolt válasszam topikban". (Esetleg az off topikban)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#182045) Zoleee83


Zoleee83
addikt

A radir/kupak témát is hanyagoljuk ha lehet.
Elég volt a multkori két nap rá szerintem.

@ Deck - Jogos, +1

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#182046) Deck válasza Zoleee83 (#182045) üzenetére


Deck
titán

A forró a gépem, milyen tv-t vegyek, mi lesz a következő plus játék és mikor tölthető le, ps4 slim vs pro, magyar feliratos-e a játék, fhd vs 4k, stb akkor ezeket is.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182047) Kendek válasza Deck (#182046) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem egyáltalán ne írogasson semmit senki, mert akkor meg azért fog valaki megint panaszkodni, hogy túl sok az olvasnivaló és van benne olyan is ami őt nem érdekli. :P

<-ƘƘ->

(#182048) AxBattler válasza Deck (#182046) üzenetére


AxBattler
félisten

Kihagytad a "mikor jön aTLoU2?"-t... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#182049) Nayrobi válasza AxBattler (#182048) üzenetére


Nayrobi
őstag

December 31! :DD

(#182050) Zoleee83 válasza Kendek (#182047) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezeket ha beírod a keresőbe a jobb felsőben, több tíz oldalt dob, felesleges a komment cunami ha ezerszer átbeszélt dolgokról szól napokig a topic...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.