Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) toompa válasza Madwe (#81990) üzenetére


toompa
őstag

Amint elkezdesz játszani,a controller merül,és rögtön tölti. Minden egyes alkalommal,amikor játszol.
Amíg én egy év alatt x alkalommal töltöm fel a controllert,addig te gyakorlatilag majdnem folyamatosan töltöd. Nem csak csepp töltéssel.
Tönkre fog menni az akku. De ti tudjátok. Engem igazán nem zavar. :)
Nem értem minek nektek vezeték nélküli controller.

(#82002) Sirandrish válasza Kvelstadt (#81994) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vegyél hozzá egy USB hosszabitót. Én is azt csináltam mert már elegem volt. Nagyon ritkán tudok úgy leülni hogy akkor most had szóljon...de az tuti hogy pont akkor merült le állandóan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82003) marilllyo válasza Sirandrish (#82002) üzenetére


marilllyo
veterán

Ennyi... :DDD

Tessék
Kemény 700 Ft ha 2 méteres kell. Bár ha nagyon kutakodnék találnék 500 Ft. alatt is.

Max. a csajod elesik a kábelben és lerántja a polcról a PS-t...de ennyit bizonyítottan ki kell bírjon. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82004) HoTDoG válasza HoTDoG (#81978) üzenetére


HoTDoG
tag

Erre valaki?

(#82005) Wlac válasza Beri78 (#82000) üzenetére


Wlac
Ármester

Atomtámadás ellen sem véd? ;] Kár, akkor be kell szereznem egy keményebb tokot.

“The wha-"

(#82006) Sirandrish válasza marilllyo (#82003) üzenetére


Sirandrish
legenda

A helyi kis számtek boltban ennél olcsóbban vettem a két métereset :K
De a lényeg hogy nem egy nagy befektetés.
A csajos meg tudja hogy ha játék van, akkor körbe kell menni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82007) Madwe válasza Sirandrish (#82006) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha játék van, be se jöhet a szobába, max ha hozza a sörömet ;]

(#82008) Sirandrish válasza Madwe (#82007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom ezek az asszonyok meg vannak ám nevelve.. :C

Csak nehogy olvassák a forumot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82009) bandi0000


bandi0000
nagyúr

until dawn-on kívül melyik a legjobb horror játék? legutóbb az alient mondtátok, de belenéztem és nem láttam semmi extrát benne, vagyis nem tűnt annyira szarósnak :D

Xbox One: bandymnc

(#82010) Wlac válasza bandi0000 (#82009) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Evil Withint szokták még ajánlani.

“The wha-"

(#82011) marilllyo válasza bandi0000 (#82009) üzenetére


marilllyo
veterán

Mert csak belenéztél. Until Dawn sehol sincs az Alien-hez képest. Meg ugye más...mert UD az ijesztegetős, Alien meg...12 órán keresztül gyomorgörcsben tart.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82012) tepenzed válasza bandi0000 (#82009) üzenetére


tepenzed
őstag

miért, az until dawnba volt hogy beszartál valamitől? én inkább csak röhögtem ezen a tini horroron :D

sajna nincs amúgy igazi horror, Outlastot ajánlom, de gondolom azt kivitted már plusban

(#82013) bandi0000 válasza Wlac (#82010) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Arra én is gondoltam csak még nem olcsó :D

marilllyo: majd akkor jobban belevetem magam, én az ilyen ugrálós horrort szeretem :D

tepenzed: Figyelj, ha egy 1000w-os házimozin éjfélkor kezdesz el játszani az megteszi a hatását :D

kevepapa: Ha már ennyire mondjátok, akkor kövi akcióba megvesszük valszeg, mennyi idő alatt lehet kipörgetni?

(#82015) Wlac : Már az elején meguntam, bevallom kevés is az olyan játék ami olyan volt mint most a Until, elkezdtem befejeztem, ritkán játszottam ennyit egyhuzamban egy játékkal

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#82014) kevepapa válasza bandi0000 (#82009) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Mindenképpen adj egy esélyt az Aliennek. Én nem bírom a horror játékokat, de az elmúlt tíz évben a következő három horror játékot képtelen voltam letenni, még akkor is ha volt közben pár apró szívinfarktusom: Call of Cthulhu, Alan Wake, Alien Isolation. Az Alien Isolation szerintem konkrétan játéktörténelmi korszakos mestermű, egy olyan AI-al (és itt most természetesen az Alien mesterséges intelligenciájára gondolok) amilyennel még soha nem találkozhattunk.

