Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#74001) sovinho válasza dunc (#74000) üzenetére


sovinho
tag

Egyébként igen, kell hozzá némi türelem. Plusz meg kell találni a neked fekvő harcmodort. Nekem is voltak gondjaim, főleg az elején elég hamar leaprítottak. Aztán a varázslatok közül elkezdtem használni a pajzsot, szerintem ez messze a legjobb segítő közülük, így már egész simán ment. Érdemes tolni bele még egy kis energiát, én még negatív véleményt nem nagyon láttam erről a játékról.

Hakuna Matata

(#74002) sting2


sting2
addikt

Talán valami új a Gémerfejesek fostengerében :
A CES 2016 kiállításon nagyon szerették...

Tritton Katana!

[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#74003) Sefter válasza sovinho (#73998) üzenetére


Sefter
veterán

Műfajra értettem a rohanóst, nem játékstílusra.
Gyorsabban kap az ember sikerélményt..

Szerk: ezzel nem kritizáltam, csak megállapítottam :)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#74004) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#74005) james001 válasza Sefter (#73997) üzenetére


james001
veterán

Szeretem én a szintfejlődős játékokat is,de ami már ennyire komplex mint ez azt már inkább hanyagolom. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74006) szasanyi válasza james001 (#74005) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem ez a jobb, és viszonylag egyszerűbb fejlődési rendszer. Ráadásul magyar így könnyen érthető bárki számára, ami szvsz plusz pont (a grafikai megvalósítás mellett). Mint mondtam nem vagyunk egyformák és nem is kell annak lennünk de azt hidd el, hogy a játéknak kiosztott díjak nem a szerencse műve hanem valóban a játék érdeme. :K

(#74007) Sefter válasza sting2 (#74002) üzenetére


Sefter
veterán

Elég bazári külseje van 200 euróért..
Már nemigen hiszek ezeknek az ál sokpontegyeknek sem... Szerintem ennyiért sokkal komolyabb sztereó fejesek vannak.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#74008) sting2 válasza Sefter (#74007) üzenetére


sting2
addikt

Tritton védjegy. :K

Hát, igen a hangminőség az egy összetett kérdés ezeknél a fejeseknél az árukat nézve.
Én, azért üdvözlöm inkább ezt a terméket, mert az ilyen és ehhez hasonló újításokat - pláne ha vevőkre talál, minden esetben követi a konkurencia.
A " szebb - jobb - több" elvét követve..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#74009) Zanik válasza sting2 (#74002) üzenetére


Zanik
addikt

Ha jól értem, akkor ez HDMI jelből veszi a hangot és továbbítja a fejhallgatóba? Tehát PS4-ből kábel ki, Triton-os dobozkába be, onnan kábel tovább TV-be. Zseniális! :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74010) zzola válasza Zanik (#74009) üzenetére


zzola
félisten

+ input lag....

(#74011) Neoteric válasza zzola (#74010) üzenetére


Neoteric
addikt

Felvevőkártyák többsége is így működik és nincsen inputlag többlet.

PSN: ne0teric_sAN

(#74012) Zanik válasza zzola (#74010) üzenetére


Zanik
addikt

Kérdés mekkora. Nekem egy Yamaha AVR van a PS4 és a TV közé kötve, de sose vettem észre, hogy zavaróan késne a hang. Mondjuk legtöbbször a Cloud II-t kötöm a kontrollerre.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74013) jules99 válasza zzola (#73976) üzenetére


jules99
csendes tag

Magyar profilhoz tud valaki esetleg 14490huf-nal olcsobb eves ps plusz elofizut?
Januar vegen jar majd le, illetve karacsony elott lattam egy helyen akciosan 12500ert, de arrol lemaradtam mert elvittek elottem mindet.

(#74014) zzola válasza jules99 (#74013) üzenetére


zzola
félisten

A nagyon olcsok azok mind kulfoldi elofizetesek...

(#74015) andro93 válasza james001 (#73995) üzenetére


andro93
aktív tag

Miért, te mit szavaznál meg év játékának? Nálam még a Bloodborne, ami labdába rúghat a W3 mellett, de a története és a karakterei miatt a Witcher sokkal nagyobb hatással volt rám. :K

(#74016) dinostaRR válasza Malachi (#73987) üzenetére


dinostaRR
tag

Lehet hogy most sokan kérdőre fognak vonni, de nekem 4 hónapja áll vertical standen és semmivel nem hangosabb mint fektetve. Igaz porszűrő van/volt a ps-n kezdettől fogva, jó szellős helyen. Most hogy állítva van csak a felső részén maradt a szűrő. Ergo szerintem ez mítosz hogy hangosabb. Több tényező is közrejátszhat: porosodás? szellőzés? kinek mi a hangos? milyen anyagon van elhelyezve a ps?
Fura dolog az biztos... :) A hűtés standen keresztül is jó! Mellé rakom a kezem és érzem hogy szívja a levegőt mint állat.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#74017) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnaptól elvileg egy újabb PS2-es játék lesz játszható PS4-en.

