Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#75001) Zanik válasza crue (#75000) üzenetére


Zanik
addikt

Kijön az S/PDIF toslink-en is! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75002) Bencus88 válasza Zanik (#74999) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az a durva, hogy főleg nem azok mozgatnak. Jó nyilván a legtöbb játék a kezem ügyébe került meg akciókor bevásároltam, de sokkal jobban kedvelem az egyszerű gyors játékokat. Limbo, Never Alone, volt az a horror sztoris, abs, legos játékok, de végig vittem sok AAA-t is.

(#75003) Sefter válasza Zanik (#75001) üzenetére


Sefter
veterán

Az nem igazi 7.1 ami toslinken jön, hanem valami mátrixolt fos..HD hang csak hdmi-n megy át

Psn ID: sefter_hun

(#75004) vg válasza Sefter (#75003) üzenetére


vg
addikt

Valóban??? :U

(#75005) Sefter válasza vg (#75004) üzenetére


Sefter
veterán

Valóban.
Esetleg ha olyan a proci, akkor csatornánként analógon, de ez nem az a kategória.
pl ez

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#75006) Madwe válasza szasanyi (#74991) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig pont h optikain tud csak 2 csatornát bármi bitstreammel, mert azon a tömörítetlen adat csak ennyit tud átengedni, hdmi esetén 8 csatorna is kifér...

S a ps3 is tudta a hdmin kiküldeni a hangot, bitstreamen is. Ha neked optikain ment ki a hang, akkor az vagy pcm volt szintén (s gyanítom a recievered nem tud bitstreamet s ezért nem ment a hdmivel) vagy pedig 2.0ban hallgattad optikai bitstreamen :D

(#75007) vg válasza Sefter (#75005) üzenetére


vg
addikt

Azért a válóbántól kicsit messze van, mert tudja az a 7.1-et, csak éppen tömörítve. A tömörítetlenhez kell nagyobb sávszél, de kétlem, hogy tömegesen lenne a topic lakóknak truehd meg dtshd feldolgozó egységük.

(#75008) rebbag


rebbag
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem meg életem első konzolját (ps4). Végigolvastam az első hsz-t szuperül ment a beüzemelés stb. Köszi a szerzőknek.
Vettem is ps storeban pár játékot, szuper is mind. Viszont tudnátok mondani olyan játékot, amit lehet egyszerre két kontrollerrel egy konzolon, akár osztott képernyőn játszani? (És ha lehet ez ne a fifa legyen, mert párommal játszanék.) Az akcios mortal kombatrol sajnos lecsusztam ps storeban. Páromnak volt korábban ps2-je és tekkent, grand turismot meg ilyesmiket emleget, de én nem találtam sajnos ilyeneket. Van más alternativa? Amiket leszedtem eddig(dirveclub, far cry4, tomb raider) nem volt ilyen 2 kontrolleres lehetőség. Köszönöm előre is a segítséget.

(#75009) Sefter válasza vg (#75007) üzenetére


Sefter
veterán

7.1-nek a hd hangokat nevezzük, a sima dts és dd az 5.1 kivétel a felmátrixolt verziók, de azok nem igazi 7.1-ek...
Írnál példát olyan eszközre amelyik optikain kitolja a hd hangot..?

Psn ID: sefter_hun

(#75010) vg válasza Sefter (#75009) üzenetére


vg
addikt

Asszem meggondolom azt a prémium előfizut, van benne blokkolás... :W

[ Szerkesztve ]

(#75011) Madwe válasza rebbag (#75008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van jópár!

Rocket league
Rayman legends
Towerfall ascension
Sportsfriends
Gauntlet
Helldivers
Diablo 3
Borderlands
Lara Croft and the Temple of Osiris
Plants vs Zombies: Garden Warfare
Spelunky
Trine 1 és 2
Never Alone
Guacamelee
Little Big Planet 3
Octodad
Dead Nation
Binding of Isaac

Még esetleg a Knack, bár ott igazából a 2. játékos annyira nem sokat számít, mert neki nincs élete, segíteni tud, de nincs neki kihívás...

Szerintem nézz róluk videót, mindről, mert mindegyik nagyon jó a maga nemében!!!

A jajjdeszar megint a ps+ ingyenes kínálata sanyargóknak felhívnám a figyelmét h a fenti lista több mint fele ingyenesen a miénk lett s a legjoob couch coop játékok közé tartoznak. Én pl már ezért imádom :D

(#75012) zzola válasza vg (#75010) üzenetére


zzola
félisten

Pedig tegnap még hogy ki voltál akadva... :DDD

(#75013) rebbag válasza Madwe (#75011) üzenetére


rebbag
tag

Nagyon szépen köszönöm :R Rájuk is lesek.

(#75014) metju válasza rebbag (#75008) üzenetére


metju
tag

Madwe ajánlásain kívül én még a Lego játékokat említeném meg. Kivétel nélkül remek co-op játékok.

