Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#20001) ForRedGlory válasza Def26 (#19999) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jol van, akkor ezt kiprobalom :)) Mar csak a 3D blue-rayt kellene belehegesztenie a Sonynak es micsoda orom lenne itt.

(#20002) Dexar007 válasza Madwe (#20000) üzenetére


Dexar007
veterán

Az enyem magatol "bekopott" a sok fifazastol. :)

Give me your cum,bull!

(#20003) Bagan válasza Madwe (#20000) üzenetére


Bagan
aktív tag

Nem a gomb mechanikajaval van a gond, hanem magaval a gombal. Ha fogpiszkaloval lenyomom, akkor is rossz. Nem erzekel, vagy beragad ( granatot nem dobja el )

Ha beviszem sony boltba cserelik egybol, vagy el kell kuldozgetnem?

[ Szerkesztve ]

(#20004) phgergo válasza Bagan (#20003) üzenetére


phgergo
aktív tag

Egyből semmit se cserélnek :(

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#20005) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#19996) üzenetére

Nem alkudoztam :DDD csak mondtam neki hogy mennyi a reális ár érte, felőlem adhatja 300K-ért is, engem nem érdekel. Én már megvettem, boltba, újonnan, olcsóbban ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20006) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#20005) üzenetére


Tegla80
addikt

Tudom,h van géped.(gépetek) ;)
Az "alkudozást" a reális árra értettem,az eladóval ,mert az a kezdő 180e,az kb 27e el volt több,mint az egész új ára. :Y
Ami "üzlet a javából",h finoman mondjam. :DDD
Nemtom emberünk mégis mit gondol,vagy mit szed orvosi javaslatra,de valami nem kerek vele az tuti. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#20007) malphitee


malphitee
senior tag

Megis hogy a viharban tud lejátszani a ps4 bluray filmeket ha nincs benne gyárilag lejátszó program? Meg egy zenét sem lehet vele hallgatni ha Usb pendrivel.. Es hogy a háttérben fusson a zene miközben játszol . Ez elég karcsú ... Ps3 legalább tudta lejátszani a filmeket zenéket gyárilag .

(#20008) boost válasza malphitee (#20007) üzenetére


boost
addikt

Miért ne tudná lejátszani? Betszed a lemezt, és lejátssza.

gyengébbeknek bemutató itt:

[link]

(#20009) haddent válasza malphitee (#20007) üzenetére


haddent
addikt

Akkor irány vissza ps3 vagy xbox ;]

(#20010) ForRedGlory válasza boost (#20008) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt akartam mondani. Beteszed es 1 kattintassal indithato. Pont tegnap avattam fel. Most latott eloszor lemezt. MediaMarktban eszrevettem, hogy a Largo Winchet velhetoen elaraztak es lecsaptam ra 990 Ft-ert :D

(#20011) boost válasza ForRedGlory (#20010) üzenetére


boost
addikt

Én még próbáltam ki filmnézésre. A teszthez 9 lemezes Star Wars gyüjteményt néztem ki. A spanyol kiadás (ami ugyanaz,mint a magyar, csak a keménydoboozn nem magyarul van a felirat) már elérhető 70-80€ környékén, ami fele az itteni forgalmazási árnak, csak macerás ide berendelni. :D De lehet, hogy egy Queen koncert lesz belőle. :)

(#20012) Madwe válasza malphitee (#20007) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már majdnem 1 éve! tudni lehet hogy ezeket nem tudja (bd dvd-ket lejátsza amúgy), egy késöbbi patch majd orvosolja, addig kár ezen borzolni az idegeket, mert már ki lett tárgyalva/akinek fontos, kell neki és ezért vette meg az miért nem járt utána :D

[ Szerkesztve ]

(#20013) Bagan válasza ForRedGlory (#20010) üzenetére


Bagan
aktív tag

annyiert megvettem volna az osszeset ami a polcon van:D

(#20014) ForRedGlory válasza Bagan (#20013) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak ez az 1 db volt :D Néztem, hogy esetleg másik filmnél is látok-e ilyen árcédulát, de sajnos nem. így most én jártam jól a hülye azért nem vagyok boltban :))

(#20015) malphitee válasza Madwe (#20012) üzenetére


malphitee
senior tag

Hat nem tudom miert ilyen gyökerek a sony nal hogy alapból nem úgy jött ki hogy beteszel egy másolt DVD amin zenék vannak vagy filmet es lejátsza azonnal, egy fasza beépített lejátszó programmal , ami ha kell fut a háttérben is jatek mellett, (zene), vagy USB pendrive rol is olvasná a zenéket . Úgy tesz a sony mintha ez korszakalkotó megoldás lenne, hogy éveket kell várni ilyen alap dolgokra..

