Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235051) Dvix válasza AxBattler (#235043) üzenetére


Dvix
senior tag

Egyet mondok: Darkest Dungeon :U

(#235052) AxBattler válasza Dvix (#235051) üzenetére


AxBattler
félisten

Ügyes vagy. Teljesen más stílus a kettő, és úgy tudom, nem ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#235053) #09990144


#09990144
törölt tag

Egy kis Baldur' Gate nosztalgia, hamár feljött a téma:
2003-ban kaptam meg a 2. részt egy osztálytársamtól, akkor kezdtem a gimit. Előtte hasonló komolyabb szerepjátékkal még nem volt dolgom. Akkor még az angol tudásom hiányos volt, és a játékhoz is csak készülőben volt a magyarítás, ilyen 20-30 %-os volt, ha jól emlékszek. Nem volt könnyű, de eljutottam majdnem a végéig, amikor elakadtam egy küldetéssel: Bodhi elvette az egyik társamat, akivel a főkarakterem románcolt.
Nem jöttem rá, mit kellene csinálni, és ekkor még internetem se volt otthon, hogy utána nézzek :D (Azt hiszem következő évben lett bekötve) Szóval így kicsivel a vége előtt fogtam magam, és elkezdtem az elejéről a játékot. Második nekifutásra már végig tudtam játszani.
Azóta is kevés játék gyakorolt olyan hatást rám, mint a BG. Szóval így is az egyik legjobban vár játékom a BG 3, hogy még semmit se láttunk belőle :)

(#235054) EczkE válasza Dvix (#235051) üzenetére


EczkE
addikt

Az de jo jatek. :D Az iranyitast szokni kell. Sajna en beleszaladtam egy jokora pofonba par nap intenziv grindolas utan amikor is az osszes high level karakterem meghalt. El is ment tole a kedvem. Ez masfel eve volt. :DDD De lehet most ujra eloveszem. :))

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#235055) fausto válasza Dvix (#235051) üzenetére


fausto
addikt

Ez ingyenes, böngészős játék?

(#235056) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Van aki már előrendelte a PS5-öt és a Godfall-t?
Nem pont innen, csak érdekel, hogy a dátum mennyire "valós".

PSN: sirarcheer

(#235057) Frod válasza sirarcheer (#235056) üzenetére


Frod
addikt

Nincs konkrét dátuma még, "2020 Holiday".
Szóval nov-dec esélyes.

(bár most ugye vannak pletykák (vészmadarak?), hogy a vírus miatt gondok lehetnek a holiday időszak premierrel...)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#235058) Sefter válasza sirarcheer (#235056) üzenetére


Sefter
veterán

semennyire.. a 12.31 annyit jelent, hogy idén..

Psn ID: sefter_hun

(#235059) Tatyla válasza sirarcheer (#235056) üzenetére


Tatyla
őstag

Mindegy, biztos ami biztos alapon én elő rendeltem a PS5-öt

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#235060) penge111 válasza Dvix (#235051) üzenetére


penge111
addikt

A Darkest Dungeon nem beat' em up játék, hanem egy körökre osztott, Lovecraft jellegű, olykor brutális nehézségű csodálatos rpg!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235061) sirarcheer válasza Frod (#235057) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Csak azért, hogy felírjam-e karácsonyi listára. ;)

PSN: sirarcheer

(#235062) sirarcheer válasza Tatyla (#235059) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ha publikus, akkor innen vagy másik shopból?

