Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235351) Wesder válasza vonSux (#235350) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem rà gondoltam, hanem az új Anthem jàtékosokra, màr ha vannak olyanok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235352) discrate


discrate
aktív tag

Meg akarom venni az uj COD-ot digitalisan, de nem 21k-ert, hanem joarasitva valami akcióban. Hol lehet feliratkozni/ertesitest kapni, ha csokkenne az ara? Ps pricest es a strore-t nem nezegetnem folyamatosan.

Ugyanitt Apexet nyomja valaki rendszeresen? Jo lenne kommunikalni valakivel, mert mar unom a kamikaze random playereket.

(#235353) saelin válasza Wesder (#235351) üzenetére


saelin
veterán

Mert bevették a 2.0 hype-ot. Nekem is feszt ajánlgatja a youtube az ilyen témájú videókat... Nehogy már elfelejtsem a scam-et amit eljátszottak velem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235354) _drk válasza syler123 (#235313) üzenetére


_drk
őstag

Én most a Nier-rel vagyok így. Annyi különbséggel, hogy azt nagyon ritkán akciózzák. Tavaly is néztem már, de akkor annyi történt, hogy az alap ára lement.

Viszont a Days Gone egyelőre húzott be, meg lenne még mivel játszani azon kívül is, de azt lehet egyből felraknám.

(#235355) ProEvoFan válasza discrate (#235352) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Psprices.com-on regisztráció után kérhető email értesítő az akciókról.
Twitteren feliratkozól a PlayStation Europe-ra.

[ Szerkesztve ]

(#235356) Neoteric válasza AxBattler (#235341) üzenetére


Neoteric
addikt

Kérdés mekkora méretben. Q70 önmagában nem rossz kompromisszum ha valaki nem tud/akar költeni, de nincs általános jó válasz szerintem. Nyilván ha nem tud többet szánni rá, akkor abból kell főzni ami van. 55-ös kb 100 ronggyal olcsóbb, mint az oled. 65-ös Q70 meg már annyi mint az 55-ös C9, mérlegelni kell kinek mi a fontosabb.

PSN: ne0teric_sAN

(#235357) discrate válasza ProEvoFan (#235355) üzenetére


discrate
aktív tag

Rákukkantok, köszi.

(#235358) KaitouP válasza discrate (#235352) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha physical copy is játszik, akkor a PlatinumShopnál most valami 16K a game.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#235359) Droughert válasza Wesder (#235348) üzenetére


Droughert
tag

Látom átjött a mondanivaló lényege...

(#235360) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Nálam közben lepörgött a Doom. Jó rég játszottam fps-el konzolon, talán a Black volt az utolsó Ps2-őn. (te jó ég, az se ma volt :Y )
Ebből következik, hogy nem a kedvenc játékstílusom a first person shooter, most mégis kedvet kaptam hozzá, az új rész közelgő megjelenése miatt. Adta magát, hogy erre essen a választás, mint próba. Természetesen nem mertem túl nehézre állítani, 2. szinten is elég volt nekem így elsőre, ezzel is szenvedtem eleget. :)
Nagyon élveztem a játékot, igazi adrenalin löket, pörög az akció benne rendesen. A zene brutál, az egyik legjobb, amit játékban hallottam. A Terminator 2 easter egg után fél napig vigyorogtam, mint egy tejbetök :D . Tuti, hogy valamikor végigtolom nehezebb fokozaton is, és megjött a kedvem az új részéhez, az is felkerült a listámra.
Következhet a Middle Earth: Shadow of Mordor GOTY, majd utána befejezem az Uncharted sorozatot, a Lost Legacy-val.

(#235361) KaitouP válasza lazioforever (#235360) üzenetére


KaitouP
veterán

Ahh, a Black, az EA egyik legjobb singleplayer shootere, eskü. De adnék egy olyan remake-t, amiben csak a grafika és az AI van csiszolva, minden más meg úgy hagyva mint az eredetiben.

BTW a Doom számomra Ultra-Violence fokozaton volt a legfincsibb, meg is érte a platinát, új résznél nem is adom alább. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#235362) darkrock válasza Wlac (#235319) üzenetére


darkrock
aktív tag

Egyedül szoktam játszani, de vegyél fel:
PSN DarkRHock

(#235363) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Megvettem a DB fighterZ editiont, amihez +8 karakter jar, de ezeket hogy lehet unlockolni? Egyszeruen nem talalom. :/

(#235364) Steve1207 válasza BoneDragon (#235363) üzenetére


Steve1207
veterán

[link]

.