Arc The Lad: Twilight of the Spirits

Gameplay

Emulátorral így néz ki, vajon PS4-en is ilyen lesz majd?

Live-Die-Respawn

(#74018) koncsik válasza zzola (#74010) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én ilyen Sony MDR-DS7500 hasonló hdmi-s wireless fejhallgatót használok, igaz plazma TV-vel.
Erről jut eszembe, bocsánat a láma kérdésért, de az input lag az csak LCD-k esetében játszik, ugye?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74019) zoltannagy válasza jules99 (#74013) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Az engem is érdekelne, hogy tud e valaki. Igaz, engem 3 hónapos magyar érdekelne, mert akitől vettem az nem tud most per pill. Ő 4200 Ft-ért adta.

(#74020) zzola válasza Neoteric (#74011) üzenetére


zzola
félisten

Ha a jel atmegy egy aramkoron, mar van kesleltetes-legyen szo keprol vagy hangrol....ha te nem latod, attol meg van.

(#74021) A`rpi válasza koncsik (#74018) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem. :N Mindenhol kell vele számolni, hol kisebb hol nagyobb, de pusztán működési elv alapján sem mondható az hogy pl a plazmáknak nincsen imputlagjuk, mert azoknak is van, és modellenként eltérő is lehet annak a mértéke.

Van a megjelenítés technológiából adódó lag, ezzel mindenképp számolni kell.
LCD, Plazma, Oled. stb stb.

És ehhez még hozzáadódik a megjelenítőnek
az "agya" gyorsasága vagy épp lassúsága.

Ennek megfelelően ha lassú a tévében a képfeldolgozó, az alaposan megdobja a lag mértékét.
Mert ugyan a megjelenítő ki tudná rajzolni, de ha az "agya" csúszással adja a képet a lassúság miatt, növekszik a "lag".

Ami ugye játékoknál fontos, mivel amit csinálsz a játékban azt annyival késősebb látod, mint amennyi a készülék input lagja, ami ha túl nagy már zavaró lehet. Szerintem olyan 60ms-ig nem zavaró, bár ezért lehet páran majd megköveznek. Tény ennél lehet lényegesen "gyorsabb" megjelenítőt is vásárolni.

(#74022) marilllyo válasza oriic (#74004) üzenetére


marilllyo
veterán

Biztos volt már róla szó...de ehhez kódot honnan lehet szerezni? Vagy rendeljem elő és töröljem a megrendelést? Vagy valahol lehet erre jelentkezni? Oder nyílt béta lesz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74023) oriic válasza marilllyo (#74022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, zárt béta lesz. Aki előrendeli a játékot az kap kódot majd, amit beaktiválva küldik majd letöltőkulcsokat. Akik alfában benne voltak azok automatikusan bétázhatnak majd.

Lehet még jelentkezni az oldalon is, de nem garantált a bejutás. Valamint lehet béta kódot is venni, hardveraprón is szokott fent lenni, elvileg most is van. (kérdés hogy megéri-e pár száz ft-ot fizetni egy bétáért)

Live-Die-Respawn

(#74024) A`rpi válasza oriic (#74023) üzenetére


A`rpi
addikt

Eleve nem is árulhatná magánszemély (szerintem).

(#74025) Neoteric válasza zzola (#74020) üzenetére


Neoteric
addikt

Jó, akkor úgy mondom, hogy olyan hangyakukinyi van, hogy emberi szem nem veszi észre. ;)

PSN: ne0teric_sAN

(#74026) zzola válasza Neoteric (#74025) üzenetére


zzola
félisten

ms-ban merheto. De ha azt nezed, mondjuk adsl-nel 30-60 ms a pinged jatek szerver iranyaba, + egy erositon atviszed a kepet a megjelenitoig es meg egy capture kartyat kozbeiktatszt, siman 100 felett leszel.... :((

(#74027) pomk válasza zzola (#73976) üzenetére


pomk
őstag

Hol lehet ennyiért éves PSN előfizetést venni?

(#74028) oriic válasza A`rpi (#74024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos van valahol egy eldugott EULA ahol tiltják, de szerintem ez még nem a világ vége. A gond ott kezdődne, ha valaki ilyenért 2-3 ezer ft-ot kérne. (főleg hogy kvázi ingyen is szerezhető)

Live-Die-Respawn

(#74029) Zanik


Zanik
addikt

Tegnap keresgéltem Store-on hogy elő lehet-e már rendelni a Firewatch-ot, végül a Campo Santo honlapján találtam meg a választ, hogy nem lesz belőle előrendelés, a megjelenés napján (február 9) fognak felkerülni az online store-okba a digitális verziók. Lemezes változatról meg egyáltalán nem is találtam infót, valószínűleg nem lesz.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74030) Tegla80 válasza pomk (#74027) üzenetére


Tegla80
addikt

Kanadai store ar...atvaltva kb annyi.