PSN: sirarcheer

(#235063) Dvix válasza EczkE (#235054) üzenetére


Dvix
senior tag

Ahahaha! Sok sikert EczkE! Kötél idegek kellenek hozzá az tutti! :DD A grind az hihetetlen, egy igazi Dark Souls a maga kategóriájában! :C Messzire eljutottam már benne de még mai napig nem tudtam befejezni az összes DLC-jével együtt. Pipa a stílusa! :K
(#235055) fausto Dehogyis! :B de jobban néz ki mint amit fent emlegett Dragon's Crown Pro! :DD
(#235052) AxBattler Persze hogy más, de nem annyira! Dragon's Crown Pro egy 2D, Action-RPG és beat' em up, a DD meg 2D Turn based RPG.
Ha már a kettő közül kéne választani és nehezet akarsz akkor Darkest D, ami legalább nem néz ki úgy mint egy kínai mentál páciens megálmodott, foszlányképekből összerakott fostalicska. Ember nézd már rá! Úgy néz ki mint egy rossz kínai-csaló "mobil Ad". :))

[ Szerkesztve ]

(#235064) Dvix válasza penge111 (#235060) üzenetére


Dvix
senior tag

Perszeeeee.... De ah már 2D-t akarok akkor nézzen már ki valahogy, itt meg praise-elik, h mennyire megéri. Nekem mindegy, :K csak kérek másokat h nézzen már egy gameplay-t hogy néz "EZ" ki. :W Magánvélemény.

(#235065) penge111 válasza Dvix (#235063) üzenetére


penge111
addikt

"Ha már a kettő közül kéne választani és nehezet akarsz akkor Darkest D, ami legalább nem néz ki úgy mint egy kínai mentál páciens megálmodott, foszlányképekből összerakott fostalicska. Ember nézd már rá! Úgy néz ki mint egy rossz kínai-csaló "mobil Ad"

Nem tetszhet ez a grafikai stílus mindenkinek, egyébként ez a megjelenítés (nekem pl baromira tetszik,nyilván mert imádom a jrpg-et) a Vanillaware cég egyik névjegye lásd pl ezt a játékukat: Odin Sphere

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235066) AxBattler válasza Dvix (#235063) üzenetére


AxBattler
félisten

Darkest Dungeon valóban kiváló játék a maga kategóriájában, és a grafikája is frankó, nekem is bejön ez a darkos képregény stílus... de azért ne keverjük a szezont a fazonnal, az Atlus rajzolt grafikájához képest a fasorban sincs.
És akkor a Pro változat 4K támogatásáról, ill. zenekari szintű audio élményéről ne is beszéljünk...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#235067) Dvix válasza penge111 (#235065) üzenetére


Dvix
senior tag

Igazad van ízlés kérdése. :K Ez meg mondom még egy fokkal jobban is néz ki mint a Dragon's Crown Pro, mert abban annyi "motion blur" szerű cucc van rápakolva, úgy világít, hogy az valami nem emberszerű. ;]

(#235066) AxBattler Szerintem az első benyomásom ránézésre is ugyanaz lesz mint a második ennél a játéknál, de további kutatást folytatok a játékmenetben és ahogy te is mondtad a zenében. Nézek néhány YT videót. :B Lehet a végén megveszem és az egyik kedvenc játékom lesz. Neeeeeeeeeem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#235068) penge111 válasza Dvix (#235067) üzenetére


penge111
addikt

Nekem mindként játék képi világa bejön, most is egy frankó kis 2d-s játékot tolok. Hollow Knight, ennek is már-már számomra művészi kivételezésű artja van!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235069) Dvix válasza penge111 (#235068) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen, jó kis Souls-like, game. El is kezdtem, de elfeledkeztem róla. Még jó h eszembe juttattad, neki kéne üljek megint. :U Van hangulata a látványvilágának az biztos. :K

[ Szerkesztve ]

(#235070) #10186752 válasza GEIL (#235003) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ismerős srácnak. :D

(#235071) GEIL válasza #10186752 (#235070) üzenetére


GEIL
addikt

Igen....39 vagyok...fiam 12 lesz....ez a srác akivel történt a dolog pedig 15 éves...."szülői felügyelet" miatt kezdtem a gyerekekkel Fortnite-ozni kb 8 hónapja, de már teljes értékű tagként/haverként kezelnek :D...... pedig párszor megbeszéltük velük hogy senkinek semmit nem adunk meg....ha meg "barátnak jelölik" őket és gyanúsan sokat kérdeznek akkor tiltás és törlés....stb. Segíteni akarok neki ha tudok...ennyi. :K :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235072) Dvix válasza GEIL (#235071) üzenetére