(#235365) Carlos Padre válasza discrate (#235352) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A psprices küld emailt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235366) .LnB válasza RangerFox (#235194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap este úgy beragadt a matchmaking, hogy se a játék, se a konzol reset nem segített. A routert kellett újraindítanom... Több mint 20 perc volt mire megoldódott. Már rákerestem ubi fórumon, hogy mi a teendő..
Utána viszont 10-20mp-ként talált meccset mindig.

Délután is tudtam játszani de felhúztam magam kicsit. 2,5 órát volt időm. És végig, minden meccsen 4v5-be játszottam. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy ez lehetséges.. És esküszöm, egész végig. Mint ha sokan kilépnének még akkor is ha nem a kedvenc mapjuk, vagy nem azt bannoltuk amire gondolt..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235367) discrate válasza Carlos Padre (#235365) üzenetére


discrate
aktív tag

Koszi, regeltem is, eddig csak az appot hasznaltam.
Latom, h feb elejen 14k alatt volt (mint a karacsonyi akcioban), szoval ehhez hasonlot varok a kovetkezore is.

(#235368) saelin válasza .LnB (#235366) üzenetére


saelin
veterán

Egy full baráti team-el darálnátok a meccseket. Nem is értem hogy van türelmed ilyen csapat alapú játékot egyedül RNG-zni. Anno LOL-ban én is szenvedtem a haverok kiesése után még pár hónapig, mert na, szerettem a játékot, de végül elkezdett frusztrálni a sok vereség, a toxic viselkedés, meg úgy az, hogy nem úgy mennek már a dolgok ahogy régen. El is engedtem... Azóta inkább csak casualabb multit vagyok képes megemészteni. Overwatch, Sw Battlefront 2, Fortnite pvp és pve... és pont azért amit te is írtál. Nincs annyi időm, hogy ezek a rossz meccsek beleférjenek. Milyen rossz már úgy felállni a gép mellől, hogy több vesztett meccsed van mint nyert? Nagyon, és én ki is tudok tőle égni seperc alatt. Nem pazaroljuk az értékes gametime-ot ilyenekre.

Nem szentírás amit fentebb taglaltam, hanem csak az én véleményem és okfejtésem. Nem akarlak meggyőzni hogy neked mi a jó, de akaratlanul is a régi énemet látom most benned.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235369) RangerFox válasza .LnB (#235366) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én arra jutottam, hogy a Ubi így akar jelezni nekünk, hogy ne játsszunk tovább, mert veszíteni fogunk :(

(#235370) ProEvoFan válasza Steve1207 (#235364) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan így jártam a LEGO DC Super-Villainsel.....
Ha már megveszem a fullos kiadást, miért nem tölti le magától az egészet???
Érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#235371) szallasi007 válasza saelin (#235368) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,
Fortnite pve esetén is kapsz xpt és egyéb dolgokat amiket fel tudsz ha másra nem is de skinekre használni vagy az kb a cs botozással egyenlő?

(#235372) RangerFox válasza ProEvoFan (#235370) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha Ps-en veszed, akkor felajánlja az összes megvásárolt tartalmat letöltésre. Vagy ha a könyvtárból választod ki a letöltést, akkor is.

(#235373) ManUnited válasza saelin (#235368) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Azért az Overwatch Comp is többször toxic és idegesítő mint jó. Bár a 2-2-2 bevezetése óta kicsit javult a helyzet, de így is sok a kilépő és nagyon ritka a tényleg jó és szoros meccs, ahol folyamatosan reagál a csapat a másik csapat pickjeire. Viszont a 2-2-2 rendszer óta kb. lehetetlen damage-el játszani, 15-20 perc várakozás van minden meccs előtt, úgyhogy szinte csak tankot és supportot érdemes választani, ha valaki játszani is akar. Ezt szépen elbarmolta a Blizzard.