[ Szerkesztve ]

(#82015) Wlac válasza bandi0000 (#82013) üzenetére


Wlac
Ármester

A Zombira nézz rá, ha van PS+-od.

“The wha-"

(#82016) marilllyo válasza bandi0000 (#82013) üzenetére


marilllyo
veterán

Első végigjátszás mindenféle walktrough vagy youtube nélkül olyan ~12 óra körül van. Negyedjére 6 óra alatt ledaráltam.

Alien-nel egy hibát lehet elkövetni. Ha valaki egyből a legkönnyebb (novice) módon kezdi el. Annak semmi értelme. A "one shot" trófeát ott rohantam le. A játék feléig nem is láttam kb. a dögöt csak a cutscene-ben.
Az igazi feeling Nightmare módban van. Ott már nagyon be kell osztani a nyersanyagot...plusz ahhoz már szerencse is kell.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82017) Rage47


Rage47
veterán

Ez a streaming PC-re és Mac-re csak otthoni hálózaton belül működik?

(#82018) aizen92 válasza Rage47 (#82017) üzenetére


aizen92
addikt

Nem csak ott! :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#82019) Kvelstadt válasza Madwe (#81995) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az lesz. Köszi!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#82020) kevepapa válasza marilllyo (#82016) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szégyen nem szégyen én most a mission 10-t nyomom és ideiglenesen áttettem novice-ba mert sok volt a feszkó. A következő külditől visszateszem mediumra, de itt muszáj voltam ideiglenesen "leváltani" mert egyfolytában kinyirt a dög.

(#82021) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok! A mai nap a postás törött tokkal hozta az egyik játékomat. Reklamálni felesleges, ajánlott levélként volt feladva de nem is ez a lényeg. Hol tudok pontosan ilyen tokot venni viszonylag jó áron mint a PS4 játékoké? Amiket találtam mindegyik olyan hogy blu-ray logóval ellátott, talán a címke is kissebb belül.
Árban olyan 100-500ft körül gondoltam, ennyiért már biztosan találni ilyet.
Előre is köszönöm!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82022) Bingoo válasza aizen92 (#82018) üzenetére


Bingoo
tag

A Remote Play PC appal be is tudom kapcsolni a konzolt Rest Mode-ból neten keresztül (nem azonos hálózatról)? Valaki próbálta már így?

[ Szerkesztve ]

(#82023) tepenzed válasza haxiboy (#82021) üzenetére


tepenzed
őstag

(#82024) haxiboy válasza tepenzed (#82023) üzenetére


haxiboy
veterán

Itt néztem de méretben nem tűnik olyannak. A blu ray tokoknál pedíg mindegyiknél ott a logó, azt ha jól tudom nem is tudom kitakarni mert nem úgy van fóliázva.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82025) Kendek válasza haxiboy (#82024) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy sima hatezres feltöltő tokja megteszi, az pontosan ugyanolyan. Csak át kell tenni a papírt és kész is. Ha nem tudsz vagy nem akarsz venni ilyet, akkor szerintem itt többünk is szívesen ad egyet ingyen is. :)

<-ƘƘ->

(#82026) haxiboy válasza Kendek (#82025) üzenetére


haxiboy
veterán

Na pont ezt keresgéltem neten, láttam a feltöltőkártyák tokját a Nemhülyék boltjában, de nem gondoltam hogy van belül lemeznek hely. Ha esetleg valaki megszánna egyel akkor nem kéne vennem, jelenleg nincs store-n olyan content amit vennék. Postát+csokit állok ofcourse ^^

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#82027) Kendek válasza haxiboy (#82026) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A legjobb az lenne ha személyesen tudnád átvenni, de látom, hogy te sem éppen a legjobb helyen laksz hozzá. A posta az elég rizikós. Én is egyszer adtam el eddig bontatlan lemezes játékot, amit a posta ugyanúgy szépen összetört. :W

<-ƘƘ->

(#82028) A`rpi válasza haxiboy (#82026) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem van benne hely. Nekem ebben volt.

(#82029) aizen92 válasza Bingoo (#82022) üzenetére


aizen92
addikt

Én be tudtam, csak engedélyezni kell ezt a funkciót a restmode settingsből, hogy neten keresztül ébreszthető legyen a gép.
Nálam működött tökéletesen

Irodából pcről és macről is tudtam játszani így.