Dvix
senior tag

Legalább időt töltesz vele, így sokkal könnyebb a folyamatos gépezéstől is elszakadni a fiatalabbaknak, ha van egy "quality time", és van akivel megoszthatják az élményeiket játék közben! :K

(#235073) vg válasza GEIL (#235071) üzenetére


vg
addikt

Elég furcsa ez a story amúgy. 15 éves és olyan profija van amihez van bankkártya is csatolva? Kié? Te tudod mit hiszel el egy 15 éves gyereknek.

(#235074) GEIL válasza vg (#235073) üzenetére


GEIL
addikt

Ismerem őket...van csatolva kártya a fiókhoz....kb 2 órája írt nekem a srác anyja hogy letiltatta kártyát a biztonság kedvéért....de nem költöttek róla semmit. ( Srác kártyája amúgy, de az anyja nevén van.....zsebpént teszik neki rá meg amit spórol stb stb...kb 60.000 Ft van rajta, így mondta...)

Srác nemsokára hazaér suliból és hívják a supportot.....majd megírom a fejleményeket. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235075) .LnB válasza vg (#235073) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2020-van. A srác pedig középiskolás. Mi ebben a furcsa?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235076) vg válasza .LnB (#235075) üzenetére


vg
addikt

Mit tom én, nekem csak házi állatom van. :U

(#235077) .LnB válasza vg (#235076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És? Az nem kifogás: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235078) vg válasza .LnB (#235077) üzenetére


vg
addikt

:DDD

(#235079) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Darksiders Genesis valaki? Chapter 9 főellenfele megakaszt rohadna meg. Lehet most jött el az ideje hogy visszamenjek az előző pályákra fejlődni vagy csak az arénában hentelni amihez nem sok kedvem de valószínűleg hogy muszáj lesz ha érvényesülni szeretnék.

(#235080) Dvix válasza .LnB (#235077) üzenetére


Dvix
senior tag

:DD Ez nagyon jó! :))

(#235081) Xaels válasza Szilágyi84 (#235079) üzenetére


Xaels
félisten

Még csak C7-ben vagyok. Kombókat, skilleket tudsz tanulni Dis-nél a Void-ban, a core-okat újra tudod osztani, fontos milyen típust és szintűt hova raksz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235082) ProEvoFan válasza penge111 (#235068) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Látom szereted a kihívásokat.
Enter the Gungeon: A Farewell to Arms [link]
Ma még akcióban van.

(#235083) penge111


penge111
addikt

"Több mint 100 óra játékidőt és a világ legjobb RPG-jét ígérik nekünk, a Baldur's Gate név pedig nem is érdemel ennél kevesebbet."

Hmm, ez elég nagy kijelentés a Larian Stúdiótól. Mondjuk a DOS II-vel számomra már bizonyítottak. Az a játék szerintem is a crpg-k legeslegjobbika, de a Witcher 3 -at azért nem überelte, de nem is igazán lehet ezeket összehasonlítani. Maradjunk annyiba minkét játék a saját kategóriájának a királya!

Ui: na ezt jól megvitattam magammal :C

@ProEvoFan: köszi rálesek

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235084) penge111


penge111
addikt

Nioh 2 ilyen olcsóért valakinek?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235085) tboy93 válasza .LnB (#235075) üzenetére


tboy93
nagyúr

13 vagy 14 éves koromtól kezdve volt sajat bankkártyám nekem is ...

(#235086) Peace válasza penge111 (#235083) üzenetére


Peace
nagyúr

Ámen!!! Legyen igazuk!!!!!!! :C

(#235087) saelin válasza .LnB (#235006) üzenetére


saelin
veterán

Sűrűn kell változtatni jelszót minden platformon, ennyi. Nekem a League of Legends fiókom akarták feltörni. Onnan tudom, hogy jött az értesítő a gyanús bejelentkezésről, meg hogy xy ideig zárolták a bejelentkezéseket a sok hibás jelszó miatt.