(#235374) VTom válasza ProEvoFan (#235370) üzenetére


VTom
veterán

Az AC Odyssey Ultimate-hez is egyesével kellett letölteni az összes DLC-t.
Hülye egy rendszer..

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#235375) Wesder válasza szallasi007 (#235371) üzenetére


Wesder
félisten

A PvE része az TowerDefense.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235376) BoneDragon válasza Steve1207 (#235364) üzenetére


BoneDragon
veterán

Koszonom.

(#235377) tboy93 válasza ProEvoFan (#235333) üzenetére


tboy93
nagyúr

OLED-re én tuti vennék 5 év garit, ekkora összegnél már nem árt bebiztosítani magad. Úgy meg nem kell annyira fosni a beégéstől ;)

(#235378) sxxorp válasza Wesder (#235323) üzenetére


sxxorp
őstag

Azért nem aggódok, hogy most elég belőle, mert legrosszabb esetben X360-on is tudom folytatni, de rengeteg vonzóbb alternatíva van.

Kis érdekesség: Telefont, laptopot, Playstationt, fura japán játékot is lopott a magyar hacker [link]

(#235379) Wlac válasza sxxorp (#235378) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha kínoznak sem jövök rá, hogy ezt a játékot takarja a "fura japán" jelző. Énnél furább japánokat tudok fejből mondani úgy, hogy amúgy nem ismerem annyira a keleti játékokat.

“The wha-"

(#235380) BoneDragon válasza Wlac (#235379) üzenetére


BoneDragon
veterán

Valahogy ra kell kattintani a cikkre...

(#235381) saelin válasza szallasi007 (#235371) üzenetére


saelin
veterán

A pve a Save the world. Egyébként meg vannak vbucks jutalmak is, de csak a currency-ért el ne kezd, csak ha érdekel a játékmenet. Nekem a Fortnite általában a StW-t jelenti és csak néhány kör br-t megyek.


ManUnited
Áh, ne is mond. Azóta a játszós listám legvégére esett. Talán a második részig kitalálnak valamit erre. Quick play-ben semmi értelme... mitől quick, ha hosszú perceket kell várni? Nálam a blizz többször bizonyította, hogy competitive játékokhoz nem igazán értenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235382) ProEvoFan válasza tboy93 (#235377) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

50k pluszban, de igen, megéri.
Eszméletlen szép a TV, minap megint nézegettem őket liveban.Csak a szívem fáj közben. :B

(#235383) Scholes9 válasza Neoteric (#235326) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elég komoly a különbség :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#235384) _drk válasza .LnB (#235366) üzenetére


_drk
őstag

Rólad most a nyuszis vicc jutott eszembe ennyi pvp online game után ;]

saelin: én is ugyan így voltam a Dotával.
Ezek a játékok egyedül, ha nincs valami különlegesebb játék stílusod, ( volt egy pali aki kihozott egy láthatatlan hőst, úgy el volt vele hogy őt nem látják, abszolút nem érdekelte hogy nyerünk vagy vesztünk, el flashelt magának mindig valamivel.) vagy nem vagy troll, vagy szuperpro akkor szerintem hosszú távon kiégsz.

Most egyedül Casulba nyomva rendesen repkednek a pillangók, csiripelnek a madarak.
Lehet kicsit uncsibb, nincs meg az a feszültség és adrenalin, viszont más hülyesége miatt nem kapok agyvérzést és ez jó!

(#235385) sxxorp válasza Wlac (#235379) üzenetére


sxxorp
őstag

Full click bait, azért is ollóztam be az egész címet, az itteni topklakók tudják igazán értékelni :D

(#235386) ManUnited válasza saelin (#235381) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Arcade-ba van quick play classic, ott egyből talál meccset, cserébe 99%-ban 6v6 sniper/genji/doomfist party az egész. :) Én compon kívül csak mysteryzni szoktam, de főleg compozni, mindig vagyunk 2-3an haverok, úgy még viselhető. Bár így is van mikor nagyon idegesítő a másik 3 ember. De így azért könnyebb túllendülni rajta. 6-os kötés lenne az igazi, de bele se merek gondolni, úgy mennyit kéne várni egy meccsre.