(#75015) Phausto válasza Madwe (#75011) üzenetére


Phausto
tag

A listához esetleg még hozzácsapnám a Star Wars: Battlefront-ot. Támogatja a split-screen-t! :K

(#75016) Madwe válasza Phausto (#75015) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elnézést, ez nem egy teljes lista, ez az amik megvannak nekem s bátran ajánlom őket :D Szóval lehet kiegészíteni természetesen :)

(#75017) TazLeacher válasza szasanyi (#74991) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

+1 ;)

Pár hete kérdeztem, hogy kinek mik a tapasztalatai a HD hangok kapcsán, megy-e normálisan. Végre egy olyan tapasztalt, akinek volt 3-a is. A 3 mellé ezért vettem BD lejátszót...most fiókba pihen.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#75018) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

NBA2K14 ma 2999 HUF.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#75019) q13579 válasza Madwe (#75011) üzenetére


q13579
senior tag

Diablo 3 hogy működik split-ben? Vagy nincs osztott képernyő, csak valakihez mindig igazodik a nézet és a másik lehetőség szerint ne menjen odébb? :))

Én is rá akartam már venni asszonyt, hogy próbálja ki a PS-t, de nem tudtam, hogy ilyen jellegű játékokkal is lehet virgonckodni real time két player-rel.

(#75020) Damage401 válasza q13579 (#75019) üzenetére


Damage401
senior tag

Lehető legjobban van megoldva. Ha a társad elmegy tőled messzebbre akkor egy nyíl mutatja hogy merre van. Nem kell együtt mozognotok. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#75021) Madwe válasza q13579 (#75019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem split screen, hanem valamennyire zoomol kifele a kép egy ideig, aztán nem tudsz tovább távolodni egymástól itt egy xoneos videó. Teljesen rendben van!

(#75022) Sefter válasza q13579 (#75019) üzenetére


Sefter
veterán

Nincs osztott, figyelni kell egymásra is, max átteleportálsz automatikusan...

Damage
Szerintem ők 1 gépen játszanának többen...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#75023) marilllyo


marilllyo
veterán

Ingyenes Battlefront DLC? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75024) Phausto válasza Damage401 (#75020) üzenetére


Phausto
tag

Ez nekem nem így van. Ha pl. a második játékos kikerül a képből, akkor egy gyors "teleportálással" odaugrik az első játékoshoz. De lehet hogy ezt lehet állítani Options-ben, hogy mi történjen. Még nem néztem utána.

(#75025) MixY


MixY
tag

Már nem azért gyerekek, de ez szerintem is túlságosan szembetűnő?:
[link]
18.000-ért 9db ilyen játékot... :D felhívtam, mert ennyiért persze a hülyének is megéri, de csak előreutalással vagy helyileg Barcson vehető át (a halál f*szán persze :D). Mondtam neki, hogy köszi de így nem érdekel, le is csapta egyből a telót.
Szóval ezzel a hirdetéssel szerintem óvatosan! :D
(ha valaki sikeresen megvette tőle, akkor verem a fejem a falba, és igényt tartanék a MGS 5-re! :D)

[ Szerkesztve ]

(#75026) marilllyo válasza MixY (#75025) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem azért, hogy kötekedjek de a Battlefront-on mintha még a fólia is rajta lenne nem?!
Egyébként eléggé kamu szagú.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75027) A`rpi válasza MixY (#75025) üzenetére


A`rpi
addikt

Ilyen hirdetéseket jelenteni kell. Nehogy valakit megkárosítson.

(#75031) james001 válasza MixY (#75025) üzenetére


james001
veterán

Ráadásul mind amerikai kiadás. Túl szép hogy igaz legyen.
De ha esetleg tényleg igaz,engem meg a DOA5 érdekelne! :DDD :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75032) szasanyi válasza pr0bi (#74998) üzenetére


szasanyi
félisten

PS4 esetén ugyanazokkal az AV erősítő beállításokkal simán megy, és ki jelzi ahogy kell.

crue: nem a DTS-ről hanem HD hangokról (Dolby TrueHD, DTS-HD, HD Master).

(#75033) A`rpi válasza james001 (#75031) üzenetére


A`rpi
addikt

Fehér címke hiányából következteted?

(#75034) gunszt


gunszt
tag

Sziasztok,

Párszor felmerült már de sajnos nekem nem tiszta ezért bocs a kérdésért.

Bloodborne dlc-t szeretném megvenni mert most akciós a magyar store-ban. De nem vagyok benne biztos hogy tudom-e használni az accomon, mert US accal játszok mindent mert azon kezdtem el anno élni.
Két accom van egy US és egy HUN, mindkettő primary a gépen, (ps plus a HUN-ra van de ugye osztodik így multizni is tudok usen).
Maga az alap játék lemezesen van meg itthonról.

Szóval az usa accon tudom majd tolni a magyaron megvett dlct , vagy nem és tökmindegy hogy primary mindkét acc ? :F

Köszi

(#75035) Phausto válasza gunszt (#75034) üzenetére


Phausto
tag

Ha jól tudom, csak a játék meg a dlc régiónak kell egyezzen ahhoz hogy működjön.

