Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Nálunk 1000 lett az a 950. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Mikor szoknak le végre a gyártók a kamu kamerákról? Péklapát méretű kamerasziget, fél évtizede cikinek számító 2 megapixeles makró, negyedik kamerának álcázott vaku...

Annyira sajnálom a OnePlus-t, hogy milyen bazári vacakká változtatta az anyacég.

(#3) viragdani01 válasza joey04 (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nem volt még éles a webshop, amikor élesítettem, most kiegészítettem a cikket a magyar árakkal. Köszönöm, hogy jelezted! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#4) leslien válasza joey04 (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

itt megkapod lassan a feléért és innen is..... :DDD semmivel sem külömb és itt van 4 nap alatt..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) surgery válasza leslien (#4) üzenetére


surgery
senior tag

Egyrészt nincs itt négy nap alatt másrészt ha garanciális gondod van kb nincs garancia.

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Elcsábultam, remélem méltó utódja lesz az OP7 Pro-nak, sikerült hozzá elcsípni az ajándék fejhallgatót.

Megyen!

(#7) surgery válasza CptAdamica (#6) üzenetére


surgery
senior tag

Én is nézegetem. :O Egy dolog miatt vacilállok a hajlított kijelző :W mindig elő jön a fólia probléma.

[ Szerkesztve ]

(#8) bollokcs80 válasza joey04 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem korábbi OP tulajként ma jött kuponrőlük , 50€ kedvezménnyel.

B.Cs.

(#9) CptAdamica válasza surgery (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

OP7 Pro is hajlított, én szeretem, anno még rendeltem rá egy Nillkin üvegfóliát, feltettem, azóta sincs semmi baja.

Megyen!

(#10) csako válasza CptAdamica (#6) üzenetére


csako
veterán

Én is előrendeltem 7 Pro helyére :D 16/512-es zöldet, walnut tokkal, vezetéknélküli töltővel és szintén zöld, ajándék buds pro 2-vel. Kuponos csökkentést igénybe véve kijött 1042 euróra :) Csak az a szomorú, hogy a messzi február 15-öt írja érkezésnek :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11) joey04 válasza leslien (#4) üzenetére


joey04
titán

Persze, egyértelmű.

De vicc, hogy minden alkalommal megjönnek az eur árak és ha magyar régión vagy, akkor állandóan drágább. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) seven7 válasza surgery (#5) üzenetére


seven7
aktív tag

Sajnos ez az OP-nál amúgy is problémás, szóval nem nagy a különbség. A telefon jó, az itthoni ár nagyon felé lett lőve, de kínából rendben van (és még B20 is van).

[ Szerkesztve ]

(#13) surgery válasza seven7 (#12) üzenetére


surgery
senior tag

Egyáltalán nem problémás én már javítattam semmi probléma nem volt vitte hozta a futár. Ennek ellenére a többi új telefonhoz képest teljesen normális ára van ha a gyártótól rendeled.

(#14) seven7 válasza surgery (#13) üzenetére


seven7
aktív tag

Azért erről a reddit népe mást gondol, általánosságban elég sok rossz véleményt olvastam, de örülök, hogy Neked rendben ment. :)

Be volt harangozva a trade in any phone for 100 EUR, nálunk az sincs, csak magasabb ár?

[ Szerkesztve ]

(#15) CptAdamica válasza csako (#10) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én tegnap nagyon lemaradtam a kuponról, pedig próbáltam nagyon résen lenni, a régi fiókomat meg már elveszett sajna. A február 15 meg még mindig távol van, masszív 3 hét... :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16) surgery válasza seven7 (#14) üzenetére


surgery
senior tag

Tavaly az Oneplus 11 nél volt trade in igen jól jött volna a 100 euro mínusz. Vannak fent már tesztek én azért akuban többet vártam csak 5400 aksi van benne.

[ Szerkesztve ]

(#17) ghiottone válasza surgery (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

giztopon 2 év garit írnak. Nem 4 nap valóban, hanem 12 a szállítás. Most van érkezőben egy 11-es innen, majd később okosabb leszek, ha lesz garis problem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) KismAji


KismAji
tag

Sziasztok, lehet tudni, hogy hány év a SW support a 12-es szériára?