[ Szerkesztve ]

(#20016) Madwe válasza malphitee (#20015) üzenetére


Madwe
nagyúr

Verseny van, mind ms mind sony elöbb hozta ki a gépet mint kéne, ms talán kicsit jobban elsiette mint sony. mindenesetre amint a hw fixen gyártható tömegesen és alapjai megvannak az swnek kiadták, sw finomhangolás ráér késöbb... S sok a tennivaló még sw fronton, sony jelenleg a játékhoz és ahoz kapcsolódó szolgáltatásokat helyezte előtérbe - konzol esetén nagyon helyesen. Vagy adták volna ki idén év végén nagyjából végleges, minden alap funkciót tartalmazó állapotban (bár szvsz egy konzol csak játékot futtasson, minden másra van jobb célhardver)??? Ha így gondolod semmi nem tart vissza hogy várj addig, ellenben akinek játékra kell és a többi annyira nem érdekli használhatja... Ugyanis minden ehez kapcsolódó infot már a megjeleneése elött tudni lehetett, azaz könnyen el lehet dönteni kell e már most az embernek vagy kivár.

"Úgy tesz a sony mintha ez korszakalkotó megoldás lenne, hogy éveket kell várni ilyen alap dolgokra.." Pont e miatt lehet hátrébb sorolni, már a fogkeféd is megoldja ezeket a funkciókat, uh. minek sietni vele :D

[ Szerkesztve ]

(#20017) lukirobi válasza malphitee (#20015) üzenetére


lukirobi
tag

Remélem, nem is lesz soha olyan funkciója a ps4-nek, hogy bármilyen másolt dolgot is valaha vigyen :)
Minden másra ott a pc :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#20018) boost válasza malphitee (#20015) üzenetére


boost
addikt

Másik dolog, hogy van a Sonynak egy Music és Video Unlimited nevű szolgáltatása, ahol filmeket, és zenéket lehet megvásárolni, bérelni. Egyértelmű, hogy egy videójátékkonzolnál nem az lesz az elsődleges pioritás, hogy tökönrugják magukat. Sokkal egyszerűbb beépíteni a streaming megoldást, és ha majd teljesen kész a konzol, elképzelhető, hogy lesz letöltött mp3 lejátszás, vagy letöltött film lejátszás. Persze akkor majd megy a sírás, hogy ezt meg ezt a kodeket miért nem támogatja, stb. :D

(#20019) Madwe válasza boost (#20018) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már bejelentették hogy jön majd. Egyszerűen ők sem gondolták hogy ilyen baromságokra akarják az emberek használni (mp3, video, dlna) mikor van rá millió meg egy olcsó és ux szempontjából sokkal jobb megoldás kb minden háztartásban...

(#20020) boost válasza Madwe (#20019) üzenetére


boost
addikt

Erről nekem mindig az iPhone, és az MMS állítólagos hiánya jut eszembe. :D

[ Szerkesztve ]

(#20021) Madwe válasza boost (#20020) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meg amikor a mac-ekből kihagyták a floppyt, most a dvd fejeket (bár ezek inkáb új funkciókkal lettek kiváltva s amiatt lettek feleslegesek), az ipadből azt hogy usb-s eszközöket köss rá, memóriakártyát rakj bele s lehetne még sorolni :) De az internet mindig azoktól hangos akik elégedetlenek s mindent akarnak (pedig minél kevesebb funkció tud csak megvalósulni egy jobb, koherensebb környezetben, éljenek a célhardverek - amik kommunikálnak egymással), ha ők határoznák meg mi kéne most a ps4ben is lenne floppylemez, memóriakártya olvasó, nyomtató és scanner, fax, mikro, hűtő, mosógép, vízforraló, fogkefe, beépített 10 colos touchscreen, 100 megapixeles kamera s még telefonálni is lehetne vele, sőt közlekedni is :)

[ Szerkesztve ]

(#20022) gianni85 válasza Madwe (#20019) üzenetére


gianni85
veterán

pedig még a szlogenben is benne volt, hogy this is 4 the players... azok meg csak játszani akarnak, ergo ha mp3at akarsz lejátszani, akkor ez nem a te géped :D

(#20023) jófiú90 válasza Madwe (#20019) üzenetére


jófiú90
tag

Játék közben min játszak le zenét? Ezért külön nyomjam be a laptopot, telefont? A mozi jó lenne, de abból jön ki a játék hang.

"Egyszerűen ők sem gondolták hogy ilyen baromságokra"

Pár innovatív dolgot kitaláltak a zenével kapcsolatban, de ők nem gondolták ezt...vicces vagy megen XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20024) gyuribácsi88

Hát nem tudom, mikor már a wc papír tartó is lejátssza az mp3 fájlokat, a legutolsó csöves tv meg az mkv-t, akkor valahogy nem látom értelmét hogy ezt egy JÁTÉKKONZOL is tudja.

Meg úgy el tudom képzelni hogy valaki csak azért kapcsolja be a ps-t hogy zenét hallgasson rajta :DDD

Szerk: Madwe, pls ne állj le vitatkozni a tudod kivel :R

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20025) gianni85 válasza jófiú90 (#20023) üzenetére


gianni85
veterán

játék közben hallgasd a játékot, vagy igen, kapcsold be a laptopot, telefont vagy a másik n-edik eszközt. Ha meg nem tetszik akkor tessék továbbfáradni.