Sony® & PlayStation®

(#74031) RunnyJuggler válasza oriic (#74028) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Azért az a pár száz 7-800ft, ami sok, főleg, hogy simán lehet összeszedni kódot ingyen.

Ps storeból előrendelem, akkor is kapok kódot, nem?

Szerk.: Most nézem, hogy magyar store-on még elő sem lehet rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#74032) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok.Controllert Samsung telefontoltovel lehet tölteni? Vettem egy dokkolot, és Samsung töltovel szeretném tölteni.

(#74033) Tuomas válasza motown5l (#74032) üzenetére


Tuomas
addikt

Milyen dokkolót vettél, ami nem tölti? :U

Amúgy igen, tudod vele tölteni, de az usb kábellel a gépből is.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#74034) motown5l válasza Tuomas (#74033) üzenetére


motown5l
senior tag

Sima USB kábel van hozzá. Toltofej azt hiszem nem lesz hozzá. Ma rendeltem meg.

(#74035) pomk válasza Tegla80 (#74030) üzenetére


pomk
őstag

Erről van szó? Kanadai accountom van, de akkor is 49.99 $. :)

(#74036) motown5l válasza Tuomas (#74033) üzenetére


motown5l
senior tag

Igen.Azt szeretném elerni,hogy ne a géppel kelessen tölteni. Mert a macska rágja a kábelt. Ezért vettem a dokkolot hogy asztalon tudjam tölteni a két controllert. Szóval akkor lehet tölteni.Köszönöm szépen a gyors választ.

(#74037) zzola válasza pomk (#74035) üzenetére


zzola
félisten

49.99 Kanadai dollar...

[ Szerkesztve ]

(#74038) #49155328 válasza pomk (#74035) üzenetére


#49155328
törölt tag

Kanadában Usa dollár van ugye? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#74039) pomk válasza #49155328 (#74038) üzenetére


pomk
őstag

Bocs, olyan régen néztem már meg accountom, hogy összekevertem az alaszkai accountot a kanadaival. :DDD :B

(#74040) koncsik válasza A`rpi (#74021) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Adatokat nem tudok, de eddig nem vettem észre... persze a kadenciahelyességet (illetve annak hiányát) is csak azóta látom meg mióta tudok róla :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74041) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Nézegettem a használt PS4 játék hírdetéseket....van pár nevetséges ár.....
Akik itt árulnak használt játékot, nem szokták aktualizálni hogy mi mennyibe kerül jelenleg a store-on?

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#74042) koncsik válasza gubisadam (#74041) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Valószínűleg úgy gondolják, hogy amit a store-ban veszel már nem tudod eladni, a lemezeket meg igen...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74043) motown5l válasza gubisadam (#74041) üzenetére


motown5l
senior tag

Store játékokat nem tudod eladni,Miutan kijatszottad.A lemezesert viszont pénzt kapsz.És befektrthetsz belőle egy új játékra. Én is store rol vásároltam. És rajottem hogy nem éri meg

(#74044) Kendek válasza gubisadam (#74041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem nem nagyon érdekli őket, hogy a digitális változat akciós ára mennyi. Bár ha valami érdekel, akkor tehetsz egy próbát és ráírhatsz a hirdetőre, de jó eséllyel azt válaszolja (már ha válaszol egyáltalán), hogy akkor vedd meg digitálisan. És részben igaza is van, tekintve, hogy utána te is eladhatod a lemezt (gyakorlatilag ugyanannyiért).

<-ƘƘ->

(#74045) Kasza08 válasza A`rpi (#73914) üzenetére


Kasza08
őstag

Nos, olybá tűnik, hogy a kábel volt a ludas. Egy látszólag teljesen hibátlan kábel, viszont lecseréltem egy vadonat újra, és láss csodát, megjött a sebesség. A Test Connectionnál 45 Mbps, demo letöltés közben 70-80 körüli. :)

(#74046) Tegla80 válasza gubisadam (#74041) üzenetére


Tegla80
addikt

A nemreg tacskobol beszerzett jatekok viszik nalam jelenleg a primet....order egy 10es be. Naponta megvivom magammal a csatat,h ne,nem szabad ,buntetnek erte....,de ugy odairnam...... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74047) james001 válasza andro93 (#74015) üzenetére


james001
veterán

Fallout 4.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74048) proly01


proly01
őstag

Szeretném megkérdezni,hogy ma beadtam egy játékot egy bizonyos konzolboltba ahol is közölte az eladó,hogy mivel nem hivatalos viszonteladótól veszi meg a játékot ezért szüksége van a nyugtára amit ad a nevemre a címemre a személyi igazolvány számomra és alá is kellett írnom.

Ez normális?

:R

....Pr:)ly....

(#74049) Kasza08 válasza proly01 (#74048) üzenetére


Kasza08
őstag

Igen.

(#74050) Nescafé


Nescafé
őstag

Witcher 3 1.12 es patch hány giga?
Van 38 gigám és nem akarja leszedni..

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.