(#75036) Madwe válasza gunszt (#75034) üzenetére


Madwe
nagyúr

A dlcnek a játék regiojahoz kell igazodnia. Azaz ha lemezesen vetted itthon, akkor a hu store dlcje kell neked. Ha az megvan a játék elfogadja, s miután primary ezért az us accoddal is menni fog!

(#75037) A`rpi válasza Phausto (#75035) üzenetére


A`rpi
addikt

Két feltételnek is meg kell felelnie:

Első kőrben igen: Ha jól tudom, csak a játék meg a dlc régiónak kell egyezzen ahhoz hogy működjön.
Második kőrben: pedig a fióknak amin meg lett vásárolva a DLC elsődlegesnek kell lennie, ha amúgy nem azon játszana amin ki lett fizetve a játék. :K

(#75038) gunszt válasza A`rpi (#75037) üzenetére


gunszt
tag

Köszi szépen mindannyiótoknak a segítséget, akkor bátrabban fogok rányomni a vásárlásra ezek után! :K :R

(#75039) james001 válasza A`rpi (#75033) üzenetére


james001
veterán

Nem Pegi számozott besorolás van rajta,hanem ez a betűs ESRB. Csak Amerikában adnak ki ilyennel játékot.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75040) kentucky válasza james001 (#75039) üzenetére


kentucky
őstag

Tiszta kamu az egész, ki adna 2000 forintos áron AAA játékot? Annyi a furcsa az egészben, hogy a google képkeresője nem találta meg máshol a képeket.

(#75041) DM-Fan válasza szasanyi (#74991) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nekem az volt a gondom a PS3-mal, hogy HDMI-n keresztül csak PCM jelet küldött hiába állítottam át Bitstream-ra."

Mert túl régi PS3-ad volt. Az én régi 40 GB-os FAT-em ugyanígy viselkedett, az új Slim-em meg lazán kiadja a DTS-HD Master-t az erősítő (Cambridge Audio Azur 651R) HUD-ja szerint is. Ugyanezt teszi a PS4 is. Csak a későbbi PS3-ak kapták meg az erre dedikált chip-et, a korábbi modellek PCM-ként adták ki magukból a HD-hangot, nem is akarom tudni, hogy milyen algoritmussal visszafejtve.

HD-hang csak HDMI-n keresztül mehet, optikai azt nem tudja kiadni, sávszélesség korlát okán és egyéb okokból kifolyólag sem. Ellenben nagyon megéri rászánni a pénzt egy normális, HD-hangokat is kezelő AVR-re és a hozzá passzoló hangsugárzókra, mert nem kicsit dobnak az élményen. Mondjuk hozzáteszem, hogy BD-lejátszásra se PS3-at/PS4-et illik használni.

Zene tekintetében pedig visszatértem a vinyl-hez. Na, annak a hangzását/hangképét/hangulatát se tudja mai napig se überelni semmi! Ráadásul a zeneipar is újra felfedezte magának: csomó előadó automatikusan adja ki az új lemezét e formátumban és a régi klasszikusok is szép sorban jelennek meg half-speed master módon újrarögzítve, brutális dinamikatartománnyal, ahogy rég volt szokás.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#75042) TazLeacher válasza james001 (#75031) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Budaörsön vagyok, írtam neki. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#75043) Black Dragon válasza Sefter (#75022) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha esetleg lenne kedved/kedvetek játszani vele, akkor vegyetek fel, elég szar tud lenni a random multi, ritkán fogok ki olyan playereket, akik kibírnak 1 körnél többet, és nem lépnek ki. Vagy éppen paragon nélkül mennek be torment 6-ba. Egy szó, mint száz, jó lenne összehozni egy normális csapatot.:)

PSN: RiDu008

[ Szerkesztve ]

(#75044) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Valaki(k) BF4 multi mikrofonnal? :)

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#75045) rebbag válasza TazLeacher (#75042) üzenetére


rebbag
tag

Már Barcson van. Először felhívtam akkor mondta hívjam vissza 10p múlva. Visszahívtam mondta aktuális még és eladóak karcmentesek. Mondom ok akkor beülök az autóba és elindulok, erre azt mondta mégse aktuális és térjünk vissza rá kedden:) Túl szép lett volna, hogy igaz legyen.

(#75046) szabakaa válasza rebbag (#75045) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Szomorú, pedig még én is leautóztam volna érte. :/

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#75047) rebbag válasza szabakaa (#75046) üzenetére


rebbag
tag

Ne szomorkodj, inkább hívd fel. Lehet elénekli az aláírásod. Kb az a színvonal:)

(#75048) kentucky válasza szabakaa (#75044) üzenetére


kentucky
őstag

pecka42 a PSN ID-m vegyél fel, és akkor csapathatjuk :D

(#75049) MixY válasza rebbag (#75045) üzenetére


MixY
tag

Nekem még azt is mondta, hogy ma utaljam el a pénzt, mert ha 16:00-ig elutalom, akkor megkapja vagy különben vasárnap mennek érte személyesen! :D Kicsit meg lettem zsarolva! :D

(#75050) szabakaa válasza kentucky (#75048) üzenetére


szabakaa
aktív tag

okeee. zimonyini megy.

rebbag: ezen embertelen nagyot röhögtem. :Dddd

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.