Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#145001) xtend


xtend
senior tag

Köszi!
Szóval a probléma: hétvégén egész nap ment szerencsétlen PS4, és kurv@ forró volt és szerintem meghalt a vidkari benne, mert egyszercsak fekete lett a kép, majd pár mp múlva visszatért. Utána rá megint. Na mondom kikapcs,mert itt vmi nem kerek. Hagytam kihűlni. Utána pár órára rá bekapcs, de azóta jelet nem ad a tv-nek, plusz bekapcs után kéken világít majd fehéren pulzál. Safe mód sem jön be, kontrollert ha nyomom a ps gombot az is csak villog mint amikor nincs hozzárendelve a konzolhoz...kinyírtam? Keresztet rá, hívjam a papot aztán hamvasztás?
Esetleg vmi otthoni szereld magad praktika? Szerelőhöz azért nem vinném mert nem sz@rrágó vagyok, hanem 1 éve egy alkesztól vettem használtan potom pénzért, így a dupláját nem adnám ki a szervíznek, meg ma már beszereztem egy Pro-t...csak furdal a kíváncsiság meg lehet esetleg bütykölni v kuka? Köszönöm a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#145002) KaitouP válasza xtend (#145001) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem kéne neki hogy megártson az egész napos működés, (gondolom azért nem 0-24 -ig ment), ez attól függ leginkább, hol tárolod a gépet. Mert ha egy olyan helyen, ahol nem szellőzik eléggé (két oldalt és hátul, illetve a tetejétől felfelé is kell azért hely a normális szellőzéshez), akkor esélyes, hogy kinyírtad.

Safe mode -ra abszolút tényleg semmi reagálás?

Én esetleg rákérdeznék szervízben, hogy mi a konkrét probléma, és mennyi a javítás, max. úgy döntesz, hogy nem éri meg neked, és vagy eladod hibásan, vagy hát kuka, de én azért az előbbi opciót próbálnám.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#145003) xtend válasza KaitouP (#145002) üzenetére


xtend
senior tag

Safemode-ra azért nem tudok mit mondani mert egyszerűen nincs kép, nem ad jelet a tv-nek. Sajnos a tv szekrény polcán vokt nem pedig kint :( A pro-t mar fel raktam kintre a tv-t meg felvágtam a falra. Lehet ezt a Gpu reball-t megpróbálom bár ha meghalt a vidkari akkor tökmindegy újrapasztázom v sem,stb. Na mind1 kösz. Szerintem hdd-t kiveszem aztán kuka

(#145004) KaitouP válasza xtend (#145003) üzenetére


KaitouP
veterán

Másik HDMI kábel? Bár 90% hogy nem ez a gond.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#145005) penge111 válasza WhiteWalker (#144933) üzenetére


penge111
addikt

Ó ember, nálam az minden idők legjobb jrpg-je. Még a Final Fantasy VI-ot, és VII-et is túlszárnyalja számomra! Ettől még mindig sokkot kapok ettől, hatalmas a zenéje, és a videó se kutya, ps1-es játékról beszélgetünk Egyébként én még csak tervezgetem a Ps4 pro vételét, pont azért mert Jrpg függő vagyok, de sajnos elég vérszegény még a felhozatal a jobb címekből. Persona 5, Tales of Berseria meg van Ps3-ra is, P5 kipörgetve, Berseria-ban meg félúton vagyok, de még van egy raklap címem :) Persze, bennem van a kisördög, hogy nekem akkor is kell Ps4! Ni No Kuni egyet imádtam, a kettő jó kritikát kapott, lehet ha a Dragon Quest XI is jó sikerül akkor már megéri befektetni egybe. Ys VIII és World of Final Fantasy ami még érdekel, FF XV, elsőre csalódás, és úgy érzem az FF 7 remake is rossz irányba halad, pedig szégyen és gyalázat lenne elbaltázni, minden idők egyik legjobb jrpg-jét.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#145006) saelin


saelin
veterán

Tudtok ajánlani valami jó zombis játékot? Last of Us-t ne említsétek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145007) SH4D0W2011 válasza saelin (#145006) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Dead Island, Dying Light, State of Decay (sry az nincs PS-re), Zombi, Deadlight, esetleg a Telltale-féle The Walking Dead jut hirtelen eszembe. Én a Days Gone-t várom nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

(#145008) 30z.Samu válasza saelin (#145006) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kelj fel hajnalban és ülj fel egy tömegközlekedési járműra. Fogsz látni elég zombit, némelyik ordítozik is, ha részeg vagy csak zakkant. ;]

Sic Parvis Magna

(#145009) saelin válasza SH4D0W2011 (#145007) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! Megnézem őket.

30z.Samu
Üthetem csőkulccsal? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145010) bexinho23 válasza Xaels (#144959) üzenetére


bexinho23
őstag

Utálom is emiatt azt a játékot. Szinte képtelenség nyerni. Nagyon sokszor jutottam be az 1v1 részbe, de mindannyiszor elvéreztem. Néhány ismerősöm még játszik a Fortnite-tal (szintén kontrollerrel), nem is rosszak benne, de nekik sem sikerült 2-300 játékból 10nél többször nyernie. Pedig milliószor bejutottak ők is a döntőbe.

