Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#41001) gyuribácsi88

P.T. Demo [link] :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41002) JohnyLong válasza kiki22 (#40999) üzenetére


JohnyLong
csendes tag

Igen. Bár remélem korábban összejön...

(#41003) speter33 válasza gyuribácsi88 (#41001) üzenetére


speter33
aktív tag

Ez qvajóóóóó :DDD

(#41004) Garada válasza gyuribácsi88 (#41001) üzenetére


Garada
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#41005) speter33 válasza gyuribácsi88 (#41001) üzenetére


speter33
aktív tag

Folyton röhögök akárhányszor csak megnézem :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#41006) haddent


haddent
addikt

Megvan a válasz arra, hogy miért volt/van/lesz szar az "Evolve" csodajáték. Lehet, hogy inkább a játékkészítésre kellett volna koncentrálni :F

(#41007) falijja


falijja
őstag

Hali mindenki egy kérdés...
egy haverommal megosztottuk a ps4 ünket egymás közt...nincs is semmi gond ezzel csak annyi hogy 2 napja nem tudom osztani felé a psn+ -t viszont a játékok mennek neki is ugyan úgy amiket felé osztok...mi lehet a gond ....? próbáltuk már deactivalni is egymást majd vissza de nem oldotta meg a problémát...válaszotok előre is köszi...

(#41008) shunter válasza haddent (#41006) üzenetére


shunter
aktív tag

Há nemtom sokan miért látnak akkora potenciát ebbe a játékba. Sztem egy nagy szar így a videók alapján. Bár lehet ha kipróbálnám akkor bejönne.

(#41009) thrill


thrill
tag

Nincs valami ehhez hasonló oldal PS4-re is?
http://www.digitalgamesprices.com/

HK Store-ban pl. a Resogun fele annyi, mint bárhol máshol.
A japánban meg most az Infamous First Light van leétékelve 90%-kal, ami 300(!) HUF-ot jelent.

Volt már valaki olyan bátor, hogy vásárolt ezekben a store-okban?
(anno én PS3-on vettem a HK-iból már, de az rég volt)

[ Szerkesztve ]

(#41010) RunnyJuggler válasza thrill (#41009) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Infamous: First Light ingyenes ps plus-hoz, úgyhogy szerintem nem nagy cucc az a 300ft.

(#41011) thrill válasza RunnyJuggler (#41010) üzenetére


thrill
tag

Kivéve ha valaki nem annyira játszik online és nincs folyamatosan PS+ neki.

(#41012) delibab


delibab
senior tag

Aki mobilnetet használ a multihoz az, hogy csinálja? Megosztja és wifi-n csatlakozik vagy usb modemet bedugja a ps-be? Én most kipróbálta úgy, hogy ipad-l osztottam meg és egész jó, de kíváncsi lennék, hogy a másik variáció jobb vagy sem... :F sajna modem hiányába nem tudom kipróbálni és azért kérdezem, hogy beszerezzek egyet vagy felesleges?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#41013) RunnyJuggler válasza delibab (#41012) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nem tudom, hogy működhet-e, de nekem van olyan opció telefonon, hogy USB megosztás. Ha pc-re rádugom egy usb-vel a telefont, akkor megosztja rá automatikusan a netet és azért gyorsabb, mintha megosztanám a netet.

(#41014) .VEGA.


.VEGA.
csendes tag

Ki szeretném próbálni a sony ps4 remote play alkalmazását. A controllert sikerül is csatlakoztatni a telohoz,de amikor mar a ps4-hez szereném mindig feldobja az ablakot h nyissam meg a böngészőt és a sony oldalára irányít. Utána semmi. Mit csinálok rosszúl? Mi a lehet a hiba?

(#41015) tarti19 válasza thrill (#41009) üzenetére


tarti19
senior tag

kolumbiai store is érdekes:P Főleg azért, mert sokkal rosszabb a forintnál:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#41016) viktor82 válasza tarti19 (#41015) üzenetére


viktor82
őstag

Na meg a szlovák nem is tudtam,hogy nálunk a legdrágábbak a játékok! :O

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#41017) ..Serj.. válasza ImpersonatoR (#41000) üzenetére


..Serj..
csendes tag

Köszönöm az USB-s ötletet,csak sajna az a gondom hogy a régi PS4-ben elromlott a HDD, így sajna ez nem megoldható.

(#41018) Meghivott


Meghivott
addikt

Használja valaki W829 (50-55") Sonyval?

(#41019) Csillag01 válasza .VEGA. (#41014) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Milyen telod van? Ugy tudom csak z3 mukodik,vagy ps vita massal nem.de lehet mar valtozott a helyzet.

Egyebkent az l2-r2 kombinaciot eleg benan oldottak meg vitan,elnem birom kepzelni telon hogy oldottak meg.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#41020) thrill válasza tarti19 (#41015) üzenetére


thrill
tag

Mennyiben érdekes? Ránéztem, de nem láttam vadító árakat.
Szlovákban sem.
Indiait mondták még jónak, de ott sincs semmi különös.