(#19) ghiottone válasza KismAji (#18) üzenetére


ghiottone
nagyúr

4 főverzió és 5 év biztonsági. Nem láttam, hogy ennél többet írtak volna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#20) surgery válasza ghiottone (#17) üzenetére


surgery
senior tag

Inkább ne legyen :DD De köszönöm az infót.

(#21) KismAji válasza ghiottone (#19) üzenetére


KismAji
tag

Köszi, ez is bőven elég - mondom ezt úgy, hogy a OP 7 pro bőven megszolgálta az idejét

(#22) stuka20 válasza surgery (#16) üzenetére


stuka20
aktív tag

Hogy működik ez a trade in opció?
Giztop-ról, vagy tradingről rendelt már valaki?
Nfc működik?

[ Szerkesztve ]

(#23) surgery válasza stuka20 (#22) üzenetére


surgery
senior tag

Sajnos itt nálunk sehogy :N

(#24) csako válasza seven7 (#14) üzenetére


csako
veterán

A trade-in dolog csak USA és Kanada [link]. Errefelé az ajándék Bang & Olufsen fejhallgató és a 50%-os árú Wireless Charger jutott.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25) stuka20 válasza surgery (#23) üzenetére


stuka20
aktív tag

Hát az szuper..
Nekem a kinai verzió lenne jó, csak nem tudom lesznek e vele problémák, pl nfc.
Garanciától nem tartok, mert eddig egy oneplus telóval sem volt gondom. (7t geekbuyingról, 9 pro amazonról)

(#26) seven7 válasza stuka20 (#25) üzenetére


seven7
aktív tag

Tudtommal nincs gond az NFC-vel, se semmi más szolgáltatással (pl Android Auto), ha OxygenOS-sel rendeled. Egyedül az esim nem működik, ha valakit az érdekel.

Giztopon olcsóbbra jön ki ahogy nézem most.

[ Szerkesztve ]

(#27) surgery válasza stuka20 (#22) üzenetére


surgery
senior tag

Trandingshenzen ről rendeletem kétszer is nagyon jók voltak a tapasztalatok. Nfc az passz.

(#28) stuka20 válasza seven7 (#26) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszi az infókat, nfc fontos lenne.
Surgery: köszi neked is

Tradingen olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#29) seven7 válasza stuka20 (#28) üzenetére


seven7
aktív tag

Válaszd ki a global romot, utána készleten se lesz.

(#30) Greentea válasza Stauffenberg (#2) üzenetére


Greentea
senior tag

+1, nagyon bóvli hatást kelt a negyedik optikának álcázott vaku.

2x2 néha 5

(#31) ati3738


ati3738
aktív tag

A TD-n jelenleg nincs Global. Én vettem tőlük kínai verziót. Nagyon kompakt, szép kijelző de melegszik mint az atom, töltéskor pedig már kellemetlen. Semmivel nem gyorsabb mint az Oppom (Find X 6Pro) a zoom, és az éjszakai is csak jelenthet, szóval látszik a BBK-nál ki a király.
Ja, és a saját alkalmazása a Oneplus Health nem megy rajta :(

[ Szerkesztve ]

Forever Young

(#32) surgery válasza ati3738 (#31) üzenetére


surgery
senior tag

Üzemidőben mit hoz ha használtad?

(#33) stuka20 válasza seven7 (#29) üzenetére


stuka20
aktív tag

Látom... szomorú ..

(#34) joey04 válasza ati3738 (#31) üzenetére


joey04
titán

Most valóban kifogytak, de kb 2 órája még volt. Zöld tuti.