Nagyon látszik amúgy, ha valaki egérrel játszik. A hirtelen megmozdulások, az ugrás közbeni pontos célzások...

Én ezt nem tartom fair-nek, ezért a játékfejlesztők helyében biztos megcsinálnám azt, hogy a kontrolleresek kapjanak minimális célzásrásegítést (ne annyit, mint a GTA-ban, de legyen rásegítés), a bill+egeresek meg amúgy is pontosabban tudnak célozni.

(#145011) marinea2 válasza bexinho23 (#145010) üzenetére


marinea2
addikt

Van benne.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#145012) 30z.Samu válasza saelin (#145009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Természetesen...bár meg lesz a böjtje előbb vagy utóbb. :DDD

Sic Parvis Magna

(#145013) WaterWave válasza 30z.Samu (#145012) üzenetére


WaterWave
veterán

23 nap :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145014) saelin válasza SH4D0W2011 (#145007) üzenetére


saelin
veterán

Megnéztem mindegyikről egy review-t... Elég gyengus mind. Talán a Deadlight-ban látok valamit, de mostanában nincs kedvem a sidescroller játékokhoz.

A walking dead-et viszont lehet ideje lenne megvenni. Csak az első részével játszottam még androidon. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145015) Jim-X válasza saelin (#145006) üzenetére


Jim-X
őstag

A Last of Us, NEM zombis!!! :W :U

A játék az nem játék!

(#145016) prokxy válasza Jim-X (#145015) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem nem azért írta, mert hogy nem zombis, hanem mert vagy megvan neki vagy nem szereti ezeket a lassú játékokat! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#145017) pr0bi válasza Jim-X (#145015) üzenetére


pr0bi
senior tag

Klikkeres? :DDD

(#145018) Jim-X válasza prokxy (#145016) üzenetére


Jim-X
őstag

Arra ertettem, hogy a TLoU nem sorolhato a "zombis, zombiapokaliptikus" jatekokhoz! A sztoriban egyszer sem hangzik el a zombi szo, szandekosan! Tobbek kozott ezert is tetszik annyira, mert nem akar beallni a sorba.

(#145017) pr0bi: Joel-es es Ellie-s :DDD szerk.: Ja varja... elsore nem esett le :C ;] Reggel van na

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#145019) Kvelstadt válasza pr0bi (#145017) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Spórás. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145020) itroh


itroh
tag

+1 a Dying Lightnak

(#145021) erahurka válasza Jim-X (#145015) üzenetére


erahurka
félisten

Attól hogy kitaláltak egy spórás/fertőzős sztorit, még ugyanúgy zombis játék marad...

A Walking Dead-ben sem hangzik el egyszer sem hogy zombi :U

[ Szerkesztve ]

(#145022) body007


body007
addikt

Kiderült végre, hogy mikor mutatják be a Cyberpunk 2077-et

Na, ez várós :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#145023) Jim-X válasza erahurka (#145021) üzenetére


Jim-X
őstag

Akkor sem zombis! :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#145024) #95558144 válasza Jim-X (#145015) üzenetére


#95558144
törölt tag

Persze, hogy nem. A clickerek valójában hat éves kislányok tulipánnal a kezükben.

(#145025) #95558144 válasza Jim-X (#145015) üzenetére


#95558144
törölt tag

Persze, hogy nem. A clickerek valójában hatéves kislányok tulipánnal a kezükben.

(#145026) WhiteWalker válasza penge111 (#145005) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Imádom én is. Nagy kedvenc. Valahol a JRPG játékokban ezt keresem, vagy hasonlót. Egyszerűen tökéletes volt az a játék anno.
Most épp a FF XV, FF X remaster HD, Zodiac Age, Dragon Quest Heroes II, Odin Sphere Leifthrasir szereztem be.
Még a Kingdom Hearts kiadosokat tervezem.

(#145027) #20844032 válasza Jim-X (#145015) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze, hogy zombis.

(#145028) penge111 válasza WhiteWalker (#145026) üzenetére


penge111
addikt

Odin Sphere Leifthrasir januárban veséztem ki, azt hittem egy szimpla hack&slash, aztán olyan storyt kerítettek a játék alá, hogy a legtöbb rpg megfigyelmeztetné. Nagyon kellemes csalódás volt az a kis játék!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#145029) TazLeacher válasza WhiteWalker (#144993) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én inkább ráköltöttem egy kis pénzt és Disney Infintiy-znek. Van benne SW, Marvel, Disney. Játszanak az Agymanókkal, Némo-val, szaladgálnak a pályán a különböző Marvel karakterekkel, autóversenyzenk. E mellett ott a Crash, A LBP, a R&C és a Rabbids Invasion. Bőven elég. GTA-ztam én is. De nem 5 évesen, és nem ilyen GTA-val, hanem az első, felülnézetessel. Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja, de én nem adok ilyen játékot egy ennyi idős gyerek kezébe...sőt, nem is játszom ilyenekkel, ha ott vannak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#145031) WhiteWalker válasza penge111 (#145028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez jól hangzik. Nem véletlen kapott kimagaslóan magas pontszámot.
Azt se tudom melyik játékkal kezdjem a felsoroltak közül :D

(#145032) marinea2


marinea2
addikt

Ma mar tudni melyik jatek lesz a PSplusshoz ?