(#41021) mrterminator válasza Csillag01 (#41019) üzenetére


mrterminator
aktív tag

A helyzet alapból, úgy volt, hogy Z2 és Z3 (és későbbi Z szériával) és Vitával működik a Remote Play. DE azóta változott már a helyzet, hiszen feltörték ezt a védelmet/korlátozást, így szinte minden android telón ki lehet használni ezt a lehetőséget :) nem hivatalos módon. (root így se kell hozzá)

(#41022) Shamat válasza Csillag01 (#41019) üzenetére


Shamat
aktív tag

Telefonon csak így van értelme a Remote Play-nek: Link
Egyébként már a Z2 is támogatott hivatalosan.

DEAD LIKE ME

(#41023) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Szeretnék a PS4-be egy nagyobb vinyót rakni. Megkérdezhetem hogy akik ezt már megtették milyet vettek illetve milyet ajánlanátok hozzá? Min. 1TB-os kéne, de ha van 2TB-os is ami megfelelő sebességű, akkor inkább azt választanám.

(#41024) VirDan válasza Meghivott (#41018) üzenetére


VirDan
aktív tag

Hello! Igen használok 50W829(828)-et. PS4-re tökéletes. Alacsony laggal rendelkezik. UFC-nél vettem észre először mennyiben más játszani, mint az előző Samsung uh32eh6030-al. Tökéletes választás.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#41025) VirDan


VirDan
aktív tag

Kérdezném a jelenlevő PS4-es kollégáktól, hogy játszik-e valaki rendszeresen online UFC-t?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#41026) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Valaki nem tudja hogyan lehet érvényesíteni a karácsonyi leállásra kapott 10% kedvezményt?

(#41027) Meghivott válasza VirDan (#41024) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi, azért kérdezem, mert nekem 55"os van és érdekelne, hogy milyen képbeállitásokkal használod.

(#41028) Neoteric válasza WaterWawe (#41023) üzenetére


Neoteric
addikt

[link]

PSN: ne0teric_sAN

(#41029) VirDan válasza Meghivott (#41027) üzenetére


VirDan
aktív tag

Nem akarok offolni itt nagyon.
A sony tv fórumból okosodtam én is kicsit. Olvasgass bele az ez évi beszélgetéseikbe, sok hasznos dologról beszéltek erről a típusról. Küldtem PM-et.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#41030) sting2


sting2
addikt

A PSN belül hol találni letölthető videót, játékokról?
Mert olyan, hogy Game videos nincs. :(((
Tákolt, ratyi, japán buziság ez is...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#41031) kovsol válasza sting2 (#41030) üzenetére


kovsol
titán

youtube :D
De minek akarod letölteni? Sok értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#41032) gyuribácsi88 válasza sting2 (#41030) üzenetére

Az, én el is adnám a helyedben.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41033) haddent válasza Meghivott (#41027) üzenetére


haddent
addikt

W828B ha jól tudom de lényeg, hogy valami W8XX széria. Nekem így jön be:
Ide leírtam részletesen ide hosszú lett volna.

sting2 Mert ki mondta neked, hogy kell lennie ilyennek? Egyébként store-ban játékoknál néha van trailer stb..

[ Szerkesztve ]

(#41034) N@idia


N@idia
őstag

A segítségetek kérem nem értem a dolog lényegét vásároltam digitálisan játékot
"Elöszőr hozz létre egy profilt CODAW névvel, majd tedd elsődlegesnek az accountot.Utánna menj a psn belépőjéhez.Válaszd ki a meglévő fiókot"existing account"Kérni fogja az account adatait(lejebb megtalálod)"

Az van hogy tegnap letöltöttem a játékot de nem hoztam létre profilt hisz van már de lakat van a letöltött játék mellett és nem tudom indítani a srác azt mondja mindenképpen létre kell hozni egy CODAW profilt hogy játszani tudjak az saját accountomból ez még is hogyan kell ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41035) banana_joe válasza N@idia (#41034) üzenetére


banana_joe
tag

miért nem attól kérdezed akitől vetted? :U
ha digitálisan veszel nem kell hozzá semmi profil, gondolom accountot vettél nem?