[ Szerkesztve ]

(#20026) jófiú90 válasza gianni85 (#20025) üzenetére


jófiú90
tag

Ha meg nem tetszik akkor tessék továbbfáradni.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20027) jófiú90


jófiú90
tag

"Meg úgy el tudom képzelni hogy valaki csak azért kapcsolja be a ps-t hogy zenét hallgasson rajta :DDD"

Ilyet senki nem írt :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20028) gyuribácsi88

Akit érdekel annak mondom, van egy eladó ps4 az aprón, a hirdető teljesen "korrekt" áron árulja a gépet és nem utolsó sorban kedves szavaival hívja fel magára a figyelmet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20029) hommeros válasza falijja (#19988) üzenetére


hommeros
őstag

Június, de azt írták ESO fanok, hogy még nincs EU szerver, szóval lehet, hogy felesleges lesz megvenni. Rendesen küzdenek a latencyval.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20030) hommeros válasza gyuribácsi88 (#20028) üzenetére


hommeros
őstag

Privátot nem szabad megosztani a fórumban. Van egy két túlbuzgó moderátor, nehogy rád ugorjon. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20031) bulikavagyok válasza hommeros (#20030) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem privát volt. :N Te is láthatod, ha ránézel a hirdetésre..
gianni85: Épphogy :D

[ Szerkesztve ]

(#20032) gianni85 válasza hommeros (#20030) üzenetére


gianni85
veterán

bulika megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#20033) k4rL^


k4rL^
senior tag

Akinek van Gold Wireless fejhallgató megtudja mondani, hogy honnan tudom, mikor van aktiválva a VSS?

(#20034) Gergosz2 válasza gyuribácsi88 (#20028) üzenetére


Gergosz2
veterán

Te sem voltál éppen eszes hiszen ez már egy milliószor lefutott kör a PH!-n hogy mindenki annyiért hirdeti a portékáját amennyiért jónak látja. Ha nem tetszik nem veszed meg .

Gondolom nem mész a Tescoba és dobod be féltéglával a kirakatot mert drágább a sajt mint az ALDI-ban.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20035) Madwe válasza k4rL^ (#20033) üzenetére


Madwe
nagyúr

A püttyögésből is rá lehet jönni, de a ps4 esetében a képernyő jobb felső sarkában az ikon is mutatja (hangerő, mikrofon és töltöttség mellett)

(#20036) k4rL^ válasza Madwe (#20035) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszi, Infamousben már rájöttem, hogy be volt kapcsolva, ott elég jó lett.

(#20037) Madwe válasza k4rL^ (#20036) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazság szerint én csak ott használom mert ott iszonyat jól szól, de máshol nem tetszik úgy a hangképe... ISS-hez leszedted a headset appal a hozzá illő beállításokat?

(#20038) k4rL^ válasza Madwe (#20037) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, de mire rájöttem, hogy usb-n rákell dugni, hogy feltöltse rá. :DDD

ISS-ben tényleg nagyon jól szól, de remélem nem csak sony exkluzívoknál fogják alkalmazni ez a térhangzást.

(#20039) gyuribácsi88 válasza Gergosz2 (#20034) üzenetére

-

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20040) jófiú90 válasza Gergosz2 (#20034) üzenetére


jófiú90
tag

Elnézte a gyerek :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20041) Madwe


Madwe
nagyúr

Bound by Flame launch trailer 4 nappal a megjelenés elött.

(#20042) hommeros


hommeros
őstag

Mit szóltok az új PS4 Plus játékhoz? :DDD

bulikavagyok jaaaa. Szalonképes a csóka.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20043) jófiú90 válasza hommeros (#20042) üzenetére


jófiú90
tag

Ezert vettem nekszt dzsent...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20044) GeneraL_XTX válasza hommeros (#20042) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"Mit szóltok az új PS4 Plus játékhoz?"

Miért mi az?

(#20045) vg válasza hommeros (#20042) üzenetére


vg
addikt

Nekem nagyon tetszik. Az elején még majdnem bedőltem az itt lévő "ez szar" hozzászólásoknak, de szerencsére kipróbáltam. Félig platform, félig kaland, beszélgetős, elég hülye poénokkal. A zene nagyon jó, és elég jó kis grafikai megoldások vannak benne. Mindenképpen érdemes végigtolni, viszont kellő angol tudás kell hozzá, hogy megértsd a hülye poénokat(a gondolatok például csak írva vannak).

(#20046) hommeros válasza GeneraL_XTX (#20044) üzenetére


hommeros
őstag

Stick It - to the man!
Ilyen raganyós rózsaszín kézzel lehet csapkodni benne. :DDD

Vg: Egy Pinball-nak jobban örülnék.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20047) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Aki a konzolvilagtol rendelt px4-et kapott mar róla valami infót? Írtam nekik,persze semmi válasz ,gondolom báxak ide adni 18k ért. De akkor perre megyek.

(#20048) ForRedGlory válasza hommeros (#20046) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó az. 80-83% Metascore-on.

(#20049) barcabome


barcabome
aktív tag

US Storeban én nem látom a májusi ingyen game-t, én vagyok a béna, vagy még nincs is fent? :F

(#20050) Def26 válasza sittes79 (#20047) üzenetére


Def26
félisten

Mondtam, hogy ez lesz. :D

Mi az hogy perre mész?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.