Marmint azon kivul hogy ki mit szeretne... :U :))

(#145033) Zoleee83: Thx :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#145033) Zoleee83 válasza marinea2 (#145032) üzenetére


Zoleee83
addikt

Délután 4-5 körül kiderül. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145034) oriic válasza marinea2 (#145032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs még infó róla, hogy mi jön. Tippre ma lesz lista, de legkésőbb holnap.

Live-Die-Respawn

(#145035) TazLeacher válasza Nayrobi (#145030) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kíváncsi leszek meddig fogom bírni...szerintem instant hányinger lesz. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#145036) penge111 válasza WhiteWalker (#145031) üzenetére


penge111
addikt

Ha nem játszottál még anno az FFX-el (Ps2), akkor a listádból az a legkiemelkedőbb cím :). Persze csak az én véleményem szerint. De mindegyik nagyon kellemes játék, igaz FF XV-höz nem volt szerencsém Ps4 hiánya miatt, de a kritikákat olvasgatva, azért az öreg FF-ket nem múlja felül. Max látvány területén, de aki jrpg-kel játszik az sose a grafika, hanem inkább a történet miatt van oda. Amúgy combos lista, meg is van fél évre-évre a programod :)

Más: ha beakarom húzni ps+-on a havi és a áprilisi 2-2 játékot, melyik naptól tudom ezt megtenni 15-napos ingyenes triallal?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#145037) saelin válasza prokxy (#145016) üzenetére


saelin
veterán

Ps3-on végig vittem a LoU-t és megvan mostanira is a remasti, de nem játszottam még vele. A standalone expansion az viszont kimaradt. Ezeket akkor akarom játszani mikor már lesz valami megjelenési dátum a második részről.

Jim-X
Tudom hogy nem nevezhetőek zombinak a kattogók, de azért mégis közel állnak hozzájuk viselkedésben. És ha belegondolsz az egész story egy klisés zombi apokalipszisnak tűnhet elsőre, csak ugye ott vannak a karakterek, amik élettel vannak tele. Az egész story sokkal földhöz ragadtabb és szívhez szólóbb, mint a többi hasonló játék.
*Except; The Walking Dead

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145038) Jim-X válasza saelin (#145037) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen ebben egyetertunk. De akkor ugy modositom, hogy szamomra egyaltalan nem zombis.

És ha belegondolsz az egész story egy klisés zombi apokalipszisnak tűnhet elsőre, csak ugye ott vannak a karakterek, amik élettel vannak tele. Az egész story sokkal földhöz ragadtabb és szívhez szólóbb, mint a többi hasonló játék.

Ezt nagyon jol megfogalmaztad. Emiatt is annyira magaval ragado a jatek. :R

A játék az nem játék!

(#145039) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Baráti összejövetelekre keresek PS Move játékokat. PS3-on emlékszem volt ilyen “sport” csomag szerűség. Íjjászni, frizbizni, meg különböző labda játékokat lehetet játszani. Hasonló kellene PS4-re, de jöhet bármi tipp ami szerintetek jópofa.

(#145040) TazLeacher válasza CsonkaImo (#145039) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nincsen semmi ilyen. Ezt a szerepet átvette a PlayLink.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#145041) NKing válasza CsonkaImo (#145039) üzenetére


NKing
tag

A Frantics például nagyon vicces és jópofa bulijáték, de szerintem sokkal több is van még ebben a műfajban - azt kell mondjam, hogy ezt a Nintendo már sok éves tapasztalattal sokkal jobban csinálja. :U

(#145042) Kvelstadt válasza penge111 (#145028) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Anno ps2n csak végigjátszottam de mikor megláttam hogy jön 0s4re vittem a gyűjtőit és platináig toltam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145044) marinea2 válasza 30z.Samu (#145043) üzenetére


marinea2
addikt

:DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#145045) Zsinder válasza 30z.Samu (#145043) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Huncut vagy :P

(#145046) marinea2


marinea2
addikt

Sracok! A ps4 menujeben a jatekok es egyep app ikon kockait hogy lehet tetszolegesen rendezni? Nme birtam meg rajonni.. :U :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#145047) Kvelstadt válasza marinea2 (#145046) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Options gomb és mappákba dobálod őket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145048) CsonkaImo válasza TazLeacher (#145040) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Akkor a PS Camera-t mire lehet használni VR-on kívűl? Nincs semmi játék ami kicsit megmozgat, és egyidejűleg többen is lehet játszani?

(#145049) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

PS Plus Trial-lal élnek a PS price akciós játékok?

(#145050) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mömaxban vettem egy torx készletet. Lyukas a vége,remélem jó lesz. Van vagy 10 féle rajta,kis kukcstartós. 2-3k volt. 😁

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.