Probléma mentesen fut ( hozzá kell tenni hogy otthon 20mbit feltöltés van irodában meg 200mbit le és fel. Azért kell a jó netkapcsolat )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#82030) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Azért az új Mafia 3 trailer kegyetlenül odaszab. Látvány pipa, sztori pipa, ha az irányítás rendben lesz és kellő mennyiségű tartalom is lesz a látvány mögött akkor év játéka gyanús.

(#82031) andro93 válasza marilllyo (#82011) üzenetére


andro93
aktív tag

Egyik sem valami félelmetes. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok valami nagy horroros. Azért az a gyomorgörcs komoly túlzás. Háromszor játszottam végig, teljesen nyugodtan. Az eleje felé ha észrevesz úgyis meghalsz, később meg lángszóróval elkergeted. Meg amúgy is végig tudod merre van az Alien. Ennek ellenére mindkét játék megvan, és mindkettő baromi hangulatos. :K

[ Szerkesztve ]

(#82032) DM-Fan válasza andro93 (#82031) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Az eleje felé ha észrevesz úgyis meghalsz, később meg lángszóróval elkergeted."

Toltad Te már ezt a játékot normal-nál nehezebb fokozaton? :N Na, ott konkrétan olyan kevés nafta van csak a lángszóróhoz, amivel egyszer-kétszer még ugyan elkergeted, utána meg annyi. Plusz a nehezebb fokozatokon, ha elkergeted, kb. 10 másodpercen belül ott van újra, épp ezért baromi gyorsan helyet kell változtatni, ha egyszer megkergetted, ráadásul utána jódarabig nem száll le rólad, állandóan loholni fog utánad.
Egyébként meg pont az első fele tud elég szenvedős lenni a játéknak, épp a lángszóró hiánya miatt és ez sokaknak el is veszi a kedvét, annyiszor meghalnak. És igen, kisebb szívrohammal azért felér, ha nagy hirtelen rádcsap a lény egy plafonszellőzőből. Nyilván nagyban hozzáad a parafaktorhoz, ha jó nagy kijelzőn játszod, sötétben, egyedül, jól beállított és megtekert hangrendszerrel. Én így nyomtam végig vagy háromszor-négyszer a játékot, de még ma is össze tudok rezzenni rajta.

"Meg amúgy is végig tudod merre van az Alien."

Hát ez az: durvább fokozaton mindig a nyakadon.

Szerintem is az egyik legjobb sci-fi horror játék és úgy önmagában is zseniális játék. Műfajában ennél nagyobb parafaktor szerintem csak a Dead Space-ekben van.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#82033) Bingoo válasza aizen92 (#82029) üzenetére


Bingoo
tag

Köszi, azt hiszem holnap ki is próbálom majd. Ha éppen nincsen sok meló éjszakai műszakban, akkor egy kis game belefér :D Szerencsére itthon és melóhelyen is jó net van.

(#82034) boost válasza Bingoo (#82033) üzenetére


boost
addikt

nyugtass meg, hogy nem atomerőműben és vagy vasúttársaságnál dolgozol. :DD :DD

(#82035) Def26 válasza boost (#82034) üzenetére


Def26
félisten

Lol. :D

Amúgy elég merész leírni, hogy valaki melóhelyen játszik. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#82036) Bingoo válasza boost (#82034) üzenetére


Bingoo
tag

:D Nem.. mentőzök. Ha éppen nincsen beteg és véletlen beenged az irányítás az állomásra, akkor senki sem szól bele h mit csinálunk :D Egészen addig, amíg csörög a telefon.. Hozzá teszem, hogy nagyon ritkán érünk rá ilyen dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#82037) kevepapa válasza kevepapa (#82020) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Mission 10 pipa. Valószínűleg én vagyok a láma, de még novice fokozaton is többször meghaltam mire felvettem a légzsilipben azt a rohadt szkafandert. Számomra nehezebb volt mint a medbay (mission 5) mediumon. Maxiriszpekt azoknak akik ezt a küldit nightmare fokozaton csinálták végig. Mára elég is ennyi, ideje lenyugodni, hogy ne a xenoval álmodjak... :)

[ Szerkesztve ]

(#82038) koncsik válasza Bingoo (#82036) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Véletlen :C De ez nem OMSZ?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#82039) manu75


manu75
aktív tag

Az utóbbi időben annyi sok jót írtatok az Alien Isolation játékról, hogy mindig lesem mikor lesz újra leárazva. Most angol store-on 12 font a sima 16 font a collection kiadás. A collection mivel ad többet a sima kiadásnál? Olvastam egy tesztet ezekről a "dlc"-ékről de ott nagyon lehúzták, hogy nem jól sikerültek. Aki ismeri megírná a véleményét, hátha mást is érdekelné.