(#235387) pulffy


pulffy
őstag

Skacok refundot hogyan, s hol lehet kérni? Csak megvettem, le nem töltöttem a gamet.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235388) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

lol, sok-sok hónap után elővettem újra Spiderman-t, hihetetlen, hogy nem sikerült anno jó pár próbálkozásra sem megcsinálni az elején azt, hogy Fisk-et leverjem, most meg egyből ment :DDD

Resistencia eterna

(#235389) Wesder válasza bagyulajuve (#235388) üzenetére


Wesder
félisten

Ràpihentél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235390) bagyulajuve válasza Wesder (#235389) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát eléggé, mert lement a W3, a DS és a Dragon Ball közben haha

Resistencia eterna

(#235391) syler123


syler123
veterán

Végigvittem az Uncharted Trilogy-t, hát a 3. résznél piszok sokszor meghaltam, sokszor volt olyan, hogy az időre menekülős részeknél beakadtam valamibe, vagy a kamerakezelés miatt rossz helyre ugrottam, meg ugye ott van a gránát... A shotgunos fószerek, akiket alig lehet megölni. Hát nem hezitáltam a törlésen :D A 4. rész előtt mindenképpen valami másba fogok bele, szerintem a God of War 3 remastered jön.

Mondjuk az igaz, hogy a sok meghalás ellenére, ma többet játszottam az Uncharted 3-al, mint ami be szeretnék ismerni :D Szóval nem rossz játék, csak nincs jó hatással az idegrendszerre.

(#235392) F-ECT$ válasza pulffy (#235387) üzenetére


F-ECT$
titán

Írni kell a supportnak.

Dive ever, work never.

(#235393) Xaels válasza syler123 (#235391) üzenetére


Xaels
félisten

Nem akarlak semmire rábeszélni, de a 4. rész teljesen más liga már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235394) sxxorp válasza syler123 (#235391) üzenetére


sxxorp
őstag

A shotgun-os fickók azért hard-on sem voltak annyira durvák. Mondjuk azt én sem gondoltam, hogy egy kalandjáték is ennyire igényli a haedshot-okat :D
Xaels: szerintem csak annyi, mint nálam: egyben az első 3 után jó egy kis pihenés Uncharted-et illetően, de mindenképpen jobb a 4. is valamikor

[ Szerkesztve ]

(#235395) Bogyi007 válasza FollowTheORI (#235343) üzenetére


Bogyi007
veterán

A biztosításon való spórolásra akartam utalni ezzel, egyébként bő két éve az MU6-os sorozat nem is annyira alsókategoria volt...

Az utódnak szánt RU és NU7-es sorozat már annak számít...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235396) erahurka válasza syler123 (#235391) üzenetére


erahurka
félisten

Én csak PS3-on játszottam, de a harmadik résznél többször éreztem harcoknál, hogy ez nem single kampány hanem egy multis lövölde offline. A negyedik magasan veri ezt a trilógiát, egyedül a második rész tud felérni hozzá ha nem számítjuk a technikai dolgokat.

(#235397) Xaels válasza sxxorp (#235394) üzenetére


Xaels
félisten

Én a 4-gyel kezdtem mert az volt anno a Slim mellé csomagban, azután lement a NDC majd a TLL és amikor meg lett a Pro-m meg az új TV akkor digit megvettem a 4-et megint és végigjátszottam újra, pedig nem sok játékot szoktam újrázni. Számomra a 4. pomt azokban a dolgokban változott amikkel voltak fentartásaim az első 3-ban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235398) pulffy válasza F-ECT$ (#235392) üzenetére


pulffy
őstag

Igen megvan, milyen gyorsan szoknak cselekedni? Hétvégén is dolgoznak?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235399) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

eddig a PS4prom még alig-alig adott ki hangot, de most már értem miről beszélnek egyesek...a szpájdi alatt nagyon sokat "porszívózik" a gép :(((

Resistencia eterna

(#235400) sxxorp válasza Xaels (#235397) üzenetére


sxxorp
őstag

Ennek csak örülök, ez a 3 is tetszett (főleg ha a 2. sztorijába beletennénk a 3. lopakodósabb játékmeneti lehetőségeit), a 4. élvezi a teljes bizalmam. Reméljük a 4. a Tomb Raider-t is lenyomja organikusságban is, valahogy nekem az egy kicsit jobban feküdt ebből a szempontból, mint ez a Collection.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.