Sosem szabad ugyan azt a jelszót megadni mégegyszer máshol, mert ha ott feltörik az adatbázist és kikerülnek a kódok, akkor hatalmasat bukhat az ember mind anyagilag, mind befektetett időben. Ez sajnos az illető felelőtlenségének eredménye. Ilyenkor meg lehet próbálni a személyigazolványos azonosítást, esetleg korábbi tranzakciók alapján... Fel kell venni a supporttal a kapcsolatot.

Btw: ajánlom a last pass-t minden olyan embernek, akik lusták ilyen téren. Megbízható, több platformos, de csak ésszel szabad ezt is használni! Ha telefonon van fent az app, akkor a telefont jó alaposan le kell védeni. Képernyő zár pin, ujjlenyomat, az app alapból kér jelszót vagy ujjlenyomatot és pár rossz jelszó után törli a bejelentkezési adatokat. Nem fogsz tudni biometrikus védelmen keresztül bejutni, és x időre le is tiltja a bejelentkezéseket. Azt hiszem ha folytatódik a hibás jelszavak bevitele, akkor egyre hosszabb időre tilt ki. Nagyon észnél kell lenni a mai világban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235088) saelin válasza penge111 (#235042) üzenetére


saelin
veterán

Nekem van vagy 4 karim a játékban. Ha gondolod néha tolhatjuk együtt. Nekem már csak a grindolós részek kellenek hogy a végére érjek. Piszok jó játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235089) Bogyi007 válasza AxBattler (#235043) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez az akciós feltöltőkártyás dolog publikus?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235090) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem arról szólt a pletyka, hogy február 20.án esélyes a ps5 leleplezése? Holnap huszadika.

(#235091) Wesder válasza ProEvoFan (#235090) üzenetére


Wesder
félisten

Nem 29.-ére van beírva valami event?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235092) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#235090) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, február 5 volt és már az összes komponenst összeszámolták (mert ismert) így már a gyártási költségre is fény derült ;]
Lehet,hogy a Last of Us-ig nem lesz semmi...még van mit promózni

Life, Uh, Finds A Way

(#235093) .LnB válasza ProEvoFan (#235090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért nevezik pletykának. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235094) Kendek válasza ProEvoFan (#235090) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azóta már olvasni lehetett mindenfélét. Az elmúlt héten az volt a legnagyobb téma, hogy túl drága a gyártás és megvárják a Microsoft bejelentését az árazás kapcsán. Ez nem tudom mennyiben befolyásolja magának a konzolnak a leleplezését. De téma volt az SSD mérete is, hogy emiatt abban sem biztosak, szóval esélyes.
Mindenesetre az előrendelés márciusi startja szerintem bőven korai lenne, hol van még az év vége...

<-ƘƘ->

(#235095) Peace


Peace
nagyúr

Meg 400 Ft-os euróval igencsak borsos ára lesz számunkra...... :(

(#235096) vg válasza Peace (#235095) üzenetére


vg
addikt

Milyen 400 forintos euro?

(#235097) Peace válasza vg (#235096) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd novemberre meglátod. :DDD

(#235098) Wesder válasza vg (#235096) üzenetére


Wesder
félisten

Most csak 338 úgyhogy még olcsó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235099) vg válasza Peace (#235097) üzenetére


vg
addikt

Te meg nem értett zseni... akkor vegyél most eurot, és akkor nem lesz bajod.

(#235100) saelin válasza Peace (#235097) üzenetére


saelin
veterán

Neee fesd az ördögöt a falra... Így is ha kerek 200k HUF-ból kijön már tapsolni fogok. Én lehet meg is várok vele egy akciót, mert még semmi értelmét nem látom a day one vásárlásnak. Úgyis nagyrészt ps4 címek pörögnének nálam rajta, akkor már várok inkább egy pár százalékos áresést. Biztos lesz valami akció pár héttel vagy hónappal megjelenés után, és a különbözetből vehetek játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.