(#82040) marilllyo válasza kevepapa (#82037) üzenetére


marilllyo
veterán

A medbay-t konkrétan (kis szerencsével) le lehet rohanni. A kártya keresgetés ~30 mp. :D

Manu75: 4.000 körül volt legutóbb store-on.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82041) flegga92 válasza haxiboy (#82026) üzenetére


flegga92
senior tag

Keress itt aprón PS+ ra vagy feltöltőre. Van aki személyesen/postán tokkal adja de üzenetben is küldi csak a kódot. Neki biztos van pár felesleges, szerintem tudsz vele üzletelni.

(#82042) Bingoo válasza koncsik (#82038) üzenetére


Bingoo
tag

De-de... :)

(#82043) marilllyo


marilllyo
veterán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82044) DM-Fan válasza manu75 (#82039) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem tudom, hogy az általad említett collector's mit takar, de múlt hónapban volt akciós a magyar store-on a bundle, ami valami 4.500 Ft-ba került és az konkrétan az alapjáték mellett tartamazta az összes DLC-t (a Crew Expendable-t, ami a Nostromo Edition része volt, a Last Survivor-t, ami a Ripley Edition része volt az előzővel együtt, valamint legalább 5 további survival DLC-t: Trauma, Corporate Lockdown, stb.). Nem tudom, hol olvastad, hogy nem jók a DLC-k, az első kettő (Crew Expandable és Last Survivor) konkrétan a filmbéli, Nostromo-n játszódó eseményeket dolgozza fel és meg merem kockáztatni, hogy még jobbak is, mint maga az alapjáték. A fennmaradó survivor mode-ot kiegészítő DLC-kben pedig időre kell teljesíteni 3 task-ot, nagyon intenzív lényjelenlét mellett. Nézz róluk videókat Youtube-on! Szerintem nagyon megéri a DLC-kkel kitömött bundle-t venni, pláne, hogy már nem is fog további DLC érkezni. Az árkülönbség nem nagy, magyar store-on is valami 3.000 Ft volt az alapjáték és 4.500 a bundle a 7 DLC-vel az akcióban.

Get Moded!

(#82045) Djuree válasza DM-Fan (#82044) üzenetére


Djuree
félisten

"időre kell teljesíteni 3 task-ot"
na éppen ezért bele se néztem a dlc-kbe. időre...utálom ami időre megy, nem kapkodni akarok hanem kényelmesen játszani, ha azt akarom h hajtsanak akkor arra ott a zasszony...
az alien ellen meg aztán pont jó kapkodni...inkább csináltak volna pár rendes mapot ami nem azért kihívás mert időre megy hanem mert sokat kell agyalni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82046) marilllyo válasza Djuree (#82045) üzenetére


marilllyo
veterán

Izgalom -60%.

:DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#82047) manu75 válasza DM-Fan (#82044) üzenetére


manu75
aktív tag

Angol store-on a collectionban azok a dlc-k vannak amiket felsoroltál. A pcguru-n olvastam a tesztet ahol az író eléggé lehúzta a kiegészítőket, ezért is kérdeztem meg itt a Ti véleményeteket.

(#82048) Tegla80 válasza Def26 (#82035) üzenetére


Tegla80
addikt

Benzinkúton. ;) volt ,h egy melonap kijatszottam a vitas batman-t,szval akad idom ra.
Most is melozok,csak ma nincs itt a vita,igy tobbet forumozok. :D (aremeles utan amugy sem lesz ma itt tolongas....)

Sony® & PlayStation®

(#82049) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Game-nél nem szokták hamarabb feladni a csomagot, hogy ideérjen a megjelenés napjára? Ez a 3-6 nap mennyire valós?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#82050) marilllyo válasza manu75 (#82047) üzenetére


marilllyo
veterán

Pc-n megvan a Season pass is...de engem a DLC-k nem fogtak meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.