PSN: bananosjoe84

(#41036) d3tox1c válasza gyuribácsi88 (#41032) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ezek már semminek sem tudnak örülni.
Az ilyet vissza repíteném az őskorba,nézegesse csak a barlang rajzokat :/

(#41037) szcsabaa válasza N@idia (#41034) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

gondolom ezt a "PS Digitális Játékok" címszó alatt futó hirdetések között megtalálható embertől vetted.

ahogy én kivettem a zavarosból azt csinálja az ember hogy létrehoz egy accot amire megvesz digitálisan a játékot és "eladja" azt két embernek így olyan mintha megosztanád az accod és felesbe vennéd a játékokat valakivel csak itt a kedves eladó leveszi a saját részét.

a lényeg hogy muszáj megcsinálnod az új profilt az eladó által megadott SEN accountal mert azon van megvéve a játék. aztán ugye ha azt berakod primarynek akkor már a meglévő accodon is tudod majd használni

sorry ha valamit esetleg rosszul tudtam. azt mondjuk nem értem miért itt kérded és miért nem attól akivel üzleteltél

(#41038) N@idia válasza szcsabaa (#41037) üzenetére


N@idia
őstag

Igen erről van szó!
Tegnap ugyan ezt megcsináltam csak sajna lakat volt mellett most az ő általa megadott adatokkal beléptem és elsődlegesre tettem így átlépve a saját profilomba már nincs mellette lakat kérdés az miért kell még egy profil amit CODAW-ra nevezzek el és tegyem elsődlegesnek amikor már van profilom ami elsődleges :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41039) NestQuick válasza N@idia (#41038) üzenetére


NestQuick
tag

Azért kell, mert ha berakod elsődlegesnek azt a profilt, amit vettél, akkor azt megosztja a játékot a többi profillal. Ezért van lakat, mikor a sajátodon akarsz játszani, mert nem osztja meg a licenszet a CODAW acc.

Ha nem hoztál létre profilt, akkor hogyan töltötted le a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#41040) N@idia válasza NestQuick (#41039) üzenetére


N@idia
őstag

Na igen,de most a kapott accountot beraktam elsődlegesnek így a saját profilomon már elérhető a játék és nincs mellette lakat.Akkor még mindig szükséges létrehozni ezt a CODAW profilt vagy nem ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#41041) NestQuick válasza szcsabaa (#41037) üzenetére


NestQuick
tag

Ha két embernek adja el, akkor az a 2 ember hogy fog tudni játszani a saját profilján? Tudtommal 1 fiók 1 időben 1 gépen lehet primary.

(#41042) NestQuick válasza N@idia (#41040) üzenetére


NestQuick
tag

Szerintem arra gondolt, hogy létrehozol egy CODAW nevű (de akár lehetne kispista is a neve) acc-ot a ps-eden, és azon bejelentkezel a kapott PSN fiókkal.
Mivel már elsődlegesnek be van téve a kapott PSN, így semmi egyéb dolgod nincs.

[ Szerkesztve ]

(#41043) Madwe válasza N@idia (#41038) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ha primary még most is, akkor nincs lakat, minek akarsz bármi mást tenni? ha van lakat már nem primary. ezt ő távolról bármikor leszedheti pl. Meg bármikor elveheti az accját... nem értem miért vesz valaki így, nem véletlen illegális...

(#41044) gaebriel válasza Madwe (#41043) üzenetére


gaebriel
tag

+1

Inkább nem is mondok semmit. :(((

(#41045) .VEGA. válasza Csillag01 (#41019) üzenetére


.VEGA.
csendes tag

Z3 compacton szeretnem kiprobalni, de amikor csatlakozik mindig a bongeszot akarja megnyitni. Rengeteg youtube-s videot neztem , hogy hogyan kell,de semmi.

(#41046) Vasy09


Vasy09
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy most toltam végig a FarCry 4-et, és gondoltam aktiválom a "Hurk's redemption" kódot. Viszont az istenért sem akarja, állandóan hibát dob ki. Valakinek valami ötlete? Esetleg azért, mert az USA profilommal játszom (ez a fő), és ezzel akarom aktiválni, holott ez magyar profilhoz lenne? Vagy? Amúgy a játékot a géphez kaptam.

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#41047) szcsabaa válasza NestQuick (#41041) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

ezt én se tudom hogy van

ha megveszi digitálisan és csak 1 embernek adja el akkor nincs rajta haszon sőt..
aztán lehet más trükközés van a háttérben, nem tudom, de aki bedőlt neki az így járt

(#41048) NestQuick válasza .VEGA. (#41045) üzenetére


NestQuick
tag

Mikor csatlakoztatni akarsz egy új eszközt a ps-hez, ami még azelőtt nem volt, előbb megnyitja a böngészőt, hogy bejelentkezz a PSN acc-al, validálás céljából, majd visszairányít.

[ Szerkesztve ]

(#41049) bordi10 válasza .VEGA. (#41045) üzenetére


bordi10
senior tag

Igen, mikor nyitja a böngészőt és visz a a Sony oldalára, ott jelentkezz be a psn accountodba, majd vissza az app-ba, legalábbis Tab S-en így kellett.

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#41050) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Valaki el tudná küldeni nekem annak a cikknek a linkjét, amiben részletesen le van írva a profilmegosztás? Próbálkozunk, de valahogy nem tiszta az egész.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.