Find x6p meg x7 ultra jobb persze. De mondjuk ez 660 az x7 ultra meg 920 eur szóval legyen is jobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) csako


csako
veterán

Egyébként a telefon Dual Active, ezt a közvetítés közben láttam és a kommentelők is furcsállották, hogy nincs kiemelve. Ez a ritka funkció ugye annyit jelent, hogy telefonálás közben ugyanúgy megy a másik sim kártya, nem lép le a hálózatról.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#36) worxland válasza joey04 (#11) üzenetére


worxland
addikt

Köszönd a kormánynak. A nettó ár ugyanannyi, az 50 euró az az ÁFA miatt van (19% vs 27%). A OnePlus ugyanannyit (igazából kevesebbet!) zsebel be a teló után, a különbözetet az állam nyeli be.
949/1,19*1,27~1013

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#37) joey04 válasza worxland (#36) üzenetére


joey04
titán

De nem velük van az hogy nem fizetnek semmi adót? Volt valami botrányuk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) ati3738 válasza surgery (#32) üzenetére


ati3738
aktív tag

Azt nem tudom mert nem volt ideje "megmelegedni" nálam, továbbadtam. :K

Forever Young

(#39) surgery válasza ati3738 (#38) üzenetére


surgery
senior tag

Elég gyorsan :O azért kíváncsi lettem volna. :DD

(#40) seven7


seven7
aktív tag

Giztopról én be is rendeltem €680.62 lett a vége a fekete 12/256-os verziónak, üveg fóliával, szállítással, OxygenOS-el, ez így szerintem rendben van. :)
Gondolkodtam a zöldön, de mivel úgyis tokban lesz, így nem lett volna értelme a felárnak.

Ha valaki szintúgy rendelne, én ezt a kupont találtam (2%): GTD23

[ Szerkesztve ]

(#41) ati3738 válasza seven7 (#40) üzenetére


ati3738
aktív tag

Arról az oldalról még nem rendeltem, megbízható? A vámmentességre nem meggyőző az írásuk.

Forever Young

(#42) seven7 válasza ati3738 (#41) üzenetére


seven7
aktív tag

Paypallal fizettem úgyhogy nem aggódok, kiderül 1-2 hét múlva.

(#43) ghiottone válasza ati3738 (#41) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arra én is kíváncsi vagyok. Ajánlották nekem és az első rendelésem onnan. Egy 150 dollár értékű bevallást és kifizetést csináltak egy OP11 Lite készülékre az IOSS rendszerben - erről el is küldték a "papírokat". 01.13.-án rendeltem a 11-est. 01.19-én volt fedex nyomkövetési szám. 01.20.-án felvették HongKongban, 21.-én Kantoni reptér, 22.-én Franciaország és itt van most vámeljárás alatt.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) ati3738 válasza ghiottone (#43) üzenetére


ati3738
aktív tag

Én ezt olvastam az oldalukon.
Európa egyes távoli területeire (beleértve a szigetet is) nem lehet Expressz (EU-elsőbbségi szállítás) szállítani, csak a DHL/FedEx szállít, így a vámokat nem lehet elkerülni.

Forever Young

(#45) ati3738 válasza ghiottone (#43) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ha Franciaországból jön ide akkor elvileg vámmetes.

Forever Young

(#46) milkabrams válasza ghiottone (#43) üzenetére


milkabrams
őstag

Vámeljárás szerinted hány nap?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#47) seven7 válasza ati3738 (#44) üzenetére


seven7
aktív tag

(a) In most cases, we pay customs duties and VAT fees for buyers through the EU's IOSS system, buyers needn't pay customs duties and VAT fees.
(b) In rare cases, customs will randomly check some packages. If the items in the package are of high value, such as smartphones, customs will not accept the value of the price we declare, but will charge the buyer duties according to the value they assess.

Remélhetőleg nem esek bele a rare case-be :)

(#48) Terentius


Terentius
őstag

Jó lenne tudni hogy van benne nfc. Illetve hogy ez frissül automatikusan ugyanúgy? Mármint a giztopról vagy tradingshenzenről rendeltben. Utoljára 2015-ben rendeltem a gisztopról egy redmi note 2-t. Az megjött szerintem simán áfa nélkül.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#49) Timer


Timer
veterán

Hmm, ezer euró. Az én értékrendem szerint ez sok. 12R viszont egész korrekt, gyakorlatilag egy pimpelt 11, de minden benne van, ami kell (nekem): sebesség, jó kijelző, gyors töltés. Érik a csere a 7 Próról, csak még egy kicsit nézegetnem kell (mert rohadtul nem tetszik, de ez van).

[ Szerkesztve ]

(#50) ati3738 válasza seven7 (#47) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ok, olvastam. Én melletted vagyok :DD

Forever Young

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.